ברוכים הבאים, אורח

כמה שאלות לגבי הטבלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כמה שאלות לגבי הטבלה 951 צפיות

כמה שאלות לגבי הטבלה לפני 6 שנים, 10 חודשים #104975

• מתמודדי
  • רצף ניקיון נוכחי: 30 ימים
  • חבר חדש

א) למה האתר משותף לרווקים ולנשואים בכול זאת התמודדות של רווק שונה מאוד מהתמודדות של מישהו נשוי
ב)בהמשך לשאלה הקודמת האם יזה אומר שזה בגלל שאין כאן באמת תחרות אלא כול אחד מול עצמו כי רק הוא מכיר את עצמו ומסוגל להציב לעצמו את היעד?
ג) מי קובע מה כול אחד יכול ומה הכוחות הנפשיים ?
ד) האם יהיה נכון להשוות ביני לבין שאר המתמודדים כי אני כן מרגיש סוג של תחרות
ה) אני לא יודע איך להתמודד עם העובדה שאני לפעמים מוצא את עצמי שמח שאני במקום מסויים בזמן שמתחתי יש שמות חברים עם פחות ימים זה יכול אפילו להיות שני ימים על יום אחד לדוגמא האם זה חיובי או שזה לא יפה לדעתכם
ובכלל שאלה מעניינת בשאר הנושא של צידקויות אחרות
איך להתמודד עם תחושה של התנשאות על פני כאלה שהם נדמים לנו כפחותים רוחנית מאיתנו
האם זה אומר שקיום המצוות שלנו הוא סך הכול תחרות?
כי רצון ה' זה שכולם יהיו קרובים אליו ולא שיהיה רק כמה צדיקים
שאלה שאני מתחבט בה לא מעט
תודה רבה 

תגובה: כמה שאלות לגבי הטבלה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105001

• התחלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר ותיק
  • כל יום הוא התחלה חדשה

תשובות לענ"ד:
א.יש מכנה משותף לנשואים ולרווקים בסיבה למה אנחנו כאן, בשאלות שקשורות רק לנשואים יש פורום לנשואים.
באותה מידה אתה יכול לומר שההתמודדות של כל אחד היא שונה, המכנה המשותף של כולנו, מביא אותנו לאתר הזה.
ב. כולנו הגענו לאתר כדי לשמור על עצמנו ולהציל את עצמנו, לומר שזו תחרות, לא זה לא, אני מאמין שכולנו נשמח אם היינו מצליחים "להבריא" ביחד, העבודה של כל אחד בנושא היא עצמאית.
ג. אף אחד, כל אחד בא לאתר מסיבותיו שלו, ומנסה להתקדם עם הכלים והניסיון שלו, ועם הכלים והאנשים שיש באתר.
ד. אתה יכול להשוות אם זה גורם לך להתקדם, בשביל להתקדם בטבלה אתה צריך לעבוד עם עצמך, או לחכות שאנשים מעליך "יפלו", אני מניח שכולנו רוצים בהצלחת כולנו, ולכן עדיף להתקדם בעבודה על עצמינו...
ה. כמו שאמרת זה תלוי בכל החיים, ואומרים קנאת סופרים תרבה חכמה, קנאה לצורך דבר חיובי זה דבר טוב, להנשאות על אחרים כי אתה ה"חכם" זה פחות לעניין, מה שכן, מה שהופך צדיק לצדיק זה מספר הפעמים שהוא נופל וקם, זה קצת שטחי להשוות רק לפי מספר הימים, כמו שכתבת למעלה הניסיון של כל אחד הוא שונה..

שיהיו לנו הרבה בהצלחה בדרך.
בהחלמה לכולנו.

עלי לבחור בין כניעה להשפלה.

Where you are
Who you are

יומן מסע

תגובה: כמה שאלות לגבי הטבלה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105042

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר. 
האתר פה הוא לא מכון המקדש, זה עזרה למכורים (וחלק שאינם) להחלים מההתמכרות שלהם לתאווה. רווק או נשוי, צעיר או מבוגר, זה לא משנה, זה עזרה בשיטת 12 הצעדים שעוזרים לאלפי מכורים ברחבי העולם ללא קשר להתמכרות/גיל/מצב משפחתי. 
זה לא עניין של צידקות ולא עניין של בדיקת הכוחות הנפשיים שלך, וגם לא עניין של קיום מצוות או תחרות לא לאונן, זה עזרה לאנשים שסובלים שרוצים להפסיק לסבול. 
90 יום זה איזהשהוא כלי עזר, שום דבר חוץ מזה. אותו דבר לגבי הימים, לספור ימים זה כלי עזר. 
בסופו של יום פה אנחנו לומדים לטפל בנפש שלנו, בפגמי האופי, פחדים, רגשות שלנו, וככה מימלא אנחנו פחות צורכים את ה׳סם׳ שלנו - התאווה. 
כל אחד והדרך שלו, כל אחד וההצלחות והמצב הנפשי שלו. 
אתה יכול להצליח גם. אבל זה לא תחרות ידידי, זה בית חולים לאנשים שסובלים שמוכנים לעבוד קשה ועקבי בכדי לחיות חיים טובים ומשוחררים מהאובססיה. 
מאחל לך שתמצא פה את מה שאני מצאתי פה. 
אוהבים אותך. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: כמה שאלות לגבי הטבלה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105074

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
פשטות.

פעולות.

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: כמה שאלות לגבי הטבלה לפני 6 שנים, 10 חודשים #105102

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ג'יימס, תודה על התגובה אבל זה לא לגמרי מדוייק.

שמור עיניך עוזר לחברים בכל מיני מצבים, ובפירוש חלק מהעזרה היא לכאלו שמתמודדים עם שמירת הברית/שמירת העיניים, ולא רק למי שמכור. מכך גם נגזר שיש עזרה בכל מיני רמות החל מכאלו שצריכים חיזוק לתשובה, דרך תכניות כמו פורטיפיי (שהדגש הוא על "אתה יכול להפסיק ולהיגמל") ועד לתכנית של 12 הצעדים.

יש כאן מקום לכולם, וכל אחד מוזמן לכתוב את הניסיון שלו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן