ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46696 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118397

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל כך אוהבים אחי
כל כך קשה שדווקא מכל האנשים באה דווקא אלייך לשאול... כל כך קשה לא להסתכל כשזה קורה ...

מזדהים אחי כל הכבוד שהצלחת רק 2 שניות להסתכל... מאחל לך שפעם הבאה לא תסתכל אפילו 0 שניות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118402

• aviyodea
  • דירוג זהב

תשמח אחי היקר,

תשמח שאתה מוריד את המשקפיים

תשמח שאתה שם אותם רק אם באים ושואלים ואתה לא יכול לעזור בלי זה

תשמח שהתפללת לפני ששמת אותם שלא תלגום

תשמח על הכוחות הענקיים שאבא נותן לך, ומהם אני לומד הרבה מאוד!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118403

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

קודם כל תודה רבה למגיבים היקרים, זה תמיד מאד משמח ומחזק לקרוא את התגובות המחממות את הלב, שלכם ! תודה !

עוד יום נקי ומחובר ומפוכח ברוך השם !

הרגשתי קצת קושי לקראת הערב כי החברותא שלי הפסיק את הלימוד כל כמה רגעים בשביל טלפונים וכו'. אני חסר אונים מול זה כי אני מאד אוהב ללמוד איתו ומאידך יש לנו גישה קצת אחרת על הנושא של לימוד תורה. אני יותר ליטאי !

יצאתי והתפללתי להשם שהדברים יסתדרו.

חוץ מזה מבחינת התאווה הכל בסדר !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118419

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה על עוד יום נקי !

הייתי קצת ברכבת וכו' כמו כל יום שני ונשארתי נקי גם ממבטים.

היו בדיקות קטנות בלי משקפיים, אבל בסך הכל ממש בסדר !

ברוך השם !

שמח לשתף אותכם כאן !

גמר חתימה טובה לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118423

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

אני אסיר תודה שזכיתי היום לסיים את הצעד ה9 על ידי שעשיתי אותו עם ההורים היקרים שלי !

אני שמח עד לגג, שאני זוכה השנה להגיע ליום כיפור עם מתנה כזו גדולה 342 ימים של נקיות, 13 ימים נקיים ממבטים, ואת המתנה הזו אני הולך להודות עליה ביום הכיפורים. איזה התרגשות, פעם ראשונה בחיים שלי .

במקום למקד את הבכי שלי על החרטה על בעיות הקדושה שלי, אני אמקד את הבכי על בקשה שהנס הנפלא ימשיך, ושאני אזכה להרגיש את הקב"ה קרוב מאד אלי, ואמשיך למסור לו את כל החיים שלי !

יום כיפור זה היום שאני הכי אוהב בשנה, היום הנשגב ביותר כידוע מכל המאמרי חז"ל, מרי ישראל סלנטר זצוק"ל וכו'. 

אני מקווה שגם בהחלמה זה יהיה ככה ! שאני אהנה ואנצל כל רגע של היום הנהדר הזה !

רוצה לפתוח מעגל איתכם לעד מוצאי יום הכיפורים !!!

ורוצה להודות לכם על כל התמיכה שלכם מאז שאני פה ועד היום, עד בכלל. שיהיה לכולנו שנה נפלאה, גמר חתימה טובה, קדושה וטהרה, חיבור רוחני, הכרת הטוב כלפי אבינו מלכינו !

אוהב אותכם עד לשמיים וחייב אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118424

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

אסירות תודה על יום כיפור מיוחד במינו !

אני תמיד מאד אוהב את היום הנפלא הזה, עכשיו שאני בהחלמה גם כן, אולי עוד יותר אפילו. היה לי כח מיוחד, התרגשות מיוחדת, ובהרבה קטעים של התפילה הייתי מערב את הצעדים !

מודה לה' על הזכות הגדולה !

התפללתי על כל חברי התכנית בכלל ועל האלו שאני מכיר אישית בפרט !

שיהיה לכולנו שנה נקייה ומפוכחת, רק להשנה .

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118434

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך גם .
איזה כיף לראות את ההתקדמות שלך בהחלמה , גם בכתיבה שלך , ובמיוחד בשיחות .
תודה על הכוח שאתה נותן לנו. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118438

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה לך שבי היקר !

אתה זה שנותן לנו כחות !

לפני שבוע דיברתי עם חבר דרך הודעות, הוא היה באמצע קריז חזק. הוא אמר לי "עכשיו אני חייב את שבי, והוא לא עונה לי ! 

אין כמוך ! המון אנשים עושים דרך בזכותך !!!

אסירות תודה על עוד יום מפוכח. קמתי בזמן, הספקתי ללמוד, הספקתי לבנות לגמרי את כל הסוכה.

אשתי לא כ"כ מרגישה טוב, אבל אני משתדל לעזור, לפרגן לה על מה שהיא עושה, ולא לקחת על הלב את הרגשות השליליים שהמחלה מוכרת לי !

בבוקר הייתי לקניות וברוך השם היו ויתורים, השארתי את המשקפיים לתוך התיק ולא הסתכלתי. היו המון תאווה בכל הכיוונים.

תודה לה' על הניסים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118447

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

היום לא היה קל בכלל. היו לי אובססיות כשהייתי בחוץ לכל מיני סידורים, והיו קצת בדיקות באסירות תודה בלי משקפיים.

כשהייתי במרפסת באמצע לגמור לבנות את הסוכה, אני רואה מרחוק שכנה שמתכופפת לתלות את הכביסה. היא לא היה לבושה באופן מאד פרוץ, אל משום מה האובססיה השאירה אותי כ2 או 3 דרות בשביל לראות אם יש משהוא לראות.

באסירות תודה מהר היא גמרה לתלות וסגרה את הוילונות.

אני לא מסתכל על זה כעל מעידה גדולה כי אני ממש לא חיפשתי את זה, זה בא אלי בהיסח הדעת ובלי כוונה. גם בספירה ממבטים לפי ההגדרות שלי זה לא נקרא נפילה כי לא שמתי משקפיים כדי להסתכל, זה בא מעצמו.

אני מתחנן לה' שיקח ממני את האובססיה, ושאני אצליח לצאת בחוץ בלי מחשבות על תאווה ! אם כבר עם הרגשה מרוממת שאני זוכה בזכות אבא אוהב לקדושה ולשמירה.

רוצה לפתוח איתכם מעגל לכל השבת ברשותכם !

אוהב אותכם !

שבת שלום ונקייה לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118451

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים יקרים !

סוגר מעגל נקי ברוך השם ! 

היום לא התעוררתי בנץ, אבל באסירות תודה גדולה לא קמתי מאוחר !

הייתי קצת מנוהל מכמה עניינים ובסירות תודה שיתפתי ולא נשארתי לבד עם זה.

בערב מישהוא היה צריך אותי, והאמת שגם אני רציתי ללכת אליו כדי ללמוד ממנו כמה דברים, וידעתי שבמוצש ערב חג אין הרבה סיכויים שאשתי תסכים לי ללכת לעזור למישהוא אחר חוץ ממנה. 

בהתחל חשבתי להגיד לה שאני יוצא בשביל ללכת ללמוד, ואז אמרתי לעצמי שזה לא כן, ושעלי להיות כן.

אז הצעתי לה את הדברים ואמרתי לה שמישהוא ביקש ממני עזרה, וזה היה אחרי שעזרתי לה הרבה, וברוך השם, היא הסכימה, והלכתי לשם. הוא שמח ואני שמחתי גם כן. ומקווה שאשתי גם שמחה.

היום היה לי מבחינת הלו"ז אפשרות לצאת לשוטטות יותר מכל שבת אחרת, המחשבה עלתה בראשי, ובאסירות תודה היא לא נהפכה לאובססיה. לא יצאתי לשום שוטטות.

מבחינת המבטים, עדיין נקי ברוך השם, זה היום ה18 היום. היו טיפה בדיקות בלי משקפיים, ולא יותר מזה. אני מתפלל לה' שיעזור לי לחזק את החוסר אונים בנוגע למבטים כך שאני אדע להימנע מבדיקות ראשונות, שהם מאד מסוכנות לי.

אוהב אותכם מאד !

שבוע טוב לכולנו וחג שמח ונקי !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118457

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

חברים יקרים מאד !

בקצרה מאד כי החג נכנס עוד מעט !

ברצוני לפתוח איתכם מעגל. אני ממש זקוק לזה !

אני חוסר אונים מוחלט מול התאווה.

היום מעידה גדולה מאד מאד, הן מבחינת המבטים והן מבחינת השוטטות. המשקפיים היו בתיק, ונתקלתי במושאת תאווה שלא הצלחתי לוותר עליה, לא יודע למה. שמתי משקפיים והתחלתי ללגום, ואחר כך אם כבר היו לי משקפיים וכבר הייתי באובססיה המשכתי ללגום, ועשיתי סיבובים מיותרים ודי ארוכים של שוטטות במקומות מסוכנים בלי הרבה תירוצים.

זה כנראה הקושי הגדול שעליו דיברו החברים כשמתקרבים לשנה נקיות. ה' יעזור !!

באסירות תודה שזה לא נמשך יותר מדי זמן, אבל מה שבטוח הוא שאני חייב את חסדי שמיים איתי !!!

חג שמח לכולנו !

אוהב אותכם וצריך אותכם !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118461

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

קבלתי לפני החג מחשב חדש שלא היתה מותקנת התוכנה של אתרוג בשביל להימנע מלגלוש מרשתות של השכנים.

מיד עם צאת החג התקנתי אותה כדי להיות שמור מהבחינה הזו בס"ד.

היום ואתמול הייתי מאד מנוהל מהמעידה של אתמול. חשבתי המון המון על זה. קושי לקבל את עצמי ככה, ופחד שזה יקרה שוב, ביחד עם המון מחשבות על הטריגרית שראיתי ומחשבה שפספסתי שלא המשכתי לעקוב אחריה עד הסוף.

האובססיה רצתה שאנצל את האחר הצהריים הארוך ושיש הרבה אנשים ותיירים שהולכים לכותל בשביל ללכת לשוטט במקומות האלו. באסירות תודה ה' הוריד ממני את האובססיה הזו ומיתן אותה. 

היו היום כמה ויתורים חזקים באסירות תודה עם הכל, ונקי בסך הכל ברוך השם.

לקראת הערב שיתפתי את החברותא שלי על כל החוסר אונים מאתמול, כולל את זה שאשתי אתמול היתה עצובה וזה מאד העציב אותי שבחג הסוכות נהייה עצובים. 

המסקנות שלי בנוגע למעידה הקשה היא, שאני צריך לחזק מאד מאד מאד עד כמה שידי מגעת את ההתנהגות שלי כחסר אונים בנוגע למבטים. מבט קטן עלול להוביל אותי מאד מהר חס ושלום לנפילה. אני חייב אם כן להיזהר מאד מהמבט הראשון. לחזר את העניין שאני חייב להסתכל רק ברצפה גם אם אין לי משקפיים.

אני לא יכול להרשות לעצמי בדיקות בלי משקפיים, כי בדיקות כאלה מתפתחות מהר ללשים משקפיים, ולמעוד ו... ה' ירחם.

עכשיו ימים של חג, טיולים וכו', אני זקוק להמון ויתורים וזה רק ם הקב"ה יסכים לעשות לי נס.

מתפלל לניסים כל ימות החג הקדוש, ומתפלל להצליח לוותר על מבט ראשון.

תודה רבה שאתם איתי בדרך !

מועדים לשמחה !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118465

• aviyodea
  • דירוג זהב

עמוד 26 כמניין הוי"ה יהי ה' עמך בכל אשר תלך.

אם אתה מבין שזה המחלמה שלקראת סוף שנה של החלמה, תתאבד על זה.
אחי זה שנה של החלמה

אני אפילו מציע לך לעשות קניות ולארגן סעודת הודיה לאחר שעשית שנה אולי זה יעזור לך למקד את הכוחות בשמירת נקיות שאסור לך לוותר עליה.

אבל תכל'ס זה רק במסירה לאבא!!! 
אבא אהוב, תן לקדושת היקר כוחות, תן לו להצליח עוד ועוד, תן לו כוח להמשיך ולחזק אותנו ואת עצמו!!

אוהב אתך אחי היקר:)

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118468

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]מצטרף לברכות של

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 6 חודשים #118469

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה לאבייודע היקר, ולשבי היקר !

אני ממש מודה לכם על הברכות ועל החיזוק. אני ממש חייב את עזרתכם, מרגיש מאד לא טוב מבחינת התאווה וזה כמובן משפיע על הכל.

היום היה לי בעיה עם הפלאפון, והמקום היחיד שניתן לתקן אותו הוא באיזור תחנה המרכזית. מקום בו אני חסר אונים כשחם ושיש פריצות וכו'. לא היה לי אפשרות גם לשתף חבר דרך הודעות, ועם הכל הייתי בבית עם כל המשפחה ומאד קשה לי לדבר עם חברים על הנושא הזה כשיש בני משפחה באיזור.

הלכתי לשם, ומאד רציתי ולא רציתי להשאיר את המשקפיים בבית. ידעתי שעם משקפיים אני בסכנה גדולה. מאידך הרגשתי כזה גל ענק של תאווה שלא היה לי את הכח לצאת ולוותר על זה. ירדתי על הברכיים ובקשתי מאבא שיעזור לי לוותר על זה ולא הצלחתי.

יצאתי עם המשקפיים, והלכתי לתקן את הטלפון. אחרי שתקנתי היו לי עוד כמה קניות שאשתי ביקשה, ומכיון שידעתי שבכל מקרה אני חייב לחזור הביתה תוך פחות משעה כי אשתי מחכה לי ידעתי שגם אם אעשה את הקניות במקום מסוכן לי אני לא אפןל כי לא יהיה לי מספיק זמן בשביל שוטטויות ארוכות.

ואם כן שוטטתי כמה זמן תוך כדי שאני קונה את מה שהיה עלי לקנות וכמובן לצערי הכל עם המשקפיים עלי. ידעתי שזה לא יעשה לי טוב, וזה מה שעשיתי.

אפילו אחרי שהטלפון תוקן לא היה לי נכונות לדבר עם חברים ולשתף אותם יוד פעם על הקושי שלי ועל המעידות וכו'.

בנוגע לספירה על המבטים, אני חושב שאחת הסיבות שאני מרשה לעצמי וכו' הוא מכיון שקבעתי שיש כלל כזה שאם לא חיפשתי לקראות אלא שפשוט הגיעה מושאת תאווה והיה מאד קשה לי ואז שמתי משקפיים, שזה לא יחשב לנפילה. ואם כן האובססיה אומרת לי, לך לשם עם משקפיים, ובראשונה שתראה תשים משקפיים וזה זה, לא ייקרא נפילה.

לכן אני רוצה לקבוע שמהיום ועד סוף סוכות אם אני יוצא במכוון לשוטטות אפילו שהיא תהיה מאד קצרה זה יחשב לנפילה מבחינת הספירה של המבטים. וכמו כן אם אני צריך ללכת למקום שאני יכול ללכת בלי משקפיים ושאני יוצא עם משקפיים ומתחיל להסתכל, זה ייקרא נפילה ! מקווה שלא יקרה !

אמרו לי שהתקופה הזו היא קשה, ובמיוחד שיוצאים מהשיגרה ושהרבה זמן בחוץ ועם המשפחה, אין הרבה זמן לשיחות עם הספונסר ועם החברים וכו'. היא באמת מאד מאד קשה. התחלתי לחשוב שאני אולי אצטרך תרופות ביחד עם התכנית כדי לצאת מכל המעידות האלו של אובססיה. 

אני מרגיש שרק אם יקרה לי נפילה אני אחזור לחוסר אונים מספיק גדול ! אבל אני יודע שה' יכול לעשות לי נס, גם בתקופה הזו של קריז אדיר !!

בבקשה אבא, מתחנן איליך, רוצה לבכות... אבא, אל תעזוב אותי בבקשה, אני כל כך רוצה בימים האלה שהם ימי שמחה להרגיש טוב קרוב איליך שמח וטוב לב, יותא החוצה בקדושה וטהטה וכו'.

אוהב אותכם וצריך אותכם...

זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן