ברוכים הבאים, אורח

Never give up, never surrender
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: Never give up, never surrender 838 צפיות

Never give up, never surrender לפני 6 שנים, 5 חודשים #109157

• כינויכלשהו
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר חדש
אם לא ננסה איך נצליח, אז בלי נדר נותן ניסיון לכלי הזה. בהצלחה לכולם.

אז ממה שידוע לי כבר, מה שהביא אותי לנפילה זה שטעיתי באיזה מידע שאמרתי לאחי (חשבתי שאני צודק) ואוי ואבוי... טעיתי..

אז נלחצתי לתקן את זה במוצאי שבת. דימוי עצמי נמוך, אוי מה הוא חושב עלי, שאני שקרן?! ממציא נתונים?!

לא הגעתי להספק לימוד שרציתי בשבת, המשפחה מגיעה בשבת לביקור אז זה לוקח לי איזה שלוש שעות מהחיים, אך למרות שאני מחשיב את זה כגם חשוב להיות עם המשפחה. האי-הספק מציק לי.

ולא עשיתי פעמיים בשבוע כושר אלא פעם אחת כבר שבועיים (דחיתי את זה ליום שישי ואז למוצאי שבת) האמון העצמי נפגע (הרי זה לא דבר חדש שאני אומר לעצמי שאעשה משהו ובסוף לא...) זה כנראה יוצר ייאוש החוסר אמון הזה. ומייאוש - ה' ירחם.

דבר שכבר די ברור אצלי, זה שאם אני לא עושה את הדברים שהצבתי לעצמי, זה פוגע בי ומגביר את הרצון לתאווה.

והיה לפחות עוד דבר אחד שהביא אותי לזה, אך כרגע אין חשק לכתוב אותו, יש דברים שצריך להספיק אי''ה (כדאי מאד שאתחיל לזכור שה' מנהל את העולם שלי לטובה, צריך דרך להתחזק בזה).

--

תודה על הקריאה!
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 5 חודשים על ידי כינויכלשהו.

תגובה: Never give up, never surrender לפני 6 שנים, 5 חודשים #109182

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום כלשהו!!
יומן מסע זה כלי מאוד טוב שעזר לי מאוד!
עוזר לי מאוד להתמקד בפעולות לשחרר אני לא יכול להיות עם כל הרגשות הקשים לבד.
המון הצלחה!!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: Never give up, never surrender לפני 6 שנים, 5 חודשים #109189

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קראתי, אוהב.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: Never give up, never surrender לפני 6 שנים, 5 חודשים #109206

• כינויכלשהו
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר חדש
תודה רבה
לא האזנתי לקבוצה היום (בסדר, לא רודף את עצמי ב''ה על זה כרגע)
הרגשתי חלש היום (לא בהכרח רציתי להשתמש, לא זוכר, אך לא הרגשתי טוב) לפני שעשיתי את מה שאני מחשיב כרגע כפעולות מחמת חוסר ידע בתוכנית או שאני לא זוכר כרגע מה נחשב פעולות בתוכנית (אולי אלו גם פעולות בתוכנית).

בשביל שיהיה לי תיעוד ואולי יעזור לעוד מישהו, אז למה הרגשתי חלש? לפי דעתי, כי עשיתי דבר שנוגד את מה שאני חושב שנכון לעשות, וכנראה הוריד לי אמון עצמי וייאש קצת או הרבה.

פעולות שעזרו לי: למדתי תורה בהספק נחמד בשבילי, הרגשת התקדמות ולא סתם בזבוז זמן בתאווה. דיברתי קצת עם ההורים, ועשיתי איזה משהו של נתינה שתואם את מה שאני מאמין שצריך לעשות. ועוד משהו שכרגע לא מרגיש לי מתאים לשתף כאן.
ה' ישמור אותנו.
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 5 חודשים על ידי כינויכלשהו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן