ברוכים הבאים, אורח

מתלבט. מתפלל. מחליט. ושאלה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתלבט. מתפלל. מחליט. ושאלה. 842 צפיות

מתלבט. מתפלל. מחליט. ושאלה. לפני 6 שנים, 9 חודשים #105821

• אריה3
  • חבר ותיק

שלום חברים.
תודה שהייתם איתי,
לפני חודשיים נכנסתי לאישפוז באורטופדית-עין-כרם, כמו שכתבתי בשירשור כאן:
לאחר חודש אישפוז -שבו ידעתי שאסור לי להתפעל מנפילות עקב ההיסטוריה- ועוד חודש נסיונות כושלים לנקיות שלא הצליחו לצבור יותר מכמה ימים ברציפות.
דיברתי עם הספונסר, [שאני אוהב אותו מאד אישית, אסירות תודה]  הוא קצת "נתן לי על הראש" שאני לא לוקח ברצינות מספיק את התכנית, כשהוא התחיל את התכנית הוא השתתף 3 פעמים בשבוע בקבוצות. כתב כל יום רבע שעה, דיבר כל יום עם הספונסר. ואילו אני מגיע בקושי פעם בשבועיים לקבוצה, ולא כותב, בקיצור קצת מידי מזניח.
לאחר שדיברתי עימו שבהחלט הנקיות אצלי זה בחשיבות מספר 2. ואילו בחשיבות מספר 1 זה להתרחק מדיכאון שמביא להתאבדות, [עיין בשירשור הנ"ל...], הוא יעץ לי להתייעץ עם החברים האחרים [לא מהתכנית, סקסוהליסטים] אלא מאלו שליוו אותי בשנות מחלת-האובדנות, שמכירים אותי היטב.
הם אכן יעצו לי : "גם אם לא תהיה כמו הספונסר שלך, שלקח את התכנית ב100% והשקיע בזה כל כך, כי זה הדבר הכי חשוב בחייו שבו תלויים שאר הצרות/השלווה. אלא תיקח את זה ב90 80 70 %, תגביר את המינון של השתתפות בקבוצות, לפחות לפעם בשבוע, תכתוב כל יום לפחות רבע שעה, ותבחון בחודש/חודשיים הקרובים, איך אתה מגיב לזה נפשית, אם תוכל להגביר בהמשך את מינון ההשתתפות בתכנית, תעשה את זה".   
אז זהו,
התחלתי לכתוב ביומיים האחרונים רבע שעה כל יום.
הנקודה שאני צריך להפסיד כסף וחלק מהעבודה בשביל הקבוצות. אבל זה בהחלט שווה את זה,
בעיקר יותר מצפונית/דתית, [וסליחה אם אני פוגע במישהו, כיוון שיש רבים שכשלא מתייחסים לזה מהבחינה הדתית אלא מחלת ההתמכרות - זה מעלה אותם על דרך. אצלי באיזשהו מקום זה קצת הפוך. אולי בגלל הפסק של הרב בשירשור הנ"ל, שזה באיזשהו גורם שאני לא נכנס [כבר כמעט שנתיים ברוך השם] לדיכדוך/דיכאון מנפילה [אוננות, ברוך ה' לא יותר מזה]. אלא פשוט לא חושב על זה.
מה שכן מציק לי, זה המצפון הדתי ש"אחרי הכל, עוד לא עשית את המקסימום בשביל להיות נקי" [-כמו שפסק הרב הנ"ל] אז בשביל זה בדיוק אני בעצם רוצה לחזור למה שהיה לפני חודשיים  -לפני האישפוז- שהייתי נקי, מהכניסה לתוכנית עד האישפוז.
וזה מה שאני ממשיך היום ביתר שאת.
הולך היום להשתתף בקבוצה. [שעוד לא הייתי בה ספציפית אף פעם],

ועוד שאלה חברים.
כשאני מנסה להיכנס לצ'אט בחדר פרטי, הוא כותב לי :
"כדי להיות מאושר לשיחה בחדרים פרטיים. ראה כאן". וכשאני לוחץ על הקישור "ראה כאן" זה מוביל אותי ל"שגיאה 404 - הדף לא נמצא".[זה לא קשור לחסימה של רימון].
מישהו יודע מה הפיתרון ?

ועוד משהו:
בעזרת אבא אוהב, אני מבקש בנוכחותכם שיעזור לי לעבור את הלילה הקרוב בשלום. ואם אראה שאנהי לא נרדם תוך 20 דקות. אלך לישון בשטיבל. רק להיום.

"אדם זה יצור דינמי" 
אני לא ב'שמור עיניך' בשביל נקיות אלא בשביל שלווה. כשאני שליו אין עבירות ואין מחלות - רק רצון השם.
השאיפה: לכל החיים. הפעולות המעשיות: רק להיום. איזה פעולות עשיתי היום ?

תגובה: מתלבט. מתפלל. מחליט. ושאלה. לפני 6 שנים, 9 חודשים #105849

תהיה חזק אריה, אוהבים.
אני בהחלט מזדהה עם הדיכאון והתמודדות עם החיים עצמם.
אני מקווה שתימצא בקבוצה את התקווה, שמחה, אושר, רוגע, וחיבור לחברים שאני מצאתי שם.
אומרים שלפעמים לוקח כמה פעמים לחזור לקבוצה (בערך 6 פעמים) כדי להרגיש את ה"כייף".
הקבוצה, והתפקידים שאני לוקח על עצמי בקבוצה, בהחלט שוברים אצלי את הבדידות.
גם טלפונים מאוד עוזרים לי להיות מחובר.
אומרים שלהיות בראש של עצמי לבד הוא דבר נורא מסוכן, הרעיונות שלי יהרגו אותי.
לכן אני מנסה להישאר מחובר לאנשים, ומנסה לעשות טוב לחברים (לשבור את האנוכיות שלי). ואני מנסה לשתף כל דבר שהוא מרגיש קצת כבד בשבילי לבד. אני מאוד מקווה שתמצא מרגוע, ואני מתפלל עליך.
אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן