ברוכים הבאים, אורח

נושא: תהליך התנקות 12832 צפיות

תגובה: תהליך התנקות לפני 3 ימים, 20 שעות #135847

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

כייף לראות אותך כאן,
א.ת. שאתה בהחלמה, מצדיע לך,
תמשיך איתנו.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תהליך התנקות לפני 3 ימים, 9 שעות #135875

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה על התגובה אבי גולן. מתנצל שהתנתקתי בפעם שעברה. מקווה שאין בנינו טינה בגלל זה.

נקי 51 יום לא מכוחי, היום היה יום קצת חסר מעש בעבודה.. מקווה שמחר אני יעשה יותר דברים... בזמן האחרון יש לי יותר מידי ימים שאני לא עובד טוב בעבודה.. מקווה לשנות את זה.. אחרי שחזרתי לבית התקשרתי לחבר (לא מהתכנית) להתייעץ על משהו.. אבל הוא היה טרוד בדברים משלו.. החלטתי להקשיב לו הפעם (סיפרו לי שחלק מהתכנית זה לצאת מריכוז עצמי בשביל אנשים אחרים אז אני מנסה לפעמים).. החבר דיבר במשך שעה וחצי.. ניסיתי לעודד אותו מספר פעמים אבל ללא הצלחה.. מקווה שלפחות זה שהקשבתי לו עזר במעט.. מוסר לה' את הצרות שלו ומתפלל שה' ייתן לו את המחשבות הנכונות והמעשים הנכונים לחשוב ולפעול נכון..

לגבי מחר.. אני קצת חושש.. פעמיים הצלחתי להגיע לנקיות של 52 יום ופעמים נפלתי בדיוק ביום ה52.. מתפלל לה' שיהיה איתי מחר.. אני אנסה מחר לעשות יותר פעולות מבדרך כלל.. מקווה שזה יעזור..

תודה לכל מי שקורא ומגיב..

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 ימים, 19 שעות #135882

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג כסף

תחזיק חזק... הכל בראש...

יש לנו מהפחד מנקודה שנכשלנו בה... אבל זה רק נקודת זמן... זה שום דבר... 

אצלי חוסר מעש מובילה לחיפוש מילים וניסיון לראות ולנפילות...
מניסיון שלי (כמובן שלי בלבד) 
אתה חייב שיהיה לך עיסוק! 
הצלחה בהמשך.. 

תגובה: תהליך התנקות לפני 2 ימים, 9 שעות #135898

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה על התגובה דף חדש. מעש/מעשים זה בהחלט דבר חשוב ביום יום (אומנם בשביל מכור כמוני יכול להיות מצב שיש הרבה מעש ועדיין קיימת נפילה.. ככה שזה צד אחד בכל התמודדות אצלי.. לפחות ככה זה אצלי)..

אני נקי 52 יום, מקווה שאני אעבור את הלילה הזה נקי, האמת שהיית מאוד קרוב לנפילה היום, אבל ה' השאיר אותי נקי.. 

עד עכשיו נשארתי נקי במשך 52 יום. אני מתלבט האם לעשות ספירה נוספת, ספירה אחת של נקיות וספירה אחת של מפוקחות.
בספירה על המפוקחות אני אספור רק את הימים שבהם לא פעלתי בכלל על תאווה (אם אעשה את זה, אני צריך לחשוב מה נחשב פעולה על התאווה בשבילי ומה לא) ובספירה על הנקיות יישאר דברים שהגדרתי בעבר.

מצד אחד, אפשר להשיג ניצחון גובר על התאווה רק אם יש מפוכחות, אז ברור שמפוכחות תעזור לתהליך שאני עובר. אבל מצד שני אני בן אדם של או הכל או כלום (ואני יודע שזה לא דבר טוב) אז אם אפול במפוקחות אז יכול להיות שהכל ייפול (ראיתי את זה בנפילות שהיו לי בעבר, נפלתי פעם אחת ואז או שנכנסתי ללופ של נפילות או שאפילו עזבתי את התכנית)

אשמח לשמוע חוות דעת מהחברים פה

תגובה: תהליך התנקות לפני 1 יום, 15 שעות #135917

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

בן אדם של הכל או כלום - יכול לעבוד על עצמו. להגדיר מטרות מראש, כאלה שהן לא בבחינת הכל או כלום. גם אני הייתי כזה.

תגובה: תהליך התנקות לפני 17 שעות, 13 דקות #135951

• המתגבר100
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג כסף

יוסי היקר,
אני אישית לא היית ממליץ לך לפתוח שרשורים נוספים וספירות חדשות, והסיבה לזה היא שזה מפזר את ההחלמה שלך על כמה כיוונים.
אנחנו בשלב קצת מוקדם, עדיין לא הגענו ל90 יום הראשונים ואנחנו כבר רוצים להגיע לשלמות.
לפעמים התחושה של נפלתי בשמירת העיניים ברחוב ואני צריך "לאפס" גורמת לנו לנפילה בראש ואז זה עלול לשבו אותנו.
לאט לאט שמוסיפים קדושה ניתן להוסיף ולהעלות.
זו דעתי מנסיוני הדל. גם אני התחלתי ספירה נוספת וזה מקשה מאוד גם לכתוב בשני המקומות וגם מבחינה נפשית.
ולכן זו המלצתי האישית, ואולי יבואו חברים ויחלקו עליי.
אף על פי כן אני חושב שאתה יכול לעשות את המאמצים שלך לשמור על מפוכחות ולעדכן אותנו כאן בשרשור שלך על ההצלחה בלא להסתכל ברחוב בעבודה וכו', תשמח אותנו בהצלחה שלך,
שבת שלום
המתגבר.

בעקבות חבר שהכרתי כאן החלטתי לקחת שם קצת יותר מתאים למקום בו אני נמצא..תודה לך צורצור על העצה שלא הצעת מעולם אבל הייתה לי להשראה...
אני לא מנצח ולא אלוף אני פשוט מתגבר...מתגבר100 כי מתגבר היה תפוס..
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן