ברוכים הבאים, אורח

רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם 1320 צפיות

רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105015

• מתמודדי
  • רצף ניקיון נוכחי: 30 ימים
  • חבר חדש

רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם
השאלה שלי  נועדה להכיר אתכם יותר ולדעת באמת ובצורה שקופה מצדכם 
ובכלל האתר כאן מדבר על יושר וכנות רוחנית
האם מישהו מצוות האתר יכול להיות כנה ולומר עם יד על הלב
שאין כאן באתר שום כוונת רווח והכול נועד למטרה של שמירת הברית?

The topic has been locked.

תגובה: רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105025

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך.

האתר נועד ופועל ללא כוונות רווח, וכל הכספים מתנהלים בשקיפות גמורה. פעם בחצי שנה יש שיחת ועידה בוידאו שבה מוצג כל הענין הכספי בפני כל התורמים, כולל עלויות, הוצאות והכנסות. אתה מוזמן לתרום בעצמך ואז תהיה זכאי גם אתה לקבל את העדכון לאן הולך הכסף שאתה תורם.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105040

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל השירות פה בחינם ידידי היקר...
״חטוף ואכול״... 
יש כאן הזדמנות להחלים מההתמכרות, לעלות על דרך, הרבה ניסו ועלתה בידם, שווה להתמקד בזה...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי סוד הכניעה.

תגובה: רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105046

תודה על השאלה. באמת מעניין ומסקרן. אני לא נמנה על ציבור התורמים כך שלא אוכל לתת לך תשובה ברורה. מה שסוד ענה זה חידוש גם עבורי. אך הוא נמצא ב"סוד" הענינים.

עכ"פ גיימיס אמר קצר וקולע. זה שירות חינם וחינמי.

אני אישית מעולם לא הוצאתי פרוטה על השימוש בשירותי האתר. אך הוצאתי די והותר על השימוש  שהביא אותי לאתר. וד"ל.

אך אם תחשוב על כך, נכון שמדובר בצוות מתנדבים אך החזקת אתר עולה הון. ובניית/שיפור/תחזוקה ועוד כל זה עולה כסף. אני מרגיש מאוד שלא בנוח לנצל אותם (יותר מדוייק לומר שמלכחתילה הירגשתי כך. התרגלתי)  אך לע"ע אני יודע שאין לי ברירה. לתרום אני לא יכול. ולהתנתק גם לא.

ומי יודע? אולי ביום מן הימים יזכה אותי הבורא באפשרויות נוספות. וכמובן שהמקום הזה  יהיה בין הראשונים....

תגובה: רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105051

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
סתם עוד מישהו כתב on 14 יוני 2017 15:30:

נכון שמדובר בצוות מתנדבים אך החזקת אתר עולה הון. ובניית/שיפור/תחזוקה ועוד כל זה עולה כסף. אני מרגיש מאוד שלא בנוח לנצל אותם (יותר מדוייק לומר שמלכחתילה הירגשתי כך. התרגלתי)  אך לע"ע אני יודע שאין לי ברירה. לתרום אני לא יכול. ולהתנתק גם לא.

ומי יודע? אולי ביום מן הימים יזכה אותי הבורא באפשרויות נוספות. וכמובן שהמקום הזה  יהיה בין הראשונים....

תרגיש חופשי לקבל כאן בלי שום צורך להרגיש רע חלילה, ובלי רגשות של ניצול. אתה לא מנצל אף אחד. כל השירותים כאן בחינם בדיוק בשבילך ובשביל כל מי שרוצה החלמה. המטרה היחידה שלנו היא לעזור, ולכן גם כאשר ישנה בקשה מחברים לתרום זה כדי שנוכל להמשיך לעזור לחברים נוספים.

שים לב שגם כאשר ישנה פניה (נדירה) לחברים בבקשה לתרום, מודגש מאוד שהכי חשוב זה להמשיך להיעזר בנו, ומי שלא יכול לתרום שלא ירגיש לא נעים אלא ימשיך לבוא ולקבל.

אל תתנתק. תישאר איתנו ותקבל כל מה שאפשר. 
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105061

גיימס כתב on 14 יוני 2017 15:01:

שווה לך להתמקד בזה...

מיוחד.
התגובה שאני עם כל הפגמי אופי שלי שקפצו לי לראש (כמה אני ושלי...) רציתי לכתוב, הייתה אולי במקום להתעסק במה עושים בכסף שאולי יש כאלו שתורמים, תתעסק בדברים החשובים באמת, וזה אחרי שעצרתי את עצמי...

והתגובה שלך גיימס ממש ריגשה אותי, כי אני הבנתי שאני לא אמור לכתוב כלום, אבל אתה כתבת את מה שהייתי צריך לחשוב ולכתוב, פשוט שווה לך להתמקד בזה... כמה נכון ואוהב.
תודה.

תגובה: רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105063

• מתמודדי
  • רצף ניקיון נוכחי: 30 ימים
  • חבר חדש

תודה על הדאגה וההתחשבות שבבחירת המילים

תגובה: רציתי לשאול לאן הולך הכסף שתורמים לכם לפני 6 שנים, 10 חודשים #105068

שלום. האתר קיים יותר מחמש שנים, אף פעם לא בא לפה מישהו וכתב את כל ההודעות הראשונות שלו על כסף שנגבה פה ותרומות וכו'. גם שכסף הוזכר וזה בסדר שיוזכר, השאלות לא נעטפו בטיעוני כנות שקיפות או הכרות.

בשאלותיך אתה מתסיס את הפורום וחוצה גבול שאיננו יכולים להרשות אותו. אנחנו בעד שיכתבו פה הכל, אבל לא ככה. כך לא מתנהג אורח שרוצה להכיר את בעל הבית. 

בכל שאלה בנוגע לארגון אתה מוזמן לפנות להנהלה בכתובת help@gye.org.il

השירשור ננעל.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן