ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46773 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117393

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
"אם יש למישהוא חיזוק לתת לי או כל רעיון מחזק, אשמח לקרוא."
לפעמים, מה שאני צריך זה חילוש. זה כשאני חלש, אני מוכן לבקש עזרה מהכוח העליון שלי.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117399

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים 
כן יתכן שאני צריך לקבל את עצמי ושאני צריך יותר חילושים.
הערב לפני שיצאתי לרחוב פתחתי מעגלים על יציאה החוצה ועל שאני לא חובש משקפיים עד שאני מגיע ליעד. ואפילו שעברתי כמו כל יום שני בערב למקום מאד מסוכן בשבילי כי בו הייתי המון משתמש בעבר, נשארתי נקי לחלוטין.
אני משתדל להיות בלי משקפיים ועם העיניים למטה וכאשר אני לא רואה את החלק העליון של האשה הרעל והאלרגיה עוד לא פעילים אצלי.
מה שאין כן כשאני מסתכל על החלק העליון, אז או שלא מעניין אותי או שסוג הלבוש מאד פתוח באופן שאז אני מאבד שליטה לגמרי וחייב ללכת איפה שהיא הולכת וכו'... וזה מהר מאד עלול לגרום לנפילה בשבילי עכפ שאצלי שוטטות זה נפילה 
אוהב אתכם וצריך אתכם
תודה לאבא היקר.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117404

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים נפלאים 
ניסים ניסים ניסים.
היום היה נפלא פתחתי מעגלים לפני כל יציאה בחוץ על שאני חסר אונים מול מבטים ועל זה שאני רוצה להישאר כל הזמן שאני בחוץ בלי משקפיים.
הייתי אמור להגיע למקום מלא בפריצות ניסיתי למצוא תירוץ כדי לא ללכת לשם, אבל אמרו לי שמכיון שהתחייבתי להגיע לשם זה לא יפה לדחות את זה.
פתחתי מעגל בהלוך, הרכבת היתה מפוצצת, וואי כמה ויתורים ויתרתי ממש לא יודע איך להסביר את זה...ממש נס... זה לא אני... אני אין לי כחות לכאלה ויתורים...
בחזור גם פתחתי מעגל... 
תוך כדי הויתורים בחזור הרגשתי כזה טוב... ממש הרגשה מרוממת שאני מצליח להישאר נקי...
זה לא היה בהלוך, בהלוך הייתי יותר עם הרגשה שקשה לוותר והייתי קצת בפחד ובלחץ, אבל בחזור כשהרגשתי שיצאתי מכלל סכנה... איזה אושר !
מאחל את זה לכולנו רק להיום בכל יום ויום !
אמן !
תודה שאתם איתי חברים יקרים ! 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117409

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תמשיך הלאה.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117412

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

הבוקר האובססיה התחילה לעלות לי על הראש אפילו שעשיתי הרבה פעולות וקריאה בספר הלבן וכו'.
הייתי אמור לצאת לכמה קניות, במקום בו זה לא שיא הפריצות אבל בהחלט יכול להיות פריצות.
כמובן שהתאווה רצתה שאלך לקניות האלו ושאלגום גם כן וכו'. 
אמרתי לעצמי כל הזמן שאולי עדיף לא היום כי אני לא מספיק מרגיש מרוחק מהאובססיה.
מה שהוא גרם לזה שהייתי "צריך" לצאת מהבית מדרש, וניצלתי את הרגעים האלו ללכת לאותם קניות.

בכנות, יצאתי עם משקפיים בכיס (אני יודע שהיה לי בודאי עדיף להשאיר אותם בבית מדרש), ושיתפתי חבר, ועם הכל עבר לידי מושאת תאווה ושמתי משקפיים כדי להסתכל, ולאחר מכן כבר לא היה לי נכונות להוריד אותם בחזרה, עשיתי את הקניות, עשיתי קצת אירוכי דרך כדי לא לגמור את הקניות מדי מהר.

אחרי שגמרתי את הקניות, התאווה רצתה שאמשיך לשוטט עוד. אמרתי לעצמי שכבר אין שום תירוץ. אם אני עכשיו ממשיך זה ממש יהיה שוטטות לשם שוטטות.

התקשרתי לחבר ובחסדי שמיים ויתרתי על שוטטות וחזרתי לבית מדרש אמנם עם משקפיים על האף, ואמנם עם עוד הרבה מבטים אבל לפחות, חזרתי ולא שוטטתי.

בצהריים למדתי מצויין ברוך השם, ובערב הייתי צריך לעשות קניות.

פתחתי מעגל וברוך השם הכל עבר בשלום ובנקיות... אלא שכשיצאתי מהחנות המחלה התחננה אלי שאעשה סיבוב דרך המקום בו יש הפגנות כי שמה בטוח יהיה פריצות ומצב טוב בשבילה... 

בחסד עליון ויתרתי על זה וחזרתי דרך המקומות ההכי נקיים שיש כדי לחזור הביתה.

...סגרתי מעגל נקי.... !!!

עם כל הקושי... נסים נסים... 
לא מובן שבכאלה ימים חמים אני לא בשוטטות בתחנה המרכזית והסביבה מ9 בבוקר ועד 7 בערב !
לא מובן בכלל !
לא מובן שמעידות כמו של היום לא הסתיימו בנפילה קשה... לא מובן !

תודה לכם שאתם איתי !!
אוהב אותכם מאד וצריך אותכם !!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117415

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

רק להיום בכוח התפילה לויתור , ובעזרת אבא יקר ואוהב , הנס מגיע. 
אתה עושה עבודה נהדרת כל הכבוד לך .
אוהבים אותך מאוד

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117424

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117427

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על תגובותיכם שבי היקר ונתן היקר !
זה נותן כח להמשיך לשתף !

היום היה יום נפלא ממש לא מובן מאיליו !

בבקר היתה לי בעיה עם הטלפון והמקום היחיד בו מטפלים בזה זה ברחוב יפו, מקום מאד מסוכן בשבילי, מקום שבו הייתי משתמש מלא מלא !
אין צורך לומר שהמחלה התחילה להשתולל "סוף סוף יש לך סיבה טובה ללכת לשם בהיתר, אז לך תיהנה, תצא עם משקפיים בכיס וככה בהזדמנות הראשונה תוציא אותם ותתחיל ללגום...". 
שיתפתי את החבר שהאפשרות היחידה בשבילי לא ליפול יהיה להשאיר את המשקפיים בבית מדרש ולצאת לשם בלי משקפיים, ושאמנם קשה לי לוותר על זה, והוא אמר שהוא ישמור על המשקפיים שלי בבית מדרש.
שאלתי אותו אם כדאי ללכת עכשיו או באחת (בהפסקה), והוא אמר ב1 כדי להימנע מביטול תורה.

אלא שכל רגע באובססיה חזרה אולי תצא עכשיו ועם משקפיים ושוב ושוב היא בלבלה אותי עד שהרגשתי בסכנה, שאמנם עכשיו יש לי את הנכונות לצאת בלי משקפיים אבל אם אני אתמהמה יתכן שהמחלה תבוא פתאום בהתקפה אדירה ותכריח אותי לצאת עם המשקפיים... ואז כבר לא יהיה לי שום כח להתמודד.

עשיתי מעשה ויצאתי בלי משקפיים (השארתי אותם בבית מדרש) פתחתי מעגל, ובנס גם בהלוך וגם בחזור הייתי עם עיניים ברצפה ולא היה אפילו מבט אחד !

עוד נס קרה לי היום, כזה נס ענק !!

תודה לכם חברים ולהתראות ! לילה נקי ומחובר לכולנו !

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 9 חודשים על ידי Kdouchat.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117434

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים אהובים !

ברוך השם עוד יום אחד נקי !

יום ששי... יום ששי ארוך בו יש מלא מלא פריצות במקומות כמו השוק וכדו'...

ימי ששי שנה שעברה היו כולם "מוקדשים" לתאווה...
והשנה, ישתבח שמו... ימי ששי בהם אני לומד תורה, משקיע זמן למשפחה, לילדים...

כמו ששיתפתי בקבוצה הטלפונית הבוקר, אני לא אדם שמקבל את הכל, ומאמין בסיפורי מופת בקלות... אני אדם עם רגליים בקרקע...
אבל מה שקורה איתי זה ממש סיפור מופת, ממש לא מובן איך זכיתי לזה !

רציתי כדרכי בקדש לפתוח איתכם מעגל עד למוצ"ש, שכל פעם שאצא בחוץ אשאיר את המשקפיים בכיס ולא על העיניים !

אוהב אותכם מאד !

שבת שלום לכולנו !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117445

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים 

היום הייתי בנסיעה לחתונה בה הייתי אמור להיות עד.

פתחתי מעגל כי אני יודע שהמקומות האלו עם הבגדים של חתונות ועם המעורבות שיש פה ושם הם בעייתים בשבילי, המעגל כלל לא לשים משקפיים כשאין צורך.

כשרק הגעתי לאולם אני רואה בלי לראות כ''כ כי אני בחסד עליון בלי משקפיים, מראות נוראיות כמו שאפילו ברחוב יפו בקושי יש, ולא רק אחת... אני נותן יד חזק לבן שלי בקטן תוקע את העיניים שלי ברצפה והשומר שואל אותי לאן צריכים. כשאני עונה לו לחתונה הוא אומר שזה בהמשך באולם השני.

ברוך השם באולם השני סגנון אחר לגמרי, אבל הרגשתי פחד נורא שהמחלה תוליך אותי נגד רצוני למקום הראשון בזמנים הפנויים, לפני החופה לדוגמא.

הלכתי בצד, התקשרתי לספונסר ולחברים אף אחד לא ענה, בסוף אחד החברים ענה הוא בטח שמע על הקול שלי חוסר אונים מוחלט, ממש ככה...

פתחתי איתו שוב מעגל, התחננתי לאבא אוהב שיעזור לי לוותר, וברוך השם בנס, אני נקי, נקי לחלוטין.

אני מודה שעם הכל הייתי מנוהל קצת כי בקשו ממני לפני כן לברך ברכה אחת בחופה ובסוף לא נתנו לי שום ברכה, וגם כי בריקודים החתן לא רקד לבד איתי אפילו שאני אמור להיות מאד חשוב בעיניו, וגם כי בזבזתי כביכול את כל הערב כי לקח המון זמן עד שיצאו מחדר יחוד...

בקיצור אני חולה, חי בריכוז עצמי גבוהה, ומתחנן להשם לשפיות בכל הנושאים האלו ומודה לו מאד מאד מאד שהשאיר אותי נקי לחלוטין נגד כל הסיכויים במצב כזה .

אוהב אותכם מאד מאד אחי חביבי.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117446

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

וואו ממש לא ברור מאילו , להיכנס למקום כזה ולוותר.. 
מי חלם על כזה ויתור ? כל הכבוד לך ממש מרגש לקרוא .

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117447

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה שבי היקר על התגובה המחממת את הלב .

היום היה ממש קשה ואפילו קשה מאד 
סוג של קריז.

עשיתי הרבה פעולות, ירדתי פעמיים על הברכיים, קראתי בספרות לפחות רבע שעה, שמעתי לפחות 45 דקות מסרים, הייתי ב 2 קבוצות טלפוניות, שיתפתי בטלפון 5 חברים, פתחתי מעגלים, ועם הכל, פעמיים עשיתי סיבוב ללא צורך רק כדי ללגום עוד, אחד של 3 דקות, השני של כ10 דקות ועם המשקפיים במקום לחזור הביתה מהדרך הקצר עשיתי אירוך דרך.

היו הרבה ויתורים היום מצידי, אין מה לומר...

אני מודע לזה שהמצב שלי היום נפלא במיוחד ביחס לשנה שעברה או ללפני שנתיים.

האירוך דרך של 3 דקות שלא נהפך לשוטטות רצינית ונפילה בזכות הוויתור זה בעיני הספונסר שלי דבר הראוי לשבח. חבר שלי קרא לזה ניצחון. שנה שעברה כזה סיבוב היה מיד נהפך לשוטטות של כמה שעות במקומות שיש בהם הכי הרבה פריצות וכמובן עם המשקפיים.

אני לצערי קצת מידי מלקה את עצמי ולא מרוצה מהמעידות של היום.

אבל מה שאסור לי לשכוח הוא שאני חסר אונים ושרק השם יכול להוציא אותי מההתמכרות הזו. ואם עשיתי כל כך הרבה פעולות וזה מה שקרה זה אומר שהשם היום החליט להציל אותי כביכול באופן הזה.

אם אני יכולתי להחליט, הייתי מחליט לא ללגום אפילו מבט קטנטן, אבל מצד שני לא הייתי כאן.

אם אני כאן זה בדיוק בגלל שאני לא יכול להחליט כלום בנושא הזה אלא רק לעשות פעולות בסייעתא דשמים ולהתקדם בצעדים.

אוהב אותכם מאד וצריך אותכם מאד 

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117455

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

אאוהבים אותך גם .
תשמח על התזכורות שאתה מקבל מידי פעם .

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117456

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

כן שמח מאד !
כנראה שאני לא מספיק מתרכז ברק להיום !
אז אני מבקש היום רק להיום לוותר לגמרי אפילו על מבטים קטנים.
יום אחד זה אפשרי כמובן אם ה' יתן לי כחות על טבעיים לזה !
אמן ואמן ! וכן לכולנו !!
אוהב אותכם !
תודה רבה שבי על הכל !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 9 חודשים #117468

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !
היום היה הרבה יותר טוב, אסירות תודה !
הספונסר אמר לי שכדאי להחליף את המחשבות השלליות למחשבות חיוביות. 
אפרט קצת יותר בהזדמנות כי אני קצת עייף עכשיו !
אוהב אותכם !

זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן