ברוכים הבאים, אורח

מעכשיו אני רוצה להיות רציני, אבל באמת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מעכשיו אני רוצה להיות רציני, אבל באמת 697 צפיות

מעכשיו אני רוצה להיות רציני, אבל באמת לפני 6 שנים #111851

שלום, תודה למי שקורא את זה.
ביום שישי נפלתי. ואחרי הנפילה חשבתי על זה שביום שלישי באים אלינו כל המשפחה לעשות על האש, אז אמרתי לעצמי שאני חייב עד יום שלישי להיות נקי, ולא רק נקי, נקי מאינון! ביום ראשון אוננתי בשעה 10, ואז אמרתי לעצמי שאני חייב עכשיו להיות 48 שעות להיות נקי מאינון עד שהמשפחה באים, אז באמת עד יום שני ב10 לא אוננתי, עברו 24 שעות, אחר כך חשבתי על עד מחר שזה יהיה 48 דעות, אז באמת הצלחתי, התגברתי 3 פעמים ב"ה, על נסיונות קשים ביותר, הגיע יום שלישי, עשינו על האש, ואז ב15:00 נגמר העל האש, פתאום היה משהו בטלוויזיה לא צנוע, זה קצת גירה אותי אז רציתי עוד, הלכתי לחדר, למחשב...
(וכמובן שנפלתי)
אבל עכשיו, לא בא לי לשמור על הברית בשביל איזו מטרה של משפחה שבאים, או שיש איזה טיול, עכשיו אני רוצה לשמור את זה לתמיד, ולהתאמן בלשמור על הברית ולהגי לעצמי לא.
עכשיו אני אכתוב לעצמי סדר בוקר שבו יהיה חובה ללמוד תורה, משום שבלי תורה אי אפשר בכלל להתגבר על כלום, אחר כך חובה להתחנן לה' שיעזור לי לשמור על העיניים, לקחת על עצמי שאם אני אפול עד מחר בבוקר אתרום 50 ש"ח, ולבקש חיזוקים מחברים, ולהגיד "אור זרוע לצדיק ולישרי לב שמחה" 17 פעמים, חבר שלי אמר לי להגיד את זה והוא אמר שזה יעזור לי. במשך היום לעשות לעצמי כללים (להשתמש במחשב רק ליד מישהו וכו'), כל היום להיות בגישה של רק להיום, 3 תפילות ביום חובה.
חובה להיכנס לאתר שמור עיניך, ולכתוב מה מצבי בפורום, לא משנה באיזה זמן, העיקר שכל יום.
סדר ערב, שיהיה חובה ללמוד על שמירת העיניים לפני השינה.
ולהיות תמיד בשמחה 

תגובה: מעכשיו אני רוצה להיות רציני, אבל באמת לפני 6 שנים #111853

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

בחור יקר.
עברתי על כל ההודעות שלך בפורום, בכדי להבין את המצב שאתה נמצא בו.
בחור בגיל ההתבגרות עם אובססיה מטורפת לתאווה כשמסביבך המון גורמי תאווה.
אתה צריך להאמין שככל שהנסיון גדול יותר כך החיבוק מהאבא העליון שאתה תקבל על נקיות גדול יותר.
על כל ויתור, על כל פעולה, על כל תפילה, על כל צעד שתעשה למען ההחלמה והנקיות אתה תקבל חיבוק חזק מאלקים.
ולקבל חיבוקים זה אומר לראות בעיניים ניסים ונפלאות, ולהשתמש בהם כדי להתעודד להמשיך לוותר ולפעול ולהתפלל ולצעוד.
תדמיין לעצמך שברגע זה זכית בלוטו, ואתה יוצא עם הצ'יק ממפעל הפיס, ואתה מאושר ושמח, ולא חסר לך כל טוב, האם ברגעים מאושרים אלו אתה תאונן? בודאי שלא!!!
שהרי הדברים המגבירים את המשיכה לאוננות זה הרי דווקא הדברים שמדכאים אותנו ולא להיפך.
עכשיו תדמיין לעצמך שבמקום לזכות בלוטו אתה רואה את אלקים בעיניים שלך איך הוא עוזר לך ומחולל לך ניסים ונפלאות מול עיניך, ואני אומר לך מנסיון שכל הדמיון הזה יכול להפוך למציאות.
כך זה עובד אצלי, אני רושם לעצמי ניסים ונפלאות שנעשו עימי [ראה אשכול - שער הרחמים] ומתבונן בו בכל רגע של קושי ומיד חוזר לעצמי ועוזב את האובססיה לתאווה.
אבל זה לא מגיע לבד, זה דורש פעולת כתיבה יומיומית שבו תפרט על הכתב כל הקשיים שלך בכל תחומי החיים - במקביל לפירוט כל הדברים שאתה אסיר תודה עליהם, ותקריא את זה בטלפון לחבר, כל יום לכתוב מחדש ולהקריא מחדש.
אתה תראה לאט לאט איך דברים שלא יכולת לחשוב איך הם יסתדרו אם בכלל, לפתע יעברו מהטור השמאלי של החסרות אונים לטור הימני של האסירות תודה.
כדאי שזה יהיה בפנקס מסודר כדי שבסוף שבוע ובסוף חודש ובסוף שנה תוכל לעבור על העבר ולהתבונן בשינוי העצום שנעשה והתחולל בך אט אט.
עד כאן זה מה שאני מציע כדי להתמודד עם מנוע הדחף הגדול שכבר נמצא.
אבל כדי לכבות את המנוע הזה חשוב מאוד לקחת ספונסר ולצעוד ב-12 הצעדים, זה באמת הדבר היחיד שמנטרל את המשיכה האובססיבית לתאווה ולהתמכרות בכלל.
אוהב אותך
אריה

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מעכשיו אני רוצה להיות רציני, אבל באמת לפני 6 שנים #111856

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
שאלוקים יהיה איתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מעכשיו אני רוצה להיות רציני, אבל באמת לפני 6 שנים #111878

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום תחשוב אחי.
אתה רוצה להיות רציני - לך על זה.
יש מישהו שמפריע לך?

בהצלחה אחי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?