ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: תהליך 997 צפיות

תהליך לפני 6 שנים, 5 חודשים #109111

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

חברים, התחלתי לפני 12 יום את התוכנית של ה90 יום וב''ה הצלחתי לשמור על עצמי נקי עד עכשיו,מצד אחד ההרגשה מעולה אבל מצד שני לצערי,אני מרגיש קצת מדוכא, לא בא לי להיות עם חברים ובכללי אני מרגיש משהו פיזיולוגי לא תקין כ''כ.
אשמח לשמוע טיפים או חיזוקים.
תודה מראש

תגובה: תהליך לפני 6 שנים, 5 חודשים #109114

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תנסה להיות בקשר טלפוני עם חברים מהפורום, זה מאוד עוזר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תהליך לפני 6 שנים, 5 חודשים #109177

תפעיל את הגוף, (ספורט, טיול מוזיקה ואכילה)

פתח אפיקים חדשים... אתגרים מעניינים, קרוא ולמד נושאים שהינך אוהב.

עשה דברים טובים כמה שיותר. לא משנה מה, העיקר לעשות פעולות חיוביות.

בהצלחה נשמה. אוהב!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: תהליך לפני 6 שנים, 5 חודשים #109179

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק

אח יקר, 
קודם כל, ברוך הבא ובהצלחה.
במהלך הניקוי של התאווה יתרחשו המון תהליכים פסיכולוגים ופיזיולוגים בגופך, הסיבה כי אתה מסתגל למציאות חדשה. 
המוח עובר שינויים וזה משפיע ישירות על הגוף ועל הרגשות שלנו. 
הכי חשוב במהלך התקופה זה התמדה ונחישות. 
עד היום פתרנו את הבעיות שלנו ע"י בריחה לאוננות, צפויה בפורנו וכו' ובכל התמודדות הנטייה הטבעית שלנו זה לקבל את מנת ה"סם" במיידית ובכך לפתור את הבעיה. 
עכשיו כשאתה מנסה להפסיק  את התהליך הזה הגוף מתנגד ומנסה לקבל את מה שהוא רגיל. 
לכן אתה חש תחושות לא נעימות. בדידות, חוסר נחת, עצבות וכו'. 
צריך ללמוד לקבל את זה כחלק מתהליך ההחלמה, עוד תפגוש את זה לאורך כל הדרך. 
בנתיים מה שאתה יכול לעשות זה, כמו שהציעו למעלה, לדבר עם חברים בהחלמה ולשתף הרגשות, כושר, עיסוק בדברים שעוזרים לך להשאר נקי, השתתפות בקבוצות טלפוניות או חיות וכו'. 
רק אל תשאר לבד, זה תהליך שאתה חייב להיות בו חלק מקבוצה,  אחרת את במצב של סכנה מול התאווה. 
מאחל לך המון בהצלחה, 
כתבתי כאן המון דברים אם תרצה להרחיב באופן פרטי את מוזמן לצור קשר hashenhav@gmail.com

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 5 חודשים על ידי DeletedUser27575.

תגובה: תהליך לפני 6 שנים, 5 חודשים #109185

הי שלום לך יוסי היקר!
מקווה שאתה מרגיש יותר טוב, אכן בהתחלה של תהליך הפסקה מתלות התמכרותית כלשהי, אנחנו חווים תחושה בלתי נעימה, בפאן הפיזי ובפאן הנפשי (מצב הרוח שלנו מושפע מהפיזי לא מעט פעמים). דבר זה מכונה "תסמיני גמילה" וזה שלב הכרחי שחייבים לעבור אותו כשרוצים להחלים ולהפטר מתלות שלנו בחומר/סם/התנהגות שגררה התניה במוח להתנהגות מסוימת. כשאנחנו משתמשים המוח שלנו מפריש 4 כימיקלים מרכזיים שלכולם יש השפעה על מצב הרוח שלנו לחיוב, (דופמין הוא המרכזי שבהם). כשאנחנו מפסיקים את השימוש המוח פתאום רעב לדבר הזה שפעם נתן לו תחושה טובה ורוגע, ולכן הוא משדר לך אותות מצוקה.
זה דבר טוב, זה אומר שלאט לאט המוח שלך מתחיל להתרגל לחיות בלי הסם, ואתה בדרך הנכונה.
עצות נבונות נתנו לך פה, מציאת חלופה לתחושה טובה (עיסוק בספורט או תחביב אחר מהנה שיש לך).
מפגש עם חברים ע"מ לצאת מהבדידות ולעבור את הקושי הזה יחד עם כוח החברותא.
מאחל לך החלמה נעימה רגועה שלווה ונקיה
אוהבים

אוהב ה'

תגובה: תהליך לפני 6 שנים, 5 חודשים #109200

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכולם!!!
אני אנסה לקיים את כל הרעיונות הטובים שכתבתם כאן.

זה תקופה מצד אחד מאוד טובה אבל מהצד השני לא.. מקווה שאני אצליח לעבור את זה (בכל מקרה אני נקי עבר 16 יום, לא מובן מאליו אצלי, מקווה שה' יעזור לי להמשיך להיות נקי).

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן