ברוכים הבאים, אורח

מנסה לצוף 2
(0 צופה) 

נושא: מנסה לצוף 2 33281 צפיות

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים #112110

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. תודה על השיתוף.

יום שפוי ונקי.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112900

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
מה קורה איתי בימים האחרונים ? לא מבין לא יודע ולא מרגיש. אה מרגיש כן , סוג של כעס על העולם ואי יכולת לתקשר עם אנשים מאיפה בא לי החוסר הזה והרצון להיתחפר בתוך תוכי ? מזכיר לי קצת את עצמי לפני שנה בתחילת ההחלמה, עם המון קריזים ואי רצון לעשות משהו עם הסובבים אותי או עם עצמי. 
ואני חושב

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112903

• must_giveup_now
  • רצף ניקיון נוכחי: 798 ימים
  • חבר ותיק

היי שבי1,
מקווה שתרגיש שמח יותר. אוהב המון.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112909

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מקווה לפגוש אותך שבוע הבא בחיפה,
מתגעג.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112914

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

שבי - אוהבים אותך. 
גם לי יש קריזים ופעולות על תאווה.
אבל זה בסדר, אני חולה. 
אני רק מתחנן לאלוקים להישאר שפוי ונקי היום.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112927

• רגיש
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • חבר ותיק
שבי1 כתב on 12 אפר' 2018 18:56:
שמי שבתאי ואני מכור. 
מכור לתאווה כל חיי מהיום שאני זוכר את עצמי, עם הרבה תמיהה ואי הבנה מה קורה איתי ומה משתולל בתוכי. שנים של התמודדות ברצון להיות נקי ושפוי ולהיות נורמאלי. היתה הצלחה של מספר שנים או מספר חודשים פה ושם .
כיום לאחר שהכרתי את שמור ואת תוכנית ההחלמה , יושב בחוץ לקול הצרצרים ומחליט לכתוב .
אז באמת נושם עמוק ומבקש להגיד לאבא היקר שאני אסיר תודה על 297 יום נקיים ללא אוננות , ללא מפגשים ללא צ'אטים ללא מצלמות . תודה רבה  על נקיון מלא במשך 4 חודשים מכל שימוש כל שהוא או מעידה. אך בשבוע האחרון היה לי שימוש ואני ממש חסר אונים וחלש מול השימוש שפוגע בי. מבקש מאבא היקר כמו שההית איתי בנקיון ממפגשים מאוננות ומצפיה מבקש שתהיה איתי גם עכשיו שאהיה נקי משימושים רק להיום. רצונך ולא רצוני . 
טוב לי בהחלמה עם עשיית הפעולות והצעדים, וכמובן הנתינה טוטאלית לחברים ולקבוצה שלי ובכלל למישפחתי היקרה . שלמדתי לאהוב להקשיב ולחבק . אוהב אותכם שבי1.
אגב תודה מיוחדת לחברי .. צריך חבר

שבי היקר
ראשית, אני מבחין שיש לך אשכול שלך שאתה נוסע עליו מתחילת הדרך, הוא מונה כבר 11 עמודים.
רואים בו רצף, תהליך. רואים את תמיכת/אהדת/אהבת החברים. זה פשוט נפלא.
זה מאד נותן למי שרוצה לקבל עידוד ותקווה מתהליך של מישהו אחר. 
(ייתכן שמה שכתבתי פשוט וכולם נוהגים כך. לי היה נראה שחברים פותחים אשכולות ע"ג אשכולות. לדעתי, עדיף שיהיה אשכול אחד, שבו כותבים-משתפים מפעם לפעם תחושות וחוויות לאורך כל הדרך בעז"ה. (כמובן, ניתן לפתוח במקביל אשכולות זמניים-חד פעמיים).
לגופו של עניין. אני מתעניין בדברים שכתבת.
בעצם את ההמשך אני כותב לך בפרטי.

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 10 חודשים על ידי רגיש. סיבה: לשונית

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112928

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב , אוהבים אותך רגיש.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112929

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

טוב לאחר שבוע לא פשוט מבחינתי,  הגיע הסוף שבוע .אז היה רוגע כבר משישי בבוקר החלטתי שאני בנתינה נטו בבית . התחיל עם עזרה בבית בניקיון המשיך במטבח יחד עם אישתי , ואסירות תודה שגם היה לי עוד קצת זמן לגינה. 
כמובן המנוחה של שישי בצהריים שאני ממש אוהב. 
מרגיש הרבה יותר טוב , ועם חיבור טוב לאבא היקר. 
תודה לאבא שעזר לי לחזור לעצמי ולהיות בפוקוס על חיי,  ועל השיגרה והזוגיות הטובה שחזרה לה. 
וואו ים של תפילות ובקשות לאבא היקר כל השבוע , ולבסוף מסרתי לו את הכל ושרצונו יעשה. 
אז מה שקרה מאז שמסרתי לו , כל מה שנעשה מחמישי בבוקר היה ממש לטובה וממש שמחתי על כך. כי הבנתי שזה רצונו וזה הכי טוב בשבילי .
תודה שאתם איתי בדרך .

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112937

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים,
מתגעגע.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112951

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
טוב לאחר שהחלטתי לא להגיע לכנס של pa , ומסרתי לאבא היקר שרצונו יעשה .
ורצונו נעשה ולבסוף נסעתי. 
היה מדהים ומרגש עד מאוד . והקטע שבו אמרתי רצונו נעשה , היה עם ספונסי שלי שאנו כבר עובדים על צעד 4 מעולם לא ניפגשנו , והוא לא ניפגש עם אף אחד וגם לא קבוצה. קיבלתי ממנו צילצול והוא אומר לי שהוא מחכה בחוץ וקשה לו להיכנס , מיד רצתי החוצה והתחבקנו אני היתרגשתי מאוד וגם הוא. היה שווה רק בשביל זה , ניכנסנו יחד פנימה והכרתי לו חלק מהחברים , כמובן שההתרגשות היתה עצומה .
תודה לאבא היקר על המקום בו אני יכול לתת ממני לחבר חדש , וגם לקבל חזרה הרבה מאוד החלמה .
תודה למארגנים ולכל העוסקים בדבר❤❤❤❤

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #112954

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי. 
בסופו של דבר אלוקים מנהל את העולם, גם כשנראה לי שהכל הולך בסדר.

יום שפוי ונקי.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #113010

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

רק להיום אני נקי כמו שכתוב ברצף. 
עדיין כותב בדרך ל 90 חשבתי אולי זה כמו סוג של ענווה בקטנה,  אני בדרך .
אני מרגיש שאני כל הזמן בדרך עם עין פקוחה ודעה צלולה שהפכחון לא ממני אלה ממנו . ושאני כאן בתוכנית קיבלתי כלים כיצד אפשר לפנות לאבא היקר,  ולהבין שהוא לא עובד אצלי. כל הבכיות והתחנונים והיו הרבה לא עזרו לי. כשלמדתי לשנות גישה ולהבין שכח גדול ממני יכול לעזור לי, רק אז התחלתי להתחבר ולדעת שיש אבא אוהב ותומך. 
וואו עדיין מבולבל מההחלמה ולא מאמין על הדרך בא אני צועד , עדיין יש פחדים מהרגע הלא נודע והמפחיד. אבל יודע כרגע ורק להיום שאני בדרך ומזכיר לעצמי כל יום שהדרך לא פשוטה. 

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #113021

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך שבי.
תודה שאתה מזכיר לי שאני בדרך, ואני חייב כוח עליון כדי לצעוד נכון ולא למעוד וליפול.

מאחל לך המון שלווה, רוגע שפיות ונקיות.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #113022

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

תודה נתן שאיתי בדרך.  שבת שלום

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 5 שנים, 10 חודשים #113110

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]בדרך אל ה 366 רק להיום. 
הולך נגד הרוח המדרכה מתנדנדת… 
כן ככה חשבתי כשהגעתי בתחילת ההחלמה לתכנית. לאחר חיפוש של שנים לפיתרון או לדיכוי התאווה, כלום לא עזר. חשבתי לעצמי כמו שיכור שרוצה להתפכח שזה מה שאני עושה הולך נגד. אך חשבתי לעצמי מה יש לי להפסיד ? אם כבר ניסיתי הכל , אז אנסה עוד משהו למרות הסקפטיות שהיתה בי. הרגשתי ממש שהריצפה רועדת מתחתיי כבר לא יכולתי להסתיר יותר.  השקרים וההסתרות והתחבולות כבר לא היו כל כך אמינות, נגמר לי . אז כשהתחלתי עם ההחלמה החלטתי שאני הולך להיות ממושמע חחח עד כמה שאפשר. למדתי מה זה חוסר אונים , שזה מצב שהייתי בו כבר בהתחלה אך לא ידעתי כיצד להוציא את החוסר אונים מתוכי החוצה , וכאן למדתי .
וידעתי שאני ממש מחובר לפורנו בצורה אובססבית, המכשיר היה צמוד אליי כל הזמן ובכל מקום , ובקשר רציף עם הצפיה והצאטים . כל פעולה שההיתי עושה בעבודה או בבית היו עם הרבה הפסקות של התחברות לרשת . זה ממש ניהל אותי והפחיד אותי שאין לי חיים,  אלא רק אני והמכשיר. 
הפסקתי לעשן לפני מס שנים וגם בעישון ההיתי מכור , כל מי שהכיר אותי זכר אותי עם סיגריה
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן