ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: סינון 841 צפיות

סינון לפני 5 שנים, 11 חודשים #112676

יש לי אינטרנט פתוח וב"ה אני מחזיק המון זמן בלי להיכנס למקומות לא רצויים.
 ואני חושב שעדיף שהוא ישאר ככה כי ברגע שהוא מסונן אז אם אני אגיע למקום עם אינטרנט פתוח אני תוך שניות אפול כי אני לא יודע איך להתמודד עם זה. 
אבל עם אינטרנט פתוח אני מפתח אצלי הכנעה ליצר ואני יודע איך לא ליפול
מה דעתכם???
רק להוספה קטנה אני משוטט בפורומים והמון פעמים אני קורא שאנשים מחפשים איך לפרוץ את הסינון, איך למצוא מחשב שהוא פרוץ.
ואני חושב שאם הם היו מרגילים את עצמם עם אינטרנט פתוח, ויפתחו לעצמם הרגל בנפש, איך להחזיק בלי להתפרץ ברגשות זה יעזור להם. 

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 11 חודשים על ידי חשוב טוב יהיה טוב.

תגובה: סינון לפני 5 שנים, 11 חודשים #112679

• אושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 28 ימים
  • חבר קבוע

שלום אח יקר
אני מבין טוב את הספק שהעלית, אבל זה באמת תלוי בנפש, כח, חוזק של כל אחד
אני למשל מרגיש שאם תביא לי רק אפשרות אני ישר נופל ללא שליטה כלל, והלוואי שהייתי מצליח לשלוט על עצמי, כי אז לא הייתי כאן, ובעצם כל אחד שנמצא כאן, אני אישית לא מצליח להבין איך הוא יכול בלי חסימות....
בכל אופן מאחל לך הצלחה בכל אשר תפנה.

תגובה: סינון לפני 5 שנים, 11 חודשים #112737

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לשוב טוב.
אתה יכול לשתף איך אתה מחזיק מעמד עם אינטרנט פתוח? כמה זמן אתה מחזיק מעמד?

אוהב

תגובה: סינון לפני 5 שנים, 11 חודשים #112772

ישבתי עם עצמי ועשיתי רשימה של אתרים שאליהם אני רוצה להיכנס ורק להם. וכך אני מרגיל את עצמי להיות עם הדבר הזה ולא לראות תכנים לא ראויים.
וכן צמצמתי את הזמן של הישיבה על המחשב רק ללילה ולא במשך היום וגם זה לזמן מוגבל ככה שיש לי רק זמן לשמור עיניך, פורטיפיי ואימייל.
(אתמול היה לי סרטון שרציתי לראות. סרטון בסדר עם תוכן יהודי רק שהוא היה ביוטיוב. אז קראתי לחבר, נכנסתי לאתר של יוטיוב דרך חיפוש של משהו אחר ככה שלא פתחתי את דף הבית של יוטיוב, ואז עברתי למה שרציתי). 

לגבי שאלת הזמן, אני מחזיק ככה מאז שהחלטתי להפסיק לגמרי שזה אומר כמה חודשים (היו לי כמה פעמים שאמרתי שאני מפסיק אבל מאז שהחלטתי ברצינות והתחלתי לעבוד עם האתר שמור עיניך ופורטיפיי, ב"ה אני לא מסתכל גם לא באתרים ביניים).

השאלה ששאלתי ואותה אין לי עליה תשובה. האם זה נובע ממקור טוב או שזה פשוט עצת היצר להשאיר לעצמי תמיד פתח פתוח?

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 11 חודשים על ידי חשוב טוב יהיה טוב.

תגובה: סינון לפני 5 שנים, 11 חודשים #112778

חבר יקר!

איני יכול אלא לחלוק מניסיוני, מה שנכון לי. 
אצלי זה היה מגיע מתוך רצון מודחק להשאיר לי פתח, למקרה, ליום שבו כן ארצה לעשות סיבוב בתאווה.

האלכוהוליסטים אומרים שחלק מצעד אחד הוא לא להשאיר בקבוקים נסתרים. אם הגעתי למסקנה שאני חסר אונים, אני לא יכול להשאיר רק בקבוק ויסקי אחד בארון העליון, כי אני יודע שיבוא היום שלא אוכל לעצור את עצמי. 

אצלי שבירת הבקבוקים התבטאה בחסימה של הדפדפן בכלל בפלאפון, במחיקת מספרי טלפון מהפלאפון של בחורות חילוניות שעבדתי מולן בצבא, וכעת אין לי באמת צורך בקשר איתן, אבל מצאתי את עצמי בודק בפרופיל שלהם אם הם העלו תמונות חשופות, במחיקת האפליקציה של ערוץ 7 וכיכר השבת (כחלק מהמאבק בהתמכרות הכללית למדיה שיש לי) וזריקה של עלונים וספרים לפח בצד השני של העיר. 

בכולם היה את הקול של התירוצים: למה לא תשאיר דפדפן למקרה שתצטרך לחפש משהו דחוף באינטרנט? (הזכרתי לעצמי שיש לי אינטרנט בבית, ושהסתדרתי מצויין לפני שהיה לי פלאפון חכם) 
למה לא תשאיר את המספרים של הבחורות, למקרה שבמילואים תצטרך לעדכן אותם? (הזכרתי לעצמי שאני מאמין שאוכל להשיג במהירות את המספרים מחברים אחרים, מקסימום אפנה לשלישות) 
למה לא תשמור את הספרים ותפרסם ביד 2,אולי מישהו אחר ירצה לקבל אותם (הזכרתי לעצמי שהכסף כאן זניח, ואין טעם לעשות טובה על חשבוני). 
העיקר, כל פעם שהייתי במפוכחות כזו, מיהרתי לעשות את הפעולה לפני שאתחרט. 

אני יודע שיש כאלה חברים שזה עובד אצלם אחרת, אני משתף רק מניסיוני, מה שעובד לי. 

בהצלחה! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: סינון לפני 5 שנים, 11 חודשים #112781

כתבתי על זה כמה פעמים בפורום. אתה מוזמן לחפש ולראות את זה בהרחבה. 
ראה כאן למשל. ומשם גש להפניות הנוספות בעניין הנמצאות באותה ההודעה. קרא את הדברים בעיון! 

ובגדול, התשובה היא - בסוף נופלים. חד משמעי. 
אלא אם כן תהיה מחובר לתוכנית ולחברים ותעשה עבודה בעקביות. אזי זהו ההגנה והסינון שלך. 

אוהב, בהצלחה.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: סינון לפני 5 שנים, 10 חודשים #112857

קראתי את כל הפוסטים שמדברים על זה, ועל זה אני צריך לומר ישר כח לך חידושים מדהימים.
עם כל זה ככל שאני קורא יותר פוסטים של אנשים פה שברגע שהם מגיעים לאינטרנט פתוח הם מאבדים כל כיוון אני חושב שאולי צריך לתרגל את הענין.
כמובן שאני לא פוסק לאף אחד מה לעשות (וואי שלא יפלו בגללי). כל אחד חייב להתייעץ עם הספונסר שלו אבל לפחות זה המצב אצלי

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן