ברוכים הבאים, אורח

חבר'ה אני חייב עזרה ממכם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חבר'ה אני חייב עזרה ממכם! 1162 צפיות

חבר'ה אני חייב עזרה ממכם! לפני 5 שנים, 10 חודשים #112991

• רוצה להיגמל
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר קבוע

שלום אחים יקרים.

אני נקי כבר 19 יום ב"ה!!
זה משך זמן שכבר הרבה זמן לא הגעתי אליו.. 

השבועיים הראשונים היו ממש קלים והצלחתי להתגבר ולא ליפול יחסית בקלות והייתי מבסוט שאני מצליח ושלא מאוד קשה לי...

אבל בשבוע האחרון אני חווה ניסיון אחר ניסיון, אני כל הזמן על סף נפילה...! אני חושב המון על דברים לא צנועים וזה הרבה יותר מעסיק אותי מבשבועיים הראשונים... אמנם יש לי נטספארק אבל אני בכל זאת כותב כל מיני דברים לא צנועים באינטרנט כדי להתרגש מהם ולחפש ריגוש שחסר לי בתקופה של הניקיון שמגיעה אחרי תקופה ארוכה מאוד של צפייה בפורנו בלי הפסקה... יש לי המון זיקפות (שקורות לבד או שאני בכוונה מעמיד לעצמי) שגורמות לי כל הזמן כמעט לוותר וליפול...

עכשיו אני עומד בפני ניסיון ממש קשה, אני לא מצליח לחשוב על שום דבר אחר חוץ מכל ההרהורים שלי, ואני מרגיש שאני עומד ליפול...

אני חייב שתעזור לי ותוציאו אותי מזה!

תגובה: חבר'ה אני חייב עזרה ממכם! לפני 5 שנים, 10 חודשים #112997

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
נראה לי שהתכתבנו בעבר,
אוהבים אותך,
תנסה ליצור קשר טלפוני עם חברים מהפורום באנונימיות,
זה עוזר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חבר'ה אני חייב עזרה ממכם! לפני 5 שנים, 10 חודשים #112998

• oldfroge
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

שלום לך,
גם אני הייתי לפני כמה שבועות באותו מצב כמוך, ועכשיו אני עדיין נקי מאז. אז גם אתה יכול.
מה שאני עשיתי זהו שלב מאוד חשוב וקריטי. בזרע שלנו יש המון אנרגיה וכשאתה נופל אתה מוציא את האנרגיה החוצה, ברגע שאתה מפסיק ליפול יש לך המון אנרגיה בגוף ואתה משתגע (יכולה להיות לך אנרגיה בגוף גם אם אתה עייף זה לא סותר). דרך בריאה הרבה יותר להוציא אנרגיה היא באמצעות פעילות ספורטיבית בעדיפות לאחת עם מאמץ יחסית ארוך(גם חצי שעה זה טוב), אתה תראה שאם תצא לריצה\ תעשה המון שכיבות סמיכה\ מתח או כל דבר אחר, האנרגיה שלך תרד באופן משמעותי ואפילו לא תרצה ליפול כל-כך.
כדי להקדים רפואה למכה אני ממליץ לך לצאת לפעילות קבועה 3 פעמים בשבוע שיוציאו לך את האנרגיה.
שתעמוד בנסיון ב"ה,
oldfroge

תגובה: חבר'ה אני חייב עזרה ממכם! לפני 5 שנים, 10 חודשים #112999

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום רוצה להיגמל. 
יש הרבה מאוד דברים שעוזרים להרבה מאוד אנשים.
אני רק יכול לומר לך שגם אני מצאתי כאן פתרון. מצאתי פה הרבה מאוד חברים שהיו במצבים קשים מאוד ויצאו מזה.
מאחל לך עוד יום אחד שפוי ונקי.

תגובה: חבר'ה אני חייב עזרה ממכם! לפני 5 שנים, 10 חודשים #113006

• איש פלא
  • חבר ותיק
  • "איש פלא ונשמתי פלא גדול"
1. כמו העצה שנתן לך oldfroge , גם אני עושה פעילות ספורטיבית באופן קבוע וזה באמת עוזר לי (מבחינה גופנית שמשפיע על המחשבה ועל הנפש) ממליץ מאוד להקפיד על זה!

2. בנוסף כלי נוסף שמאוד עוזר לי, זה להתפלל ולהתבודד עם השם על הנקודות הקשות שעוברים עלי, להיות מודע למצבי הרוח שלי ולשתף אותם עם הקב"ה. ללמוד לדבר את הלב ואת מה שעובר עליו.

3. כתיבה, לכתוב הצלחות לכתוב נפילות לכתוב שאיפות, לכתוב פחדים, לכתוב מילים טובות לעצמי, לה', להורים, לכתוב תודות.
  4.  להביע הכרת טובה למישהו על משהו

5. לעשות טוב למישהו אחר

6. לעשות הפרדה בין עיקר לטפל, מה חשוב לי ומה טפל אליו. להתמקד ולמקד את עיקר החיים שלי.

7. להזכיר לעצמי שעיקר העבודה זה ברגע עכשיו ולא לשקוע בעבר או בעתיד.

8. לעודד את עצמי דרך דיבור עם חברים על נקודות שמעסיקות אותי ודורשת לשמוע דיבור טוב מחברים

9. לחזק את האמונה בעצמי ובנשמה שבתוכי. אני יותר גדול מאיך שאני מסוגל לתפוס את עצמי. אני סוד גדול ונשמתי פלא גדול - חיודש כמוני, לא! היה! מעולם!   העולם הזה זה אחלה מקום לתת לחיים שזורמים בנו כוחות להביע ולבטא כוחות של הווית חיים נצחית.

10. באהבה ותפילה שה' ישלח לך סמני דרך רבים והכוונה ליישוב הדעת ופעילות של נחישות בהתקדמות ושמירה על תנועה אל עבר חיים של נתינה ואהבה לחיים ולעצמך
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 10 חודשים על ידי איש פלא.

תגובה: חבר'ה אני חייב עזרה ממכם! לפני 5 שנים, 10 חודשים #113013

• רוצה להיגמל
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר קבוע

וואוו תודה רבה אנשים!!

באמת עזרתם לי מאוד...
טיפים מצוינים והרבה שלא חשבתי עליהם...!

תודה רבה! 
מאחל לי ולכולם עוד יום נקי בדרך אל המטרה...
שבת שלום!

תגובה: חבר'ה אני חייב עזרה ממכם! לפני 5 שנים, 10 חודשים #113020

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תמשיך לשתף אותנו.
שבת שלום

תגובה: חבר'ה אני חייב עזרה ממכם! לפני 5 שנים, 10 חודשים #113047

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
לאורך התקופה שלי באתר  היו לי כמה מקרים של נפילות אחרי תקופות נקיון משמעותיות, ותמיד הקימה אחרי נפילה נשמעה כפי שתארת. התחלה ברעל ואז אחרי שבועיים גל שכמעט מפיל אותי. כך זה ועם זה אונחנו צריכים להתמודד ולנצח

כפי שכתבו קודמי, הפיתרון הוא לשתף ולשתף עוד פעם
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן