ברוכים הבאים, אורח

חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה
(0 צופה) 

נושא: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה 3912 צפיות

חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #82818

שנים לא הייתי בפורום או שלפחות כך זה מרגיש
שברתי את השיא של עצמי דבר שמחזיק אותי היום למרות הנפילות האחרונות [:( ] הצלחתי לשמור 75 יום !! חודשיים וחצי שאני נאבק עם עצמי (אני בקשר עם בחורה שאולי תהיה אישתי לעתיד וזה היוווה בשבילי קרש קפיצה להתגבר על היצר ) הייתי משתמש בשיטות שלמדתי מהפורום להתגברות והתעלמות מהיצר ,רק להיום ,לאחר הנפילה הצניחה זו לאחר ה75 ניסיתי לעודד את עצמי להתגבר להסתכל על חצי הכוס המלאה , אין ספק השתנו לי דברים במוח אני לא מסוגל וגם לא רוצה לרדת לתהומות שהייתי בהם - השתנתי לטובה
אני רוצה לחזור שוב על המסלול , להיות שוב אסיר תודה לבורא עולם ולהוכיח לו את אהבתי אליו
אני לא מבקש עצות רק לפרוק את הלב
אשמח לשמוע על האנשים שהיו גם במצב כזה ואיך הם התגברו עליו אפשר לפנות אליי גם בפרטי ..
החלטתי גם לנסות את העניין של הטבלת 90 יום..
תודה על ההקשבה

ושתדעו החברים שלא הצליחו עדיין להחזיק מעמד מעל חודש זה משנה דברים במוח את כול העיוותים של צורת ההסתכלות שלנו את הסטיות שלנו ,אני עדיין לא בריא אבל אין ספק שיחסית ללפני 2.5 חודשים אני אדם אחר .

תודה לכולם ולבוראא עולם ואני מבקש מהשם שיעניק לי כוחות להתחזק ולהתעלם מעצת היצר ולהיות בשמחה תמיד
שיעניק כוחות לי ולכולם להיות טהורים ונקיים באמת

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #82820

הזוי רק לפני כמה שעות נפלתי והחלטתי להירשם לאתגר 90 יום ושוב מחשבות טורדניות ומטופשות נכנסות לי לראש..

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #82822

שתרגיש את אלוקים איתך לאורך כל הדרך. באהבה.
בהצלחה!

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #82834

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אין זה מחלה, אפשר להיות נקויים שנים ופתאום לחשוב שהשימוש זה הדבר הכי טוב, תמשיך איתנו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #82841

אוהבים נשמה. וזאת הדרך. למעלה. למטה. למעלה.
צריך לזכור שאלוהים מנהל את העסק. ושהעבודה שלי היא להיות בצד שלו. ברצון שלו. ממני.
ולהתפלל לנכונות. נכונות להתקדם. ובעיקר לוותר, לוותר על כל מה שאנחנו מאמינים שימלא אותנו. ולתת לו למלא אותנו

וקיפאון

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #82919

תודה על התמיכה של החברים הותיקים ממשיך להחזיק רק להיום

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #83084

ממשיך בתקווה לעוד יום נקי

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #83164

• mamaniko
  • רצף ניקיון נוכחי: 171 ימים
  • חבר ותיק
כל הכבוד אחי!

אומנם אני לא זכיתי לשלוט ביצאי 75 ימים אבל לאחר שאני נופל פעם בשבועיים אני מחזק את עצמי שפעם בשבועיים זה מעולה. כל שכן פעם בחודשיים וחצי.

בהצלחה

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #83188

תודה רבה אחי
ממשיך לעוד יום יש תחושת הקלה אבל אני יודע שהיא מדומה..
יש הרבה תחבולות ליצר..

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #83265

4)
5) לא פשוט בכלל במיוחד שהחלומות בשינה ממשיכים לעורר בי את התאוה ממשיך בתקווהה לעוד יום נקי
6) יום שבת, ערב שבת קושי עצום המחשבות מטריפות את דעתי. כול הדברים הלא טובים שראיתי צפים לי מול העיניים קושי להתרכז בכול דבר אחר חוץ מהמחשבות
כותב במוצש אחרי שהשם עזר לי להתגבר על היצר ונשארתי עם כאב ראש ענקי.. בתקווה לא ליפול היום
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי מחפש תשובה.

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #83351

נפילה

.

.

.

.

.

מה שעולה לי בראש עכשיו זה שלא נהניתי מספיק ואני צריך להנות שוב היום לפחות שזה יהיה שווה..

איזה ייאוש ..
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי מחפש תשובה.

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 8 שנים, 2 חודשים #83365

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מכיר את זה טוב, בגלל זה חייבים חברים בדרך לקחת כוח לעוד כמה שעות נקי, היה חזק ותמשיך ל0תוח כל פינה חשוכה שבך ונחלים ביחד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 6 חודשים #139686

וואו איזה הישג של 75 יום כבר שכחתי כמה זמן החזקתי חשבתי גג 23 ימים זה השיא ,
לצורך הכנות כמו שאמרו לי בזמנו הרבה חברים ותיקים בפרום זה או אחרזה היה שמירה עם כוכבית כי פשוט המרתי התמכרות לפורנו בהתמכרות לחברה ההיא ,
למזלי ב"ה שמרתי על הברית ונפרדתי ממנה וזכיתי אחרי עבודה עצמית ולימוד זכות על עצמי  להכיר את אשתי האמיתית ,למרות שאת הפורנו לא הצלחתי להוריד ממני , עכשיו אני מעז לנסות להתנקות ממנו אחרי שהרגשתי שאני ממש מאבד שליטה וזה פוגע לי בזוגיות עם אשה מדהימה שזכיתי לה 

מאחל לכולם בהצלחה 

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 6 חודשים #139688

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

ברוך השב ובהצלחה רבה!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חייב לנסות שוב אחרי חודשיים וחצי של החלמה לפני 2 שנים, 5 חודשים #140079

תהליך הגמילה לא קל לי , מצד אחד תחושת סיפוק , עשיתי גם משהו שלא יצא לי לכול מלוא שנותיי לשמור תקופה ליפול ולשמור שוב נקיות ישר אחרי גם לתקופה 

אבל יחד עם זאת הפכתי לאדם עצבני מאוד , לא שולט בכעסים מתעצבן על שטויות , הפורנו עשה אותי אדיש ועכשיו שאני לא נכנס אליו אין לי פריקה של האגרסיות , מכיר את השיטות של ספורט וכדומה .. 

אם משהו ישבור אותי זה אם זהזה יתחיל ממש להשפיע על הזוגיות גם לאשתי כבר נמאס מהעצבים שלי אחרי שהצרגחה לבעל רגוע יחסית .. 

זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן