ברוכים הבאים, אורח

מה נחשבת נפילה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה נחשבת נפילה? 923 צפיות

מה נחשבת נפילה? לפני 6 שנים, 10 חודשים #104608

• yz
  • רצף ניקיון נוכחי: 38 ימים
  • חבר חדש

אני מנסה להיגמל, ויש מעידות בדרך, מה אתם מגדירים בתור נפילה - לעניין הספירה היומית במייל וכו',

תודה לכם

תגובה: מה נחשבת נפילה? לפני 6 שנים, 10 חודשים #104624

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אני מגדיר צריכה של דברים מפורשים (תמונות, סרטים) על מנת לספק את התאווה שלי..... זה הכי קל שיגרום לי לאפס....

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מה נחשבת נפילה? לפני 6 שנים, 10 חודשים #104644

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

מתוך עמוד "איך זה עובד" בעמוד "טבלת 90 הימים" הנמצא באתר.

1. מה נחשב ל'נפילה' שמחייב איפוס הספירה שלי בטבלה? ישנם מעשים המוגדרים "מעידה", ויש המוגדרים "נפילה", 'מעידות' לא מחייבות התחלה מחדש של הספירה, 'נפילות' כן מחייבות התחלה ספירה חדשה מהתחלה.

נפילה היא אחת מהמעשים שלהלן:

1.      אוננות שנעשית במתכוון (עם גמירה)

2.      צפייה במתכוון באתרים לא ראויים.

3.      חיוג מכוון למס' טלפון לא ראויים.

4.      חיפוש וקריאה מכוונת של חומר ארוטי.

5.      דברים יותר גרועים שאיננו צריכים להזכיר פה.

בנוגע למס' 2 ולמס' 4, אם מישהו ראה משהוא בטעות ואז נסחף קצת והמשיך להתבונן בזה, או אפי' אם מישהו ראה קישור ולא הצליח להימנע מללחוץ עליו אבל אז תפס את עצמו תוך כמה שניות, והפסיק – זה נחשב כ 'מעידה' בלבד ולא 'נפילה'.

אולם אם מישהו החליט לצפות באופן פעיל באתרים לא טובים, זה ייחשב לו 'נפילה'.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מה נחשבת נפילה? לפני 6 שנים, 10 חודשים #104656

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוכים הבאים לעולמנו הנפלא, 
אתה איתנו כבר כמה חודשים, ושמח שמצאת ההזדמנות לכתוב בפורום,
האמת אני יכתוב מה שעובד עבור המון חברים, יכול להיות שיהיו פה קולות שהפוך אבל לדעתי מאוד ממומלץ,
נפילה פירושו אוננות עם גמירה,
אני בן אדם מאוד חולה, ובהתחלה של התכנית היו לי מלאן מעידות, חיפשתי תאווה במחשב, הלכתי למקומות שיש אניטרנט פתוח, נגעתי בעצמי, אבל כל הזמן חלקתי לחברים על המעידות האלו, והמשכתי לבוא, והחזקתי שריר ולא השפרצתי ( סליחה על הביטוי) 
ועם הזמן התחלתי ללמוד לא לפעול על התאווה, לדבר עם חברים לפני מקלחת, לשתף על האובססיה של לראות פורנו, והנה אני מפוכח, ואין לי אובססיה לגעת בעצמי ולראות פורנו, ואני מאמין שזה בזכות שלא איפסתי נקיון, והמשכתי את הדרך עם כל המעידות,
בכל מקרה, נשמח לשמוע ממך םה בפורום, שתף בחופשיות מהחיים שלך, חברים ישמחו ליצור איתך קשר, 
ותזכור, לבד נכשלנו, ורק ביחד זה עובד.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן