ברוכים הבאים, אורח

תהליך התנקות
(0 צופה) 

נושא: תהליך התנקות 21852 צפיות

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111412

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום
היום הוא היום העשירי במשא שלי לתיקון, היום הרגשתי גל חזק נוסף, אין לי מושג מה הפעיל אותו, אבל ב''ה גם הפעם הצלחתי להתגבר עליו.
מצד אחד אני מרגיש מעולה, עד עכשיו היו 3 גלים חזקים שאת כולם הצלחתי לעבור אבל מצד שני אני יודע שמתישהו יבוא גל שאותו אני לא אצליח לעבור. מנסה להתחבר לסיסמא של כל יום רק להיום.

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111416

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך יוסי.
יש לך 2 אפשרויות:
1. תהיה חזק, תישאר חזק אל תיכנע לתאווה.
2. תיכנע לתאווה, תרים טלפון לחבר שיעזור לך לעבור את ההתמודדות.
בכל מקורה מאחל לך ולי יום שפוי ומפוכח.

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111433

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום
היום הוא היום ה11 במסע שלי.

היום נפל לי האסימון כמה שהתאווה גרמה לי להתרחק מאנשים (אני לא יודע למה ואיך אבל זה פשוט קרה), מצד אחד אני מרגיש עם זה רע, יהיה קשה לתקן את זה, אבל מצד שני יש חצי נחמה שאני יודע לפחות בעיה אחת שנגרמה אז אני יודע לפחות מה אני צריך לתקן.

אבי גולן צדקת - זמן של ניקיות באמת נותן עוד סיבות למה לא להשתמש.

דבר נוסף - מחשבות שחולפות לי בראש - אולי התאווה גורמת להתרחק מאנשים כי זה אחת מהחולשות שלה - אני עדיין חושב על זה אז זה עדיין ספק, אבל אתם מוזמנים לחשוב על זה גם.

המשך יום נקי חברים.

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111437

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תאמת שאותי תאווה מרחיקה מכל מה שמציאותי,
זה לא משנה אם זה אנשים מציאותיים, או אפילו מעצמי... מהאני האמיתי...
היא פשוט בונה לי דמיונות...

ואכן, נקיות מזינה נקיות.... 

בהצלחה בהמשך חבר!!!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111447

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

פשוט שמח  - אני כ''כ מתחבר למה שכתבת, מרגיש את זה בדיוק על עצמי.
אני מרגיש שהתאווה בנתה לי כ''כ הרבה דמיונות ועכשיו שאני מפסיק עם זה, הדמיונות מתפוגגים ולאט לאט אני מתחיל לראות יותר את האני האמיתי. (ב''ה יש גם חלקים מהנים במסע הזה).

היום אני חוזר לבית שלי, לצערי כבר מספר פעמים קרה שנשבר לי הרצף בדיוק שחזרתי לבית, למישהו יש רעיונות איך להתגבר על זה?

ודבר אחרון אני רוצה להודות לכל מי שקורה ומגיב פה, הכתיבה פה מאוד משחררת ונותנת הרבה רעיונות למחשבה.
תודה רבה!!

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111471

היום אני חוזר לבית שלי, לצערי כבר מספר פעמים קרה שנשבר לי הרצף בדיוק שחזרתי לבית, למישהו יש רעיונות איך להתגבר על זה?

שה' יתן לך כוחות לא להתגבר, אלא להיכנע....

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111479

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

היום היום ה13 במסע שלי.
הגעתי אתמול לבית, לצערי קרה משהו רע בבית, ה' זיכה אותי לנסות להתמודד במקום לברוח, תודה.

שבת שלום לכולם

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111488

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.
לא מובן מאליו..
תמשיך לשתף אותנו.

שבת מחוברת ומפוכחת.

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111501

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אחד הדברים המסוכנים שאני מכיר זו העובדה שאחרי שמשהו רע קורה,
ואני מצליח להתמודד.... אני כל כך שמח,
אבל אם חס ושלום מגיע נפילה אחר כך.... זה יכול לשאוב אותי לבור....

תשמח בלמידה, החלמה מגיעה עם הזמן, לקח לי זמן לשחרר את עצמי גם מהתחושה של אחרי נפילה.... ולהבין שתהליך זה משהו ארוך.
שמח איתך בהתקדמות

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111521

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

היום יום ה15 במסע שלי.
למזלי ה' זיכה אותי בכוחות לנסות להתמודד בפעם הקודמת במקום ליפול. ועל זה אני מודה לה', זה לא מובן מאליו בשבילי.

ב''ה אני מרגיש שאני בדרך טובה, אני מרגיש שאני מתקדם  (כמובן שאני לא שאנן כי אני יודע למה שאננות יכולה לגרום), אבל התעוררה בעיה נוספת, שמתי לב שאני יותר מידי פעמים נמצא על הקצה (אני מצליח לתפוס את עצמי בסוף) והגעתי למסקנה שאני צריך לשם יותר גדרות כדי להגיע לפחות מצבים שבהם אני אהיה על הקצה, למישהו יש רעיונות מסויימים איך עושים את זה?
(נ.ב. שמתי לב שרוב הפעמים שאני נמצא על הקצה זה או בבוקר שאני קם או שאני הולך לישון או שמשעמם לי)

שאלה קטנה נוספת: האם זה תקין שבתקופה כ''כ קצרה של 15 יום מתעוררים כ''כ הרבה בעיות? האם זה חלק מתהליך ההחלמה?

ושוב תודה רבה לכל העונים/עוזרים?

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111524

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום
"היום יום ה15 במסע שלי." - לא כ"כ ברור לי איזה מסע. אתה משתתף בקבוצות, עובד צעדים? או משהו אחר.
"למזלי ה' זיכה אותי בכוחות לנסות להתמודד" - אני דווקא למדתי להפסיק להתמודד, אלוקים זיכה אותי להיכנע, להרים ידיים ולהפסיק להפעיל שרירים.
"שמתי לב שאני יותר מידי פעמים נמצא על הקצה" - אני אהבתי ללכת על הקצה, מאוד אהבתי את הריגוש הזה. קצת לפנטז, אבל לא לעשות עם זה שום דבר. לקחת מבטים, ולהרים טלפון לחבר/לספונסר. לפתוח את המחשב וכן להקליק ולא להקליק, ואז מהר מהר לזוז מהמקום ולדבר עם חבר חדש. זה החזיק לי תקופה מסוימת, נפלתי, קמתי מחדש. אלוקים נתן לי חיים הרבה יותר טובים, חיים הרבה יותר שפויים. אני רק להיום מוותר על הריגוש שהתאווה נותנת לי, רק להיום אני מתחייב לכוח העליון שלי לא לפעול על התאווה, ומבקש ממנו את הכוח לעשות את זה, כי לי אין את הכוח לעשות את זה.
"האם זה תקין שבתקופה כ''כ קצרה של 15 יום מתעוררים כ''כ הרבה בעיות" - לא יודע. לי היו הרבה מקרים בתקופה הראשונה. לא כ"כ הבנתי את כוונת השאלה, אז אני אומר שייתכן שכן (אשמח שתפרט יותר).

אוהב

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111539

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

נתן 01 - אני כותב מסע כי אני מתכוון למסע שבו אני אתחיל להתמודד עם הבעיות שלי במקום לברוח לתאווה.
שכתבתי "זיכה אותי בכוחות להתמודד" - התכוונתי בנושא אחר (במקום לברוח לתאווה).

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111542

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום
נתן 01 כתב on 18 מרץ 2018 15:29:
"היום יום ה15 במסע שלי." - לא כ"כ ברור לי איזה מסע. אתה משתתף בקבוצות, עובד צעדים? או משהו אחר.
"למזלי ה' זיכה אותי בכוחות לנסות להתמודד" - אני דווקא למדתי להפסיק להתמודד, אלוקים זיכה אותי להיכנע, להרים ידיים ולהפסיק להפעיל שרירים.
"שמתי לב שאני יותר מידי פעמים נמצא על הקצה" - אני אהבתי ללכת על הקצה, מאוד אהבתי את הריגוש הזה. קצת לפנטז, אבל לא לעשות עם זה שום דבר. לקחת מבטים, ולהרים טלפון לחבר/לספונסר. לפתוח את המחשב וכן להקליק ולא להקליק, ואז מהר מהר לזוז מהמקום ולדבר עם חבר חדש. זה החזיק לי תקופה מסוימת, נפלתי, קמתי מחדש. אלוקים נתן לי חיים הרבה יותר טובים, חיים הרבה יותר שפויים. אני רק להיום מוותר על הריגוש שהתאווה נותנת לי, רק להיום אני מתחייב לכוח העליון שלי לא לפעול על התאווה, ומבקש ממנו את הכוח לעשות את זה, כי לי אין את הכוח לעשות את זה.
"האם זה תקין שבתקופה כ''כ קצרה של 15 יום מתעוררים כ''כ הרבה בעיות" - לא יודע. לי היו הרבה מקרים בתקופה הראשונה. לא כ"כ הבנתי את כוונת השאלה, אז אני אומר שייתכן שכן (אשמח שתפרט יותר).

אוהב

נתן שמח בשבילך שמצאת דרך, 
לא צריך להיות ציני, וביקורתי, אף אחד פה לא עובד אצלך, וכל אחד עובד בדרכו שלו,
כן מותר לו לעשות מסע שונה משלך.... בלי צעדים, ובלי קבוצות.

ליוסי היקר- תמיד קח בחשבון שהרציונל הראשוני אומר שהכימיה משחקת גם תפקיד כאן.... 
בהצלחה, שמח שאתה עוד בדרך

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111544

• יוסי91
  • דירוג פלטיניום

פשוט שמח - "תמיד קח בחשבון שהרציונל הראשוני אומר שהכימיה משחקת גם תפקיד כאן".. אתה יכול בבקשה להרחיב?

תגובה: תהליך התנקות לפני 6 שנים, 1 חודש #111547

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

בוא נצא מנקודת הנחה שאדם שלוקח כל שלושה ימים שוקלד, שידוע כגורם להפרשת סרטונין ודופמין במוח,
במשך תקופה... הגוף שלו התרגל לקבל מנת דופמין כל שלושה ימים... 
ופתאום הבן אדם מפסיק לקחת שוקלד, דבר שיוצר מחסור בדופמין, הגוף שהתרגל ינסה להשיג דופמין, 
או שהוא כל הזמן ישדר לבן אדם שחסר לו משהו, 
או שהוא גרום לו לרצות כל הזמן שוקלד....

אז אותו דבר.... אני לא יודע מה היו סבבי הנפילות שלך בעבר... אבל אחרי שבוע בלי, הגיוני מאד שהכימיה בגוף גם תתן אותותיה ותדרוש את שלה...
אני לדוגמא בתקופות שאני נקי יותר מהרגיל אני משתדל לפתוח את היום עם שוקלדת, לפצות קצת על החסר הכימי שהתאווה גרמה.

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן