ברוכים הבאים, אורח

מחפש חברים .........
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחפש חברים ......... 829 צפיות

מחפש חברים ......... לפני 5 שנים, 8 חודשים #113326

• רגיש
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • חבר ותיק

טוב כולם מחפשים פה חברים. חברותא.
נודע לנו שזה מה שמציל/יציל אותנו בעזרת ה'. הבורא. הטוב. היכול.
אמקד את עצמי.
אני צריך חברים, שמוכנים, נכונים לקבל שיחות טלפון (גם אנונימיות.......) באיזור 12 עד 2 בלילה.
הבעיה שלי היא. שאני מורח את הזמן בלילה עד שאני הולך לישון. (כתוצאה מכך, יש בעיות רבות כמובן).
אני צריך לשתף בזמן אמת. 
כלומר, להגיד לחבר "אני עכשיו בהתקפת שעמום (עדיין לא תאווה). אני חסר אונים. לא יכול לבד. תעזור לי".
(לתשומת לב, מיקדתי. אך לא הגבלתי. החברים יהיו חברים לכל היום ולכל הנושאים........).
מקווה שהובנתי.
אוהב אתכם ומבקש עזרתכם
רגיש מאד........

תגובה: מחפש חברים ......... לפני 5 שנים, 8 חודשים #113329

• HiddenLight
  • חבר קבוע
שעות מאוחרות חחח.

תגובה: מחפש חברים ......... לפני 5 שנים, 8 חודשים #113332

יש קבוצת וואטסאפ מעולה של sa שפעילה רק בשעות הלילה (23-6) בשם ציפורי לילה מחלימות.

שלח לי הודעה באישי עם מספר הפלאפון שלך ואצרף אותך. 

לגבי חברים במשך היום - אשמח להיות איתך בקשר (בלילה אני משתדל כחלק מההחלמה לישון, והפלאפון שלי על שקט בד"כ בשעות כאלה). 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: מחפש חברים ......... לפני 5 שנים, 8 חודשים #113336

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

מצטרף להצעה. ישנן קבוצות ווטסאפ שפעילות לאורך כל היום והלילה ומנצלות את העובדה שהעולם הוא עגול, וכאשר בארץ לילה, יש מקומות שכבר בוקר או שעדיין לא הלכו לישון, וזה בנוסף כמובן לעובדה שיש כאלו שעובדים במשמרות לילה.

מה שכן, מטבע הדברים קבוצת ווטסאפ זה פחות אנונימי. אני באופן אישי משתתף בכמה קבוצות ומרגיש שזה לגמרי שווה את זה, אבל רק מעלה את הנקודה.

דרך אחרת זה להצטרף לרשימה של החברים בקבוצה הטלפונית, שם אפשר להצטרף גם בכתובת אימייל, ואז ליצור מעגל חברים שמוכנים להיות בקשר.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: מחפש חברים ......... לפני 5 שנים, 8 חודשים #113344

• רגיש
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • חבר ותיק

סוד היקר שלום
ובכן, עליתי השבוע לקבוצה הטלפונית.
אני מוכרח לומר שהתפעלתי מאד מזה שזכרת שעליתי גם שבוע שעבר פעם אחת. מחמאה ענקית. זה אומר שלמרות האנונימיות, אתה חי את הנשמה שמאחורי. (כתבת בפוסט כלשהו, שאתה מתחיל להשתפר בהערכה עצמית, אז קבל עוד מנה ענקית.....).
שאלה. הקבוצה הטלפונית זה משהו מוגדר? או שכל מי שמתחשק לו נכנס ויוצא. 
בכל אופן, אני מעוניין להצטרף לקבוצה. המייל שלי ידוע לך כמובן. אני מבין שזה אומר שאקבל ממך רשימת מיילים. אם יש דרישות מסויימות אשמח להיוודע מהם.
אגב, אין לי וואטסאפ.
שוב, תודה על הכל. הצלחה בכל, בפרט בהחלמה ובשפיות.

תגובה: מחפש חברים ......... לפני 5 שנים, 8 חודשים #113349

גם אני מתפעל מהכשרון של סוד לזהות אנשים רק לפי הקול ולזכור מי ומה הם. תחושת יחס אישי. 

מוזמן בכיף לקבוצה. עקרונית כל אחד נכנס ויוצא מתי שרוצה, אך אם רוצים שההחלמה תתקדם כדאי מאוד שהקבוצה תהיה משהו קבוע, ולשתף בקביעות. סוד יכניס אותך לטבלת גוגל משותפת של טלפונים ומיילים, שמתקשרים אחד לשני. כלי גדול ומועיל מאוד. 

לגבי קבלה עצמית - אתה בכיוון חיובי מאוד! אני אשאיר לסוד לנסח את זה בעט הסופר המדוייקת שלו. 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: מחפש חברים ......... לפני 5 שנים, 8 חודשים #113357

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
רגיש היקר,
אשמח לתץ לך את מספרי,
אני זמין כמעט 24/6
שלח לי הודעה בפרטי,
ונהיה בקשר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מחפש חברים ......... לפני 5 שנים, 8 חודשים #113376

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

היי רגיש,

כפי שכתב בס"ד, אתה מוזמן פשוט לעלות כמה שיותר, כמו בשבוע שעבר (וכמו היום...). בעיקרון אין צורך בשום דבר, אבל בימים הקרובים נעשה רשימה חדשה של החברים במחזור הנוכחי אז כמובן אכניס גם את האימייל שלך.

מה שכן, יש דבר אחד שחשוב לדבר עליו עם כל חבר חדש, וזה הנושא של התמדה. נכון, יש לכולנו אילוצים, ואף אחד לא יכול להיות כל יום במשך כל השעה, אבל ביחד עם זה, אם אין התמדה - אין תוצאות. כמה פשוט ככה נכון.

תחשוב על הקבוצה (ועל התוכנית בכלל) בתור חדר כושר, או קבוצת תמיכה לדיאטה. ברור לך שאדם שמגיע בתהלהבות, רוכש מנוי לחדר כושר, מגיע פעמיים בשבוע הראשון ואז נעלם לחודשיים, לא באמת יראה שום תוצאות. אגב, רוב האנשים שנרשמים לחדר כושר - זה בדיוק מה שהם עושים (ומזה החדרי כושר עושים את רוב הכסף שלהם, לא מהאנשים שכן ממשיכים להתמיד ולהגיע). אדם שמתחיל דיאטה ואז מפסיק לשבועיים ואז ממשיך יומיים וכן הלאה - אין סיכוי רציני לירידה במשקל שלו.

בקיצור, זה לא השאלה האם עדכנת את המנחה על ההצטרפות שלך, כמו שזה לא השאלה האם יש לך מנוי לחדר כושר. זה השאלה עד כמה אתה באמת מגיע בקביעות ועד כמה אתה משקיע בכלים עצמם.

שיהיה לך בהצלחה!

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן