ברוכים הבאים, אורח

מעידה או נפילה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מעידה או נפילה 593 צפיות

מעידה או נפילה לפני 5 שנים, 9 חודשים #113245

• יאירוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק

משתף.

היום ה-68.  

השבוע הגיע גל. סוף סוף   כבר חשבתי שמשהו כאן לא הגיוני
פעם ראיתי התחלות כאלה כחור בסכר שהולך וגדל עד שהסכר נופל. ככה זה היה.
היום, בעזרתכם, אני מסוגל לתת אמון בכך שגל יכול לעבור ואפשר לחזור לשפיות מבלי להסחף לעומק הים.
אז הסתכלות קטנה פה.. כמה דקות באתר לא כלכך צנוע שם... לא ממש פורנוגרפיה, אבל לא רחוק.
ובעיקר, התחושה הזו שהנה שוב התאווה באה, ושוב היא מנסה להזכיר:
תראה! פה הריגוש האמיתי בחיים המשעממים שלך! לא כל שאר הדברים שאתה עושה... 
וזה הכי קשה. כי באמת כשמחלימים לוקח זמן למצוא את ההנאה בשאר הדברים היותר בנאליים...

מנסה להגיד לעצמי שהפעם אני באמת חסר אונים מול זה. ולא - טוב,זה בקטנה, אני יכול להתמודד...
ומבקש מכם עזרה. הגעתי רחוק.    

וגם שואל - מה ההגדרות השונות למעידה / נפילה..? 

הלוואי שאצליח לוותר רק היום. 

תגובה: מעידה או נפילה לפני 5 שנים, 9 חודשים #113250

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום

ממש בהצלחה אח יקר, זה בהחלט לא פשוט. ממליץ לך לעשות הכל כדי שהחור בסכר לא יתרחב.
לקח לי זמן להבין שאצלי אין כזו הגדרה לדברים שהם 'לא כל כך פורנוגרפיה' כמו שקראת לזה. אז למרות שהדמות בסרטון לא הורידה שום בגד - אני צריך להתייחס לזה כאל פורנוגרפיה - הרי צפיתי בזה בדיוק מאותה סיבה שבגללה אני צופה בפורנוגרפיה, וההתרגשות בתוך הבטן והחזה גם פה הופיעה (אמנם בעוצמה פחותה).
חשוב לי להדגיש שאני לא מדבר פה על לאפס ספירה או לא - את זה אני משאיר לספונסר שלי שבמקרים כאלה בד"כ יגיד לי שזה לא מאפס -  אני מדבר על היחס שלי לאירוע ועל הגברת הפעולות שאני צריך לעשות כדי שאוכל לצאת מזה בשלום.

רק להיום!

תגובה: מעידה או נפילה לפני 5 שנים, 9 חודשים #113268

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים,
נדבר בפרטי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן