ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46487 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117828

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

אסירות תודה על עוד יום של בין הזמנים נקי לחלוטין.

כל פעם שהייתי צריך לצאת החוצה הורדתי משקפיים ושמתי אותם בתוך התיק עמוק אם הייתי עם תיק או בתוך הכיס, ופתחתי מעגל, והכל היה מצויין !

חבר שיתף איתי בטלפון היום, שהוא היה במקום שהיה המון מה ללגום, והוא ויתר וחזר הביתה, ואז החה לו הרגשה של פספוס, הוא יכל ברי כ"כ ללגום שמה... ואז הוא שיתף חבר. 

אותו חבר אמר לו : תשמע, הקב"ה יכול ומסוגל לתת לך חופש גם מזה !! 

ואז הוא באמת ביקש מה' שישחרר אותו מזה, ומיד הוא הרגיש שחרור ענק !!!

לזכור תמיד שבכל מצב בחיים הכתובת היא טאטע !!

לפעמים אני יוצא החוצה ורוצה לשתף חבר על חוסר אונים, ולא עונה או מה שהוא כזה, ואני נזכר שהעיקר הוא לא השיתוף אלא הבקשה מה' שיעזור ! לא להתבלבל !!

תודה לכם חברים ושיהיה לכם בהצלחה !!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117834

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

שמח לשתף שהיום אני עד'יין נקי ושפוי, בלי שום מעיד'ות כלל וכלל, לגמרי לא מובן מאיליו בכזה יום חם, ויום ששי, ויום שהשוק עמוס שפריצות ותיירים וכל מיני מודות וכו'ד וכו'.

נס שלא הייתי צריך ללחום ולא הייתי צריך להרגיש שזה נחוץ לי ללכת לשם וכו', אלא פשוט חייתי כמו אדם נורמלי לחלוטין, למדתי עם חברותא אחרי זה חזרתי הביתה והלכתי לקניות קצרות (עם פתיחת מעגל).

סגרתי מעגל נקי, הכנתי קצת אוכל לשבת לעזור לאשתי...

מתפלל שהשפיות הזאת תלווה אותי גם שבוע הבא שאהיה בנופש, ושעות על גבי שעות בחוץ.

רוצה כמו כל ערב שבת לפתוח איתכם מעגל ענק עד למוצאי שבת שאני בעזרת השם לא הולך לשוטט כמובן, ושאני לא יוצא החוצה בלי להכניס תחילה את המשקפיים בכיס, ושאני לא מתקרב לגנים ציבוררים ההומים באמאות, שזה בשבילי יכול להיות טריגר רציני בשבילי אם יש שמה מה לראות...

תודה רבה שאתם איתי בדרך הנפלאה והניסית הזאת !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117841

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

סוגר מעגל נקי ברוך השם, היה שבת נקייה מחוברת בלי מעידות ובלי מבטים, ובלי מלחמות !

בשורה טובה לכם ! אני משך חמישה ימים לא אשגע אותכם כאן בפורום יום יום, כי אני יוצא לנפוש ואהיה בלי מחשב. לי זה לא הכי טוב כי אני אוהב לשתף כאן על ההתקדמות שלי.

אני רוצה לבקש מהשם שהנס ימשיך. אהיה שעות על גבי שעות בחוץ לטיולים עם המשפחה, בחוסר אונים מול הפריצות, המקום שהולכים הוא לא מקום חרדי כמו המקום שאני גר...

מבקש מהשם בנוכחותכם שיעזור להישאר נקי מחובר בלי אובססיות ובלי מלחמות ובלי קריז.

אשתדל להיות בקשר הדוק טלפונית עם החברים בלי נדר.

רוצה לפתוח מעגל ענק איתכם עד ליום חמישי בלילה שאעשה את הפעולות יומיומיות ושאני לא אשים משקפיים בחוץ כלל וכלל, ורק אם יש צורך את המשקפיים הישנות שהם עם מספר הרבה פחות גבוהה.

אני אתגעגע איליכם כאן !

אוהב אותכם וחייב אותכם !!

רציתי לפתוח איתכם מ

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117843

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך , בהצלחה

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117850

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאוד מתחבר למה שאתה כותב אחי ! מאוד !!
ראיתי מההודעה הראשונה שלך שכתבת שאתה נקי 14 יום... תראה לאן הגעת היום ישתבח שמו לעד.

כל יציאה לרחוב זה מלחמת עולם ...

שהשם יהיה בעזרנו ! המון בהצלחה ידידי !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117883

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

אחים יקרים ואהובים !

שמח לחזור לפה אחרי 5 ימים של היעדרות מחמת הנופש בעיר אחרת.

ועוד יותר שמח לספר לכם שאני סוגר מעגל נקי... הנס קרה !!

בתמציתיות :

בשנים האחרונות כל פעם שאני יוצא לנופש במקום שאפשר לראות מחור הדלת של האמבטיה את המתרחש שם, אני קבוע מסתכל על אשתי כשהיא יוצאת המקלחת וכו'. 

לא נעים לי לספר אבל צריך.

למה דוקא בנופש ? כי בבית יש לנו מנעול שסותם את החור ואי אפשר לראות כלום. זה לכאורה לא כ"כ נורא ! מדובר הרי על אשתי ובזמן שהיא טהורה אבל אני יודע שזה בא מאובססיה.

הנופש הזה אסירות תודה שאפילו פעם אחת לא הסתכלתי אפילו שהיה שייך לראות.

ביום הראשון התאווה הגיעה התפללתי וה' עזר ושאר הימים לא היה כמעט חוסר אונים במקום הזה ויותר בקלות ה' עזר לי לוותר.

חוץ מזה, יום יום יצאני לטיולים בכל מיני מקומות, והשארתי את המשקפיים הרגילות בבית ששהינו שם, איתי לקחתי רק את המשקפיים הישנות עם 2 מספרים פחות מהרגילות.

כל הימים קרו ניסים ונפלאות ממש ככה !

רק יום אחד לא הצלחתי לוותר על מבטים ושמתי על העיניים את המשקפיים הלא טובות כדי ללגום יותר טוב. אחרי איזה שהוא שלב ה' עזר לי לתפוס את עצמי התקשרתי לספונסר ולעוד כמה חברים ובאסירות תודה הצלחתי להחזיר אותם בכיס ולהפסיק ללגום.

אסירות תודה שבאותו יום לא היו איתי המשקפיים הטובות, ואסירות תודה שלא היו שמה טריגרים מדי קשים.

אתמול יצאנו באותו יום למסלול ארוך. בחלק מהמסלול (ליד מעיינות וכו') ידענו שיתכן שיהיה פריצות, ובמקום השני הייתי חייב (לא חייב ממש אבל יותר טוב אם יכולתי לראות טוב) לראות טוב, ופחדתי לקחת איתי אפילו בתיק את המשקפיים הרגילות כי מה יקרה אם פתאום יהיה פריצות ליד המעיינות ושהמחלה תתגבר עלי ?

התקשרתי באותו בקר לספונסר. הור ייעץ לי לשתף את אשתי בזה (היא לא יודעת כלום מהמחלה) אבל לומר לה שאם היא תראה שיש פריצות שהיא מיד תודיע לי כדי שאני אדע להוריד משקפיים וכדו'.

באסירות תודה כל אותו הזמן עם המעיינות ואין סוף פריצות לא הסתכלתי כלום כלום כלום ולא שמתי משקפיים כלל לא הטובות ולא הלא טובות ! רק במקום השני שהייתי עם הטובות הסתכלתי פעמיים עך אשה אחת שבאסירות תודה היא לא היתה טריגר מדי רציני !

היום הייתי כמה שעות ברכבת דרך חזור ובאסירות תודה לא לגמתי כלל וכלל, המשקפיים נשארו בתוך התיק כל הזמן !

לא יאומן כי יסופר !!!

למתרפא היקר, תודה לך על העידוד !

זה לא כל פעם מלחמת עולם לצאת, רק בזמנים של קריז וכדו'. וחוץ מזה, זה לא מלחמה, זה תפילות, פעולות, טלפונים, אני, אין לי שום כח ללחום נגד זה, זה פשוט לא עוזר ללחום !

וחוץ מזה, אל תשכח אחי שאני ממש רק בתחילת ההחלמה, ואני בטוח שכל יום כמו אלה שתיארתי הם פשוט עוזרים להוריד את הכח של האובססיה ובקרוב אני מקווה שאני אוכל לצאת מהבית עם הרבה פחות פחד וקושי !!

אוהב אותכם מאד... התגעגעתי אליכם כל אותם הימים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117885

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך גם.. 
שמח על כל המתנות האלה שקיבלת .
משהו שלא היה יכול לעבור בשקט , הרבה ויתורים , פשוט לא ברור מאליו. 
הקטע הוא שאנחנו הרבה פחות במלחמה , ויותר בכניעה. 
אסירות תודה לאבא יקר ואוהב. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117886

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 18 אוג' 2019 14:13:

מאוד מתחבר למה שאתה כותב אחי ! מאוד !!
ראיתי מההודעה הראשונה שלך שכתבת שאתה נקי 14 יום... תראה לאן הגעת היום ישתבח שמו לעד.

כל יציאה לרחוב זה מלחמת עולם ...

שהשם יהיה בעזרנו ! המון בהצלחה ידידי !!

זה נכון. זה מלחמה. אבל זה מלחמה שאלוקים עושה, כי אני לא יכול להילחם מול התאווה. 
רק להיום, כשאני מוסר את החיים שלי לאלוקים, הוא עושה בשבילי, את הלא יאומן. 
מאחל לך גם.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117887

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי 
תודה לך על השיתופים... אני כנראה קצת יותר זמן לא הייתי פה...

התאווה שלי לא לוקחת חופש... אוי לי אם אני כן ייקח...
אני עושה פעולות כל יום. כל יום. כל יום. 

רציתי גם לשתף שהייתי השבוע ב-2 מקומות שבעבר הייתי עף לכל הרוחות בגלל זה. המקום הראשון היה בר מצווה חילוני (תמשיכו הלאה לבד, איך בדיוק מתלבשים או לא מתלבשים שם), והמקום השני היה טורנדו בחוף בעכו. לא ידעתי, אבל היה שם עמוס באנשים באופן קיצוני. 
אני יכול לומר, ש-95% מהזמן, אני כלל לא פנטזתי. היה בי משהו מאוד פנימי שלא רוצה ללגום מהרעל הזה, שמנתק אותי, שגורם לי להזניח את כל מה שחשוב לי ואת כל מי שחשוב לי. לא רציתי להתחבר למקום שלילי שבי, לאיזשהו כוח שהוא לא הכוח העליון שלי. 
גם כשכן היו לי מבטים של תאווה, הם לא נמשכו לכדי לפעול איכשהו על התאווה. או להמשיך שוב ושוב מבטים. 
אחרי ששוחחתי עם הספונסר, הוא הזדהה איתי ואמר לי שהוא גם חש לפעמים דחייה מהתאווה. זה נהפך למשהו מציק במקום למשהו נחשק. (אל תדאגו.... לא איבדתי את לגמרי...). 

אסירות תודה לדרך שעובדת. כשעובדים אותה. 

מאחל לכולנו, יום שפוי ונקי. 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117901

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה נתן שלכבודי יצאת מגדריך לכתוב קצר  וכתבת לי באריכות מסר של החלמה !!

אני גם מרגיש לפעמים את ההרגשה הזו שלא רוצה את זה,כי זה מזיק לי.

חייב לשתף שהיום נאלתצי ללכת לתקן את הפלאפון שלי והמקום הוא מקום שיש בו המון תאווה ובשבעבר הייתי המון המון משתמש שמה. ממש ככה ! 

השארתי את המשקפיים בבית, פתחתי מעגל, ובאסירות תודה נשארתי נקי.

היו קצת מבטים בלי משקפיים, התאווה מאד רצתה שארד לשוק כדי ללגום זה היה הרי 2 דקות מאיפה שהייתי, התחננתי לה' שיעזור לי ולא ירדתי לא לשוק ולא לתחנה המרכזית, בדרך חזור הייתי נקי גם לגמרי ממבטים, באסירות תודה גדולה.

בעבר גם אם הייתי בלי משקפיים האווירה ששם והמעט שראיתי היה מריץ אותי הביתה בשביל לקחת את המשקפיים, למצוא תירוץ טוב למה אני חייב לצאת, והייתי יוצא לשוטטות ארוכה כשיכור.

אוהב אותכם וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117905

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !

רוה לפתוח מעגל איתכם לכל השבת (משקפיים בכיס כשאני בחוץ, לא להתקרב לגני ילדים שיש שם אמהות וכו').

תודה רבה שאתם איתי !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117906

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים חביבים !

סוגר מעגל נקי ברוך השם.

באסירות תודה קמתי בנץ ולמדתי מצויין.

היו הרבה ויתורים ברוך השם, 2 מבטים קטנטנים בלי משקפיים. מבט אחד קצרצר כשהיו לי משקפיים.

מבחינת המצב רוח לא כל כך טוב, היה מאד חם, הייתי קצת עצבני, נזכרתי בזכרונות מהילדות מאד כואבים והייתי מנוהל מזה, ניסיתי לשחזר את זה עוד ועוד (לא קשורים לתאווה כלל). מקווה שהשיחזור הזה יעזור לשחרור בסייעתא דשמיא !

אוהב אותכם ומאחל לכם שבוע נפלא !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117907

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
kdouchat אני שמח לראות שאתה מצליח לשמור על עצמך גם בבן הזמנים!
בהצלחה!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117910

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה לך יוסי !

היום בבוקר הכל היה נפלא למדתי מצויין קמתי בזמן, דיברתי עם הספונסר שיחה ארוכה ומחברת על הצורך לעזור לאשתי קצת יותר בימים האלו וכו'...

והנה אחרי צהריים הייתי צריך ללכת בשביל להביא את הפלאפון שלי מהתיקון במקום מסוכן לי.
פתחתי מעגל והכנסתי את המשקפיים בתוך התיק.

באסירות תודה משך כל הזמן הזה כולל השעה וחצי קניות שהייתי צריך לעשות אחר כך במקום הומה נשים לא שמתי את המשקפיים על העיניים אפילו לא רגע אחד.

אמנם היו הרבה מבטים ובדיקות (איך הם נראות והאם יש באמת טריגרים או שלא). 

אני חסר אונים מול זה !!!!!

הערב אני צריך שוב ללכת לאותו המקום המסוכן ואני מתחנן לה' שיעזור לי להישאר נקי לגמרי לגמרי מכל מבט אפילו קטן !  רצונו יעשה !  בלי נדר אדווח הערב או מחר בבוקר איך היה !!

כרעתי על הברכיים לפני חצי שעה על זה ואמרתי לה' שתוך כדי שאני מתפלל על זה אני מרגיש קול פנימי וחולני שאומר לי " הערב תוכל ליהנות שמה... תוכל לשים משקפיים ולשוטט... הודיתי את זה לה' ובקשתי ממני שחרור עצום מזה !

תודה רבה שאתם איתי !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 7 חודשים #117911

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שוב שלום חברים !

הערב כאמור חזרתי למקום ההוא שהייתי צריך להגיע, פתחתי מעגל והכל היה מצויין.

היו הרבה ויתורים ובמיוחד בחזור היה המון פריצות ברחובות, ולא נתתי אפילו מבט אחד !

הרגשתי הרגשה של רוממות !

תודה לכם חברים !

לילה טוב ומפוכח לכולנו !

זמן ליצירת דף: 1.00 שניות

Are you sure?

כן