ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 62196 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים, 3 חודשים #81563

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים, 2 חודשים #83779

שלום חברים,

דברים מאד טובים קורים בהחלמה, אין לי זמן לכתוב עליהם, אבל כל כך הרבה מתנות נפלאות אני מקבל מאבא שלי שבשמים, ואני אסיר תודה על הכל.

תודה לך אבא, 
אני מתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי ומחובר

שבת שלום!!!

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים, 1 חודש #85669

מזל טוב על שנה!  (ע"פ הירח)
מחכה למסר...

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים #86893

לילה טוב חברים יקרים ואהובים,
אני רוצה לשתף כעת אסירות תודה לאלוקים על החויה הרוחנית שעברתי לפני שנה בלילה זה, בו בלילה אלוקים גלגל בדרך לא דרך שלראשונה מאז שאני מכיר את הפורום של "שמור עיניך" (מדובר על אחרי למעלה משנתיים וחצי) אני יחשוף את עצמי ונפגשתי פנים אל פנים עם אדם כלשהו וסיפרתי את סיפורי, ואז היתה לי חוויה מדהימה וקיבלתי מאלוקים נכונות להיחשף עוד ועוד, והנס קרה, ואח"כ עליתי על דרך והתחלתי להגיע לקבוצות החיות ואני כעת עובד את הצעדים ואני נקי ומתקדם בהחלמה, תודה לך אבא אוהב שאחרי שבמשך שנתיים וחצי התפללתי והתחננתי שתכוין את דרכי בחיים ושאם אני צריך את התוכנית תכוין אותי לתוכנית, הנס קרה לבסוף וכיוונת אותי בדיוק למקום שלי. הגעתי הביתה.
אכן כמובן אלוקים לא עובד בשבילי את התוכנית, הוא רק החליט שהגיע זמני להיגאל בחודש הגאולה, אבל משם והלאה אני צריך להיות נכון לוותר על התאווה, ולעבוד את הצעדים, ואסירות תודה שאני במקום המופלא הזה.

תודה לכם חברים יקרים ואהובים שאתם איתי בדרך ובלעדיכם לא הייתי יכול לעלות על דרך ולהתקדם בהחלמה, כי לבד זה לא עובד.

אף פעם לא אוכל לשכוח מי הושיט לי את היד כשהיתי לבד לפני 8 שנים #86894

קטע משיר של נהוראי תורג'מן:

היו לי רגעים כמעט נשברתי 
ברגע הנכון אתה נתת לי כוחות 
דרך ארוכה עברתי 
עד שפתאום כל הדלתות היו פתוחות 

אני אף פעם לא אוכל לשכוח 
מאין באתי, מי הושיט לי את היד 
היכן מצאתי את הכוח 
גם כשהייתי שם לבד

אלוקים 
ליבי קורא לך היום 
קולי עולה אל המרום 
מודה הנשמה, 
לך בורא עולם 

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

להכניס את אלוקים בכל מקום לפני 8 שנים #87123

בעל קורא.
השבת הייתי צריך להיות הבעל קורא אצלינו בבית כנסת, הפעם האחרונה שקראתי בתורה היה לפני הרבה זמן.
שמתי לב שבגלל הפחד שלי אם יהיו לי טעויות או לא ומה יחשבו עליי ומי יכעס עליי על הטעויות, זה עצמו גורם לי לטעויות.
לפני קריאת התורה התפללתי לאלוקים וביקשתי ממנו שיהיה איתי ומסרתי לו את כל התוצאות של הקריאה, אני יעשה את שבידי והשאר לא קשור אליי, והיתה לי נכונות לקבל את זה שיהיו לי טעויות ואנשים יתאכזבו מהקריאה שלי.
וזה עבד. הייתי רגוע כל הקריאה, הטעויות היו ממני והלאה, והעיקר לא הייתי מנוהל מפחד שאבא שלי יכעס עליי שלא הכנתי מספיק טוב ועוד כהנה וכהנה פחדים העולים בראשי תמידים כסדרן.

מנחה בשבת צהריים.
הגבאי ניגש אליי וביקש שאני יהיה חזן (עוד סיפור בפני עצמו, שכשהוא לא מגיש אותי אני נפגע, וגם כשהוא מגיש אותי אני נפגע למה הוא פנה אליי רק אחרי שמישהו אחר סירב). משום מה אני תמיד נתקע ומתבלבל במנגינה של מנחה בשבת בצהריים. אבל לא שכחתי את אבא אוהב שלי, ומסרתי לו את כל התוצאות וגם כן היתה לי נכונות שאני יתבלבל במנגינה וזה בסדר, והתוצאה היתה שבאמת היה בסדר.

תודה רבה לך אבא אוהב על המתנות הנפלאות האלה. אני מתפלל לעוד יום אחד נקי ומחובר. אמן.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים #87126

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה על השיתופים! כיף לי ללמוד ממך. 
הבית כנסת הזה נשמע קצת פחות כיף...

בשעה הזו לפני שנה הפסקתי להילחם לפני 8 שנים #87227

בשעה הזו לפני שנה הפסקתי, לא הפסקתי להשתמש אלא הפסקתי להילחם, הרמתי ידים לשמים ומסרתי לאלוקים את התאווה.
לראשונה בחיי ויתרתי על התאווה, מחקתי את כתובות המייל שהיו לי לא ממלחמה אלא מכניעה וחוסר אונים והכרה שאני לא יכול מול התאווה ואני גם לא יכול להמשיך לגעת בתאווה.
וזה עבד, עוד רגע ועוד רגע, עוד יום ועוד יום, ובנס שלא ברור מאליו מכוחו הגדול של אבא אוהב אני נקי "רק להיום" שנה עברית הארוכה ביותר שיכולה להיות שהיא "384" יום (מעוברת, שלימה), מכוחו ולא מכוחי.
ואז פניתי לעזרה לחברים, היה זה החבר שעזר לי  למחוק את המייל, וחבר שפתחתי איתו מעגל לפני שנכנסתי להתקלח, ועוד כהנה וכהנה חברים יקרים במקום החשוב הזה שעזרו לי ברגעים הקשים שהיו לי אז, תודה לכם.

תודה לך אבא אוהב על כל רגע ורגע שאני פותח לך את הדלת ואתה נכנס במלא הדרך ואתה נעשה מועיל בתוכי יותר ויותר, בשביל שאני יהיה יותר ויותר מועיל לך ולחבריי.

אני בעז"ה ימסור ציון דרך בקבוצה של "שמור עיניך" בירושלים, מחרתיים יום שלישי י"א ניסן תשע"ו בשעה 19.30.
ובקבוצת SA אני ימסור בעז"ה אחרי פסח, בקבוצה בירושלים ביום חמישי כ"ז ניסן תשע"ו בשעה 19.15.
(בקשה מהחברים, נא לא לכתוב היכן הקבוצות מתקיימות)

אוהב אתכם וצריך אתכם
ותודה לכולכם
מתחיל שוב -  וצועד לאלוקים

תגובה: בשעה הזו לפני שנה הפסקתי להילחם לפני 8 שנים #87234

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תבורך. מדהים. אחד הניסים. אאחל לך עוד יום. נקי. מחובר. מפוכח. מחלים. שתעביר הלאה את מה שקיבלת. חיבוק. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים #87245

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
איזה כיף לקרוא!

כמה מתאים לחודש בגאולה, בזכות תודעת ה'עבד' יוצאים אנו לחירות.

"אילו הוציאנו מכבלי העבדות לתאווה, ולא הביאנו לקבוצת המחלימים" דיינו,
די דיינו  די דיינו  די דיינו 
עַל אַחַת, כַּמָּה וְכַמָּה, טוֹבָה כְפוּלָה וּמְכֻפֶּלֶת לַמָּקוֹם עָלֵינוּ!! 

באהבה רבה.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים #87246

פנימה כתב on 18 אפר' 2016 10:01:
"אילו הוציאנו מכבלי העבדות לתאווה, ולא הביאנו לקבוצת המחלימים" דיינו,
די דיינו  די דיינו  די דיינו 

תודה רבה.

קצת קשה לי ה"דיינו" שכתבת, קשה לי לדמיין חיים טובים בלי קבוצת המכורים הנפלאה הזו.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים #87249

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 18 אפר' 2016 11:03:

קצת קשה לי ה"דיינו" שכתבת, קשה לי לדמיין חיים טובים בלי קבוצת המכורים הנפלאה הזו.

מסכים לחלוטין.

אבל גם הדיינו המקורי לעניות דעתי ותחושתי לא היה נכתב אם ה' היה משאיר אותנו בשורה הראשונה, הוצאתי אתכם ממצרים, עכשיו תסתדרו לבד..

מכיוון שאנחנו נמצאים בנקודה שבה אנו רואים את כל התהליך, אפשר להודות על כל שלב בפני עצמו ולומר שהוא חשוב ושווה הודאה מיוחדת בפני עצמו, גם ללא השלב שהגיע בעקבותיו.

כך נראה לענ"ד ואכמ"ל 
העיקר שאזכה בעזרתו יתברך לשמוע אותך מחר.
תודה על השירות וההחלמה שאתה מביא איתך לפה ולקבוצה.
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים #87261

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף לקודמיי, אתה נס, ושוב פעם נס,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים #87270

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
חיכיתי למוזה המתאימה כדי לכתוב לך והיא לא הגיעה לצערי, אבל מחר כבר יום שלישי...

בתקופה הקצרה שלי איתך בהחלמתך לא למדתי עד כמה נס גדול אתה, אבל למדתי להכיר איזה שינוי ענק עשית ממה שהכרתי בבחרותי (כולה שלש שנים, אבל אני עדיין אוהב לומר "בחרותי"... ). פשוט ברמה כזו שהמילים שאתה כותב לי עדיין לא מסתדרים לי עם מה שהכרתי (טוב.. כמובן שאני הסיבה שלא זכיתי להכיר אותך יותר מקרוב). כמה חברותיות ואהבה ונתינה יש בך! כמה אמונה טהורה ופשוטה (אפשר לקרוא לזה "יראת שמים" או "החלמה"..). הלוואי עלי.

בקיצור, מקנא במי שישמע אותך מחר. ורק להיום - שיהיה לך יום נקי בעז"ה. 

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 8 שנים #87275

אהבת חסד כתב on 18 אפר' 2016 20:18:
בתקופה הקצרה שלי איתך בהחלמתך לא למדתי עד כמה נס גדול אתה, אבל למדתי להכיר איזה שינוי ענק עשית ממה שהכרתי בבחרותי (כולה שלש שנים, אבל אני עדיין אוהב לומר "בחרותי"... ). פשוט ברמה כזו שהמילים שאתה כותב לי עדיין לא מסתדרים לי עם מה שהכרתי (טוב.. כמובן שאני הסיבה שלא זכיתי להכיר אותך יותר מקרוב).

יש סיכוי גדול שאתה הכרת אותי יותר ממה שאני הכרת את עצמי,

אני לא אותו אחד שהייתי אז לפני שלוש שנים וגם לא לפני שנה,
אני היום מישהו אחר.
אמא שלי אמרה לי כמה פעמים בשנה האחרונה שהתבגרתי,
וזהו בדיוק מה שכתוב בספר שנים עשר ושתים עשרה בצעד השישי עמ' 49 ש"זהו הצעד המבדיל בין הילדים לבין הבוגרים".
אהבת חסד כתב on 18 אפר' 2016 20:18:
חיכיתי למוזה המתאימה כדי לכתוב לך והיא לא הגיעה לצערי, אבל מחר כבר יום שלישי...

בתקופה הקצרה שלי איתך בהחלמתך לא למדתי עד כמה נס גדול אתה, אבל למדתי להכיר איזה שינוי ענק עשית ממה שהכרתי בבחרותי (כולה שלש שנים, אבל אני עדיין אוהב לומר "בחרותי"... ). פשוט ברמה כזו שהמילים שאתה כותב לי עדיין לא מסתדרים לי עם מה שהכרתי (טוב.. כמובן שאני הסיבה שלא זכיתי להכיר אותך יותר מקרוב). כמה חברותיות ואהבה ונתינה יש בך! כמה אמונה טהורה ופשוטה (אפשר לקרוא לזה "יראת שמים" או "החלמה"..). הלוואי עלי.

בקיצור, מקנא במי שישמע אותך מחר. ורק להיום - שיהיה לך יום נקי בעז"ה. 

תודה רבה לך.

כל מה שיש לי זוהי מתנת אלוקים אוהב שקיבלתי בשנה האחרונה דרך התוכנית,
אין סיבה שלך ולשאר החברים זה לא יהיה,
תמשיך לבא ובעז"ה הנס הגדול הזה יקרה גם איתך.

אוהב אותך
(מחכה לטלפון )

זמן ליצירת דף: 1.24 שניות

Are you sure?

כן