ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46753 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117089

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ווואיי,
אח שלי קראתי את ההודעות אחרונות שלך פה,
תודה על השיתופים,
תמשיך לבוא החלמה משתלמת.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117094

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !
תודה אבי גולן היקר !
קצת מיואש ! לא יודע איך להגדיר את זה אבל יותר מידי מעידות, ואני אמנם יודע שאני מתקדם ושהמצב הרבה יותר טוב מאשר בשנה שעברה, אלא שאני לא מספיק רואה כמה הנס שאמור לקרוא בסייעתא דשמיא קורה.
מה שאני באמת חשבתי הוא שבזכות התכנית השם יתן לי נכונות לוותר, והבעיה היא שאני פשוט לא מצליח לוותר כאשר יש טריגר מידי רציני.
אני פשוט חסר אונים ומתפלל לשפיות.
תודה לכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117099

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

מזדהה איתך,
בגלל זה אנחנו לא לבד,
מתקשרים לחבר מודים בחוסר אונים,
ומנסים להתקדם בעוד יום אחד נקי ומפוכח.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117100

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה לך אבי גולן.
רציתי להבהיר לעצמי בנוכחותכם ובנוכחות אבא אוהב כמובן.
יום ששי היה כמעט נפילה. הלכתי לשוטט במקום שיש פריצות כשעה שלמה.
הספונסר אמר לי שזה לא נפילה כי זה בא אחרי פעולות של וויתור. זה על כל פנים מה שהבנתי ממנו.
אז הותרה בראש שלי הרצועה. ברגע שאני עושה פעולות לא משנה מה קורה אחרי זה זה כבר לא נפילה...

היום עשיתי המון פעולות ועם הכל באחת הרגשתי שהאובססיה כמעט הורגת אותי... הייתי חייב להשתמש... נזכרתי במה שאחד החברים אמר לי ש "שימוש זה בכלל לא אופציה" ועם הכל חזרתי לאותו מקום של שימוש. 
אמרתי לעצמי שאחרי כאלה פעולות של הבוקר זה בטח לא יקרא שימוש, ושוטטתי כארבע שעות...
וממש הרגשתי רע בתוכי...

התקשרתי לספונסר שאמר לי שבטח שדבר כזה להבא בשבילי ייקרא נפילה, אם אני הולך בדווקא כדי לשוטט ועוד לא רק חמש דקות אלא ממש 4 שעות... זה ממש נפילה לא משנה כמה פעולות עשיתי באותו היום.

אז בהתייעצות עם הספונסר מה שהיה היום שהוא כמעט נפילה ממש, אם יקרה שוב זה ייחשב כנפילה, אין מה לעשות... לצאת מהבית או מהבית מדקש או לא משנה מאיפה לאיזשהוא מקום עם כוונה תחילה ללכת להשתמש ולשוטט זה נפילה וכבר לא 216 יום אלא 0 יום נקי !!!
אני חסר אונים מול האובססיה, מול התאווה, אני לא יכול לבד, האובססיה מנצחת אותי כל הזמן...

אסור לי להקשיב לרגשות שלי שזה מדי קשה, ושאני חייב את זה וכו'... הגל הקשה שאני באמצע לחוות יסתיים בעזרת השם באיזשהוא שלב... הלוואי שיהיה מהר... רצונו יעשה ולא רצוני...

הערב אני צריך לנסוע לשכונה שליד השכונה שלי, אני אתפלל חזק בלי נדר, אפתח מעגל אוריד משקפיים ומקוה שהשם ייתן לי לחזור לשפיות. אמן ואמן !!!

אני רוצה למסור לאלוקים את ההתניה שיש לי בראש שכאילו ביום חם זה חייב להיות קשה ושביום שני מכיון שאני הרבה זמן בחוץ אני חייב למעוד, ושבתחנת אוטובוס פלונית אני חייב ליפול מכחון ששמה ראיתי פעם אשה שהניקה את בנה ולגמתי... אני ממש מבקש ממך אבא יקר תשחרר אותי מהמחשבות החולניות שאם יש טריגר מאד רציני אני חייב ללגום... בבקשה אבא יקר... תן לי להבין ולהאמין שגם אם תעבור לידי אשה לא לבושה שאתה מסוגל לתת לי את הכח לא ללגום אפילו קצת.

תודה לך אבא יקר
תודה לכם חברים אהובים  

אוהב אותכם חברים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117102

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !
היום היה הרבה הרבה יותר טוב.
בצהריים היתה אשה ליד הבית מדרש שמאד מאד התכופפה הרבה זמן ולא היתה לבושה טוב ולגמתי קצת, ואמנם לאחר מכן חזרתי לשפיות, ולא הלכתי בכלל להשתמש אחרי זה אלא אדרבה הוצאתי את המחברת והתחלתי לכתוב לעצמי חיזוקים והתחייבתי להשתדל לוותר יותר, ולא להרים את העיניים כאשר אני רואה שיש משהוא בעייתי ולומר לעצמי שבשבילי זה רעל, בשבילי זה טרוריסט ...
אחר כך הלכתי לקניות עם בתי ופתחתי מעגל וברוך השם היו המון המון ויתורים ונשארתי נקי לחלוטין לא מובן מאיליו כלל !
וכמו כן מאוחר יותר נאלצתי לנסוע באוטובוס, ופתחתי מעגל ונשארתי נקי לחלוטין !
מתחנן להשם לעוד יום אחד נקי לחלוטין ובלי מלחמות !
תודה לכם חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117107

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

ברוך השם, נכון לעכשיו היה לי יום נקי לחלוטין בלי שום שום מעידה, עם המון ויתור, שיתוף חברים, חיבור לבורא עולם.
קצת הייתי מנוהל על ידי איזה משהוא ושיתפתי חבר ועשיתי צעד 4 וכו' כי הבנתי שזה בא מפחדים וכו' הקשורים לריכוז עצמי.
הכל נסים שאבא אוהב עושה איתי.
עם המעידות הקשות של יום ששי שעבר ושל יום שני הזה, זה נס שהיום המצב ככה !
איפה הייתי שנה שעבר... איפה אני היום...
תודה לכם חברים יקרים שאתם איתי.
שנזכה לקבל את התורה ברצון ובשמחה ושהחיבור הזה להשם ימלא את כולנו ושלא ישאר אפילו מקום קטן לתאווה החולנית שלנו. אמן ואמן !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117118

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !
היום גם היום היה מצויין ברוך השם.
הייתי צריך להיות בחוץ למשך שעתיים בערך ונשארתי נקי לחלוטין בלי שום שם מעידה. בכלל לא מובן מאיליו בכזה יום חם.
תודה להשם.
שמח להיכנס לחג בעזרת השם עם 221 ימים נקיים.
שבת שלום וחג שמח לכולנו.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117121

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !
אסירות תודה לאבא היקר על עוד יומיים נקיים לחלוטין בלי שום מעידות כלל !
אוהב אותכם !
שבוע טוב נקי ושפוי לכולנו!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117130

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

ככייף לקרוא את הדרך שלך,
אוהב.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117146

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה שאתה משתף אותנו. 

תודה על התקווה ועל הדרך.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117147

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה לכם נתן היקר ואבי גולן היקר !
שמחתי לשוחח איתך היום נתן !
אסירות תודה לאבא היקר שפגשתי היום חבר שגר מחוץ לעיר והגיע היום לעיר שאני גר, ושוחחנו כמה דקות טובות ביחד !! איזה כיף לפגוש חברים נפלאים ואמיתיים כאלה !
אסירות תודה גם כן על עוד יום נקי לחלוטין בלי מלחמות בלי מעידות כלל וכלל ובלי קושי...
בחורף דאגתי שבקיץ החם לא יהיה לי סיכוי להצליח ! עכשיו כל יום רק להיום הוא עדות נפלאה כמה הקב"ה עוזר ועושה ניסים ! ממש לא מובן מאיליו בכלל !
הכמעט נפילה של שבוע שעבר הספיק כדי להזכיר לי שבימים האלו יש את הפריצות של הקיץ ושהמחלה יכולה להשתולל ולהשתלט עלי כל רגע ורגע !
תודה חברים שאתם איתי בדרך !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117155

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה על עוד יום נקי ומפוכח בלי תאווה בלי מעידות בלי מלחמות !

ממש ממש לא מובן מאיליו !

נס !!

מתחנן לה' לעוד יום אחד כזה, מחובר אליו, שמח ברוחניות וכו'.

אוהב אותכם חברים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117163

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים 

היום עבר באופן נפלא ברוך השם.

ביום רביעי יש מכירה ליד האיפה שאני נמצא והירקות נמצאים בארגזים על הרצפה וכשנשים רוצות לקנות הם מתכופפות.

שבוע שעבר ביום רביעי מעדתי כי היתה שמה אחת לא כל כך לבושה והייתי חסר אונים מול זה כשהיא התכופפה.

אותה אשה נראה לי שהיא כל שבוע מגיעה וכל פעם לבושה באופן לא מאד צנוע.

בסביבות השעה 12 האובססיה התחילה לעלות לי, כי המכירה היא בין 1 ל2.

פתחתי מעגל ושיתפתי חברים וברוך השם בנס נשארתי נקי לחלוטין ממש.

הייתי חייב לעבור ליד והורדתי משקפיים והייתי עם העיניים בתוך הטלפון כפשוטו.

ויתרתי על בדיקות על האם היא נמצאת או לא ועל איך לבושה וכו'.

לא מובן מאיליו !

בשנה שעברה הייתי בדוקא עומד שמה משעה 1 עד 2 בציפייה מתי היא כבר תבוא ואוכל ללגום !

אוהב אותכם חברים יקרים !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117174

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים !
היום עשיתי את הפעולות והייתי מחובר.
הייתי צריך לצאת לקניות עם הילד ופתחתי מעגל אבל בחנות ראיתי מושא תאווה מאד מפתה לא הצלחתי לוותר וחבשתי משקפיים ולגמתי.
נס שהמעידה הזו לא הובילה אותי לשוטטות ולנפילה.
כשהייתי יותר מאוחר בדרך לבית הייתי בשיחה עם חבר מהתכנית ותוך כדי שאני משתף ראיתי בלי המשקפיים מושא תאווה, מאד היה בא לי לשים משקפיים בשביל לבדוק ולא לשתף אותו, אבל שוב קרה נס, ושיתפתי אותו "תוך כדי שאני מדבר יש איזה מושא תאווה ומאד בא לי לבדוק, אבל בזכות שאני איתך בטלפון אני מוותר על זה ורץ מהניסיון", תודה רבה לאבא יקר.
כנראה שהקריז חוזר, ועלי להרבות בתפילה ותחנונים שהגל הזה יעבור בשלום וכמה שהכי מהר עם כמה שפחות מעידות. אמן !
אוהב אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 שנים, 10 חודשים #117180

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

אאוהב אותך,
תמשיך לשתף.

זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן