ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה 1529 צפיות

נפילה לפני 7 שנים #102089

בס"ד
אז ככה חברים לא מזמן נפלתי וגם לצערי לא הייתי זמן רב באתר. וזו הייתה הטעות שלי. קצת עליי. אני פסנתרן שכל מה שהוא רוצה הוא לנגן וללמוד יצירות חדשות כמו של המלחינים רחמנינוב ושופן. אבל דווקא למדתי מהפסנתר משהו. שאם אני רוצה להגיע למטרה שלי (במקרה של הפסנתר ) אני צריך להתחיל לאט ואז להגביר את המהירות ומפה למדתי שעל ידי כח רצון אמיתי אנו מסוגלים לנצח את התאווה בעזרת ה' מצפה לקחת את הבעיה שלי ברצינות ולהתמודד עם זה כמו שמעולם לא התמודדתי דבר נוסף שאני חייב לציין הוא שהתאווה מורידה מן הבטחון העצמי (תאמינו לי יש לי נסיון:disappointed_relieved:). מאחל לכל חברי האתר חג אביב שמח והחלמה מהירה

בבקשה מכם תשלחו לי כמה שיותר חיזוקים. אוהב אתכם והחלמה מהירה

תגובה: נפילה לפני 7 שנים #102091

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה שצריך לקחת את הבעיה שלי ברצינות..
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: נפילה לפני 7 שנים #102105

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר חזרת אלינו וזה מה שחשוב 
בתוכנית למדתי שהנקיות היא רק להיום
אין לנו לבכות על העבר אלא להתיחחס ממש לרגע הזה הקרוב האם אני באמת רוצה להיות נקי אני שואל את עצמי ומבקש מהנשמה שלי לענות ממש בכנות
חג שמח ומחובר

תגובה: נפילה לפני 7 שנים #102124

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חר. לליבי, קודם כל אוהבים אותך,
ושתים, מאהבה אני כותב לך, עקב גילך הצעיר הייתי מציע לפתוח את הנושא עם אחד ההורים, או עם רב, או מישהו מקצועי, בגיל שלך יש אפשרות להיעזר באנשים חכמים, וחבל על כל יום של סבל,
אני איתך, קח כוח, אבל לבד והחלטה שזה פעם אחרונה, הינו החלטת שווא, ורק על ידי עזרה נוכל להיגמל מזה,
באהבה ממני הקטן.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נפילה לפני 7 שנים #102128

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

צר לי להודיע לך שמה שכתבת שעל ידי כח רצון אמיתי אנו מסוגלים לנצח את התאווה זה טעות גמורה.
מי שהוא מכור ומקננת בקרבו מחלה כזו לא יעזור לו כל רצון שבעולם.
וחבל על כל נפילה שתבוא בעקבות אמונה בכוח הרצון.
כדאי לך להשתמש בכלים אחרים מלבד כוח הרצון.
בהצלחה.
אוהבים אותך מאוד ודואגים לנקיותך.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: נפילה לפני 7 שנים #102129

אריה ענק אני רק מזכיר לך, שכל מה שאתה נקי ומצליח להתגבר זה רק בגלל כוח הרצון שלך!
אז אל תזלזל בו. כוח הרצון זה מה שמניע אותנו להצליח ולהחלים, בלעדיו לא היינו כאן ובטח שלא היינו מחלימים

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: נפילה לפני 7 שנים #102153

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

צודק.
טעות שלי.
שחכתי להוסיף מלת "בלבד".
כמובן שכל מה שאנו עושים זה מכוח הרצון.
הכוונה שלי היתה שלא מספיק לרצות בלי לעשות פעולות.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: נפילה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124227

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסכים בהחלט.
הצעד הראשון - הודנו כי אנחנו חסרי אונים למול התאווה.
אין לנו כח להילחם בה, לכן אנחנו זקוקים לעזרה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן