ברוכים הבאים, אורח

משרתם של שני אדונים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משרתם של שני אדונים 964 צפיות

משרתם של שני אדונים לפני 6 שנים, 10 חודשים #104687

• onexoholic.in.a.million
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש
  • עכשיו! כי אח"כ מאוחר מידי

טוב נו, צעקו עלי בעבודה ונעלבתי מאוד
נשמע קצת ילדותי, אפילו לי...אני מניח שאם מישהו אחר היה רושם את זה הייתי חושב לפחות בלב "בכיין"
אחד הבוסים שלי (אני מחזיק בכמה עבודות בגלל קשיי פרנסה) ירד עליי שעשיתי עבודה לא טובה ונמאס לו, האמת...הוא צודק, אם המצב היה הפוך גם אני הייתי מתוסכל ממנו...רגע אחד....הבן שלי מתנהג לפעמים בצורה שמרגיזה אותי וכשהוא ממיך להתנהג כך למרות הבקשות החוזרות ונשנות שלי שיפסיק אני כועס עליו מתוך תסכול.
אותו הבוס אמר שהוא מפסיד המון כסף בגלל הפאשלה שלי....מה המשמעויות לגביי? שברגע שתסתיים העבודה יסתיימו היחסים בינינו ואני אפסיק להיות מועסק אצלו, זה יגרום לחוסר של כסף בבית וזה מאיים עליי ועל המשפחה שלי... כל זה מזה שהוא כועס עליי, איזו מניפה של פחדים ותחזיות שחורות נפרשה פה.
יותר מזה עוד לא העשירי לחודש ואני בניתי על הכסף שלו לשלם חשבונות ועכשיו הוא עלול לא לשלם ליאו לאחר את התשלום וזה יגרום לכך שלא אוכל לשלם הלאה...וואו כמה פחדים, איך אני יוצא מזה? שמישהו יקח לי את ניהול העולם מהידיים...

יש לי חבר, הוא...איך אני אגיד את זה בעדינות, חי בחסדים...הוא לא מקבץ נדבות חס ושלום אבל הוא מתחייב תמיד על סכומים שאין לו כרגע ביד ואין סיכוי שיהיו לו, ואיכשהו תמיד הוא מסתדר בסוף, מוצא תורמים או אנשים שרוצים שותפות ברעיונות שלו ואיכשהו הוא מגיע למועד עם הכסף שהתחייב עליו...

אז אותו חבר תמיד אומר לי (והוא לא מהתוכנית, בוודאות, אם הוא היה מהתוכנית הוא היה מזהה את התבניות ההרסניות שלי מיד).
אותו חבר אומר "תקשיב, אתה צריך להפסיק עם כל הדאגות האלו, אתה לא מנהל את העולם, אמנם אתה יודע לתכנון ולהביא את התוכניות שלך לביצוע ברוב המקרים אבל למרות זאת אתה לא אלוקים"

"אבל העליבו אותי" עולה קול מהחלל השמאלי שבלב, "אותי...למה? אני עובד כל כך קשה, לא מגיעים לי עלבונות כאלו".
ופתאום אני נזכר באותה סצנה מהסרט שבה הגיבורה מתלוננת שאם היא עושה משהו טוב אז זה עובר בלי הערכה ואם היא נכשלת (והרי כולנו נכשלים לפעמים, על זה בנוי צעד 10) אז יורדים לה על החיים באכזריות. ואותו עוזר שהיא מתלוננת אליו עונה לה "מה לא נתנו לך כוכב זהב וליטוף על הראש? תתעוררי מותק אם לא תעמדי בקצב תמצאי את עצמך בחוץ, ואת כבר מאחרת..." השיחה הזו תמיד עולה לי בזיכרון כשקשה לי...תתעורר אף אחד לא חייב לך כלום, תתישר וקח אחריות על הכישלונות שלך ותשתפר או שתמצא את עצמך בחוץ...בכיין, תאמין לי, אם אני הייתי הבוס הייתי מפטר אותך מזמן, אולי אם היית זוכר שהמחיר לכישלון הוא שאין לך כסף לקנות אוכל או לשלם שכ"ד או להחזיר לחברים שלווית מהם אז אולי הייתה משתנה במקום לבכות כמו ילד קטן, ילד קטן, איך אני זוכר את עצמי נעלב כל פעם שאבא שלי היה מעביר עלי ביקורת "לטובתי" כמובן, ואני קולט את הבן שלי עומד ובוכה, מה קרה מתוק? מה קרה? והוא עונה, אבא כשאתה צועק זה מפחיד אותי זה לא יפה לצעוק על ילדים, הוא אומר לי את המילים שלא היה לי האומץ להגיד לאבא שלי, אולי אני לא לגמרי כמוהו, אולי הבן שלי יותר אמיץ ממני, כואבת לי כל דימעה שיורדת לו וברוך השם הילד רגיש ובוכה בקלות, כמה שריטות על הלב... השבוע נסענו לקניות בסופר והתקציב היה X שקלים, אשתי אמרת לי שעם תקציה כזה היא לא יכולה לעשות קניות וכבר נגמר לנו הכל בבית וצריך יותר, לפחות פי שניים אז הוצאתי פי שניים כסף, כואב לי שאין לי לתת לה, הייתי רוצה "למלא לה את העיניים" שלא תהייה רעבה להוצאות, אבל איפה היכולת שלי ואיפה הרעב שלה.

בא לי לברוח, מהמצב, מהבוס,מהילד מהאישה מהכל
למצוא איזה סרטון ולפורנן עד שארדם (הפועל לפורנן לא שלי הוא של אסירות תודה).
לפעמים אני חושב שהעולם, ובכללו גם המשפחה שלי היו מסתדרים הרבה יותר טוב בלעדיי, כן היה עצוב הבתחלה אבל אח"כ מתרגלים....כמה אבא שלי בכה כשאמא שלו נפטרה, כעבור 10 שנים הוא אולי הולך פעם בשנה לנקות לה את המצבה, הכל עובר, כל הצחוק, כל הבכי, כל הצער וכל הגאווה נבלעים ודוהים בתהום הנשייה של הזמן, חברים ששמעו את הסיפור שלי (כתבתי פעם צעד 1) אמרו לי מעל לכל ספק סביר שאני מכור סקסוהוליסט ורק התוכנית וספונסר וצעדים וחברים וקבוצות ו....וואו, אני לא יכול לחיות בתוך כל הרעש הזה, אני בחור שלא אוהב לדבר הרבה, לא מתחבר בקלות לאנשים ולא בא לי לספר לאנשים שלפני חמישה ימים השפרצתי כי הייתי לבד עייף ורעב וכועס לא בא לי

תפסיק עם הכישלונות, אוסף הכישלונות האלו שאתה קורא להם חיים, מהדהד לי הקול של הבוס בראש, למרות שהוא לא אמר את זה ככה זה נקלט

מקווה שהרגישות הזו תחלוף ככל שיעבור הזמן

תגובה: משרתם של שני אדונים לפני 6 שנים, 10 חודשים #104694

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אוהבים אותך משרת יקר!
תודה על השיתוף הכנה, מזדהה, מוכר לי כל כך הרצון הכמעט בלתי נשלט הזה לברוח ולהיעלם כמה שיותר מהר מהעולם האכזר הזה. נו טוב בינתיים נסתפק באיזה פנטזיה טובה, שכמובן תגרום לי בסוף להרגיש עוד יותר רע עם עצמי ובכלל.

אשתף שאצלי הרגישות הזאת הולכת ומשתפרת עם הזמן והנקיות 'רק להיום'.
מתפלל בשבילך ובשביל כולנו שנזכה לחוש שאנו משרתים בעצם רק את בוראנו המיטיב והאוהב, ושנזכה לקבל ממנו שלווה ואומץ להתמודד מול כל האתגרים עם חיוך על הפנים. אמן.

אוהבים אותך אח יקר
לילה מחלים

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: משרתם של שני אדונים לפני 6 שנים, 10 חודשים #104708

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר. צר לי לשמוע על כל הקשיים, ליבי איתך. 
אני יכול לומר לך שאצלי ככל שאני מתקדם בתוכנית ובעבודת הצעדים אז לא רק שיש לי ניצחון גובר והולך מול התאווה אלא גם מול כל החיים שלי. אני מרגיש יותר טוב עם עצמי פחות פחדים פחות טינות והרבה קבלה עצמית. 
בהחלמה. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: משרתם של שני אדונים לפני 6 שנים, 10 חודשים #104718

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כל ההלקאה העצמית הזו לא עוזרת לאף אחד, ובטח לא לנו כמכורים.
תדון את עצמך לכף זכות. אתה טוב ומוצלח ומצליח להתגבר על מיכשולים כיום וגם תצליח בעתיד.
לחטוף נזיפות מהבוס, במיוחד כשכ"כ תלויים בעבודה הזו זה לא נעים ואני לא חושב שיש פה אחד שלא היה נדחף לתאווה בגלל זה.
תקבל את מה שאתה לא יכול לשנות!

ועוד משהו, כדאי לשבת עם האשה לכוס קפב, לנסות להתעלם מרעשי הרקע ולתכנן יחד איך משפרים את המצב הכלכלי בטווח של 5 שנים קדימה. ברגע שתהיה לך תוכנית כזו בראש זה יקטין את הלחץ העכשווי שלך, כי אתה הרי כבר בדרך לצאת מזה

תגובה: משרתם של שני אדונים לפני 6 שנים, 10 חודשים #104724

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

אוהבים אותך.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן