ברוכים הבאים, אורח

האם אתה רובוט??
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם אתה רובוט?? 983 צפיות

האם אתה רובוט?? לפני 6 שנים, 9 חודשים #105830

בס"ד
החופש הגדול התחיל...מגניב איזה כיף הילדים בקיטנות בתלמודי תורה לומדים תורה הבל פיהם של תינוקות של בית רבן מה יותר גדול מזה עליהם עומד העולם.. האישה עובדת קשה עד ארבע להכניס כסף לבית חוזרת מותשת תמיד.כל בוקר כולם קמים מוקדם להתארגן בשביל עוד יום חדש ."ממי אני משאירה לך את מפתח שאתה הולך לכולל את תשכח לנעול אחריך יצאנו..."
"האברך" האבא לארבעה ילדים מקסימים וצדיקים  קם  מתפלל הוא הפעם הגיע אחרי שנכנס לאתר שמור עיניך החליט שהפעם זהו הוא בונה לו לו"ז לחופש בגדול שישמור עליו נקי בבוקר סדר בוקר בישיבה אחרי צהרים בילוי עם הילדים ערב עוד חברותא וקורס במכללה כושר ריצה מקלחת וזהו יום גדוש אין ליצר מהיכן להכנס.אוכל ארוחת בוקר וממש מתכנן לצאת מיד לישיבה ואז ..ואז ..זה מגיע אלי בבום אחרי 30 יום של נקיות שהתאמצתי מאוד!!! פתאום דחף אדיר לתאווה טלפון לאישתי מה הקוד של הרימון אני צריך לראות משהו (באמת הייתי צריך לראות שם של מוסך)ואז בבת אחת שטף גל הצפה מטורפת א"א לעצור! סליחה אפשר לעצור יש לנו בחירה חופשית אבל קושי עצום כי המוח כבר נכנס לנתיב שלו הרגיל "טיס אוטומטי" מחפש עוד סרטון ועוד ועוד ופתאום כתוב לי הסוללה במצב קריטי מיד חיברתי לחשמל אח"כ כתוב לי שנכנסה תוכנה זדונית למחשב שלי ולעשות הפעלה של אפליקציה כדי להזהר ממנה ..עשיתי הכל כדי להגיע כר לתאוותי ואם כל הרמזים האלו שהקב"ה אב הרחמן  שלח אלי לא הספיקו אז הנה זה מגיע המחשב שואל אותי לתומו "אתה לא רובוט"??????? אם אתה לא רובוט הוכח ותקיש מספר כזה וכזה ואח"כ תמונה כזאת איפה יש מכונית ועוד כל מיני כאלה.בסוף עברתי בהצלחה יש V אתה לא רובוט!!! הצלחתי להכנס לתאווה !!!נפלתי!!!ומיד כידוע כאב חד פילח את הלב שלי את הנפש את הנשמה אייך יכולתי!! תחושה מוכרת עייפות נפלה עלי ונרדמתי בחלומי  אני חולם שאני לא פחות מרובוט עם אורות צועד צעדים בלי שום רצון אמיתי לשינוי רובוט יכול ליפול בתאווה ורובוט יכול לעשות צעדים ב12 צעדים בלי להתחבר ואז הבנתי וצעקתי אני לא רובוט!!! אני בן אדם עם בחירה חופשית!בע"ה אעשה את תוכנית הצעדים המדהימה הזאת אבל לא כמו רובוט אלא כמו בן אדם יהודי שמאמין לא "בכח עליון אייך שאני מבין אותו "אלא בקב"ה מלך מלכי המלכים שהוא יתן לי את הכוחות ובאמת בלעדיו אני לא מסוגל והדרך הזאת מדהימה אז אני עכשיו בע"ה הולך לנסות אולי להצליח להשיג ספונסר ובע"ה מאמין וכ"כ רוצ להצליח עם השיטה המיוחדת הזאת ועם החברים הנפלאים שהכרתי כאן ועם הקבוצה הטלפונית המדהימה בניהולו של סוד היקר וכןאולי יגיע גם היום שאחשף לקבוצה חיה אני צריך לקבל החלטה בענין וכן גם עם אישתי ששוב תפסה אותי וכבר לא יודעת מה לעשות אבל כמו בן אדם יהודי ירא שמים שקשה לו מאוד מאוד והמח שלו במצב שונה מהשאר שב"ע ה יראה לי ולכולנו את הדרך הנכונה אנחנו פותחים פתח מושיטים שתי ידים לעזרה אמיתית ומוכנים לנסות כל תוכנית וכל דבר אפשרי שיחזיר לנו את השליטה על חיינו וזה באמת רק ע"י ההבנה שה הוא השולט על חיינו. אז נכון ה"סוללה" במצב קריטי ואני מקווה להתחבר למקורחשמל אנרגיה הנכון ומקווה להצליח שלא יכנסו אלי "תוכנות זדוניות" למח וללב והכי חשוב לא להיות "רובוט". תודה אהובים... 

תגובה: האם אתה רובוט?? לפני 6 שנים, 9 חודשים #105898

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

תודה ששיתפת אותנו בכל הסיפור! לך על ההחלמה עד הסוף אל תתפשר על פחות. כיף להיות נקי, כיף להחלים, כיף להתחבר לאבא שבשמים. "לשם" אנחנו כבר לא מוכנים לחזור, אנחנו כבר לא מוכנים להיות רובוטים. שה' יישמור עליך נקי עוד יום. מצפים לפגוש אותך בקרוב
נהירו דאנפין

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: האם אתה רובוט?? לפני 6 שנים, 9 חודשים #105900

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה על הכנות!

"עכשיו בע"ה הולך לנסות אולי להצליח להשיג ספונסר "

?
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן