ברוכים הבאים, אורח

מנסה לצוף 2
(0 צופה) 

נושא: מנסה לצוף 2 33202 צפיות

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106793

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום
עבר עלי יום וחצי של התעלות רוחנית , עם אהבה רבה בלב ושמחה .
ובכן אתמול אחה"צ הגיע המכה , הצניחה,  הצלילה. 
לפתע מרגיש ריקנות גדולה יחד עם בדידות ומחשבות בלתי רצוניות החלו לפלח את מוחי. 
צורך עז לדבר לשתף , אך ללא תוצאה , דיברתי שיתפתי ולא השתחררתי,  ניכנס למקלחת ואז צורך עז לגעת ולהשתמש,  אוי אם ההיתי יכול רק לפרוק ממני את התאווה הלא האמיתית הזאת מראשי שהגיע בלבוש של בדידות וחולשה. 
ואז מלחמה פנימית לגעת או לא לגעת , רק לטעום טיפה , ואני יודע בתוכי שאם אני משתמש טיפה אני נופל ודאיי. 
חסדיי ה' האמת ניצחה הבחנתי בשקר שהיה מולי , לא נגעתי . סיימתי מהר וברחתי מהמקום ההוא האהוב והנוח להשתמשות במהרה. 
עשיתי עוד כמה טלפונים עם חברים אהובים ותומכים ולאט לאט נירגעתי במשהו .
אסירות תודה לאבא יקר שלא עזב אותי .
ונתן לי לגמור את יום אתמול בנקיות. 
מבקש רק להיום להישאר נקי מפוכח ומחובר אליו ואל החברים .

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106794

ממדהים! אתה מחזק אותי מאד בתור אחד שעדיין לא נחשף לקבוצות ועוד נמצא לבד בהתמודדות. ההבנה שאי אפשר לבד לאט לאט מחלחלת.
תודה!

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106795

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שבי היקר, אתה בדרך הנכונה, חזק והתאמץ, ביחד זה עובד, שמח על השיתופים שלך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106829

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב ❣ 
אתה חייב להתחיל להיחשף,  זו הדרך טובה להתחיל את הריפוי שלנו . שיתוף חברים שיחות , קבוצות .
ממש החלמה . אוהב 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106872

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

מצטרף לדברי קודמיי שבי1 ואבי גולן על התהליך של הריפוי שמתחיל בקבוצות.

לי באופן אישי הקבוצות האלו עשו את השינוי הגדול ביותר בחיים שלי, ובפירוש אני יכול לומר שהם הצילו לי את החיים. ההבנה שאני לא יכול לבד היא מאוד פשוטה עבורי כי ניסיתי לבד יותר מידי שנים ותמיד נכשלתי, אז כעת אני מבקש עזרה מחברים אחרים ומאלוקים וזה עובד יופי.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106873

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
הבנתי והודתי שאני חסר אונים וחלש מול התאווה, ושאין לי שליטה על חיי. התחלתי בפעולה  יומית , וכמה פעמים ביום להודות בזה ולבקש מאבא שיעזור לי בזה , וביקשתי להישאר נקי רק להיום. 
התחלתי להפנים ולהבין שרק האמונה בו תעזור לי, 
ואז הגעתי לאמונה שרק הוא ה' יתברך יחזיר לי את האמת והשפיות , מה שלא היה לי לפני התוכנית הזאת. 
ואז בהמשך הפעולות , כמו שיתוף חברים , ורצון עז לעזור לחברים , ללכת

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106893

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב .
בקבוצה הטלפונית שהייתה אתמול הייתה בנושא על בקשת עזרה.  שלדעתי ללא הבקשות האלו קשה להגיע להחלמה , וזה צעד חשוב מאוד .בתחילה גם אינו חששתי לקבל עזרה,אך אמרתי לעצמי מה יגיד עלי הצד השני , על איזה שטויות הוא מבקש עזרה .  אז הבנתי לאט שזה ממש עוזר על כל דבר פעוט החלפתי את המילה עזרה בשיתוף. אני משתף הרבה דברים שעוברים עלי שיכול להיות שככל שהזמן יעבור זה יהפוך להיות עם הזמן עזרה..לכן כשזה עדיין בחיתול ולפניי שיתהווה לעזרה , אני משתף.  דוגמה לדבר . אתמול ביצעתי משימה פרטית בתשלום , שכרו אותי.ביצעתי את המשימה במשך היום,  ולקראת המסירה חשתי גאווה . גאווה עם הזמן מביאה אותך גם להתרוממות,  שבמשך הזמן  זה יכול להגיע גם לכדור שלג שתצטרך עזרה.  מיד הרמתי טלפון לשני חברים שיתפתי את התחושות שלי . ואני חושב שהיתנקתי מהם  ואז יכולתי להמשיך ללא מחשבות של גאווה או התרוממות.יום ניפלא,  ונקי רק להיום.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106919

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
50 יום ממש לא ברור מאליו.
מוכן לכתוב בכמה מילים ולשתף.
ראשית אני אסיר תודה

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106930

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב .
שוב אתמול כתבתי משהוא על 50 ימי נקיון , ושוב חלק נימחק . 
אמש שוב הפריע לי לאחר שכתבתי חיפסתי לדבר עם חבר על החרדות שניתקפתי , ושוב לא הפנמתי שחלק בחופשה וחלק עובדים או עסוקים . ואני מתקשר לחלק מהחברים או שואל על זמינות , ולא מצליח . שוב נכנס לסרטים לא רוצים לדבר איתי ..
כמובן שהפגם מתחיל לעבוד אצלי .
ואז מחליט לכתוב לחבר שהוא בחופשה,   לפני שליחת הבקשה אומר לעצמי למה אני צריך להפריע לו , ואז לוחץ על  האיקס ומתחיל למחוק , באות האחרונה אני מקבל שיחה כל הגוף שלי רעד מהתרגשות , כן השיחה מגיע מהחבר בחופשה .
אני התפרקתי באותה שניה לא הבנתי ולא האמנתי כמה ההשגחה גדולה ואישית. 
אסירות תודה לשם יתברך שלא השאיר אותי לבד ודאג שהחבר יתקשר אליי .
אוהב אותכם. 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106935

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
זה חיוך מאלוקים שאנו הדרך הנכונה,
מזלט על 50 יום, אוהב מאוד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106938

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
51 יום, בכלל לא מובן מאליו
כל הכבוד!

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106994

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
היום אני מרגיש זוועה. 
מאתמול בערב תקפה אותי התאווה,  חודרת אל כל מקום בגוף ומרתשת אותי. 
אני לא יודע כיצד להיתגבר עליה . תאווה מסוג חדש לא מרפה מימני. 
מבקש מאבא שיעזור לי , מתחנן להישאר נקי רק להיום בבקשה… 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #106996

• hodyosefhay
  • רצף ניקיון נוכחי: 35 ימים
  • חבר חדש

מרגש מאוד!! כמעט בכיתי.. 'שמעתי את נאקת בני ישראל...ואזכור את בריתי'.. שהיסוד (הברית) עומד איתן, הבניין עוד יעלה מעלה מעלה ויהיה מגדלור של יראת שמיים לכל הסובבים אותו.. הרבה הצלחה אוהב ומאוד מאוד מעריך...

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #107000

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
תודה לך .
עדיין נקי ועדיין מבקש רק להיום .
מאחל לך גם בהצלחה ונקיות רק להיום. 
אוהב גם

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 7 חודשים #107051

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
אתמול נימחק חלק שהיה צמוד לחיי והיה איתי כל יום למשך שעות .
עד לפני 4 חודשים היה לי gmail  חסוי שהיה מיועד אך ורק למילוי התאוות שלי . סרטים חברים מכתבים ממש בילוי יומי .. אתמול בבוקר גירד לי במוח לבדוק אם יש לי מייל מחבר שההיתי איתו לפני שנה . קשר מייל ומפגשים. נכנסתי לראות ואז ראיתי הודעה שהתקבלה,  כן זה היה הוא . אני היתרגשתי ומיד עניתי לו.  ואז התחלתי להיכנס לפוקוס על המעשה שעשיתי . הצטערתי מאוד ומיד התחלתי בשיתוף חברים על המעשה.  אמרתי לעצמי אני מאוד רוצה לפגוש אותו , לחזור לריגוש להנאה ותענוג.  אך אני גם לא רוצה לפגוש.  לא רוצה את ההרגשה של אחרי , רוצה להישאר נקי אוהב רגוע ומפוכח. 
דיברתי עם חבר אחה"צ,  והוא עזר לי למחוק לגמריי את תיבת הדואר הספציפית הזאת , עם כל העבר המפוקפק שהיה בפנים .
אני מאוד שמחתי ונרגעתי,  ממש הרגשת סיפוק מעוד צעד חשוב שעשיתי בחיי ובתוכנית הריפוי שלי. 
אוהב אותכם מאוד. 
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן