ברוכים הבאים, אורח

מתרגש להיות כאן
(0 צופה) 

נושא: מתרגש להיות כאן 6650 צפיות

מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #108922

• shayout
  • חבר חדש

ואאאאוווווו ואאאאאוווווו יש לי כל כך הרבה מה לכתוב כאן ואני באמת לא יודע ממה להתחיל. אבל אשתדל לתמצת.

א. ב"ה אני נשוי באושר כמעט 20 שנה, עם ילדים.
ב. הרבה נפילות ברמה זו או אחרת בישיבה קטנה, גדולה, ובעיקר בעשר שנים האחרונות.
ג. אני גר בעיר חילונית ועובד בסביבה חילונית מפתה וקשה להתמודדות.
ד. שנים אני ב on/off עם שמירת הברית. הנפילה האחרונה שלי הייתה.... כן כן יומיים אחרי ראש השנה. נשברתי שאני לא מסוגל להתמודד. (כמו הרבה פעמים אך הפעם באופן קיצוני)
ה. הקבלה שלי בעיצומו של יום כיפור זה להירשם לשמור עיניך (נחשפתי לשמור עיניך כבר לפני כמה חודשים בשיטוט ברשת)
ן. עיקר הקושי שלי הוא בזמן נידה, בימים הראשונים עוד מתגבר, אבל בז' נקיים זה כבר אחרי כמעט שבוע ושם עיקר הנפילות שלי. (כמה אירוני שתמיד כשהאשה בז' נקיים, זה הזמן שאני לא נקי) 
ז. זה פעם ראשונה מזה שנים שגם אני נקי בז' נקיים של האשה. אני כותב ומתרגש כי ברור לי שאם לא הייתי כאן הייתי כבר נופל בסוף השבוע שעברתי, שהוא לא היה קל בכלל (אחרי הרגל של שנים), והכוח היחיד שעזר לי זה המחשבה על ה90 יום שאם אשבור כעת, אז לעולם לא אתגבר.
ח. תודה לבורא עולם שהביאני לכאן ועוזר לי בכל רגע ורגע. (היה אמור להיות סעיף א.)
ט. תודה לשמור עיניך ולכל הצדיקים כאן, אני רק בקצה קצה תחילת הדרך אבל זה כבר צעד ראשון שאני פוחד ורועד שלא אפול בו, וזו גם הסיבה שהבוקר החלטתי לכתוב, כי ברור לי שזה יתן לי כוח להמשיך.   

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #108930

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
שלום לך חבר חדש יקר שלנו.
א. "נשוי באושר" ממש לא מובן מאיליו, גם אני חשבתי כך עד שהגעתי לנקיות והבנתי מושג חדש של אושר שלא ידעתי על קיומו קודם לכן.
ב. בדרך כלל נפילות רבות לאורך שנים רבות מרמזים על זה שהגוף שלך מכור לתאווה, ואתה מוכרח לקחת לעצמך את הטיפול של 12 הצעדים לטיפול בהתמכרות, פרטים באתר כאן.
ג. המגורים והעבודה במקום מלא מושאי תאווה לא קל בכלל להתמודדות עם גירויים, אם ממש אין ברירה לשנות את המצב, יש לדאוג למזער גירויים ככל האפשר, אבל בכל אופן על ידי תוכנית 12 הצעדים יש לנו אלקים בשמים שנלחם בשבילנו ולא משנה מה רמת הגירויים שאנו עוברים.
ד. כן כן רבים מאיתנו זוכרים את הנפילות בעשרת ימי תשובה במשך כל תקופת המחלה, כי ימים שיוצרים עומס רגשי שגורם לנפילות, אמנם עם התוכנית אנו משוחררים מכל עומס רגשי, ולכן זה מתכון בטוח להמשך נקיות.
ה. הקבלה שלך ביום כיפור היתה קבלה בחכמה, ואנו מקווים מאוד שתשתמש בה גם כדי להמשיך לכתוב כאן כל יום ולשתף אותנו במה שעוזר לך להשאר נקי.
ו. זו נקודת הקושי המבדילה בין הנשואים אל הרווקים, כי "משביעו רעב", בכל אופן חשוב לדעת שהגוף לא חייב ולא מוכרח בכלל לקיים יחסי מין, ורק בגלל ההתמכרות זה נראה כאילו זה מוכרח, לאחר השחרור מההתמכרות תגלה שהשימוש אכן נתון לבחירה ואינו מוכרח, ואם השתמשת בו כאמצעי לבריחה מקשיים נפשיים או לחצים שונים, יהיו לך כלים אחרים להשתחרר מהם מבלי להשתמש.
ז. כל הכבוד על המאמץ, גם הכלי של מסע בן 90 יום עוזר לבני אדם רבים, ואם הוא עוזר לך, תתמיד בו ונברכך שתצליח.
ח. האמונה כי בורא עולם מנהיג אותך ויש בכוחו לשמור אותך נקי בכל רגע זה כבר חצי דרך.
ט. כמו שכבר כתבת הכתיבה כאן אכן נותנת את הכוח להמשיך.
אוהבים אותך מאוד.
אריה
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #108940

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאוד
מה אני יכול לעשות שאני רווק, ועובד כל היום על מחשב, ואני צריך להימנע קצת יותר משבוע נקי....
"תודה לבורא עולם שהביאני לכאן ועוזר לי בכל רגע ורגע"
מצטרף לקודמי, יחסי מין זה לא צורך קיומי, אפשר לחיות גם בלי זה, וגם קצת יותר מ-90 יום
שאלוקים יעזור לך לסיים את ה-90 יום בנקיות,
(וגם אם נכשלתי, או אלף פעם, זה לא אומר שאין לי סיכוי לעולם)
תצמד למצליחנים ובע"ה תראה נפלאות

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #108942

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברוך הבא וכל הכבוד על הקפיצה למים, לא מובן מאליו.

תשאר איתנו בפורום ותמשיך לשתף. סוד ההצלחה פה הוא להיות עקבי. לא להפסיק גם אחרי תקופות נקיות ממושכות

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #108946

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם אני מתרגש סוף סוף חבר חדש שנשוי 20 שנה ממש דומה לי
ברוך הבא 
אם תרצה להתכתב אשמח needfriendelul@gmail.com

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #109026

• shayout
  • חבר חדש

תודה רבה לבורא עולם
חברים יקרים כל מילה שלכם קראתי בצמא ובשקיקה וזה חיזק אותי ונתן לי כוחות להמשיך.
ב"ה אני עדין נקי כבר תשעה ימים (רשמי באתר. בפועל זה כבר יותר מחודש) ובלעדיכם זה לא היה קורה באופן ברור.

שאלה לי אליכם ובכלל למערכת. 
אשתי לא יודעת שום דבר מאז ומעולם. ואני מעדיף שכך זה ימשיך.
וכמו שבנפילות לא ידעה ולא תדע אני מקוה. כך גם בגמילה ובכל התהליך לא. האם יש כאן מישהו דומה ?   

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #109032

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תתחיל להיות נקי, בהמשך התשובות מול אישתך יבוא, כרגע, הכי חשוב יום נקי,
ואם יהיה צורך לספר, אתה כבר תדע, כרגע עדיף שלא,
בהצלחה בהמשך הדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #109033

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

שאלה זו מטרידה כל אחד שנכנס לכאן, או שמתחיל את התוכנית.
והתשובה על זה היא אינדיבידואלית, זה תלוי בהמון פרטים.
ותצטרך להתייעץ בזה אם ספונסר אישי שלך שמכיר אותך ואת תהלוכי נפשך.
יש מכור שיגידו לו שחוסר הכנות שלו מול אשתו גורם לו להשתמש ולכן מוכרח שיספר לה.
ויש מכור שיגידו לו שאם רק יספר לאשתו הדבר יקשה עליו את ההחלמה.
דבר אחד ברור הוא, שכאשר כתבת שאתה מעדיף שכך ימשיך, זה נכון אולי רק לשעת כתיבת השורות שבו נראה לך שהסוד הוא פועל לטובתך, ויתכן שבהמשך תבין שטוב לך אחרת.
ולסיום.
שלמה המלך כתב: "לְתַאֲוָה יְבַקֵּשׁ נִפְרָד", לוט נתאווה לבנותיו ולכן נפרד מעל אברהם.
ופירש בשערי תשובה לרבינו יונה:

פירוש: מי שמבקש ללכת אחר תאותו ורצונו, נפרד מכל חבר ועמית, כי ירחקו ממנו אוהב ורע, כי תאות בני אדם ומדותם חלוקות, אין רצונו של זה כרצונו של זה, אכן אם ילך בדרך השכל, אז יתחברו לו החברים, ויהיו אוהביו רבים.

מסיבה זו רוב מוחלט של המכורים יש להם בעיות בזוגיות, כי לא יתכן חיבור של אהבה אמיתית כשבלב מקוננת התאווה.
אני יכול לספר לך על עצמי שעד החודש האחרון לא ידעתי מה זה נקרא "נשוי באושר", ומיום ליום אני מגלה מימדים חדשים של זוגיות וחיבור אמיתי ברגש ונפש שלא הכרתי לפני כן ולא חלמתי ששייך להיות יותר טוב, והכל מהסיבה הנזכרת.
וחלק עיקרי באושר הגדול זה הגיע בזכות השיתוף עם אשתי בהחלמה.
מאחל גם לך רק הצלחה ונקיות, ואושר אמיתי.
אריה

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #109048

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום וברכה
את האמת אומר לך שאחרי התשובה של "אריה ענק משער האריות" 
אין לי מה לבוא אחרי המלך 
אבל מנסיון אישי אני יכול לשתף שאני סיפרתי לאשתי בתחילת הדרך
בלי להתיעץ עם אף אחד וזה היה לי מאוד מאוד טוב
אבל יש חבר אחר שעשה זאת שזה מאוד מאוד הזיק לו
לכן אין אלא להצטרף לדברי קודמי שלשאלה הזו אין תשובה חד משמעית
ועל כל אחד לשאול את הספונסר שלו באופן אינדודואלי
חיבוק
אבי

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #109073

• אלי
  • דירוג פלטיניום
אני לא שיתפתי ובשלב זה גם לא מתכוון לשתף את האישה, לא חושב שזה יעשה טוב לאף אחד.
אבל זה מגביל כי זה מקשה עלי להגיע לקבוצות חיות (עד היום הייתי רק פעמיים)
תתחיל, תראה איך מתקדם ואז תוכל להחליט בהמשך (בהתייעצות עם ותיקים) האם נדרש לשתף או שאפשר בלי

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #109143

• shayout
  • חבר חדש

שלום לכולם.
שוב מתרגש ושוב כאן. אין לי הרבה זמנים להיכנס לכאן כי כמו שהבנתם והגבתם, אשתי לא יודעת מכלום.
כהמשך לדיון ולתגובות של אריה, אבי, אלי. תודה זה מחכים והדברים לאט לאט מופנמים.
בשלב זה אני חושב שלספר לאשה זה יהיה הרס. מאחר והזוגיות שלנו מדהימה ואהבה מושלמת. יש בינינו אהבה ואמון הדדים מושלמים ללא כל רבב, וכל הנפילות שלי לא באו מקושי זוגי או חוסר באהבה, אלא נטו נטו מתאווה חיצונית. ולכן במקרה זה נראה לי שלספר לה יהיה איבוד אימון ופגיעה קשה בזוגיות.

דבר נוסף אני מתחיל להרגיש מה שכתב לי כאן אחד החברים בצ'אט פרטי שלרווקים יותר קל במידה מסויימת מאחר ולא מתעסקים עם התאווה. במחשבתי היה שדוקא נשוי יותר קל לו כי יש לו את הפת בסלו. אך השבוע (בזמן טהרה) פתאום אני מרגיש יותר קושי בשמירת העיניים. אבל כמובן זה רק סימפטום קטן כי זה כמעט אף פעם לא גרם לי לנפילות. ורוב ככל הנפילות הם בזמן נידה. 
בכל מקרה אני 14 יום נקי רשמי כאן באתר. זה הרבה ובזכותכם חברים יקרים.יישר כח לכולם. ושבוע טוב מבורך ונקי.     

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #109144

• הלוואי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 83 ימים
  • חבר קבוע
שלום לך חבר יקר..
אוהבים אותך
תמשיך לבוא

מזדההמאד עם מה שאתה אומר לנשוי יותר קשה ההתמודדויות במה שמביא אותך לברוח לשם הרבה יותר מסובכות אבל בהתאם לקח גם המתנות 
המתנות שקיבלתי בתור נשוי בתכנית הם מדהימות...
הכינוי שלי זה הלוואי אשמח להיות איתך בקשר 
ruvi1549@gmail.com

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #109432

• shayout
  • חבר חדש

שוב שלום אהובים.
אני כותב אהובים אף על פי שאני לא מזהה אף אחד מכם כי אני לא במצב בשל להיחשף. 
אבל הפורום והאתר נותנים לי כוחות גדולים שלא האמנתי.
תודה לה' היום אני 30 יום נקי. דבר שלא היה שנים רבות. וזה נטו מכוח שנותן לי הפורום 90 ימים כי אני חושב, מה אני אכתוב שנפלתי ???
על אף שלאחר 30יום אני מרגיש שאני יותר נכשל בשמירת העינים דבר שמקשה את כל הענין אבל עדין נתפס בפורום ומאד מאד לא רוצה לכתוב נפלתי. כי אם זה אפול פעם ראשונה מאז כניסתי לתוכנית. ודאי יותר בקלות זה יהיה פעמים נוספות. 

שוב תודה ענקית לכל השותפים.
תדעו שעצם המצאותי כאן מידי כמה ימים מחזקת אותי אפילו בלי שכתבתם לי כלום. על אחת כמה וכמה אלו שהגיבו וחיזקו אותי. תודה ענקית . 

ובאמת באמת אני כותב כאן ועיני דומעות מהתרגשות שזכיתי.

רבונו של עולם עזור לי להמשיך.

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 5 חודשים #109436

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר אהוב,
לא דיברנו כרגע על להיחשף,
כרגע המטרה להיות מחובר לפורום ולהביא את היום הנקי,
באהבה, ממליץ לשתף באופן יותר קבוע בפורום, זה ישפר את החלמה שלך,
בכל מקרה, אתה בדרך הנכונה, ותמשיך איתנו,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתרגש להיות כאן לפני 6 שנים, 4 חודשים #109445

• אלי
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד על ההישג

רק להיום
זמן ליצירת דף: 0.94 שניות

Are you sure?

כן