ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46639 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117980

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מחזק
תודה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117993

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. 

מאחל לך שפיות ונקיות. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117998

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

חברים יקרים !

אני Kdouchat, זה שמשתף כמעט כל יום באתר הנפלא הזה !
באסירות תודה גדולה נקי רק להיום 307 יום. נס... ממש נס !!

אני שמתי לב שעם כל ההצלחה המרובה שיש לי בתכנית, ועם כל ההישיגים הגדולים, עדיין יש לי קושי רב לצאת לרחוב, ויש לי המון מעידות וכו'.

אני מרגיש מצד אחד שכל מבט הופך את הכל להרבה יותר קשה, וזה ברור מכיון שאני אלרגי !!

מאידך אני לא מרגיש תמיד רוממות מהמצב שלי מכיון שעם הכל יש עדיין מבטים וכו'. אז נכון שאני סובל בתור מכור מפרפקציוניזם, אבל אני מרגיש שזה מחליש קצת את ההחלמה.

בקבוצת הצהריים כמה פעמים דיברו הוותיקים על עניין החוסר אונים גם מול מבטים, דהיינו להכניס בתוך הפעולות והצעדים גם עבודה על מבטים וכו'.

אחרי התייעצות עם הספונסר שהרשה לי לנסות לעשות את זה ולבדוק אם זה עוזר, אני מנסה...

העניין הוא חוץ מהספירה הרגילה בה ברוך השם אני עומד מעל 300 יום, ואני בעזהי"ת אמשיך לספור, שזה בעיקר על שוטטות, הסתכלות מהחלונות על בתים וכו', להתחיל גם ספירה נפרדת על הימים הנקיים גם ממבטים.

אני תפילה שהדבר יהיה לתועלת, ושיעזור לשחרר אותי מהאובססיה, ויהפוך את היציאות החוצה לפחות קשים !

הדבר היחיד שהזהיר אותי מוטי מהקבוצה הטלפונית של הצהריים הוא להיזהר שזה לא יביא אותי לייאוש, ול"אם כבר נפלתי בזה אז אפשר גם בזה" וכו'.

אז הנה הכללים :

כשאני יוצא בחוץ זה בלי משקפיים.

• אם הסתכלתי על בחורה בלי משקפיים זה מעידה אבל לא נפילה.
  • אם שמתי משקפיים בכוונה להסתכל על בחורה ושזה נמשך מעל 2 או 3 דקות, זה נפילה.
  • אם ראיתי בטעות בחורה מאד טריגרית ושהאלרגיה גרמה לי לשים משקפיים בשביל להסתכל, זה מעידה ולא נפילה.
  • לשאר האפשרויות נדון בהם בהמשך, מקווה שלא אצטרך !

היום, ברוך השם אני יכול להצהיר שאני נקי לחלוטין גם ממבטים, לא מובן מאיליו בפרט שהיה לי איזה זמן של קריז של כשעה ובאסירות תודה לא פעלתי על התאווה אלא שיתפתי חברים והתפללתי וה' שחרר אותי. היו ויתורים ברוך השם !

אוהב אתכם וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117999

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה קדושת!
מקווה שתצליח לעבוד גם על המבטים.

טיפ קטן - אם אני הייתי חושב על עצמי דברים רעים על זה שאני לא מצליח לשלוט במבטים שלי אז בסופו של דבר זה כנראה היה גורם לי ליפול ואפילו לחזור אחורה בהתמודדות שלי.. אז אולי תנסה להרגיש טוב עם עצמך על הימים הניקיים.. בהצלחה רבה..

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118002

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118005

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה יוסי ופשוט שמח !
אנסה לעדכן בעזרת השם כל יום איך עבר גם מבחינת המבטים.
תודה רבה לכם !
יום נקי שפוי ומחובר לכולנו. אמן ואמן !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118014

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים אהובים !

אסירות תודה על עוד יום נקי ומפוכח ומחובר !

יום ה2 שלי נקי לחלוטין ממבטים !

אני רוצה לשתף 2 דברים :

1- המון חברים כאן בתוכנית נמנעים משך תקופות מסויימות מקיום יחסי מים עם בת הזוג כדי להוכיח לעצמם שאפשר לחיות בלי מין, ושהמין נתון לבחירה וכו'.

אצלי אני חושב שהביטוי המעשי על ויתור מוחלט למשך תקופה מסויימת הוא ויתור לגמרי על מבטים. גם כשהמחלה רוצה שאני אסתכל אני צריך להוכיח לעצמי על ידי פעולות החלמה וסייעתא דשמיא להוכיח לעצמי שאני יכול גם בלי מבטים. הלואי ואזכה לנס הזה כל יום רק להיום !

2- בספירה הנוכחית הגדרת נפילה אצלי הוא שוטטות, מציצנות ארוכה מהחלון וכדו'. אבל מבטים הוא נחשב למעידה ושימוש.

ההרגשה לאחרונה היא אם כן שמותר לי קצת תאווה העיקר לא להגזים ! אם מתחשק לי, אוהבים ! תצא עם משקפיים בכיס, ובניסיון הראשון הקשה תלגום ! וזה אוכל אותי מבפנים, על אף שאני כמובן במקום אחר לגמרי מאשר בשנה שעבר, אסירות תודה !

כל פעם שאני צריך לצאת למקום שיש קושי, אני מתחיל לפחד, כן אצא, לא אצא, כן אקח משקפיים איתי, לא אקח... כי אני יודע שבמצב שלי הסתכלויות בודדות ואפילו שוטטויות קצרות הם כביכול אופציה.
עכשיו החלטתי בספירה השנייה, שאין שום אופציה לשים משקפיים בשביל להסתכל אפילו פעם אחת, אין לי אופציה להסתכל על בחורות עם עיניים מורמות ! ואם כן, כמו שאני לא יוצא לשוק בשביל לשוטט, ואני לא כל יום מפחד שאולי אצא לשוק לשוטט, כך אני לא יוצא ומסתכל, ולא צריך לפחד ! (לא יודע אם הצלחתי להבהיר את אשר בהרגשותי, כי זה די מסובך).

ואם אני מרגיש רצון עז לצאת רק בשביל ללגום קצת, אז אני מתפלל, מתקשר לחברים פותח מעגל וכו'. פשוט לא בא בחשבון ! וכמו אחד שלקח על עצמו להימנע מיחסי מין עם אשתו שפתאום מאד מתחשק לו, אין מה לעשות, לא בא בחשבון !!

היום היה לי הרגשה מאד טובה של ויתור והחלמה, למדתי מאד טוב, אמרתי סליחות, היה הרבה הכרת הטוב כלפי אשתי, והכל היה מצויין !

שמח מאד להיות במקום הזה !

מתפלל מכל הלב בעד כולנו לעוד יום אחד נקי, ומחובר מאד להקב"ה. 

אוהב אתכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118030

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

אסירות תודה על עוד יום ממש נקי...

309 ימים נקי לא מובן מאיליו כלל !
3 ימים נקיים ממבטים לגמרי לא מובן מאיליו !

למדתי טוב, התפללתי טוב, קמתי בזמן, השתתפתי בקבוצות טלפוניות, עזרתי לאנשים בכל מיני תחומים, נתתי בבית. בקיצור הכל בסדר !

כששמעתי שאחד המכירים שלי שמחתן את הבן שלו שבוע הבא באחד האולמות הטובים בארץ, התחיל להיות קצת הרגשה של תועלת עצמית שיכולה להגיע אם הוא באמת כזה עשיר וכו'.

אני יודע שזה נובע מריכוז עצמי ומבקש מה' לשחרר אותי מכל הריכוז העצמי הזה ושאהיה שמח בשמחת הזולת.

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118047

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אח יקר. 

מאחל לך המון טוב.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118048

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה נתן !

מזל טוב על הציון דרך של השנתיים !

עד מאה ועשרים בעזרת השם !

אסירות תודה על עוד יום נקי, נקי לחלוטין גם ממבטים !

אני קצת חולה, קמתי מאוחר, הייתי מאד מנוהל בבוקר, אבל באסירות תודה עכשיו מרגיש יותר טוב !

עכשיו אני יוצא לכדורגל, עם משקפיים כי אם לא, לא אראה את הכדור, ומתפלל שהכל יהיה בנקיות, ויתור וחיבור !

מתפלל ליום נקי ושפוי !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118052

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שבת שלום לכולם !

חזרתי מהכדור רגל נקי ברוך השם. ניצחתי במשחק אחד ונוצחתי בשני.
באיזה שהוא שלב של כמה רגעים היה ויתור עצום בנוגע למושאת תאווה שעברה ליד המגרש, ובאסירות תודה לא המשכתי להסתכל בשביל לבדוק עד כמה היא טריגר בשבילי.

פותח מעגל לכל השבת איתכם כולל על מבטים וכולל כמובן להוריד משקפיים כל רגע שאני יותא החוצה !!

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118054

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב !

זוכה לסגור מעגל נקי !

היתה שבת מצויינת, קמתי בנץ, למדתי מצויין ברוך השם !!!

311 ימים נקיים, ו5 ימים נקיים ממבטים לחלוטין ! לא מובן מאיליו !

היה לי בערב איזה בשורה שלא יצטרכו אותי למשהוא שבכל זאת לא הייתי פנוי באותו יום לעשות. אבל עצם העובדה שלא צריכים אותי קצת פגעה באגו. מסרתי את זה לה' שאני יודע שהעיקר שרצונו יעשה, ובקשתי ממני שישחרר אותי מהפגמי אופי האלו תמיד לרצות שיצטרכו אותי וכו' וכו'.

אוהב אותכם !

שבוע טוב !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118063

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

היום עבר נפלא !

למדתי טוב ברוך השם בתענית דיבור, ובעירנות !

כל היום בנקיות מוחלטת גם ממבטים (היום ה6 בנס מוחלט !).

היה היום ויתור מאד גדול מאחת שהייתה צריכה אותי, באסירות תודה יצאתי החוצה בלי משקפיים. היא הייתה לבושה באופן נורא, ובאסירות תודה ויתרתי אפילו על מבט קטן ועל בדיקות.

גם  בבוקר כשיצאתי לבית הכנסת היה ויתור גדול, לא מובן בכלל !

מחר יום שני, זה היום המועד אצלי למעידות וכו', אני צריך להיות המון זמן בחוץ. אני מתפלל לה' שמחר לא יהיה שום מעידה ורק טוב וחסד, שמחה וויתור.

אמן ואמן !

אוהב אותכם מאד !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118074

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

אני שמח לשתף באסירות תודה על יום שני שעבר עלי היום נקי לחלוטין ובלי אובססיה !

יום שני שעבר היתה מעידה וזה באמת היום הקשב בשבילי כי אני המון זנן שוהה בחוץ ובתחבורה וכו'.
ולכן התחלתי את הספירה גם על מבטים.

באסירות תודה היום היום ה7 שאני נקי ממבטים.

בערב הוצרכתי לעבור ליד מקום שבעבר הייתי משתמש בלי סוף, ובאסירות תודה ממש לא מובן בלי מאמץ ובלי מלחמה הייתי לגמרי נקי גם ממבטים, המשקפיים בתיק והכל עבר נפלא, שיתפתי חברים, למדתי טוב היום, הייתי בנתינה מעט הזמן שהייתי בבית !

בקיצור, לא יכול להיות יותר טוב מזה !

מתפלל בעד כולנו לעוד יום נקי מחלים ושמח !

אוהב אותכם וחייב אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118094

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים אהובים !

שמח לשתף על עוד יום נפלא, היום ה8 לנקיות ממבטים ברחוב, וה314 לנקיות בכלל !

קמתי מאוחר בגלל שהייתי בסליחות אתמול וישנתי מאוחר. כשחזרתי מהסליחות עוד נשארתי כמה דקות טובות מול המחשב לא על מנת לחפש תאווה בכלל אלא סתם להסתכל על המיילים, ועוד כל מיני דברים.

אני חסר אונים קצת מול הבזבוז זמן בערב מול המחשב.

אסירות תודה שאין לי אייפון וכדו', ולכן כל היום אין לי את היצר בטלנות הזה, רק בערב שאני בבית ויש לי גישה למחשב אני מבזבז לדעתי יותר מדי זנן.

אדון בזה עם הספונסר מחר בעזרת השם !

אוהב אותכם וצריך אותכם !

זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן