ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46667 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117680

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

אוהבים אותך שאלוקים יהיה אתך תזכור שאלוקים הוא אוהב אותך ורוצה בטובתך ולכן כל מה שיקרה זה הדבר הכי טוב בשבילך

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117681

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה אביה עובד אני שמחתי שהגבת לי. 

הנה חזרתי הביתה. 

עשיתי צעד 9 היה המון חיבור והבנה בינינו.

כמובן ובהוראת הספונסר לא גיליתי לאשתי על עצם המחלה שלי אב בקשתי סליחה על כל הדברים שהיא סבלה ממני בגלל ריכוז עצמי גבוהה.
ועל הפעמים שבזמן היחסים לא מספיק הייתי נמצא בשבילה.

היא סלחה ומחלה, צודה לאבא יקר.

דרך אגב הייתי בחנות בלי משקפיים וממש לא מובן מאיליו היו 2 ויתורים מאד רציניים, תודה לאבא היקר.

אוהב אותכם וצריך אותכם.

לילה טוב נקי ומפוכח לכולנו.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117683

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

למרות הפחדים והלבטים , הינה עשית זאת ובגדול.. 
כל הכבוד על ההבנה וההכלה שרק כך זה עובד, עם צעדים ופעולות ותפילה לאבא יקר ואוהב .
אוהבים אותך קדושת 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117687

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים שלום !

היום היה מבחינת התאווה קטסטרופה !!!!!! 

בבוקר אחד התחיל לספר לי איך שהוא היה בתל אביב  וששמה היה פריצות נוראה, זה לא כ"כ ניהל אותי אבל שחררתי את זה בקבוצה הטלפונית בבוקר !

אשתי ביקשה ממני לקנות דבר שבעיקרון אני הייתי רגיל לקנות אותו בשוק, שמה יש המון מבחר, ואמנם אפשר לקנות את זה גם במקומות יותר רגועים מבחינת התאווה. והתחילו האובססיות בבוקר לרצות להוציא אותי לשוק (כמובן עם המשקפיים בכיס שיהיו מזומנות לעת הצורך....).

שיתפתי את הספונסר ואמר לי רק להיום לא ללכת לשוק, אז בהפסקת צהריים הלכתי למקום היותר רגוע, אבל עם המשקפיים בכיס.

לא שלא היה לי נכונות לוותר אלא שלא היה לי כח לוותר...

האמת שלא ידעתי כ"כ מה מוליך אותי לשם אם בעיקר הרצון לקנות את מה שאשתי ביקשה או את הרצון האובססיבי ללגום...

פתחתי בכל זאת מעגל על זה שאני לא שם משקפיים משך כל הדרך, ואמנם לא היה לי את הכח לעמוד בזה, ולכן לגמתי ועוד לגמתי, פשוט אני מגדיר את זה כמעידה רצינית ביותר !!! 

אחרי זה חזרתי ללמוד, ונזכרתי שאני שכחתי לקנות משהוא שבדיוק המקום ההכי מתאים הוא ליד תחנה המרכזית.... ועוד פעם אובססיות ללכת לשם עם משקפייםף, ואם כבר מעדתי היום אז מה הבעיה תמשיך... ומחר יהיה יום יותר מפוכח ...

אסירות תודה ששיתפתי את החברותא שלי ועוד חבר, והם עזרו לי לוותר על זה, ובערב כשיצאתי לקניות עם הבן שלי, שמתי את המשקפיים עמוק בתוך התיק שלי, פתחתי מעגל והלכתי לשם איתו. נשארתי נקי ולא שמתי משקפיים למרות שמאד רציתי. היו קצת לגימות.

אחר כך בדרך לערבית לא היה לי כח ונכונות לוותר על משקפיים אז הלכתי עם משקפיים, ובחזור מערבית אירוך דרך בשביל ללגום.

פשוט יום לא כ"כ טוב. אני חושב שעשיתי את שלי, עשיתי פעולות, וה, לא חייב לי נקיות. כל יום שהוא נותן לי זה נס עצום !!!

אני מתחנן לאבא יקר שיתן לי ולכולנו לילה טוב נקי ומחובר, ושמחר אזכה לנקיות מוחלטת ולצאת מהאובססיות האלו.

ובסיכום, עם הכל, אני יכול להעיד, שהיום שהיה אחד הימים ההכי קשים בשבועות האחרונים, הוא בכל זאת היה הרבה הרבה יותר טוב מהיום ההכי טוב שהיה לי בקיץ שעבר ושלפני שנתיים ושלפני שלוש (אני מדבר בנוגע לתאווה כמובן).

אסירות תודה ענקית ענקית לבורא עולם על כל החסדים... לא מובן מאיליו ולא מובן בכלל !

צריך אותכם חברים יקרים !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117690

אוהב אותך קדושת היקר!

זה נכון שכחולים אין לנו את הכוח לעצור את השימוש. המון זמן הסתבכתי עם זה. מצד אחד אני חסר אונים, מצד שני אומרים לי להפסיק. איך זה מסתדר?

היום אני מנסה "בראש קטן" - לא מבין. לא נלחם בתאווה. פשוט עושה את הפעולות הפשוטות שהספונסר שלי אומר לי.

אני לא יכול להילחם בתאווה. אני חסר כוח מולה. אבל אני יכול לעשות 3 טלפונים ביום. לפעמים המוח שלי מספר שגם את זה אני לא יכול. אז אני אומר לו: טלפון אחד עכשיו אתה יכול?

ואני יכול לרדת על הברכיים להתחנן על זה כל בוקר. לפעמים הבוקר מתחיל וכולם ערים ובלחץ, ואין מקום לזה. אז אני אומר לעצמי: אתה עדיין יכול שנייה לבקש את זה מאלוקים תוך כדי הבקבוק שאני מכין לילד. נכון, בלי ברכיים. נכון, בשקט. אבל יכול לעשות.

בינתיים עובד לי. 

לגבי ללכת לשוק עם מעגל םתוח כשהספונסר אמר שלא...

למדתי גם שאני לא יכול להיות יותר חכם מהספונסר. אני חושב שאני יכול להישאר בבית לבד ולעבוד במחשב, רק לפתוח מעגל. אבל הספונסר שלי אומר שאני לא יכול לגעת במחשב במצב הזה. אז לא. למרות שממש מתחשק לי. רק לבדוק איזה תופעה לשונית שמעניינת אותי ושנה הבאה אלמד עליה. ולמרות שחבר מבקש שאפרסם משהו בפייסבוק, ואני צריך לשלוח לו: "אוכל רק מחר". 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117693

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה בס"ד היקר !

אתה צודק! אבל תאמין לי שאת הפעולות אני עושה.

אתמול לדוגמא התקשרתי להרבה יותר מ 3 חברים, וירדתי על הברכיים (לא ממש ברכיים אבל התחננתי וכו').

לגבי השוק, לא הלכתי לשוק, אבל זה היה ויתור עצום כי המחלה רצתה שאלך, רק שלמקום השני הלכתי עם משקפיים במקום להשאיר אותם בבית.

אוהב אותך

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117699

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך קדושת. 
תודה על השיתופים. 
זה לגמרי נכון. אין לי כוח לוותר ואני צריך לבקש את זה מהכוח העליון שלי. אבל אני צריך להיות מוכן לוותר, ואת זה לא תמיד יש לי. אז אני גם מבקש את זה. 
אבל, אסור לי להתבלבל. כי הכוח העליון שלי יכול לעזור לי לא ללגום את הכוסית הראשונה. הוא בדרך כלל לא עוזר לי נגד תופעת האלרגיה. 
זה מה שתיארת בסיפור שלך. עוד פעם, ועוד פעם ועוד פעם. 

אולי נשוחח אי פעם, אז אתייחס לזה באופן רחב יותר. 

יפה לך על הצעד 9 שעשית. מברוק!!! 
תמשיך הלאה לצעוד עם הספונסר שלך. בדרך את החופש המאושר.

יום שפוי ונקי.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117706

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

תודה לך נתן היקר על התגובה ! אתקשר אילך בעזרת השם להרחבה !

היום היה הרבה הרבה יותר שקט באסירות תודה !
עשיתי פעולות !
הייתי צריך לחזור לאותה חנות כמו אתמול, ובאסירות תודה ויתרתי על המשקפיים והשארתי אותם בבית מדרש Q זה ויתור עצום עצום מבחינתי בכזה יום של קריז !!

בדרך היו קצת לגימות ומבטים אבל לא מוגזם, ולא עשיתי סיבובים מיותרים, חזרתי לבית מדרש וסגרתי מעגל נקי ברוך השם.

בערב כשהייתי צריך לחזור הביתה התקשרתי לחבר ומסרתי לו חוסר אונים ופתחתי מעגל, ונשארתי נקי לגמרי לגמרי בלי שום מבט כלל !

לא מובן מאיליו כלל וכלל !!!

תודה רבה לכם חברים צדיקים !! אוהב אותכם מאד !!

אני עכשיו אמור לצאת עוד כמה דקות, אפתח מעגל בעזרת השם ומתפלל לשפיות ונקיות מוחלטת. אמן ואמן !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117710

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

ברוך השם !

הייתי נקי בין בהלוך ובין בחזור !
הרבה ויתורים בהלוך !
תודה לכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117716

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

אסירות תודה על עוד יום נקי !

יום ששי לא להיות בשוק למשא שוטטות... מי היה מאמין ???

בתחילת חודש אב ... מי היה מאמין ???

תקופת החופש והתיירות ... מי היה מאמין ??

אז אמנם היו 2 רגעים של אי שפיות :

1. באמצע הקבוצה הטלפונית של הבוקר, הייתי במרפסת כדי שלא ישמעו אותי, ופתאום אני שם לב שהשכמה במרפסת שממול לא כ"כ לבושה... היה בא לי להפסיא את כל החברה ולומר להם הצילו !!
אבל לא יודע אם זה נהוג, אז המשכתי להסתכל 2 או 3 דקות.

מיד אחרי הקבוצה חזרתי לבית וכמובן שהמחלה רצתה לשכנע אותי לחזור למרפסת כדי לבדוק אם יש עוד דברים מעניינים לראות אצלה, וה' עזר לי לוותר על בדיקות נוספות !

2. כשיצאתי לקניות עם הילדה, פתחתי מעגל לפני כן כי ידעתי שזה זמן קצת מסוכן לי, אסירות תודה שה, עזר לי לוותר על המשקפיים והשארתי אותם בתוך הבית. ואמנם במכולת היתה אחת נראית לי מושאת תאווה אז התקרבתי איליה קצת בלי משקפיים כמובן בשביל להסתכל עליה.

אסירות תודה שממבטים אלו לא התפשטה האלרגיה ונשארתי נקי !

עכשיו אני מתכונן לשבת קדש !!

רוצה כרגיל ביום ששי לפתוח מעגל ענק איתכם עד למוצ"ש שכל פעם שאני יוצא המשקפיים בכיס, ושאני לא מתקרב מגני משחקים שיש שם אמהות, ושאשתדל בלי נדר לקום בנץ או לפחות בשעה נורמלית.

תודה רבה לכם ושבת שלום !

אוהב אתכם !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117719

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים יקרים.

אסירות תודה על שבת נקייה. סוגר מעגל נקי.

אני מתחיל מחדש את אתגר ה90 יום, אבל הפעם הפוך.

דהיינו שהיום אני נקי בנס 276 יום, שזה אומר שבעוד 89 יום כל יום רק להיום, אם ירצה השם, ורק אם ירצה, כי אני לבד לא יכול להישאר נקי אפילו דקה, אעשה ציון דרך של שנה בעזרת השם.

מתחנן לאבא יקר שהשבוע אהיה רגוע בלי נפילות מעידות מבטים וכל מיני מרעין בישים כאלה ...

אוהב אותכם וצריך אותכם.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117724

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים 
אסירות תודה על יום נקי ובלי מלחמות בלי אובססיות והכל בשמחה.
זכיתי ללמוד תורה בהתמדה.
לא מובן מאיליו כלל.
מאחל את זה לכל החברים...
אוהב אותכם  וצריך אתכם.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117725

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אני שמח לראות שהולך לך טוב kdoshat, בעז''ה שכולנו נעלה על דרך המלך.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117729

שמח מאוד בשבילך!

נהניתי לשמוע אותך בקבוצה אתמול.

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 8 חודשים #117741

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים נפלאים !

אני מאד שמח לראות שהפורום שוב פועל ושיש הרבה חברים שמשתפים. הלואי וזה יחזור להיות כמו שהיה פעם !

היום היה נפלא מאד ! יום שלם בלי תאווה, בלי מבטים בלי מלחמות וכו'.

שמתי לב לדבר מעניין. כל הבוקר הייתי באמצע להכין חבורה (סוש ש שיעור בתורה), שהייתי אמור למסור הערב, והייתי מאד בלחץ של זמן ובפרט שרציתי להספיק לימודים אחרים.

הלחץ הזה, לא רק שלא הוביל אותי לתאווה אלא אדרבה השכיח ממני את התאווה !

כנראה שזה הפתרון ! להיות כל הזמן מאד עסוק בדברים שעושים לנו טוב כך שאין שום מקום לתאווה להיאחז !!

בערב בייתי אמור לעבור במקומות שמאד מסוכנים לי. בהתייעצות עם הספונסר עברתי דרך מקום עקיף שיש הרבה הרבה פחות תאווה, ולא השתמשתי בתחבורה הציבורית, וכל הדרך שוחחתי עם חברי תכנית.

אסירות תודה כי חוץ מהויתור ללכת דרך מקומות מסוכנים, עוד היו איזה 5 או 6 ויתורים בדרך הנקייה שראיתי (אפילו שהייתי בלי משקפיים) שיש נשים שכדאי לבדוק אם הם מעננינות אותי ו"שוות את המעידה" או שלא, וויתרתי לגמרי לגמרי. שום מבט, שום בדיקה, הכל בחסד ה' אוהב אותי מאד מאד !

מאחל לנו עוד יום נקי ושפוי ושמח !

אוהב אותכם מאד מאד !

זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן