ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: המסע שלי 1202 צפיות

המסע שלי לפני 6 שנים, 11 חודשים #104097

• עלינו לשבח
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

אהלן חברים , החלטתי שמספיק להתמודד לבד (אחריי כישלונות מרובים בזמן האחרון והתדרדרות במצב) ואני רוצה לשתף אתכם כאן מה עובר עליי במסע ולקבל את תמיכתכם ועצות טובות שיש כאן בשפע .
אני כרגע נקי ב"ה 14 יום .
הבנתי לאחרונה שאני פשוט נהנה מלהתאוות אני לא מחפש את התוצאה הסופית אני פשוט נהנה מכל הריגוש והתהליך והדימיונות האלו . קשה לי עם זה מאוד כי אני מרגיש כמה זה מחריב לי את העולם הפנימי , כמה זה סותר את כל מי שאני באמת .
וגם יצא לי לחשוב ואולי יש למישהו כאן תשובה טובה לשאלה הזו - אנחנו יודעים וכולנו שמענו כמה נורא הפגם הזה של הברית והעיניים וכמה זה נורא , אבל מצד שני הרבה אנשים אומרים פה וגם אני קצת מרגיש את זה שהקב"ה דואג לנו ואוהב אותנו כמו אבא שדואג לבנו החולה . אז איך שני הדברים האלה מסתדרים ? 
מקווה שאתמיד פה ואצליח להפתח יותר .. 

תגובה: המסע שלי לפני 6 שנים, 11 חודשים #104098

הבנתי לאחרונה שאני פשוט נהנה מלהתאוות אני לא מחפש את התוצאה הסופית אני פשוט נהנה מכל הריגוש והתהליך והדימיונות האלו .

חחח אני חושב שכולנו פשוט נהנים להתאוות זה ממש לא רק אתה.

וגם יצא לי לחשוב ואולי יש למישהו כאן תשובה טובה לשאלה הזו - אנחנו יודעים וכולנו שמענו כמה נורא הפגם הזה של הברית והעיניים וכמה זה נורא , אבל מצד שני הרבה אנשים אומרים פה וגם אני קצת מרגיש את זה שהקב"ה דואג לנו ואוהב אותנו כמו אבא שדואג לבנו החולה . אז איך שני הדברים האלה מסתדרים ? 

האמת היא, שגם כאשר אומרים לנו שפגם העיניים ופגם הברית וכל מה שקשור לעריות/לניאוף/זנות וכו' הם פגמים קשים מאוד, זה בכלל לא סותר את זה שיש לנו אבא שאוהב אותנו ותומך ידינו ושולח לנו הרבה סייעתא דשמיא, מהסיבה הפשוטה שהבורא אוהב את כל נבראיו ללא שום הבדל דת/גזע/מין וללא שום הבדל אם הבן אדם חולה במחלה או לא חולה, הוא אוהב גם את הרשע הכי גדול וכל רצונו הוא להטיב ולרחם. גם אם אתה בעל התאוה הכי גדול בעולם - הקב"ה אוהב אותך יותר מכל. אלוקים באמת באמת אוהב אותנו. רק מה? יש לנו בעיה שנקראת התמכרות. התמכרות לתאווה. אבל זה לא סותר כ-הוא זה את אהבת ה' אלינו. אלוקים תמיד איתנו ותמיד אוהב אותנו.
חוץ מזה, ממה נפשך - אם אנחנו באמת חולים במחלה ואנחנו מכורים - ה' לא מצפה מאיתנו מה שאין ביכולתנו. מה שביכולתנו זה לעבוד את 12 הצעדים ולהתחבר אליו וזה כל מה שה' דורש מאיתנו, ו"הקב"ה לא בא בטרוניא עם בריותיו". 
ואם אנחנו לא חולים וזה סתם חטאים - תשובה תמיד ניתן לעשות וה' רוצה את זה. ה' רוצה שגם הרשע הכי גדול בעולם ששכב עם כל הנשים ועם כל הגויות יחזור בתשובה ויזכה לחיים טובים בזה ובבא. וכמו שיש כבר את הסיפור המפורסם על רבי אלעזר בן דורדיא שכל ימיו היה בתאווה ולבסוף עשה תשובה גדולה.
מקווה שיישבתי קצת את דעתך.. שבת שלום!

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: המסע שלי לפני 6 שנים, 10 חודשים #104105

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום עלינו היקר. 
אני שמח שאתה רוצה את העזרה של החברים, כי באמת אם אנחנו ממשיכים לבד אנחנו לא מצליחים וראיה שאנחנו פה... 
אלקים אוהב אותנו תמיד. זה לא סותר שיש דברים שהוא לא רוצה שנעשה, כמו שאב תמיד יאהב את בנו. 
אני אישית לא מתייחס אל ההתמודדות שלי כאל חטא. אם זה היה חטא אז הטריקים הרגילים והתשובה היו עוזרים לי. הם לא עזרו לי. אני עדיין פה. 
אני חולה ולא חוטא. וכחולה יש לי תרופות וניתוחים לעשות, אין לי זמן להתעסק בשום דבר אחר. לי עזר להשים בצד את כל החטאים והגהינום, כי אין לי זמן, זה מפריע לי ולא עוזר לי. 
ואסירות תודה זה עוזר לי. אני עובד את התוכנית וכל יום רק להיום נשאר נקי. 
תעבוד את התוכנית ותעלה על דרך. 
ממליץ בחום על הקבוצה הטלפונית של סוד בצהרים, היא העלתה אותי ועוד הרבה חברים על דרך... 
אוהבים אותך! תישאר איתנו, יחד. 
בהחלמה. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: המסע שלי לפני 6 שנים, 10 חודשים #104113

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר, ובהצלחה, 

לא כל כך הבנתי את שאלתך, 
מה שכן הבנתי ועל זה אתן את דעתי הדלה, 
אם המעשים כל כך חמורים, איך זה שהקב"ה עדיין אוהב?

תרשה לי להתפלסף ולשאול שאלה יותר מעצבנת,

אם ה' הוא כל יכול למה הוא אוהב? אהבה באה למלא חסרון.... וכי יש חסרון לבורא שהוא צריך לאהוב?

במילים אחרות, ה' (בכל שמותיו) זה מישהו או משהו שאין השכל האנושי יכול לתפוס.... 
בשכל אנושי, אם ביקשתי משהו ממך, ולא ביצעת, אני כועס, נרגז, מתעצבן. 
אבל כמו שאמרנו.... ה' זה מישהו או משהו מעל ההנהגות שלנו. 
כמובן שיש עוד נקודות עמוקות לחפור בהם.... אבל זה אולי בפורומים אחרים או בפרטי, 

בכל מקרה, ברוך הבא למסע, בהצלחה גדולה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן