ברוכים הבאים, אורח

מנסה לצוף 2
(0 צופה) 

נושא: מנסה לצוף 2 33325 צפיות

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 3 חודשים #110424

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהבתי גם
תודה לך
שמעתי מחבר שאומר שאנחנו צריכים להחזיק את ההגה, אבל לשחרר את הגז-ברקס.
קשה לי, מקווה.

יום טוב

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 3 חודשים #110427

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

גם אני מצטרך להנ"ל
אהבתי

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 3 חודשים #110447

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
קם בבוקר יורד על הברכיים ומבקש מאבא היקר. 
שיתן לי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם. אני לא יכול לשנות כלום אפילו את הרצונות שלי לא יכול לבטל לגמרי, כאילו לא היו. 
את מי אני משקר ? אני מדבר איתך ואומר שאני חסר אונים וחלש מול התאוות שלי. ומבקש להישאר נקי רק להיום, כי אני לא רוצה לעשות דברים שההיתי עושה בעבר. אבל אבא יקר בתוך תוכי חלק ממני כן רוצה את זה, ונראה לי שאני משקר ולא ממש כנה איתך. אני מבקש ממך לעזור לי כל הזמן, כי לבד אני לא יכול. היום בבוקר החלטתי לומר את האמת . אבא עזור לי, חלק ממני כן רוצה את המעשים האלו, בבקשה עזור לי שזה רק ישאר במחשבה ולא יותר. כי אני יודע ומבין ומרגיש שזה לא טוב בשבילי, כל חיי זה רק גרם  לנזקים. לי אישית,  לנפשי לגופי ולמשפחתי, לא מצאתי מנוחה ורוגע, רק חושך ואפלה בלי יכולת למצוא את הדרך להחלמה.
והיום רק רוצה למסור לך ולוותר על זה רק להיום,  ולהרגיש שאני משוחרר מהרצון הזה. כמו שכתבתי אתמול לשבת ליד הנהג, אז גם מוכן לשבת בספסל האחורי. 
אז אבא יקר תודה שאתה איתי כל הזמן, ותודה שאתה מחזק אותי כל רגע ורגע .
אוהב אותך.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 3 חודשים #110490

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]ערב שבת בפתח. ואני מאוד עצוב

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 3 חודשים #110491

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

גם אני איתך מאוד עצוב.
יאלה בואו נתאסף יחד חבורת עצובים...

מאמין שבעוד שעה תפרוץ לה השמחה מתוך הלב על יום נוסף נקי שעבר.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 3 חודשים #110501

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
היית מתקשר אלי או לחבר אחר,
אני מאמין שזה היה עוזר,
בכל מקרה אייך עבר שבת????
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 2 חודשים #110678

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
תשאל את עצמך עד כמה אתה מחוייב לעשות מה שצריך כדי להפסיק ליפול, גם במחיר בושה (בדומה להליכה לרופא). ובנוסף תקדיש כמה דקות לחשיבה וכתיבה על כך שבעצם אין לך מה להתבייש אם אתה מדבר עם חברים שגם הם במצב שלך. כמובן אתה כבר מתקשר לחברים אחרים באופן קבוע אז תשאל את עצמך מתי אתה עדיין לא עושה את זה ולמה? 
הגעתי למסקנה והחלטה שאם ברצוני להצליח בתוכנית ולהישאר נקי, אין לי מה להתבייש. כל החברים כאן הם בדיוק כמוני, וכל מי שמגיע לכאן יש לו את אותה מטרה כמו שלי. 
כמובן שבתחילה זה לוקח קצת זמן עד שאפשר להיפתח אחד לשני, ולהבין שאתה לא לבד במערכה. אצלי באופן אישי עד שלא הלכתי למפגש חי היה לי  קצת קשה לשתף .. היום לאחר מספר חודשי ניקיון אני לא מהסס על דבר פשוט או קטן לשתף, ואולי אפילו על מחשבה שיכולה להיות סתמית ולא רצינית אני עושה זאת. כי למדתי לדעת ולהבין שמכל דבר קטן זה יכול להביא אותי למקום שאני לא רוצה להיות בו. ולכן אפילו אמש על פתיחת כפתור במכנס, עלתה לי מחשבה שאולי אפשר לגעת? 
אז לא נגעתי ברוכסן ומיד היתקשרתי לשתף מ"ס חברים, והגדלתי לעשות ופתחתי מעגל . וחסדי ה' נשארתי נקי ומחובר.. 
רק להיום.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 2 חודשים #110684

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תודה לך על השיתוף ועל הכינות.
לא מובן מאליו.

המשך יום נקי ושפוי.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 2 חודשים #110686

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שבי,
תודה על הכנות,
וכייף לשמוע שאתה ממשיך ולא מתייאש,

מחכה לפגוש אותך שבוע הבא.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 2 חודשים #110768

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
בכל פעם שאתה מתפתה לחזור לדרכיך הישנות שאל את עצמך, האם באמת אתה רוצה להיות שם ❓
אסיר של העבר,  או לצאת לחופשי ולהתחיל משהו חדש נקי ואכותי, עם חיבור למשהו שאתה מאמין בו,  שיתן לך כח ואהבה להתמיד,  ולשאוף להביט קדימה ולא לחזור אחורה.
אל תהיה אסיר של העבר ❗תתחבר לאבא היקר והוא רק הוא יכול לתת לך את הכח שחסר לך

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 2 חודשים #110774

שבי המתוק!
חזקתני. מאוד.
תודה לך!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 2 חודשים #110776

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.
מחכה לפגוש אותך מחר.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 2 חודשים #110779

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
גם אני מחכה...

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 2 חודשים #110903

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
אבא  ואהוב,   אסירות תודה לך על שאתה איתי כל רגע ורגע,  שומר עלי ודואג לי . אני יודע שלפעמים שוכח להתפלל

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 2 חודשים #111009

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
משהו שחיברתי ממספר כינויים של שמות חברים. 

אבא שבמרומים יש לי סוד, אסירות תודה כי אתה עימדי. יש אמונה ויש תקווה יש סיכוי, יוצא לדרך חדשה. לאן ? לא סוף מעבר לו. כתינוק חדש לראות את האור. לא מתייאש ולא מוותר, בלב שבור חולם להחלים, כן אני יכול. יגעתי ומצאתי חוזר לאבא. לא יודע מתי ולא סגור על עצמי, לא אמות כי אחיה רוצה לחיות להתקרב לאבא שבשמים. 
שואף קדימה לטוב, בעזרת השם נעשה ונצליח. 
שם בדוי שם יחודי, שמי נשר. טעיתי ?
הלוואי מאמין שיכול, רוצה לצאת מזה מתאמץ לשמו עינים ומנסה לצוף. תקווה לשינוי רצון להצליח. עת להתקדם רץ אל האור,  לגעת באושר לא לבד,  צריך חבר. 
להיות חופשי ולהסתכל קדימה. ממשיך קדימה להשתנות לתמיד, כי בסוף ננצח. 
קול מבשר ואומר, מכתב לאבא אוהב, מנצח מי שמרים ידיים להכנע. מה מה עשו חכמינוִ במבט של התוכנית? 
צעד ראשון, קבוצת וואצאפ, צעד שני ושלישי, הוי אריאל הקב"ה זה לא מס חירום !
פשוט שמח
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן