ברוכים הבאים, אורח

מתחילים דרך חדשה-ותיקה ברוח חדשה
(0 צופה) 

נושא: מתחילים דרך חדשה-ותיקה ברוח חדשה 6360 צפיות

תגובה: מתחילים דרך חדשה-ותיקה ברוח חדשה לפני 8 שנים, 2 חודשים #82813

5 פעמים. וואו, אני חולה מאוד. תודה לך בעצתך.
אסירות תודה על הרגעים הנקיים בחסדיו.

הערה-כל מה שאני כותב כאן זה ממה שעבר עליי ולא מחוות דעת מיקצועית.

בהחלמה

תגובה: מתחילים דרך חדשה-ותיקה ברוח חדשה לפני 8 שנים, 2 חודשים #82833

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני לא משתמש בפעם הראשונה בגלל שאני לא יודע כמה פעמים אני ישתמש אחרי זה, קח כוח תביא כמה שעות נקיות תתחבר לחברים והמון הצלחה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתחילים דרך חדשה-ותיקה ברוח חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #82842

אם פעם האמנתי שהעליה על דרך צריכה להיות מאסיבית וסטרילית, הגיעו אחרי שנתיים~ נקיות כמה חודשים שבלעו אותי והעלימו. ההחלמה, כמו הנקיות, היא גם בידיים שלו. אני צריך לעשות הכל בשביל לא להשתמש. להבין שאם אני משתמש = מת. אבל עדיין, הוא היחיד שיבחר איך ההחלמה שלי תראה. ואם אני חשבתי שאני אוכל לספר על נקיות מהרגע שחזרתי לתוכנית. ועשיית הצעדים. ושהכל הולך מדהים. ושהכל מושלם. המציאות הוכיחה אחרת, ואני לא מתעסק כל כך באיך בדיוק זה קרה, איזה קש בדיוק שבר את גב הגמל, כי הכל מתחיל מזה שאני חושב שיש לי גב שיכול להתעסק עם משקל, בזמן שאני חייב כל יום מחדש לבקש מאלוהים שיקח אותו ממני.
בתפילה לנכונות, לויתור ולאומץ

וקיפאון

תגובה: מתחילים דרך חדשה-ותיקה ברוח חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #82860

תודה רבה לכם על העזרה והעצות. מחזק אותי מאוד

בהחלמה

שלום לכם ידידי לפני 8 שנים, 1 חודש #84294

שלום חברים,

עברתי הרבה הירהורים ומחשבות ולבסוף החלטתי, לעזוב את תוכנית 12 הצעדים ואת האתר. אני חושב שאולי אצליח יותר טוב שם בחוץ- עם קיום אורך חיים יהודי, אך כמובן, לאמץ גם רעיונות מסוימים מהתוכנית, אולי עיסוק בדברים מלבד ההישמרות מהתאווה 24/7עשוי לעזור לי להימנע מזה. אין לי מושג איך לבשר זאת לספונסר, ממש קשה לי לעשות זאת, אך זה מה שהלב אומר לי כרגע ואני מניח שאני צריך ללכת בעקבותיו. מי יודע, אולי אני טועה, אבל המסע שלי מגיע כרגע לבחירה בדרך שאינה התוכנית ואולי בהמשך הדרכים יפגשו שוב.

תודה לכם חברים,
נהנתי לקרוא את הפוסטים שלכם ולדבר איתכם.
אוהב אתכם,
איזה כיף שיש אתר כזה:)

בהחלמה

תגובה: שלום לכם ידידי לפני 8 שנים, 1 חודש #84300

וואו. תודה על הכנות
מאחל לך שהקב"ה ינחה אותך למקום בשבילך ושתרווה רק הצלחה וברכה

תגובה: שלום לכם ידידי לפני 2 שנים, 5 חודשים #139484

המשתוקק כתב on 04 אוק' 2021 08:32:
מעניין מה איתו היום

זה בחורצ'יק נחמד ומעניין, היו לי שיחות ארוכות איתו בעבר.
באמת מעניין מה איתו.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן