ברוכים הבאים, אורח

90 היום של נהירו דאנפין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: 90 היום של נהירו דאנפין 3467 צפיות

90 היום של נהירו דאנפין לפני 7 שנים, 1 חודש #100288

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

תודה לה' שנתן לי יום נקי נוסף. אנא ה' עזור לי להישאר נקי גם מחר, רק מחר.
תודה לכל החברים שמקפידים בהידור לענות פה לכל פוסט, עזרתם לי וחיזקתם אותי. נותן לי כל כך הרבה שלווה ועצמה לדעת שעכשיו אני יכול ויש לי ממי לבקש עזרה.
עדיין יש לי הרבה שאלות על הדרך ואני חושש מאוד מלהתמסר אליה. האם היא תגרום לי לירידה בדת? האם בעצם מדובר בסוג של כת? 
אבל אחרי כל השאלות אני נזכר שזה בכלל לא משנה. יש לי תשוקה להגיע כבר לנקיון ואני אעשה את מה שצריך כדי להגיע לזה.

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי נהירו דאנפין.

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים, 1 חודש #100291

התאווה מורידה - התוכנית מעלה...

ראה כאן עוד על התוכנית: [וכן חפש בפורום - יש על כך הרבה].
gye.org.il/forum/15-%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%9E%D7%94/42572-%D7%93%D7%A2-%D7%9E%D7%94-%D7%A9%D7%AA%D7%A9%D7%99%D7%91#42572

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים, 1 חודש #100292

• נהירו דאנפין
  • דירוג כסף

זה מוכח
תודה על הקישור 

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים, 1 חודש #100299

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר. 
דבר ראשון אני רוצה לומר לך שההבנה שעם כל השאלות העיקר לעשות את התוכנית היא ממש חשובה וזה ממש עיקר ההצלחה. 
אני לצערי לקח לי זמן להגיע לזה.
דבר שני התוכנית אינה כת ולא חסידות ואפילו לא דת.
זה תוכנית ״רוחנית״ ובאמת היא מועילה לכל אדם באשר הוא. 
רוחנית ולא דתית אמרנו כי זה לא קשור לדת אלא לרוחניות. לאלוקים. למשהו יותר גדול וחשוב מהמציאות הגשמית-הפשוטה שיש לנו בעולם. 
ואגב כמעט כל התוכנית מופיעה בספרי המוסר. זה עבודת הנפש עבודת המידות. יש גם ספרים שנכתבו על הקשר ביניהם. 
לגבי ירידה ברוחניות אז יש באמת חברים שמדווחים שבהתחלה יש להם ירידה ברוחניות אבל מבחינתי זה ״ירידה לצורך עליה״. 
כי וודאי וודאי שאם נוכל לקיים את כל המצוות אז הכל יהיה מושלם. 
אבל אנחנו לא יכולים. ואם עכשיו כדי להיות יהודים יותר טובים וכדי שנוכל להתחבר למצוות ממקום יותר קדוש-אמיתי-בוגר-רציני אז נצטרך לחוות איזושהיא ירידה אז זה שווה את זה כי בתוצאה אז כל המצוות יהיו יותר טובות. בכמות ובאיכות.
אגב ״סוד הכניעה״ מדבר הרבה על הנושא של הרוחניות של הצעדים. תחפש בפורום ותמצא את זה. 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים, 1 חודש #100338

• נהירו דאנפין
  • דירוג כסף

כל יום בחיים הוא צינור שנכנסים אליו כשמתעוררים ויוצאים ממנו כשהולכים לישון. הצינור עולה ויורד. החוויות שאנו חווים יוצרים רגשות, הרגשות גורמים לנו לעשות מעשים וחוזר חלילה.

מי יודע לאיפה הצינור של מחר יוביל אותי, כמה הוא יעלה כמה הוא ירד. האם הירידה תאתגר את הנקיון? האם אעמוד במבחן? אין לי שום דרך לדעת ואין לי שום דרך להבטיח את זה.

עוד של נקיון עבר עלי בחסד ה' חסד חינם. אנא ה', בחסדך הגדול, תן לי רק עוד יום אחד.

שבת שלום חברים

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים, 1 חודש #100343

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב
אחרי המעשים נמשכים הלבבות ואולי הם אלו שבונים לנו מה יעבור לנו בצינור 
המעשים אצלי אלו המעשים היומיים שאני עושה ובעזרת ה ישמור אותנו נקיים להיום כך שהצינור יתן לנו הרבה שפע 
אמן

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים, 1 חודש #100421

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ישר כח על הקפיצה למים

בהצלחה

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים, 1 חודש #100875

• נהירו דאנפין
  • דירוג כסף

אחרי 20 יום נקיים בחסד א-ל, אני מחפש ספונסר. אודה לעזרתכם והצעותיכם.
מנדל

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים, 1 חודש #100886

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי,
אולי אוכל לעזור לך,
בכל מקרה, אני שמח בשבילך שהתקדמת בהחלמה
אוהב תמיד.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים #101617

• נהירו דאנפין
  • דירוג כסף

שלום חברים,

בחסד ה' אני נקי רק להיום 35 יום. החלטתי לשנות את הכינוי שלי ממנדל (אישתי לא היתה מרוצה שלקחתי את השם של הבן שלנו לכינוי, גם אני האמת לא בטוח למה עשיתי את זה) לנהירו דאנפין, ובקיצור - נהירו.

בכ"ח בשבט השנה, אחרי המון זמן של נפילות מול הסמרטפון הפרוץ שלי, כששנים אני מכיר את תכנית 12 הצעדים ואת שמור עיניך, כשאני יודע כבר שאני חסר אונים מול התאווה אבל עדיין לא מוכן לבקש עזרה, התקימה שיחה ביני לאישתי. טענתי בפניה כי אני מרגיש שהיא אינה מעוניינת בי כל כך. בתמורה היא שאלה אותי האם אני מעוניין בה.

פני האדימו, ידעתי את התשובה. אני מעוניין בה מאוד אבל יש משהו שמעיב ומפריע...

לרגע ניסיתי עוד למצוא דרך להתחמק, אבל הבנתי שהיא כבר יודעת, או לכל הפחות מרגישה, ומיותר לחלוטין להמשיך להתעקש. הודיתי לעצמי ולה כי אני מכור וחסר אונים בהתמכרותי לפורנוגרפיה ואוננות, וכי אין לי ברירה אלא לבקש עזרה ולהתחיל לחיות על פי הצעדים.

שנים של בדידות והסתרה באו אל קיצן. המהפך התרחש בין רגע וחיי השתנו מן הקצה אל הקצה.

אני אסיר תודה על כך. אני משוכנע כי ה' הוא שהאיר את פניו אלי, דחק אותי לקיר, ואף נטע בי די דעת כדי להבין שהגיע זמני להיכנע. אני מרגיש כי לא נותר לי כל ברירה אלא למסור את חיי לרצונו והשגחתו ולקבל את כל אשר יביא עלי בענווה ובהכנעה.

שלכם
נהירו

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים #101621

תשמע, מעודי לא ראיתי כזה אדם נחוש להתמודד עד קצה גבול היכולת! אני מוריד בפניך את הכובע שלי!

מה אגיד לך, אתה פשוט סמל דמות ומופת לנו, לכולנו, פה בפורום על העוצמה שאתה מפגין מול עינינו פעם אחר פעם - בכל הכוח! 
אנו גאים בך באדם כמוך!
ירבו כמותך!!

אני אישית אשמח מאוד שתשתף אותנו (אם תוכל כמובן) על ההתמודדות הזו. (בעיקר מה שמסקרן אותי אם ידעת מהאתר הנפלא והמדהים "שמור עיניך" מה קרה עד היום? ).

אוהבים!
נשמה טובה - שתצליח תמיד! אמן!!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים #101622

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים, מקווה להתקשר אליך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים #101629

• נהירו דאנפין
  • דירוג כסף
חידושים,

תודה על דברי החיזוק. במענה לתהייתך, אני משוכנע שישנם עוד מאות יהודים יקרים שמנויים למייל היומי של שמור עיניך, יודעים בדיוק מהי הדרך להחלמה, אבל מתביישים לחשוף את עצמם אפילו בשיחת טלפון אנונימית. וכך הייתי גם אני במשך כמעט 5 שנים. 

בנוסף לזה היתה גם בעיה השקפתית. למדנו בישיבה, ע"פ תורתם של ענקי החסידות שההתמודדות עם התאווה צריכה להיות ע"י "הסחת דעת", דהיינו לא לחשוב בכלל על כל הנושא, ולהתרכז בתפילה ותורה, נגלה וחסידות. בשבילי הגישה הזו היתה מאוד בריאה כי אני לקחתי את זה לכיוון של הכלה וקבלה. לעיתים אף הייתי חושב שזהו נחת רוחו של אלוקים, "נורא עלילה על בני אדם", שיהודי מקיים תורה ומצוות על אף העבירות שהוא עושה. כשנחשפתי לשיטת 12 הצעדים, מאוד חששתי לעזוב את דרכם הקדושה של רבותינו, שהתנגדו לכאורה לעיסוק ישיר עם התאווה ואף אמרו שהעיסוק כשלעצמו עשוי לגרום לנפילות.

עם זאת ברור לי היום שמי שהוא מכור צריך לקבל טיפול שמתאים למכורים. כמו שאלכוהוליסט ודאי לא היה נמנע מללכת לקבוצות כי זו רפואתו, גם אני שמכור לתאוה, אין לי להימנע. עכשיו שנכנסתי לתכנית, אני אסיר תודה לאלוקים שיצר גם דרך לעבוד אותו בנקיות.

תגובה: התחלתי את אתגר ה-90 יום! לפני 7 שנים #101632

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

לא מובן מאליו.
כל אחד מגיע בזמן שלו.

וכמו שרוי קיי כתב (מקים SA - מכורי התאווה):
בחלק מהמקרים אנחנו לא צועדים את הצעד הראשון.. הוא זה שמשיג אותנו..

בהחלמה.
חיבוק

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: 90 היום של נהירו דאנפין לפני 7 שנים #101640

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני רק מנסיון מר מאוד ממליץ לך להיזהר מאוד!!! מאוד מה אתה משתף ואיך, זה יכול להיגמר מאוד רע. 
גם הרבה פעמים בהתחלה האשה שמחה ואז קולטת שאנחנו מכורים ונכנסת לפאניקה... 
בזהירות ובהצלחה!
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן