ברוכים הבאים, אורח

חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה
(0 צופה) 

נושא: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה 3917 צפיות

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 3 חודשים #140735

מאז הכניסה המחודשת לאתר 90 יום של נקיות מלאו להם עכשיו , היה נפילה כמובן בין ספירה לספירה 
אני מסתכל על המספר ולא נראה לי הגיוני כל כך הרבה זמן עבר.. 
אבל אני גם לא מאמין שאחרי המשבר שקרה לי ולאשתי אני לא ברחתי להתמכרות עדיין 

מקווה להחזיק עוד יום  

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 3 חודשים #140737

מחזק אותך מחפש תשובה היקר! 
ממש הצטער לקרוא את השורות על מה שעברת עם אשתך..חיבוק ענק אחי ותחזיק חזק! איזה מתוק זה לשמור למרות המשבר - למרות שאני יודע שזה קשה בטירוף! מחזק אותך אח, יש לך כנפי רוח!

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 3 חודשים #140799

מרגיש שאני מתחיל לאבד את זה , מעידה קטנה ועוד אחת בצפייה ואם אני לא יוצא עכשיו וכותב פה , אני מכיר את הסוף ...

אני בחוסר אונים מול התאווה .. 

אני מתפלל להשם לשמור על עוד יום:hand:

:pinch: אזהרה: ספוילר!

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 3 חודשים #140827

ממשיך לעדכן 
שמירת העיניים שלי ממש לא בכיוון הנכון , אני לא מפסיק לצפות בדברים שעלולים לדרדר אותי  ואני לא באמת חושב שאחזיק מעמד עוד זמן .. 

אני צריך לעשות חשבון נפש עם עצמי כי אני מרגיש עכשיו הרבה יותר בסכנה לחזור לשגרה הרעה הקודמת שלי מאשר לפני חודש או חודשיים,  אני ככ קרוב מאי פעם ל90 יום וממש ממש קרוב לנפילה במקביל 

מקווה לטוב .. 
תודה לכם! 

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 3 חודשים #140886

תודה רבה על העידוד , אני שמח שהגבת  לי , אני באמת אשתדל להתאמץ יותר להימנע מראייה אסורה  , אני חייב את זה לעצמי 

בהצלחה גם לך , תודה רבה!! 

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 3 חודשים #140887

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום

אל תכנע, תמשיך להילחם, ולעדכן.
הרבה הצלחה. 

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 3 חודשים #140929

עדכון
נפילה, לא מפתיע אותי בכלל האמת ..
בלי עבודה עצמית גם אם הייתי 90 יום זה לא אמיתי .  אני לא מרגיש פספוס שלא הגעתי ל90 

80 יום , ציפיתי שארגיש התרוממות רוח ככל שאתקרב ל90 יום זה האמת 

במיוחד אחרי מסע לא קל עם לחצים נפשיים , אכזבה בעבודה מהשכר , אכזבה עם ההיריון שנפל , הבלאגן עם המשכנתא 

מה שאני מרגיש זה בעיקר מרוקן מכוחות נפש , אני חושב שאני עונה על ההגדרה של יבש מתאווה ולא על ההגדרה של מחלים מתאווה 
דווקא בהתחלה זה הרגיש לי הרבה יותר נכון מרומם , אני מרגיש שאני רמאי בעיקר 

עכשיו  אין לי כוח אפילו לתפילה, לעבודה גם אין לי כוח כבר תקופה של שבועיים וחצי לפחות שאני פשוט הולך לשם בלי יותר מידיי חשק 

זה באמת מוזר לי , אם היו אומרים לי שאני אצליח לשמור חצי מהזמן הזה הייתי אומר שאם אני אצליח אני אהיה המאושר באדם 

החור שמילאה התאווה נפער יותר ויותר
נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 3 חודשים על ידי מחפש תשובה. סיבה: נפילה

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 3 חודשים #140956

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

מאוד מזדהה עם כל מה שכתבת.
רק לאחרונה הבנתי שאני מכור וכל מה שאני חווה כמו חרדות, עייפות, כעסים, אדישות, הכל נובע מאותו המעשה מכיוון שבזמנים שאני נקי לפחות שבועיים אני בן אדם אחר לגמרי והפוך לגמרי ממה שכתבתי.

כתבת:
"עכשיו  אין לי כוח אפילו לתפילה, לעבודה גם אין לי כוח כבר תקופה של שבועיים וחצי לפחות שאני פשוט הולך לשם בלי יותר מידיי חשק"
גם אני מרגיש בדיוק כמוך ולמרות זאת מבקש ממך ובשבילך להתאמץ מאוד להמשיך בשגרה גם אם אין לך חשק מכיוון שאז גם את הדברים האלו אנחנו נאבד והמצב יחמיר יותר. ואם זה יימשך כך יהיה יותר קל גם להפסיק דברים אחרים.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 3 חודשים על ידי משתמש1.

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 2 חודשים #141325

המסע הזה חשוב מידיי מכדי שאוותר עליו , אין ברירה אלא להילחם ולשחרר שליטה , יש דברים שלא בשליטתי בין אם זה הפרנסה או הזרע קיימא או שמירת הברית , 

אני יעשה את ההשתדלות ואני מתחיל אותה עכשיו שוב , בחזרה לפורום בחזרה לטבלה , בחזרה לתקווה ..

תודה רבה על ההקשבה .. 

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 2 חודשים #141328

יום ראשון לנקיות , מצחיק לציין אותו וכל שכן לרשום ביומן מסע על יום זה 

אבל כמה הוא חשוב לי לצערי מאז הנפילה של ה80 יום וגם בסוף השמירה של ה80 יום ,
מעטים הימים אם בכלל ששמרתי על ראיית העיניים , פשוט על אוטומט משעמם לי אז אני נכנס לראות קצת להשתעשע כביכול .. 

אז עכשיו במקום להיכנס לשם אני נכנס לפה ובמקום לדפדף שם אני כותב פה .. 

מתפלל לנקיות בשמירת העיניים:hand:

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 2 חודשים #141339

יום שני לנקיות , וההתמכרות כביכול קוראת לי לבוא , אי הצלחה במציאת עבודה חדשה , זמן פנוי , לידת תינוקת חמודה  לגיסתי בלי עין הרע ,שבמקום לשמוח אני רק מקנא בה ובבעלה ..

כול התחושות האלה מציפות את התחושה של רצון להתנתק לרגע לברוח אל זרועות ההתמכרות , לא להתמודד עם התחושות.. 

אז אני מחזק את עצמי פה בפורום בעזרתכם , ברוך ה' אני ואשתי בריאים , מצב הכלכלי שלי בסדר גמור גם בלי עבודה חדשה , אני נשוי , ולגבי הזמן הפנוי אני פשוט חייב למלא אותו אין מה לעשות עם זה .. 

זה אחד הדברים הכי חשובים במיוחד בהתחלה ולא רק , שלא יהיה יותר מידיי זמן פנוי לבד .. 
שיהיה אחלה יום לכולם! 
ובשורות טובות!

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 2 חודשים על ידי מחפש תשובה.

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 2 חודשים #141340

• משתמש1
  • דירוג זהב

יישר כוח!
תמשיך כך.

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 2 חודשים #141358

שמור אותי מאוהביי ומשונאיי אשמר בעצמי ,

היה לי ניסיון ממש מעניין אתמול ואני מרגיש שבזכות הנקיות הצלחתי להבין שהאדם שמולי פשוט משקר בצורה מתוחכמת ,ובמקום לקחת את זה קשה כמו שהוא תכנן כנראה , וכמו שהמחשבה הראשונה שעלתה לי בראש זה טוב אני לא יוצלח וממחשבה כזאת לא בדיוק אפשר להתקדם , הפעלתי את הזיכרון שלי עם ראש נקי והבנתי שמנסים לתמרן אותי 

אני ככ שמח שלא רצתי אתמול למקום הזה של הייאוש והדיכאון והחטא , זה כל כך מחזק התחושה הזאת .. 
מתפלל לעוד יום של נקיות הדעת 

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 2 חודשים #141367

אז עוד בשורות טובות נולדו תאומים לחבר שלי היקר , אדם שהוא ואשתו נזקקו לטיפולים לצורך כך,ועברו  ייסורים בדרך  , אבל לי זה עדיין כואב , כואב לי שאני לא יכול לשמוח כמו שצריך בשמחתו , כואב לי הסיטואציה הזאת שהחיים שלי מרגישים תקועים , מתפלל לעוד יום של ניקיון ושל התמודדות עם הרגשות ולא בריחה אל ההתמכרות ההרסנית הזאת .. 

זה גם נקודת ציון נראה לי כי לא זכור לי ששמרתי שלושה ימים נקיים מאז אותה נפילה , וב"ה אלו ימים נקיים ללא צפייה אסורה במכוון , אז יש נקודת אור יש הרבה ,רק צריך להשתדל לראות אותם.. 

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 2 חודשים #141368

• משתמש1
  • דירוג זהב

יישר כוח!
מאוד שמח בשבילך.

זמן ליצירת דף: 0.78 שניות

Are you sure?

כן