ברוכים הבאים, אורח

מנסה לצוף 2
(0 צופה) 

נושא: מנסה לצוף 2 33272 צפיות

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114583

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איתך! 
זמין

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114599

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אנחת רווחה יוצאת ממני .
בשעה טובה יש לי הערב קבוצה שאני אוכל להיתחבר אליה ולהרגיש שייך. היתגעגתי לחברים ולכינוס השבועי שלנו , אחת לשבוע. היתה לי תחושה כאילו החג לא יגמר , אז זהו החגיגות הסתיימו ועכשיו חזרה לשגרה הנעימה .
אז שיהיה לכולנו חורף שמח, חורף בריא, ויום ניפלא ומחובר וכמובן נקי רק להיום .

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114600

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תודה לך שאתה איתנו.

יום שפוי ונקי לכולנו.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114610

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

טוב לאחר אנחת רווחה. הבוקר התחיל עם שיחות מחברים מחלימים והרגשתי איך ההחלמה עם השמחה מחלחלים אליי , הרגשתי ממש בשמים מהחיבור , וכך זה נמשך כל היום . הבטחתי לעצמי גם קבוצה בערב , אך לפני הקבוצה היה לשכנים שלי הכנסת ספר תורה . ממש שמחתי שם עד להזעה אמיתית. מציץ בשעון ורואה שהזמן קצר , רץ לרכב וטס לצפת .
א.ת. על קבוצה טובה ומחלימה, רוצה לשתף שאם הכניסה לחדר נשמתי עמוק ואמרתי וואו היתגעגתי לריח חחח אוהב אותכם .

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114682

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה על שבת רגילה מחוץ לבית , על חיבור טוב אל אבא ואל הסביבה והתפילה.
א.ת. על ניקיון ועל שיחות מרובות עם חברים,שמקבל תזכורת כל פעם מחדש שאני מכור ולא יכול לבד.
תודה אבא .

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114683

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים איש יקר.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114693

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.
מזמן לא דיברנו...

אולי אצא מעצמי ואתקשר אליך פעם.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114703

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה על חיבור טוב ועל ניקיון, א.ת. על קבוצות טובות וקבועות שהלכתי אתמול בערב , ועל החלמה שהולכת ונרקמת לה שם לאורך זמן.

יחד עם זאת כואב לראות חברים שמגיעים באופן קבוע אך לא מצליחים לעלות על דרך, אך הביקור בקבוצה ללא פעולות החלמה במשך השבוע לא מביאה תוצאות , הפעולות הם ממש חלק בלתי ניפרד מההחלמה .

בתחילה הייתי ממש מנסה להיתקשר לספונסים שלי או לחברים ולבדוק עם הם מגיעים לקבוצה או מבצעים פעולות החלמה.

למדתי כאן וגם דרך חברים לא להיות אובססבי ולשחרר , שכל אחד שמגיע לתוכנית או חבר שלא מגיע לקבוצה זה רצונו וההחלמה נתונה בידיו , רצונו יעשה ולא רצוני.
אסירות תודה על כך שלמדתי לשחרר ולהיות אחראי ולהתמקד בהחלמה שלי, אך יחד עם זאת להיות בנתינה לתוכנית ולקבוצות .

אוהב אותכם ואחל לכולנו רק להיום לעשות פעולות ולהישאר נקיים ומחוברים לאבא היקר.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114709

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

תובנה נכונה לגמרי, קצת קשה לביצוע.
היד שלי אמורה להיות מושטת לכל מי שמבקש עזרה. מי שלא מבקש עזרה, בכיף שייהנה. 
קבוצה לבד לא עוזרת. צריך לשים את ההחלמה במקום הראשון בחיים, ולהיות מוכנים לעשות הכל כדי להחלים. 
התכנית עובדת - למי שעובד אותה.

אוהב.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114712

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

אמת ..
חבר לתוכנית אמר שהוא ממש התאבד על הפעולות .

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114714

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום לך שבי היקר
אני מאוד מזדהה אתך, אני גם הרגשתי בשלב מסוים של הנקיות שלי, שאני בעלים על ההחלמה של מישהו אחר, עד שלמדתי שאני לא אחראי על ההחלמה של אף אחד, אלא אלוקים הוא זה שאחראי והוא מחליט מי מתקדם ומתי, והוא רק נותן לי את הזכות להוביל ולהראות למישהו אחר את הדרך, ואם רצון אלוקים שמישהו יעבור עוד כמה דברים עד שהוא יעלה על דרך אז זה רצונו ולא יעזור שום דבר.
אז שיהיה לך המון המון בהצלחה
אבי

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114715

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

אמן גם לך אבי היקר.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114722

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

היתה לנו קבוצה דיי טובה .
הגיע חבר למסור צעד ראשון ,וגם הגיע עוד חבר חדש .
החבר החדש נכנס באמצע המסר ועקבתי אחריו לראות איך הוא מתמקם ומשתלב. האמת שקצת כאב לי שהוא הגיע מעט באיחור ואיך שהופנו אליו מבטים. 
מנסיוני האישי טוב להגיע מעט מוקדם יחד עם חבר ותיק , ואז החיבור יותר זורם כשמגיעים החברים למפגש.
לעניין צעד הראשון, היה בו הרבה חוסר אונים וכאב אישי,ובסופו היה למוסר הצעד שחרור רציני של רגשות . 
רציתי לחבק אותו ולתת לו הרגשה של "אוהבים" ממש קיבל פירגון ותמיכה מכולם , היה מדהים.
לבסוף קיבל את האוהבים … 
בהצלחה לכל המצטרפים החדשים לקבוצות .
אתם החשובים ביותר.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114727

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

על איזה קבוצה אתה מדבר?
תקרא לי גם פעם אחרת...

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 6 חודשים #114906

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
תודה לבדרך ל 90  ..                                מנסה לצוף הראשון שהתחיל את התוכנית , נכנס בהתלהבות לקבוצה חיה , והצטרפתי לפורום וכמובן לקבוצה הטלפונית. היה ממש מדהים ורצתי אחרי הימים . כל כך רציתי לסגור את ה30 היגעתי ל 29 וזחלתי ל 30 ונפלתי . רצתי ל 90 ושוב נפלתי .
החלטתי שאני מתחיל מהתחלה , התחלתי לכתוב כמנסה לצוף 2 , אבל הייתי למוד נפילות והחלטתי לאמץ את המושג ההזוי הזה רק להיום.
הרק להיום הזה הפתיע אותי !
דבקתי בזה כמו חולה אמיתי כאילו זה הסיכוי היחיד שלי לצבור ימים נקיים והאמת זה הפתיע אותי. לא הייתי מוכן להגיד את המילה מחר אהייה או עוד שבוע אגיע למספר מסויים, פשוט רק להיום, וזה עבד. אסירות תודה שהגעתי לאן שהגעתי בצברת הניקיון רק להיום . וכמובן שכל מה שעזר לי עד היום זה הרצון להגיע לקבוצה קבוע אחת לשבוע , ולחכות כל שבוע ליום המיוחל . במשך חצי שנה לא פספסתי קבוצה טלפונית כל יום מאזין ומשתתף , היה מדהים . טוב בילבלתי לכם יותר מידי , ניתקעתי בדרך ל 90 יום מתוך כוונה לקבל החלמה וגם לתת. התחלתי לכתוב סוג של יומן מסע . עם השם הייתי שם , כן ולא רוצה לחזור לשם . זה היה כואב  וגם מטורף המקום ההוא.
תודה לאבא יקר על המשך החלמה , עם חברים ניפלאים ותומכים ועם תוכנית החלמה מדהימה . תודה לך אבא .
תודה לדרך ל 90 
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן