ברוכים הבאים, אורח

וואו הקב״ה הוביל אותי ל90 יום כנראה שהוא ממש אוהב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: וואו הקב״ה הוביל אותי ל90 יום כנראה שהוא ממש אוהב 1270 צפיות

וואו הקב״ה הוביל אותי ל90 יום כנראה שהוא ממש אוהב לפני 6 שנים, 11 חודשים #101848

• ar
  • רצף ניקיון נוכחי: 229 ימים
  • חבר חדש

שלום זה אבי מכור לתאוה 

רציתי לשתף שהיום בחסד גדול של הקב״ה הגעתי ל90 ימים של נקיות  וזה ממש משמח אותי . אבל מהצד השני אני יודע שעכשיו מתחיל החלק הקשה כי אני אדם של ווים ולכן היה לי מאוד חשוב להוכיח לעצמי שאני יכול להגיע ל90 ימים וזה אולי במנגנון התת מודע כדי להוכיח לעצמי שאולי בכל זאת אני לא מכור אבל האמת האמיתית היא שאני מכור לתאוה !! 
והדרך לנצח היא א. לא להילחם
פשוט לתת לו להוביל ולהילחם בשבילי כי אן אני ילחם זה אבוד מראש זה גדול עלי 
וזה נכון לגבי כל הדברים בחיים . 
ב. לדעת תמיד שרק להיום עד עכשיו היה לי קצת קל כי בתוכי תוכי ידעתי זה סוף כל סוף 90 יום הגם שלפעמים כל יום היה נראה לנצח ובלתי אפשרי היה לי לחשוב שאני ישאר נקי לשתי דקות הבאות ,אבל בכל זאת זה היה מלחמה לזמן מוגדר ועכשיו שאני יודע שזה מלחמה לכל החיים כבר עצם המחשבה הזאת מפחידה וגורמת יאוש אז עכשיו יותר מתמיד צריך להכניס בראש רק להיום !!! ומשפט זה כדי שיהא שגור על לשוני . 
הדבר השני שר רציתי לשתף שיצא לי לפגוש חבר שלא ראיתי תקופה והוא סיפר לי שהוא נמכר לסמים והוא היה בגמילה חודשיים ויצא לנו לדבר על תוכנית הצעדים ואיך לישם אותה ומה אפשר לקחת ממנה , בסופו של דבר הוא סיפר לי שהוא עוד פעם חזר לסמים ושאלתי אותו האם הוא בקבוצות טלפוניות והוא אמר לי שלא 
ולמדתי מזה שלא משנה התוכניות גמילה אם אתה לא ממשיך כל הזמן אם הצעדים ומבין שבזה אתה צריך להשקיע את מיטב כוחותיך אתה תיפול ושאתה תיפול אתה תתחרט על זה (הוא היה נראה רע ברמה זוועתית ) והאמת שאנחנו גם נראים ככה מתי שאנחנו באובססיה רק שאולי אצלינו זה מוחבא בפנים עמוק כדי שאף אחד לא ידע מה שאין כן בסמים .

תגובה: וואו הקב״ה הוביל אותי ל90 יום כנראה שהוא ממש אוהב לפני 6 שנים, 11 חודשים #101860

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

תתחדש על 90 יום. אבל כמו שאמרת מצוין שאם לא נעבוד את הצעדים מהר מאוד נאבד הכל...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: וואו הקב״ה הוביל אותי ל90 יום כנראה שהוא ממש אוהב לפני 6 שנים, 11 חודשים #101874

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אבי
מזל טוב על ה-90 יום זה ממש לא מובן מאליו
אם אתה איש של יעדים אז היעד הבא 120
הכוונה עד 120 שחוגגים ביום הולדת אל תתבלבל לא 120 יום 
בכל מקרה עדיף להתמקד בהיום רק להיום וה-120 יגיעו עם הזמן

תגובה: וואו הקב״ה הוביל אותי ל90 יום כנראה שהוא ממש אוהב לפני 6 שנים, 11 חודשים #101895

חשוב לי להבהיר נקודה מאד חשובה:
יכול להיות שאנשים יבינו מהכותרת שלך דבר שגוי מאוד: שה' אוהב רק מי שמצליח.
מי שלא זוכה ל-90 יום הקב"ה חלילה שונא אותו?
זה לא נכון לחשוב ככה ואנשים יכולים להבין את זה בצורה שלילית.
ידוע לי שלא עשית את זה בכוונה אבל אתה חייב להבין אחי שהקב"ה אוהב כל אחד ואחד ללא שום קשר למצבו הרוחני, יש לה' אהבה אינסופית אליו ורחמים אינסופיים אפילו לרשע הגדול ביותר בעולם. ה' גם לא חפץ במות המת כי אם בשובו מדרכיו וחיה. הוא תמיד תמיד אוהב כל אחד ואחד ממש.
זהו. רק היה חשוב לי להבהיר את הנקודה הזאת ושאנשים לא יתבלבלו ביסוד חשוב זה.

חוץ מזה אני שמח לשמוע על 90 יום נקיות ובעזרת ה' תעלה מחיל אל חיל!

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: וואו הקב״ה הוביל אותי ל90 יום כנראה שהוא ממש אוהב לפני 6 שנים, 11 חודשים #101903

מזל טוב! כל הכבוד!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: וואו הקב״ה הוביל אותי ל90 יום כנראה שהוא ממש אוהב לפני 6 שנים, 11 חודשים #101929

אוהב אותך ואה ואהי ישתבח שמו לעד
אני לא הייתי אומר שהבעיה שבפוסט שלך זה שה' אוהב אותך כי בנאדם שיש לו 90 ימי טהרה ונקיות
מרגיש ועוד איך שהוא מרגיש שה' אוהב אותו כי נקיות מביאה רוחניות והרגשה אמיתית 
אבל מה שלא מצא חן לי זה שלא מספיק הדגשת שצריך להמשיך ו90 יום זה לא הכל אני הייתי מבין מהפוסט שכל 90 יום אפשר לחטוא כמה ימים חלילה ואח"כ עוד 90 יום ???
כמובן צריך םהתמקד לכל יום לגבי עצמו  אבל צריך להפנים שיום ועוד יום מצטרפים לחשבון גדול ופרוטה לפרוטה מצטרפת
אני מאחל לך שתהיה בענין זה כמו ר' עקיבא שאחרי 12 שנה שלמד תורה ולא היה בבית בא הביתה ועמד מאחורי הדלת ושמע ששכנה של אשתו צוחקת מאשתו שאין לה בעל והוא כבר שנים לא בבית ואז אמרה אשתו של ר' עקיבא לשכנה שמיצידה הוא תשמח אם הוא ישאר שם עוד 12 שנה ור' עקיבא שמע זאת מיד הסתובב וחזר לעוד 12 שנים !!! וקשה מאוד למה לא נכנס להגיד שלום רק דבר כמה מילים תשאר לשבת אחד???
אלא ר' עקיבא ידע שאינו דומה 12 שנה לימוד פלוס עוד 12 שנה ללימוד של 24 שנים ברציפות בלי לעצור באמצע.... ואכן אני מאחל לך שלא יעבור אלפית שניה מה 90 יום האלו האהובים עליך ועלינו ועל הקב"ה ומיד תתחיל לכיון עוד 90 עד 120 שנה בריאות ומלאות נחת 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן