ברוכים הבאים, אורח

בלי לראות, רק לעשות. נפלתי?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בלי לראות, רק לעשות. נפלתי? 1460 צפיות

בלי לראות, רק לעשות. נפלתי? לפני 6 שנים, 5 חודשים #109397

• ayl
  • רצף ניקיון נוכחי: 52 ימים
  • חבר חדש

היי כולם
אני יחסית חדש כאן, בסהכ שבועיים או שלושה. נשוי. אשתי יודעת שאני כאן, אבל נמצאת בחו"ל. אנחנו עוברים את התהליך הזה בצורה קשה. היא תהיה שם למשך זמן רב, ואני נותר להתמודד כאן לבד עם היצר. 
מבחינתה, כל עוד אני לא רואה משהו שאני לא צריך לראות, כלומר פורנו, הכול בסדר. גם בהגדרה האישית שלי מול עצמי, פורנו הוא עיקר הבעיה. אוננות, מאז ומתמיד הייתה משנית. היא הייתה מגיעה כתוצאה מהפורנו, לא בפני עצמה. 
בימים האחרונים, היצר מתגבר. כלומר, הוא לא מתגבר עליי, אך הדרישה שלו עולה. הייתי נקי במשך שנים עשר ימים. לא ראיתי, לא עשיתי. נקי. 
אבל הבוקר קמתי חלש והיצר חזק. הגעתי סמוך למחוזות בהם ראוי שלא אגיע. נגעתי ולא נגעתי בגבול. לא עברתי אותו. עיניי לא ראו דברים שלא היו צריכות. אך הריגוש של לגעת בגבול הזכיר את הריגוש שהיה פעם מפורנו. בשלב מסוים, עצרתי את עצמי לפני שבאמת אעבור את הגבול. היצר דרש עוד. סירבתי לתת לו, אך הייתי חלש מול דרישתו לפחות לפרוק. 
סיפרתי לאשתי על מה שהרגיש לי כמו נפילה, אך היא אמרה שכל עוד לא ראיתי הכול בסדר. ברור לי שהייתה כאן מעידה, אבל האם הייתה נפילה? יש את הלקחים של נפילה, לחזק את הגדרות להתרחק מהגבול ליצור סייגים, אבל האם הייתה זו נפילה? באם אני מתחיל את המסע שוב מאפס? 
תודה על הקריאה וההקשבה. תודה שאתם נותנים לדבר על זה בפתיחות. תודה שאתם עוזרים לי להיות כן עם עצמי ועם אוהבי. 

תגובה: בלי לראות, רק לעשות. נפלתי? לפני 6 שנים, 5 חודשים #109406

בעיקרון זה כן נחשב נפילה. ע"פ הסטנדרטים כאן. 
בכל אופן זה התקדמות גדולה וזה לא דומה בכלל לנפילות באינטרנט. 
האמת שגם נפילה חזקה אחרי תקופת נקיות, זה לא אומר שלא התקדמת המון.

בכל אופן על תתרגש מה10 ימים שאיבדת. צריך להבין שההתקדמות לוקחת זמן.

תגובה: בלי לראות, רק לעשות. נפלתי? לפני 6 שנים, 5 חודשים #109408

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

על פי הגדרת SA נפילה היא קיום יחסים שלא עם בת הזוג או עם עצמי.
סליחה שאני יחפור לך. אבל אני מאוד מקווה שהתייעצת עם מישהו לפני,  לגבי שיתוף עם האשה.  לשתף את האשה בכל מעידה או נפילה זה מבוא לאסון.
מאחל לך המון הצלחה בדרך.

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

תגובה: בלי לראות, רק לעשות. נפלתי? לפני 6 שנים, 5 חודשים #109413

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל אוהבים אותך,
תנסה להתחבר עם חברים מהפורום, זה מאוד יעזור להמשך הדרך,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: בלי לראות, רק לעשות. נפלתי? לפני 6 שנים, 5 חודשים #109415

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא יודע מה לומר לך
אני שואל את הספונסר שלי מה לעשות...
בהצלחה אחי
אוהבים אותך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?