ברוכים הבאים, אורח

גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון
(0 צופה) 

נושא: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון 11079 צפיות

גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133193

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם, ושלום לי, שמח בחלקי.
אני מתחיל כתיבה של יומן חדש כשאני די שבור וסדוק, יש לי פה כבר יומן אבל אני לא מסוגל לחזור ולכתוב בו כי הוא היה מלא בהצלחות והייתי שם בהיי גבוה מאוד, ועם כל הגובה הזה הגיע התרסקות. פשוט שבוע שעבר הייתי על הגובה של גג העולם והיום אני מרגיש בתחתית. שוב לבנות הכל מהתחלה.
עברה גוררת עברה ומה שנכשלתי שבוע שעבר הנה היום שוב נכשלתי אחרי ששמרתי שבוע שעבר למשך 11 ימים רצופים...
אני מודה על האפשרות הזאת של מסע החיים בכתיבה והשתתפות של חברי הפורום המקלים עלי במסע, אני יודע שאני לא לבד, אני יודע שזה אפשרי. יש פה כאלה שנקיים כבר כמה שנים, אין סיבה שאני לא. בסופו של דבר זה אני שלוקח את הבעיה יחד איתי, אני לא רוצה אותה אבל אני עושה את כל הפעולות המשמרות אותה קרובה אלי.
כמה פעמים כבר הבטחתי והרגשתי שהנה זו הייתה הפעם האחרונה למען חיים טובים יותר עבורי, כמה פעמים כבר הייתי במצב הזה בעבר והבטחתי שלעולם לא עוד, ושוב ושוב הרס עצמי, שוב ושוב מתרומם עד שאני בעצמי חייב להפיל את מה שבניתי.
אני אוהב את החיים ואוהב אתגרים ואוהב להצליח ואוהב כל דבר הנקרא לדרכי, אני אף פעם לא מוותר. אני אנצח  במסע הזה. אני חושב על הכניעה, אני יודע שהמחלה הזאת חזקה ממני וזה הוכח לי אולי מאות פעמים. כל כך הרבה שנים שאני רוצה להפסיק, השתמשתי בנקודות יציאה שונות, "מיום הולדת הזה אני נשאר נקי" וכו'.. "מראש חודש אדר..." שוב נפילה.
היום אני באפס ימי נקיות, אבל גם הטבלה הקודמת של ה11 יום התחילה מאפס.
כל רגע הוא רגע חדש והחיים הם יפים, אתגרים וניסיונות הם חלק בלתי נפרד מחווית החיים. יוצא לדרך בעזרת ה' נעשה ונצליח.

יומן שכתבתי באותו יום בו נפלתי לראשונה משנרשמתי לאתר פה:

יומני היקר שלום וברכה,

אני מתחיל לכתוב אותך מחדש. אני משאיר את היומן הקודם מאחור ומגיע אלייך כשאני מפוקח יותר ומלקק את פצעי הנפילה. שמח בחלקי אהוב יקר שלי. החזקת מעמד כל כך הרבה זמן באופן יחסי אלייך, 11 ימים, אני מבקש ממך שתזכור גם את כל הימים האלה ואיך שהחזקת איתם מעמד. אני אוהב אותך. בבקשה ממך, ממש בעוד רגע זה ראש חודש אדר, אתה חייב להתמלא בשמחה. מאיפה תביא שמחה? מתוכך. אתה בנאדם טוב, אתה יכול ליפול בעצות היצר, קח אחריות על המעשים שלך. כולם יודעים שאתה רוצה להפסיק אך כן, זה ברור גם כמה שזה כיף לך הצפיה הפורנוגרפית, איזה עונג וכל מה שקורה שם. נכון שאתה נשוי, נכון ש"פתך בסלך" אבל את הפורנו אתה מכיר הרבה לפני שחלמת על להכיר את אשתך. יש פה "תחרות" רצינית. ברור במי אני תומך. אם כן למה משוא פנים? אם אתה תומך בכך שאשתך תנצח למה אתה בוחר לעזור גם לפורנו לנצח? למה אתה לא נלחם מספיק חזק? אתה חייב נפילות? מאז שהתחלתי את אתגר 90 הימים החזקתי 11 ימים ונפלתי, לאורך הימים האלה הייתי בהיי מיוחד של הצלחה, האמת שחששתי מהיי הזה. ידעתי שאם עליה כזאת יכולה לבא גם התרסקות גדולה. פשוט יש בי משהו הרסני שחייב להרוס כל דבר שאני בונה, כאילו אני לא מאפשר לעצמי שיהיה טוב. אני לא מוותר, אני עוד חי, כל זמן שהנר דולק אפשר עוד לתקן. אני לא מוותר. אני מתחיל מחדש והפעם חכם יותר, אני יודע לזהות מה הביא לי את הנפילה - מקום לבד עם עצמי, אינטרנט פתוח. למה בכלל להקליד את התועבה הזאת בחיפוש של גוגל? זה אני מביא את זה על עצמי. חייב להיות יותר ערני, יותר חזק, יותר פיקח, יותר יותר יותר. האם אני לא מספיק? עובדה שנפלתי. גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד. את הצעד הזה אני מתחיל עכשיו מחדש. 11 הימים שקדמו לזה היו רק להראות לי שכשאני רוצה אני יכול, אני לא מוותר.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי שמח בחלקי.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133195

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי חבר, תודה על השיתוף,  
מזדהה מאוד עם תחושת החוסר אונים, גם אני מנסה תמיד לנצל אינספור הזדמנויות בשביל למצוא את נקודת היציאה.. 
כל חיי הבוגרים ניסיתי ולא הצלחתי,  
בשנה האחרונה מאז שהצטרפתי לשמור עיניך ולאט לאט התחלתי להכיר חברים, ובעיקר מאז שהתחלתי ליצור קשר אמיתי איתם (ולא רק הכתיבה האנונימית שהיא צעד יפה בשביל התחלה אבל לא הדבר האמיתי) 
לקחתי ספונסר והתחלתי לעבוד צעדים, ראיתי שינוי מהותי  והתחלתי לצבור תקופות נקיון שלא יכולתי בעבר  לחלום עליהם, היה לי 127 יום ואז נפילה כואבת..והנה אני כמעט ב90 יום סיבוב שני, 
בעבר שבוע נקי היה אצלי השג ענק ולא רגיל, 
אז תדע לך שזה עובד!!! 
באים משתפים יוצרים קשר ובעיקר מנסים להתקדם לצעדים משמעותיים של החלמה, והישועה תבוא!!!! 
אתהתה מוזמן ליצור איתי קשר באישי !!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133197

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל, כולם כך. מראש השנה מיום כיפור, משובבים וכו' וכו'. 
חסד ה' אני יכול לומר לך, שמאז שנכנסתי לכאן, פעם ראשונה שאני אכן גומר שובבים נקי. 
בזכות הקהילה הקדושה כאן. שאני מאמין באמונה שלמה, שכמה שאנו מתחבאים כאן באנונימיות, בשמים היינו צריכים להתחבא אם לא היינו כאן, וזה שאנו כאן יתן לנו את הכבוד.
לעצם הדברים, האם חייבים את הקשר האמתי, לא בטוח. פגשתי מישהו שזה דווקא עשה לו רע. ואני ב''ה מסתדר כאן. 
מה שכן חשוב, להיכנס די הרבה, ובפרט ביום קשה. 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133204

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

לעצם הדברים, האם חייבים את הקשר האמתי, לא בטוח. פגשתי מישהו שזה דווקא עשה לו רע. ואני ב''ה מסתדר כאן. 
מה שכן חשוב, להיכנס די הרבה, ובפרט ביום קשה.

אני משתדל לא לתת עצות.... ורק לכתוב את מה שעבד לי.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133211

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאוד אח יקא ואהוב! 
גם אני הייתי שם במקום הזה ללא הרף.. במשך שנים.

תמיד מצאתי את עצמי חוזר לנקודת ההתחלה.. לא משנה מה עשיתי.

ההצטרפות לSA עבורי היא זו שטרפה את הקלפים. הקפתי את עצמי דרך הקבוצות במלא חברים לשעת צרה. לעזור ולהיעזר. לקחתי ספונסר. התחלתי לעבוד על הסיבות שבגללן אני בורח לתאווה מלכתחילה.. 
וזה עבד. כל יום רק להיום זה עבד.
ובתקופות שהפסקתי לעבוד את התכנית (כגון זאת הנוכחית) שוב אני מוצא את עצמי נאבק.. וזה כמו להיאבק ברוח.. בשד.. במים... אתה מזיז אותם כאן הם באים מכאן.. אי אפשר להיאבק בזה.. חוזר להיות כמו בנאדם שטובע ומשתולל בכל הכוח להישאר מעל המים עד שפשוט נגמר לו הכוח והוא שוקע, כשהפתרון זה בעצם להרפות ולהירגע ולשחרר. ולתת למישהו אחר להוציא אותך (אלוקים במקרה שלי)

מה שעבד עבורי זה אותו דבר שעבד עבור עשר שמעון. וזה הדבר היחידי שעבד עבורי אחרי שנים של התבוססות בתוך הביצה הזאת של התאווה. ורק להיום זה יעבוד שוב... אם אני יעבוד את זה..

מתפלל לאלוקים לכוח ונכונות עבורך ועבורי לעשות את הדבר הנכון עבורינו.

אוהבים ותודה על השיתוף!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133243

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, כל הכבוד על הנכונות להתחיל מחדש, לצערי, החלטנו הרבה פעמים להפסיק, וקשה להישאר בהפסקה, הפתרון שלנו זה לא להחליט להפסיק, הפתרון שלנו זה 12 צעדים, שעושים ביחד עם ספונסר וחברים לדרך, מציע לך להצטרף אלינו בכל הכוחות ובכל הכלים שתוכנית מציע, מאחל לך הרבה חיים טובים ומאושרים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133248

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכולם על התגובות. יש בי משהו שפוחד להיכנס למסגרת רשמית של 12 צעדים וממש להיכנס לעניין עם קבוצות וברצינות, כי אני אומר לעצמי שאתן לעצמי עוד הזדמנות לצאת מזה פשוט בלי להיכנס ולהיות חזק. אני מרגיש טוב ומקווה מאוד שהפעם זו הפעם האמיתית שבה אעשה הכל כדי לא ליפול, מקווה לא להתבדות.
היום זה היום הראשון אחרי שאתמול צפיתי בפוי', ברוך השם הצלחתי לשמור על מצב רוח טוב ואשתי לא הרגישה עלי שמשהו עבר עלי, יכולתי לתרץ בקלות שזה עייפות... אני יודע שאני בבניה, שאני בכיוון  חיובי, כאילו שיש בי משהו של הרס עצמי שלא מוכן לתת לי להיבנות, חייב להרוס. אני לוקח את ההרס העצמי הזה איתי במקום מזמן כבר להשאיר אותו מאחור.
היום זה יום ראשון של נקיות בעזרת ה'.
אני תחת השפעת הנפילה של אתמול אז לא בכיוון שלי לרצות לצפות עוד כשאני עוד כאוב מהנפילה של אתמול. חייב לזכור את זה תמיד.
היעד שלי הוא 90 או כמו שאומרים - רק להיום. היום אני נקי.
הלוואי ולכל החיים, לדבוק באמת, לדבוק במציאות, לחיות במציאות, לאהוב את עצמי ולהצליח במטרות.
יוצא לדרך שוב! 
אני יכול לעשות את זה

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133252

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

מחשבות שעולות - אולי אני מכור לתחושה של הנפילה? אולי יש בי צד הרסני שמכור להרגיש נפילה ולבנות מחדש...
שמעתי את המילים "ואהבת לרעך כמוך" זה הזכיר לי לאהוב את עצמי, לקבל אותי, לתמוך בי ולעודד אותי לפחות כמו שאני עושה פה עם "רעך".
החיים הם יפים ומלאים בריגושים מסוגים שונים, גם ליפול זה סוג של ריגוש, האזור המסוכן, האזור האסור...
מתחיל להרגיש על הגל מחדש, הפעם אני מרגיש שאני במסע מפוקח יותר, פעם קודמת הייתי בהתלהבות חסרת פיקוח ומעצורים ויחד איתה הגיע התרסקות גדולה. תודה לא-ל שאפשר כל פעם להתחיל מחדש, מדהים שאפשר עוד לתקן גם מהתחתית.
הנה אני שוב מאושר על אמת, האושר שלי לא תלוי בטבלה אלא בי. הטבלהכן סוג של מד מצב רוח, חייב להגביר
חיוך והמשך של ערב טוב

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133267

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

תמשיך לשתף,
והעיקר להשקיע,
אל תבחל בשום אמצעי,
שאתה חושב שיביא לך החלמה,
אם זה כתיבה באתר שיתוף בפרטי במייל טלפונים או קבוצות חיות,
נעשה הכל כדי להחלים.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133275

ואוו בהצלחה שמח בחלקי.
איזה אלוף אתה, כיף שאתה עם מצב רוח טוב, זה מאוד עוזר בהחלמה.
כתבת בתחילת דבריך שאולי אתה מכור לנפילה.
ואני שואל נו ו? אז מה אם אתה מכור לנפילה?
האם בגלל שאתה מכור למשהו לא טוב אז תזרום עם זה.
גם אני מאוד עצבני. אז בהתחלה אמרתי אין מה לעשות זה מי שאני.
ואז התחתנתי והבנתי שיופי לי שככה אני, אבל מעכשיו זה פוגע באנשים שיקרים לי זה פוגע בי, אז אני רוצה להשתנות.
אותו דבר אצלך, יש לך תאווה למשהו שהוא לא טוב. ואם אני אגלה לך סוד קטן, אז לא רק לך יש את זה,
גם לי יש, ואני בטוח שיש פה עוד כמה חברים שגם להם יש את זה.
והסיבה היחידה שאתה כאן וגם אנחנו זה כי החלטנו שהתאווה הזאת בצורה הזאת לא טובה לנו.
אז יאללה אלוף אחד, צא לדרך ותכבוש את כל היעדים.
עכשיו המטרה זה פורים, החג שבו האמת הפנימית יוצאת לאור. האמת שאנחנו לא רוצים את זה, אלא רק להדבק בקב"ה.
אח"כ יש את פסח החג שיוצאים לחרות מהשעבוד של היצר. להראות לתאווה הרעה מי הבוס האמיתי.
בהצלחה חבר יקר.
המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133281

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

דברי חכמה!!! תודה על שיתוף הידע. נכנס ללב

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133282

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום
שלום לך שמח בחלקי, האם אתה שמח בחלקך, עכשיו עכשיו?

ברוך השם הגרף מאחרי הנפילה ההיא לכיוון למעלה ואני מרגיש טוב והקשר עם אשתי הוא טוב ברוך השם שימשיך ככה.

משהו שנזכרתי, בעבר הייתי מדבר עם פסיכולוג ושמתי לב שעיקר השיחה שלנו מתמקדת בהתמכרות שלי לפוי', אני זוכר שאמרתי לו שהייתי רוצה שנדבר על עוד דברים כי אנחנו מתמקדים רק בדבר אחד...

הוא ענה שלא אעשה מזה עניין שולי, כאילו זו בעיה על הדרך ובא נתעסק בדברים העיקריים יותר. זה עיקרי.

למעשה גם מישהו כאן בפורום שאל אותי מה התמודדויות נוספות שיש לי בחיים?

יכול להיות שהבעיה הזו כל כך עיקרית שהיא מעלימה עוד בעיות...

אני זוכר שהייתה לי תקופה של נקיות שפתאום שמתי לב שגם קשה לי להתעורר מוקדם בבוקר וזה משהו שממש הייתי רוצה שיקרה, פתאום מתגלים דברים...

ברוך השם היום הוא מתנה, שונה בתכלית מכל הימים, הוא פשוט היום הזה, כל רגע הוא רגע חדש.

אוהב אתכם, זכות בשבילי לכתוב פה, תודה על התגובות ותחושת הביחד.

באהבה

שמח

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133315

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב! הידיעה שאני עדיין בתוך השבוע שבו נחשפתי ללכלוך קצת מציקה לי ואני רוצה שכבר יעברו הרבה ימים של נקיות. מצד שני, מודע לדרך. אני הבאתי את עצמי לכאן ואני לא אנטוש אותי גם ברגעים קשים.
ממשיך לשמור על גישה אופטימית וחיובית, אף פעם לא ליפול ולהיות מוכן לאתגר ולהתעלות שבאה בעקבותיו.
היום אני בוחר להיות שמח.
כשבני ישראל יצאו ממצרים לחירות עולם, היו תחת עול השיעבוד, הרבה מהם לא רצו בכלל את החופש, אלא שכן בחרו בחופש, עברו תלעות וקשיים בלי סוף - בכו והתלוננו, אפילו נפלו בחטא העגל שבוע אחרי מתן תורה! הדרך אל החופש יכולה גם לעבור 40 שנה במדבר, אף בסוף מגיעים אל המנוחה והנחלה. עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה.
היום זה יום חדש, רגע חדש, היום אהיה נקי בעזרת ה'. רק להיום. 
תודה רבה אני אוהב אתכם

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133316

שמח בחלקי היקר,
ממש התרגשתי לקרוא את דבריך.
כמה כוחות וכמה אנרגיות יש לך וכמה אמונה בתהליך שאתה עובר.
הדור הזה שיצא ממצרים היה דור דעה, וראים עליך שיש לך דעה.
דעה חזקה ורצונות גדולים להצליח.
נכון שאתה עדיין בשבוע שבו נפלת, אבל אל תשכח שאתה עדיין זוכר את המראות והקולות. עדיין מגרדת לך התאווה, 
ועדיין אתה מתגבר ולא נופל.
זאת גבורה אמיתית.
תמשיך ככה, ובהצלחה גדולה.
מעריך את המאמץ ואת ההתמדה,
המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 3 שנים, 2 חודשים #133329

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

המתגבר - כמעיין המתגבר! הולך ומשתבח בטוב תודה רבה!
ברוך השם אני מקבל כוחות והקב"ה עוזר לי להבין ולזכור את הטעם המר של מלכודת הדבש...
אני כל הזמן בערנות לא להיות שאנן שהנה אני בסדר והתאווה מאחורי.. חחח כמה פעמים כבר הייתי בסרט הזה, מקווה שהפעם יווצר פה רצף ארוך וטהור.
ברוך השם מבחינת תאווה במחשב אני מצליח להיות ערני, עכשיו מתעוררת לי הבעיה ברחוב שם אי אפשר לברוח, בחורות ונשים בכל פינה - איך שומרים עיניים????? שמח על עליית המדרגה מבחינתי שזה ערנות ברחוב על פני המחשב. כמובן שגם וגם

זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן