ברוכים הבאים, אורח

למה זה קורה לי???? אני רוצה להפסיק מתאמץ ובסוף תמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה זה קורה לי???? אני רוצה להפסיק מתאמץ ובסוף תמי 893 צפיות

למה זה קורה לי???? אני רוצה להפסיק מתאמץ ובסוף תמי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106044

אני עכשיו בתחילת החופש וכל הזמן נופל ותכננתי לנצל את החופש ולא ליפול אבל אני נופל שוב ושוב , אבל בבקשה אני רוצה לפחות מעכשיו לשמור עד סוף החופש אבל ככה זה כל פעם רק מעכשיו לא ... עד שאולי זה יימשך ככה עד הסוף של חיי מה אני יעשה מה ניסיתי מלא דברים אני פשוט לא יכול לשלוט בעצמי

תגובה: למה זה קורה לי???? אני רוצה להפסיק מתאמץ ובסוף תמי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106045

• עלינו לשבח
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • חבר חדש

קודם כל בנחת . אל תכה את עצמך ואל תחשוב שאתה הכי גרוע בעולם . כולנו באותה סירה .
תנסה להסתכל רגע פנימה בשקט ולראות מה הוביל אותך לנפילות על מה בדיוק זה יושב ? ואיך אתה לוקח על עצמך דברים שיעזרו לך להבא . 
היה . נגמר . הלאה דף חדש . אין סיבה שלא תצליח , העיקר להיות רגוע

תגובה: למה זה קורה לי???? אני רוצה להפסיק מתאמץ ובסוף תמי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106046

אני דווקא הייתי בטוח שאיך שאני בבית-אבות ולא מסגל לעשות כלום לבד אבל את האוננות אני ממשיך ואת הסוד שאופף אותו אני לוקח איתי לקבר. ואיך המלאך מלא העיניים השחורות מביא אלי את כל הטונות של השדים שיצרתי במו-ידי. מעשי ידי (שלא) להתפאר. ומלווה אותי אחר כבוד למקום הכי חם.

בסופו של יום זה לא הוביל אותי לשומקום. פרט לשיזו"ל הבא. ההלקאה העצמית, הפחד מהגהינום וההבנה שאני "מומר לדבר א'" (כהגדרתו של רבינו יונה) לא הוציאה אותי מזה.

אתה כותב שניסית הרבה דברים. האם את הדברים שלנו גם ניסית?

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 8 חודשים על ידי סתם עוד מישהו.

תגובה: למה זה קורה לי???? אני רוצה להפסיק מתאמץ ובסוף תמי לפני 6 שנים, 8 חודשים #106078

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אולי אתה נוסע על נוטרל, חייבים לעשות משהו חזק כדי לצאת מזה,
מה אתה אומר להצטרף לקבוצות???
זה מפחיד, אבל מתוך ההודעות שלך בפורום, נראה לי שזה הפתרון שלך,
אשמח לעזור לך להתקדם בהחלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן