ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: היום ה0... 1825 צפיות

היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105004

• מקוה
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

בס"ד
שלום לכולם חברים יקרים מאוד.
שמי מקווה, ואני מקווה לטוב פשוט מקווה לטוב.
בשבוע וחצי האחרונים אני פשוט בירידה מאוד גדולה. אני צופה ומחפש המון תכנים שליליים. 
המון זמן אני "מקדיש" לזה והמון זמן אני שורף על זה. 
זה נובע בין היתר כי יש לי המון שינויים בחיים חלקם חיוביים, חלקם מאתגר מאוד לקבל אותם. 
אני מאמין מאוד בכוח של הביחד בכוח של קבוצה, וכל תגובה הכי קטנה (סמיילי וכד') פשוט יעזרו לי מאוד מאוד.
אני צמא לדעת שיש אנשים שתומכים בי שיש אנשים שאכפת להם.
הגדרתי את עצמי כמכור קל, וזה באמת איפה שאני נימצא היום. השעה עכשיו 12:30 ואני אחריי בערך שעתיים וחצי שעות של לנסות למצוא תכנים לא ראויים באינטרנט. בע"ה בהצלחה חלקית מאוד. (ולא הגעתי להוצאת ז"ל)
אני מקבל על עצמי בע"ה להיות מאוד ממוקד בשימוש באינטרנט הן באינטרנט במחשב והן בטלפון האישי (בשניהם יש סינונים)
ולכתו לכם כל יום בשבוע הקרוב בלנ"ד (עד יום רביעי הבא) איך אני מיתקדם בייחס אל ההתחייבות שלי.
מאחל לכולנו את כל הטוב שבעולם את היכולת בע"ה למצוא ולהבים מה הדברים שמקדמים אותנו באמת ולחיות אותם לפעול אותם.
מתפלל לנקיות (של העיניים) להיום בע"ה.
אוהב מקווה

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105009

• התחלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר ותיק
  • כל יום הוא התחלה חדשה

מחזיק לך אצבעות חבר יקר.
שיהיה לנו בהצלחה!

עלי לבחור בין כניעה להשפלה.

Where you are
Who you are

יומן מסע

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105012

• דינמאס
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר חדש

לשם שבחרת יש משמעות כפולה , תקוה ומקוה מים. ששני המשמעויות גם מופיעות בפסוק מִקְוֵה יִשְׂרָאֵל ה', כָּל עֹזְבֶיךָ יֵבֹשׁוּ וְסוּרַי בָּאָרֶץ יִכָּתֵבוּ כִּי עָזְבוּ מְקוֹר מַיִם חַיִּים אֶת ה' (יז, יג).
גם אני מקוה בשבילך שתצליח כמו רבים וטובים באתר הזה שמצאו את מקור המים החיים.

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105014

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
לא איש אכזבה אנכי 
אבל האמת היא שלא מספיק לקוות לטוב 
החיפוש האובססי של תכנים שליליים הוא כתוצאה ממשהו פנימי שזועק וסובל. 
הפתרון האידיאלי לכך הוא לבצע את התוכנית של 12 הצעדים 
שבה תקבל שחרור מכל הסבל וחייך יהפכו למאושרים ושלווים. 
אם אתה מאמין בכוח של קבוצה אז אל תעזוב אותנו ואתה רק תרויח מזה. 
אנחנו מבטיחים. 
כולם כאן יתמכו בך, ולכולם כאן איכפת להם ממך, כמו מכל אחד אחר. 
כולם כאן אוהבים את כולם, ישמחו גם לחלק לך סמיילים... 
מה שהגדרת את עצמך כמכור קל, זה על פי רוב משפט של כל מכור שמתחיל להחלים. 
כי עד שלא יוצאים אל האור, לא יודעים מהו חושך. 
קבלות זה דבר טוב ​, אבל פעולות זה דבר יותר טוב. 
אנו מתפללים בשבילך שהקב"ה יתן לך את הכוחות שאתה צריך כדי להשיג נצחון גובר והולך על התאוה. 
אוהבים אותך מאוד 
אריה 
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105020

ברוך הבא אחי  
שיהיה לך בהצלחה, אוהב!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105029

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אריה.

איזה השקעה של כתיבה,
לייק.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי אבי גולן.

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105032

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
וואלה, הודעה ראשונה בפורום,
אז קודם קודם כל ברוכים הבאים לעולמנו המקסים,
אני שמח שאתה לא סובל מז"ל פחות סבל ,
אבל תהיה איתנו אפשר להחלים מכל דבר שקשור לתאווה,
החברים פה ישמחו להיות איתך בדרך,
וביחד זה עובד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105038

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שיהיה בהצלחה! פה אני למדתי איך לחיות ללא תאווה ובמקום זה להתמלאות מאלוקים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105064

• מקוה
  • חבר חדש

ואוו חברים איזה חיבוק חם ואוהב. זה ממש מעודד אותי.
איזה סמיילים מושקעים שחתן עליך אריה..
ולגביי מה שאמרת... אני חייב לשתף. זה לא הסיבוב הראשון שלי באזור. אני מתמודד המון מול התאווה. ואני לא בטוח שאני רוצה להגדיר את עצמי יותר מ"מכור קל" וגם על זה אני מיתלבט. אז נכון יש הרבה דברים שיושבים עליי בזה אתה צודק. אבל מצד שני הדברים הללו גם גוררמים לי לגדול בלי ספק. להבין יותר את המציאות.לעומק שלה. (סתם דוגמה הרבה שנים אהייתי מתוסכל על זה שאני לא גומר את התואר שלי. סחבתי את זה לכול מקום וזה גרם לי להרגיש ממש קטן, היום אני רואה שזה היה ממש לטובתי שנה הבאה בע"ה אני עומד להקים עסק שכבר עכשיו ב"ה יש לו הזמנות יפות בחיים זה לא היה קןרה אם אהייתי "מתברג" במערכת החינוך בצורה סטנדרטית)  אז בעצם לכול אחד יש התמודדיות לא חייבים לקחת את זה למקום של "מכורים" ואין מה לעשות בעניין. נכון שבשבוע וחצי האחרונים אני מוצא את עצמי ממש גולש לשטיות הרבה ואני לא מצליח לפעמים לעצור את עצמי ואני מודה לה' שיש את הפורום הזה ואני עסוק בלפרוק בו במקום לחפש שטיות. אפשר להגדיר אותי כמישהו שמיתמודד עם בעיה של בריחה מהמציאות ואני מנסה למצוא את הדרך.להיתחבר אליה. ואתם באהבה בהכלה ובפירגון שלכם עוזרים לי לעשות את זה. זה בעיה שיש להרבה אנשים מול קשיי החיים. ואני לא חייב להגדיר את עצמי כמכור אל מין. בכדיי להיתמודד איתה ולהעזר במה שקרורה פה.
נכון אני צריך עזרה בזה אני מודה. היום אחרי שעתיים של חיפוש ממש הבנתי את זה. אבל אני צריך עזרה לחזור לעצמי. לרצונות שלי לתנועה הרוחנית שלי. לתנועה האנושית שלי. לאו דווקא להגדרה שלי כ"מכור".
מה אתם חושבים???

בכול מיקרה תודה גדולה לכולם.

ובלי רצון לפגוע במישהו.

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105104

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני לא חושב, אני יודע (!) שכשאני עושה תוכנית אז אני חוזר (מתחיל) להיות רוחני ועצמי האמיתי, כי זה עובד.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105148

• מקוה
  • חבר חדש

בס"ד
חברי יקרים, אני ביום השני למסע. ב"ה אתמול היה יום טוב זה התבטא, בזה שבאמת לא חיפשתי את התאווה, ממש התרחקתי ממנה וגם כשישבתי מול מחשב ידעתי שאני צריך ללכת אחורה, ולא לנסות ולהיכנס לתאווה.
היום אני עייף. ממש עייף ודי מתוסכל אחריי 4 שעות של מ"מ במקום מורה אחר אני מרגיש סחוט, כמו סמרטוט שעבר כביסה ביותר מדיי סחיטה.
בנוסף אני חש אשמה, שאני לא מבקר את אימא שלי יותר.
אני יודע ששני הדברים הללו הושיבו אותי מול המחשב היום בתקווה לנסות ולמצוא שטויות. אני יודע את הססמה לאינטרנט פה וזה רק עניין של זמן להתחיל ולחפש להתחיל ולגלוש.
בע"ה אני בטוב אני בא לפה. ופה זה מקום שנותן לי כוחות עם אנשים מתוקים וטובים ויפים. וכן אפשר שהיום שלי לא יהיה זוהר בשיאו זה לא אומר שאני הולך להתרסק טוטאלית זה רק אומר שאני צריך לחפש את הדרך שבה אני כן מתעלה. ולא נופל אל התאווה. מבחינתי להתמודד עם התאווה זה גם לנסות ולהיתמודד עם הבריאות שלי ועם המשימות שלי. שזה שני דברים שאני מרגיש שהתקדמות בהם, תיתן לי להיות יותר בעל כוחות.
השבוע ישנתי באזור 5 שעות בלילה, לפעמים קצת יותר. זה לא טוב לי זה הופך אותי לעייף פיזית וכשאני עייף אני בורח לתאווה. אני רוצה להתקדם למצב שבו אני ישן יותר משש וחצי שעות בלילה עדיף שבע. זה יכול לקרות בתנאי שאני לא גולש באינטרנט לפניי השינה. ובנוסף אני יודע שאני צריך לעשות כמיטב יכולתי אבל לא לנסות לשלוט על המצב ולהגיע למציאות שאני לוקח אחריות על דברים שאני לא יכול לקחת עליה אחריות. לעשות מה שניתן במצב נתון (להתקשר לאימא שלי אם אני לא יכול לבקר אותה).
אוהב אותכם סליחה על הבלבול זה באמת עייפות..מקבל על עצמי לעדן עכשיו את ימי הניקיון ולהמשיך הביתה (לא להמשיך לגלוש)
אני יודע שזה מה שייעשה לי טוב באמת. לא השקרים הקטנים של התאווה או שוטטות באתרי חדשות...

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105164

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
תודה על הכנות,
תמשיך איתנו ונשמח בדרך של החלמה שלך,
ודרך אגב אני מאוד מקפיד לישון כ 7 שעות בלילה זה נותן לי כוח להביא יום נקי, כל אחד צריך לבדוק את הסיבות מה מביא אותו לשימוש, והתאבד על הפעולות,
ושוב פעם אוהבים.

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105169

• מקוה
  • חבר חדש

בס"ד
תודה רבה אבי,  ותודה לכולם..
אני מתחיל שבוע ממש ממש נרגש וחסר מנוחה לצערי היה לי שני החלקות בתחום הכעס. אחד בערב שבת ואחד במוצ"ש. זה בין הייתר בגלל שאני ממש ממש נירגש וחסר מנוחה. אני יסביר קצת. במהלך החיים הבוגרים שלי התחום של הפרנסה היה ממש ממש קשה. אני חא יושב שהיו הרבה חודשעם שסיימתי מאוזן והפוך אני זוכר המון חודשים שסיימתי במאזן שלילי מאוד. המצב הזה ובנוסף שיש למ ב"ה שלושה ילדים הביאו אותי לחובות ממש חובות. ב"ה חובות לבנק ולא למישהו בשוק האפור אבל זה הגיע למצב של חובות של למעלה מ 120  אלף ש"ח. 
בנוסף לזה שאני חא מצליח לסיים את התואר שלי יותר מ7 שנים. רק זה סיבות מספיק טובות למה לנסות ולברוח מהמציאות הזאות לתאווה. לאכילה לחדשות. ולכול דבר שיכול להרחיק אותי ממנה. ב"ה יש לי אישה מדהימה. והיא מאזנת אותי אבל לא תמיד זה מצליח. (קחו בחשבון שפוטרתי מ2 מקמות עבודה) כל זה מוביל אותי למציאות שבחודש הזה אני חורג בעו"ש בשלושת אלפים מעל המיסגרת של האוברדראפט (שהיא 6 וחצי אלף) ואנחנו בקושי באמצע החודש.
עד כאן החדשות הרעות. החדשות הטובות הם שבע"ה לקראת שנה הבאה נפתחה לי אופציה  להכנסה משמעותית יותר אבל זה אומר שאני צריך ליזום הרבה יותר. וגם אפשרות להשקעה שבע"ה תיתן פירות וגם אפשרות להכנסה בחופש.
כל הנ"ל צריך לבוא ביוזמה גדולה ממני. הכסף לא ייכנס לי אם אני ינסה לעבוד בראש קטן של שכיר וכד'.
ופה אני מגלה על עצמי 2 דברים.
א.לפעמים ממש הרבה יותר קשה חהצליח מאשר להיכשל(להיכשל אני "יודע" מעולה. הרבה שנים די היתמחתי בזה) לפעמים ממש קשה לי לחשוב שאני יצליח קשה לי להכיל את הרגש הזה.
ב. אני ניכנס לעצבים מהפחד מהמציאות שזה לא יצליח.ניכנס לפחדים ולסטרס...
אז אני מוסר לה' את המציאות באמת עם כל מה שקורה בה בין לטוב בין למוטב הכול הוא מאיתו יתברך. ולי נישאר ההשתדלות ולימסור ולהיתמסר באמת למציאות של הרגע הזה ומה שהיא מזמנת לי.
אוהבת אותכם ושמח שיש לי היכן ליפרוק ולא להמשיך עם הבלבול הזה. שבוע מבורך שקט שלו ורגוע לכולינו וברכה והצלחה בע"ה בכול מעשה ידינו.

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105181

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
רק לשתף נכנסתי לתכנית על סכום מעל מליוני שקלים, לא מגזים, וחמישים אחוז שילמתי, אייך? אין לי תשובה מדויקת, אבל ראיתי המון סייעתא דשמיא,
תמשיך איתנו, שמור על הנקיון, ואני בטוח שתראה ניסים בחיים,
התכנית אומרת לנו להתמקד בהיום, לא רק בנושא של הנקיון, בכל קושי של החיים, לראות מה אני צריך לעשות היום, והשאר למסור לאבא אוהב.

תגובה: היום ה0... לפני 6 שנים, 10 חודשים #105184

• מקוה
  • חבר חדש

שלום לכולם. תודה רבה אבי זה ממש מעודד.
אני באמת מרגיש שיש סייאתא דשמייה מיוחדת על הנושא הזה. ואני באמת מאמין בטוב.
ממש משמח אותי שבמקום ליפול להחלקות טיפשיות על נושאים מסויימים אני פשוט משתדל להיכנס לפורום וליכתוב לשתף ולדבר  כל זה. ממש מנגינה בשבילי הכתיבה בפלאפון ולא החלקה בו למקמות לא טובים. אני רוצה לשתף שהורדתי מאוד את ההגדרה שלי לנפילה/להחלקה.
פעם בשבילי ליפול/להחליק היה להגיע למצב שאני ממש מוציא ז"ל והיום זה רק לחשוב על זה שאני הולך ומתיישב כדיי ליראות שטויות כיי לבזבז את הזמן זה כבר גורם לי להבין שאני בהחלקה ואני פונה אל הכתיבה אל השיתוף. זה ממש מעודד ומשדרג אותי. אני מאחל באמת לכולנו בע"ה לעשות את המיטב במציאות שהם נימצאים בה. לקבל אותה מהבורא  וזה ממש קיבלתי ממך אבי. לדעת שבאמת בריאות נפשית והבקשה אליה זה לנסות ולהיתמודד עם המציאות שאני חי בה עכשיו ולא ליברוח זה מה שזה אומר בריאות נפשית. לחיות פשוט לחיות תודה שאתם מאפשרים לי את זה אוהבים..

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן