ברוכים הבאים, אורח

המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר 3380 צפיות

המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110539

• חג
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

בס"ד

שלום וערב טוב לכל החברים 
אני נמצא בשמור עיניך כ - חצי שנה בערך 
ואני עוקב אחרי הנפילות שלי ורושם הכל מידי יום בימו 
ובהסתכלות אחורה אני רואה שממוצע כל 10 יום בערך יש לי נפילה יחסית גדולה כשלאחר מכן 
אני מבטיח לעצמי שאין מצב שאני נופל שוב
וכך זה כבר חצי שנה........... לצערי 
קיבלתי המצלות דרך האתר ובהתכתבות אם חברים בפורם 
שאני חייב ללכת לקבוצות וכו
ופה הבעיה הגדולה - אצלי 
אני מבין ומודה לזה שאני לא מסוגל להתמודד לבד מול התאווה הגרועה הזו 
אבל אני עוד יותר מפחד ורועד!!!!! להיחשף לאחרים 
אני כותב את ומרגיש פשוט בדיכאון מהמצב
שאני מרגיש שאין לי שום דרך ועצה לצאת מהתאווה 
אני מרגיש שחצי שנה זה פרק זמן יחסית מכובד שאני  אומר לעצמי די נמאס לי 
חייבים למצוא את שורש הבעייה ולפתור אותה!!!!!!
ובקשתי ושאלתי היא 
האם מישהו ממכם בעבר התמודד אם כזו בעייה ?
מה עושים אייך מתמודדים 
מצד אחד יש את התאווה ......
ומצד שני יש את הפחד הנורא והאיום להיחשף 

אודה לכם על העזרה 
ותודה לכולכם ולאתר הנפלא "שמור עיניך"

נשמח לשמוע עצות מהחברים 

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110540

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
שלום לך הרב "חג" וערב טוב.
ראשית כל הכבוד לך על ההתמדה במשך חצי שנה.
כולם התמודדו ומתמודדים עם הפחד להחשף 
אבל מאידך הגיע מצב שהפחד להשאר עם המחלה יותר גדול
ואז אנו עושים שכר חשיפה כנגד הפסדה ומקבלים אומץ ועושים את הצעד.
ברגע החשיפה אנו מקבלים אור עליון רוחני שאינו ניתן לדמיון כלל לפני החשיפה
ובנוסף לכך היות והמחלה מתגברת על ידי הבדידות - לכן החשיפה מדכאת אותה.
ולאחר החשיפה מתברר שלא היה כל כך ממה לפחד.
אני פגשתי בקבוצות את השכנים שלי ואת החברים מהכולל!!!
ומאז הקשר בינינו הוא יותר אמיץ ויותר חזק.
כל מי שבקבוצה הוא בתוכנית הצעדים 
ורק הוא יכול להעריך אותך מאוד על כל יום נקי כי בעצמו הוא יודע עם מה אתה מתמודד.
ואין מצב בעולם שידלוף מידע החוצה, כי יש מחויבות לדיסקרטיות.
וגם מסברא אף אחד לא יספר כי זה בעצם סיפור על עצמו.
אוהב אותך מאוד
אריה
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110545

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך חבר יקר,

אתה שואל האם מישהו התמודד עם בעיה כזאת, אבל אני שואל האם יש מישהו שלא התמודד עם בעיה כזאת...

פגשתי מאות חברים שעשו את הדרך הזאת לקבוצות חיות, ועוד לא פגשתי את האדם הראשון שעשה הצעד הזה בלי חשש, בלי הפחד של "את מי אפגוש שם" וכן הלאה. זה הדבר הכי טבעי בעולם, שאנחנו שסובלים כל כך מהבדידות והפחד של מה יקרה אם נתגלה, נחשוש מאוד ללכת לקבוצה, גם אם הסיבה היא כדי להפסיק את הנפילות.

אז הפחד הוא טבעי, אבל אין ברירה אלא להתגבר על הפחד. זה כמו אדם שנכנס לניתוח, וברור שהוא חושש ומפחד, כי זה הדבר הכי טבעי בעולם שכאשר אדם יודע שהולכים להרדים אותו ולחתוך אותו עם סכין - הוא יפחד, גם אם הסיבה היא כדי לרפא אותו. אבל למרות הפחד, אנשים מתגברים על הפחד, כי הם מבינים שאין להם ברירה, ואם הם רוצים פחות כאב ופחות פחד - הם צריכים לעשות גם דברים לא נעימים ומפחידים כשלעצמם. מי שלא נכנס לניתוח מציל חיים כי הוא מפחד מההרדמה או מהכאב של הניתוח, הוא אדם שהפחד השתלט לו על החיים ויגרום לו לתוצאות הרסניות.

איך מתגברים על הפחד? יש אימרה ידועה לפיה אדם בודק המון פעמים על המומחיות של הרופא המנתח בניתוח אליו הוא נכנס, אבל לא בודק אפילו לרגע את המומחיות של הטייס בטיסה אליה הוא עולה, והסיבה לכך היא כיון שבטיסה - בשונה מהניתוח - הוא והטייס נמצאים באותה סירה, או אולי נכון לומר - באותו מטוס...

כשאני הולך לקבוצה, זה לא כמו שאני הולך לאיש מקצוע או לאדם אחר ומפקיד בידיו את הסוד שלי. בקבוצה, כל המשתתפים שותפים לסוד שלי, ואני שותף לסוד של כל כולם. כולנו באותה סירה, והאחריות שלי לא לחשוף את הסוד של אף אחד, היא בדיוק כמו האחריות שלהם. באותו אופן בדיוק, אין לי מה להתבייש מהם, כיון שכל אחד שנמצא שם הגיע בגלל אותה סיבה בדיוק כמוני, וכמו שאני מתמודד - גם הם מתמודדים.

אז כן, כולנו חששנו בפעם הראשונה, כולנו שאלנו את עצמו את השאלות שאתה שואל, אבל כולנו עשינו את הצעד הזה, עברו דרך הפחד, וגילינו שזה היה לגמרי שווה את זה. 

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110547

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף לדברי קודמיי,
כל מילה פנינה,
אני באופן אישי. ניסתי שנה וחצי להישאר נקי דרך הפורום ונכשלתי בגדול,
עד שהרמתי ידיים והתצטרפתי,

הצעה קטנה, תתחיל עם קשר טלפוני עם חברים, וזה ייתן לך כוח להיחשף בקבוצות,

בכל מקרה תמשיך איתנו, שתף אותנו בפורום באופן יותר רציף, זה גם יחבר אותך להחלמה,
ובעז"ה נראה ניסים,
באהבה, אני הקטן.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110554

שלום חבר יקר. 
בדיוק אתמול הלכתי פעם ראשונה לקבוצה חיה. 

אני חייב להגיד שאין קשר בין הפחד למציאות. 
אני בימים הקרובים משתף בפורום יומני מסע- מאמין בניסים את כל התחושות. אתה מוזמן לקרוא

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110556

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך "חג", מזדהה.
אם לא הייתי גם רועד פחד מוות להיחשף, אני לא בטוח שהייתי מגיב לך עכשיו.
למעשה רעדתי לחשוב על האופציה שאצטרך להיחשף, עד כדי לא יכולתי אפילו לחשוב על זה.
והיום אני במצב טיפטיפה שונה. אלוקים עשה לי נס, והיום כמעט אין לי בעיה עם זה.
זה כל כך לא מובן מאליו הנס שקרה לי, אבל אני משוכנע לגמרי, שאם לא הייתי מרים את הטלפון הראשון שלי, הנס לעולם לא היה קורה לי.
בנוסף, חבר טוב כתב לי לפני שנחשפתי לקבוצות, ש"קבוצות חיות זה פי אלף מפחיד מלכתוב, אבל זה גם עובר אחרי חמש שניות".
אז תעשה חשבון מה עדיף, לסבול כל רגע ורגע בצורה מתמשכת, או לסבול רק 5 שניות.

אוהב אותך
אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי, אם בא לך.

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110567

• חג
  • חבר חדש

שלום לכולם 
תודה רבה לכל הכותבים והמגיבים באצת חיזוק גדול
את האמת אני מתלבט מה להגיב לכם 
ציפתי שזה יהיה התגבות שאני יקבל חזרה
אבל מה לומר לכם אני מרגיש שזה פשוט ממני והלאה
זה קשה לי בצורה שאני מרגיש 
שאם אני נחשף אני פשוט הורס את כל משפחתי !!!!!!!!!!!!!!

כרגע חושב לפתוח קו טלפון נוסף (אולי קו טוקמן למי שמכיר)
שאוכל לשוחח אם חברים לפחות בטלפון 
כי אני גם מתחיל להבין שלבד אני פשוט לא מסוגל להתגבר 
תודה לכם על העידוד והחיזוק

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110568

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
ההחלמה זה תהליך,
זה בסדר, העיקר תמשיך לשתף,
אני מאמין שבהמשך יהיה לך יותר כוח להיפתח,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110569

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

סליחה אבל לא הבנתי. החשיפה עבור החלמה תהרוס לך את המשפחה או המשך הצפייה בפורנו תהרוס לך את המשפחה?

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110573

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

שמעתי על חבר שהוא מורה בחיידר והוא פגש בכנס ההחלמה את האבא של אחד התלמידים שלו.
ברגע הראשון הוא כמובן הסמיק...
אבל לאחר תקופה אמר לו אותו אבא, שהוא מעריך אותו יותר מכל מורה אחר, ואילו רק היה שייך היה מעדיף שימשיך עם הילד שלו שנה נוספת.

ובהזדמנות זו אני רוצה להוסיף כאן משהו נפלא [קשור אך מעט לנושא האשכול] שקראנו אתמול בקבוצה בספר הגדול ששפך אצלי אור חדש על הנושא:
זה בעמוד 95 ומדבר אל "אשת המכור" וזה לשונו: יתכן שאת מפחדת שהבעל יאבד את מקום עבודתו, את חושבת על הבושה והזמנים הקשים שיתרגשו עליך ועל הילדים, יתכן שזה באמת יקרה לך, או שזה כבר קרה לך כמה פעמים, אם זה יקרה פעם נוספת, הסתכלי על כך באור אחר. יתכן שזה יהיה לברכה! .... פעם אחר פעם מה שנראה כאסון היה מתנת חסד עבורו, היות ונפתחה בפניו הדרך שהוליכה לגילוי האל, עכ"ל

היום אתה מסתכל על עצמך עם המון רגשות אשמה על מה שכבר עברת ומה שכבר עשית, אבל יגיע יום שתסתכל על מה שעבר באור אחר לגמרי, אתה תבין שזו היתה מתנה מהאלקים שעזרה לך לגלות רובד חדש ברוחניות שלא יכולת להכיר בלי הנפילות, אתה תהיה מאושר לא רק מהמצב החדש אלא גם ממה שהיה עד היום, כי תבין לאחר מעשה שהכל היה רצון ה', כי לא יתכן להתקדם ברוחניות מבלי ליפול בדרך, וה' שמח בכל נפילה המובילה להתקדמות יותר מאשר בהתקדמות עצמה.
כאשר תגיע להבנה כזו אז ממילא לא תחשוש מחשיפה כי לא רק שהחשיפה לא תהרוס את המשפחה אלא אדרבה תשבח את המשפחה שזכו שיש בה אדם כל כך מעולה בדרך רוחנית שהוא עומד במקום שאפילו צדיקים גמורים אינם יכוכלים לעמוד.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110579

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום
חג כתב on 18 ינו' 2018 11:26:

שלום לכולם 
תודה רבה לכל הכותבים והמגיבים באצת חיזוק גדול
את האמת אני מתלבט מה להגיב לכם 
ציפתי שזה יהיה התגבות שאני יקבל חזרה
אבל מה לומר לכם אני מרגיש שזה פשוט ממני והלאה
זה קשה לי בצורה שאני מרגיש 
שאם אני נחשף אני פשוט הורס את כל משפחתי !!!!!!!!!!!!!!

כרגע חושב לפתוח קו טלפון נוסף (אולי קו טוקמן למי שמכיר)
שאוכל לשוחח אם חברים לפחות בטלפון 
כי אני גם מתחיל להבין שלבד אני פשוט לא מסוגל להתגבר 
תודה לכם על העידוד והחיזוק

שלום לך חג.
נראה לי שאתה צודק. לא שווה לך בכלל להיחשף, יש לך משפחה אולי גם ילדים, אישה שאוהבת אותך, אז מה, בגלל בעיה ממש ממש קטנה בחיים שלך אתה אמור לאבד את כללללללל מה שיש לך. בפירוש לא.

בתור אחד שנמצא בקבוצות ועשיתי את השטות הזאת ונחשפתי, (אמנם אני רווק ושרפתי רק חצי מהחיים שלי), אבל רובם של החברים בקבוצות הם נשואים ואל תשאל, כל החברה שם אחד אחד דפוקים בשכל, שרוטים על המוח, הבית שלהם נהרס לגמרי, נשותיהם זרקו אותם מזמןןן מבתיהם, ונעבעך אין להם חיים אז הם לפחות ממשיכים להגיע לקבוצות.
אגב מרוב שהחיים שלהם נדפקו לגמרי הם אפילו איבדו את מקום עבודתם כך שהם כולם מובטלים, מנסים איכשהו ללכת בין הטיפות ולחלק את כספם הנותר בין המזונות שהם חייבים לבין ההישרדות שלהם.

תשמע לי, אל תאמין לכל הסיפורים שחברים 'מוכרים' לך על הקבוצות. אתה לא אמור לאבד את המשפחה שלך על זה.

תנסה אולי שוב להפסיק לבד, אז מה שלא הצלחת אינספור פעמים להפסיק, עכשיו זה אמיתי.

אוהב אותך מאוד.

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110584

• חג
  • חבר חדש

בס"ד

שלום לכם שוב 
בנוגע לנושא של על להיחשף בקבוצות !!!
אני ממש לא צוחק איתכם 
אבל אני פשוט מקנא !!!!!!!!
במי שקיבל את הזכות ואת השכל ונחשף והלך לקבוצות 
אני באופן אישי תמיד התפללתי שהשם יעזור לי להישאר נקי וכו
כהיום כבר אני מתפלל על שיהיה נקי כמבון וכן על זה שהשם יזכה אותי ללכת לקבוצות ולדבר אם חברים 
פשוט לקבל את המתנה הנפלאה הזאת שלשוחח על הבעייה והתאווה עם אחד שמבין אותי וחש את הכאב וכו

לבנתיים החלטתי שאני ישתף אותכם דרך האתר 
סוג של יומן (את מי שזה מעניין)
אז כך נכון להיום 
אני כבר 6 ימים נקי ב"ה 
הנפילה האחרונה הייתה ביום ראשון שעבר 
היה לי שבת נפלאה ב"ה אם אשתי וילדי 
ישבנו ושרנו יחד
היום יום ראשון חוזרים לשגרה 
התאווה משתוללת וממש קשה להתגבר ובפרט אחרי כשבוע שאני נקי 
משתדל להתחמק ולהתרכז בעבודה ובשיגרה הסוחפת
אקווה ואתפלל שבעז"ה אמשיך להיות נקי רק להיום
בכל אופן מבטיח שאני יעדכן אותכם 
המשך יום טוב 
לכל חברי הוירטואלים 

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110589

שלום חג. 
הצעה שלי, במקום ללכת לקבוצות תיצור קשר טלפוני עם חבר אחד או שתים. 
זה ממש מקדם, זה הרבה יותר טוב מלהשאר  רק באתר

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 3 חודשים #110601

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
חג היקר,
כייף לקרוא את השיתוף שלך,
מאחל שמחברים וירטואלים, זה יהפך לחברים חיים,
בכל מקרה תמשיך איתנו,
ויש פתרון, הכול תלוי בך,
באהבה.

תגובה: המסע ממש קשה אבל להיחשף לאחרים קשה עוד יותר לפני 6 שנים, 2 חודשים #110611

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

שלום חג
שכחתי לכתוב שהייתי קצת ציני.
הנס הזה יכול לקרות גם אליך, בהתחייבות. אם רק תרצה.

בכל מקרה אולי תנסה ליצור קשר טלפוני, זה יכול לעזור.

אוהב

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 1.15 שניות

Are you sure?

כן