ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: קשיים... 886 צפיות

קשיים... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105330

• אביב2
  • רצף ניקיון נוכחי: 11 ימים
  • חבר חדש

הי חברה מה קורה... 
כבר הרבה זמן אני לא כתבתי כי הייתי די רגוע אבל עכשיו אני די בבעיה אז נזכרתי שיש לי חברים...
ברוך השם בשעה טובה נולד לי בן זה שמחה עצומה ולא יודע בזכות מה השם זיכה אותי אבל מצד שני אני אצל חמותי כבר למעלה משבוע ויש לה אינטרנט פרוץ ולי יש טאבלט שאני די זקוק לו ואין לו שום חסימה אבל אני בדרך כלל אני בבית שלי או אצל ההורים שלי ששם יש חסימה אבל עכשיו אני כאן עם אינטרנט פרוץ ולאט לאט אני הולך ונחלש וזה ממש מפחיד אותי
רק שתבינו שהפעם האחרונה שצפיתי בפורנו היתה לפני ארבעה חודשים ( אוננות פעם אחרונה לפני שבועיים בדיוק וזה השיא הכי גדול שלי) אני ממש מפחד כל רגע ליפול והיום בכלל קפץ לי איזה לינק עם פורנו אמנם סגרתי מייד אבל השדים אצלי שאגו בבקשה חברים תעזרו לי!!!

תגובה: קשיים... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105332

• נדב4
  • רצף ניקיון נוכחי: 2120 ימים
  • חבר קבוע

אח שלנו היקר!
אני אייתך מודע ממש לקושי העצום!! אל תיפול! תתחנן לה' שייתן לך כוח להישאר מפוכח, אל תפסיק להתפלל עד שהגל יעבור! תתחנן שייקח ממך את הניסיונות כי א"א לבד, אנחנו חסרי אונים מול התאווה.. תתפלל, תבקש תתחנן ואל תפסיק!!

תנסה להיזכר כמה התאווה הרסנית ורעילה עבורה. כמה היא הורסת לך את החיים! כמה לא טוב לך אחרי כל נפילה! איזה עצבות היא מכניסה, דיכאון, ריקנות, ריקבון ותחושות אשם קשות... תתענג על תחושת הנקיות! על תחושת חוסר האשמה! תתענג על ההרגשה של ההתגברות! 

תשמע לי- תזרוק את הטאבלט לקיבינימט!! תשאיר אותו רחוק מהשיג ידך באופן שלא תהייה אייתו באותו בית! כל הדברים החשובים יכולים לחכות, הם לא באמת שווים וחשובים יותר מהחיים שלך! התאווה רק נותנת הרגשה כאילו א"א לעשות דבר כזה אבל את תתפתה לשקרים שלה! הכול אפשר תהייה אמיץ בשבילך! בשביל החיים שלך! תשאיר אותו רחוק ממך עד שתצא מכלל סכנה ותודה לעצמך אלף פעמים אח"כ!!

בהצלחה אח יקר! אוהב!!

תגובה: קשיים... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105351

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לא רוצה לדבר על הבעיה של הפורנו,
רוצה להתמקד בבעיה של אוננות,
שאל את עצמך אייך מפסיקים לאונן??!!!
תהיה איתנו ובעז"ה נצא מזה, אבל רק על ידי חיבור לחברים זה יעבוד,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קשיים... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105437

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. לי עוזר לעבוד את התוכנית.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן