ברוכים הבאים, אורח

לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע.. 1285 צפיות

לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע.. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114017

• chacha
  • רצף ניקיון נוכחי: 225 ימים
  • חבר חדש

אחח.. שבוע טוב חברים אחרי שהכנסתי שבת בנפילה הייתה לי שבת מבואסת ממש- לרגע חשבתי שאני על הגל עם שיא רצף של 11 ימים -סוף סוף אני עושה משהו נגד התאווה ואפילו טיפה מצליח- אבל לא..
אחרי שבועיים של קריאה בפורומים אני מקווה שהתקווה שיש פה תמשיך אצלי ורק תתן לי חיזוק למצוא את מקומי באחת מהדרכים המופלאות שהאתר מציע.. חסר אונים מול התאווה - זה פשוט גלגל שלג אחד ענק שמתחיל מדברים קטנים ולא עוצר..
עזור לי ה'!

תגובה: לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע.. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114022

• HiddenLight
  • חבר קבוע
צר לי על נפילתך אחי. תדמיד, תמשיך לנסות, תשנה אסטרטגיות כושלות ותשמר את הטובות, ובסוף (תוך זמן קצר יחסית), אתה תצליח.
never give up."

תגובה: לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע.. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114023

אוהבים אותך מאוד! 

אנחנו מאוד חולים, ומתמודדים עם תאווה ערמומית ומבלבלת. אין לנו שום סיכוי לבד. רק אם נכניס את אלוקים האוהב לתמונה וניכנע לקבל את רצונו. 

בנימה אישית: הצעדים הראשונים שלי באתר היו לגלות שאני מכור, שיש שיטה ודרך, ולנסות להוכיח שאני יכול להסתדר לבד. שיחקתי ב"מצא את ההבדלים" - הם ממש מכורים, ה' ישמור עליהם, אותם צריך לאשפז, בטח שהם צריכים טיפול רציני, אני בסך הכול קצת מאונן ורואה פורנו..

שיחקתי ב"מחבואים" מול עצמי, לא מוכן להסתכל ולהכיר במציאות שאני מכור.. 

בסוף הבנתי שנגמרו המשחקים, שאני חסר אונים, לא מסוגל לבד. כשאחרי חודש בערך של נקיות נפלתי, נפילה כואבת, זחלתי על ארבע לתוכנית (ולצערי לקח לי עוד זמן לעשות את הפעולות, וההכחשה שוב פעלה..). 

חייבים לעשות פעולות ברצינות. 

כל הנפילות גרועות, חוץ מהאחרונה - שהביאה אותי להחלמה. 

זה אפשרי, זה נראה כמו לקפוץ מקצה הצוק אל האבדון, ואז מגלים שהקרקע היתה 5 ס"מ מתחת לרגלנו.. 

בהצלחה! תמשיך איתנו! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע.. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114033

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מצער לשמוע,
אחרי הנפילה הראשונה תוך כדי שיתוף באתר, הרגשתי נורא,
אחרי הנפילה השלישית..... נגמרה החלטה בליבי, שגם אם אני מרגיש נורא, אני ממשיך לשתף, כי זה הדבר היחיד כנראה שיכול להוביל אותי להחלמה.

לא משנה מה תעבור, אל תפסיק לשתף ולהשתתף פה. 

פשוט שמח

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע.. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114037

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

כואב לשמוע , אך יחד עם זאת תסתכל על ימי נקיון שצברת לא ברור מאיליו. אך תזכור שמהאתר לא תוכל לקבל את המירב.

תגובה: לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע.. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114039

כואב איתך.
כדאי שתעצור ותחשוב
מה עשית בימים האחרונים כדי לא ליפול ולמה נפלת?
איך אתה יכול לתקן את מה שעשית כדי שבפעם הבאה לא תיפול?
אשמח אם תמשיך לשתף אותנו ככה נוכל ללמוד ממך וכמובן שהשיתוף הוא בעיקר בשבילך.
אוהב מאוד, כמו שבס"ד אמר אם הנפילה הזאת הייתה זאת שהביאה אותך לכניעה ולהחליט שאתה הולך עם ההחלמה עד הסוף, אז היה שווה. . .  

תגובה: לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע.. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114042

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, אוהבים וכואב לשמוע,
אולי הגיע הזמן לקחת את התרופה שנקראת קבוצות, זה מה שעובד, השאר זה קביים להחלמה,
אשמח לעזור להתקדם.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לצערי נפלתי... וכבר חשבתי שאני לא חסר אונים לרגע.. לפני 5 שנים, 7 חודשים #114069

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. כואב לשמוע שנפלת.

ממליץ לך לפנות לאלו שהיו במצב שלך והם נקיים היום, ולשאול אותם מה הם עשו שלכן הם נקיים.
יש סיכוי שאם תחקה אותם, התוצאות אצלך יהיו דומות.

יום שפוי ונקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן