ברוכים הבאים, אורח

התמודדות
(0 צופה) 

נושא: התמודדות 5957 צפיות

התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122082

• תקווה25
  • דירוג זהב

שלום לכם אחים יקרים!
החלטתי לפתוח יומן מסע לתהליך ההתמודדות שלי. כבר שנים שאני לא רוצה את התאווה הזאת בחיי. אבל היא חלק ממני, אני לומד לקבל אותה. לא לחיות איתה, אלא לקבל אותה. ולהבין שבורא עולם צופן לי דרך עמוסה במכשולים. בהתחלה חשבתי שכל זה קורה לי בחיים בגלל שאני מעפן, שאני בכלל לא חשוב בעולם הזה, פשוט אשפה. אבל היום, לאט לאט, אני מבין שזה בדיוק ההפך. זה שאנחנו עוברים את הקשיים האלה רק עושה אותנו יותר גדולים! כמות האהבה שאני יכול לתת לעולם היא עצומה. והגיע הזמן שאני אתן אהבה גם לעצמי.
אז נפלתי, ממש לפני רגע. אבל אני לא מתכוון להתייסר ולשבת שבעה על כך. אני אקום. כי בורא עולם, אבא של כולנו, מצפה ממני להילחם. הרי מה מהות העולם פה בסופו של דבר. הכל פה משחק. יש לך כמות זמן מסוימת לאסוף כמה שיותר מצוות ומעשים טובים בשביל להתחבר חזרה אל האור הגדול והאין סופי, בורא עולם. ואני... כמה שאני קטן ומרגיש לא הכרחי, אני חלק מזה. אני בורג במערכת גדולה שחייבת להתחבר בסופו של דבר. אז נפלתי... ביג דיל. אני אקום בכל הכוח!
אני אשתדל לשתף במחשבות מעשיות והתמודדויות מהיום יום שלי. היום כשנפלתי רציתי כלכך להיכנס לכאן לפני שנכנסתי לכל האתרים החסרי משמעות והריקים האלה, אבל לא הצלחתי זה היה חזק ממני. אבל עכשיו אני בראש של מלחמה. והמלחמה הזאת הולכת להיות ארוכה, יהיו מערכות שנפסיד בהם ויהיו מערכות שאני אנצח, אבל את המלחמה אני הולך להמשיך בכל הכוח.
שתדעו, שהרבה מהמחשבות, הרצונות והכוחות אני מקבל מפה! האתר הזה הוא פשוט קידוש השם חד משמעית! העצמה שלנו! אני אוהב אתכם ומאחל לכם רק טוב והצלחה! תודה על הכל!
תעקבו ותגיבו, אני חייב את הפידבק שלכם 
עם המון תקווה25

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122087

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי !!

המון בהצלחה בדרך !!

תמשיך לבוא ולשתף אותנו

מתפלל עבורך

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122095

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג פלטיניום

תתחדש על היומן אחי!!
מאחל לך כל טוב ושה' יהיה בעזרך!!  

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122098

חבר יקר, 
ברוכים הבאים. גם אני חדש כמוך. ניסתי להיכנס כמה פעמים אבל זה דורש המון כוח להתמיד בזה. המון רצון, והמון פתיחות לבוא ולספר את הדברים. אז ממש אשריך על זה שהגעת ונכנסת, יודע שזה לא פשוט השיתוף הזה והפתיחות בפני קהל שלא מכיר מה אני עובר ואילו קשיים עברתי בחיים. 
המון הצלחה, ובע"ה שתמצא את הדרך לעצמאות אישית שלך!!

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122104

• תקווה25
  • דירוג זהב

תודה רבה לכם אחים יקרים! 
מקווה לטוב ולהיות חזק!

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122107

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מאמין בך.
בהצלחה וכל הכבוד על הנחישות.

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122114

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא
עשית צעד ענק בדרך להחלמה.
יש פתרון לבעיית ההתמכרות לתאווה.
תמשיך לשתף ותקבל תגובות שינחו אותך בדרך.

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122204

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואיי, נשמע המון כנות ורצון לצאת לדרך חדשה,. אבל זה תהליך, תתחבר לחברים בפורום, שתף איתנו על הדרך, ומקווה בשבילך למצוא את הדרך בה תצליח.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122239

• תקווה25
  • דירוג זהב

שלום אחים שלי!
בימים האחרונים הייתי עמוס ממש ולא יכולתי לעדכן יומיום את היומן.. מצטער על זה.
אך עם זאת, ככל שהייתי עמוס יותר כך הראש שלי התמלא במחשבות טובות, ועשייה טובה. הרגשתי חזק יותר וההתמודדות נעשתה קלה למשך כמה ימים.
היום,ממש לפני רגע, סיימתי מטלה להגשה מהמכללה והרשיתי לעצמי לנוח... (טעות מספר 1 חחח) התחלתי לשוטט בפייסבוק (טעות מספר 2). בהתחלה זה היה בדברים סתמיים.. בלי שום תוכן סתם מסטיק לעיסה למוח. אבל אחרי שעמום מזה התחלתי לחפש את הגירוי שפתאום צץ בלי שום התראה מוקדמת. הרגשתי כאילו אני מטייל בשדה אסור. באותו רגע החלטתי לצאת מהחדר ולעשות זאת ליד המשפחה... אמרתי לעצמי: אם אתה רוצה להסתכן תהייה גבר תעשה את זה לידם וככה יכול להיות שתיתפס אבל בטוח לא תיפול בהוצאת זרע. אחרי כמה דקות שהתחילו להגיע עוד אנשים לתוך הבית הצלחתי להתגבר על יצר ולצאת מזה... ברוך השם!!!
היום עוד לא נגמר ואני בטוח שיהיו עוד התמודדויות במהלכו.. אבל עברתי משוכה אחת בהצלחה ואני מבסוט על עצמי. במשוכה הבאה אני אעשה את הכל בשביל לקפוץ מעליה!
שיהיה שבוע טוב ומלא בהצלחה וכבישת יעדים לכולם! אוהב אתכם!

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122246

• תקווה25
  • דירוג זהב

שלום אחים שלי,
מעציב אותי לעדכן כלכך מהר אחרי שאמרתי שאני אעשה הכל במשוכה הבאה.
אבל היא הגיעה מוקדם משציפיתי ולקחה אותי איתה.
אחרי התרוממות נפשית כבר כמעט שבוע קיבלתי הנחתה רצינית ללב.
לא יודע מה לכתוב כבר... פשוט רוצה להיעלם

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122248

אח יקר!! אל תתייאש! אתה עשית את המיטב להתמודד..נפלת, זה קורה כאן לכולם. נכון זה לא מעשה טוב, אבל זה מאחוריך ועכשיו מה שנשאר לך זה להתעודד ולדעת שה' אוהב אותך גם בשעת הנפילה ובמיוחד עכשיו שהוא רוצה שתמשיך לצעוד אליו. כמו אבא שמעודד את התינוק שלו ללכת. הבן קם, הולך צעד שתיים נופל...צעד שתיים שלוש נופל...ככה עד שמצליחים ללכת, והאבא בצד השני כמובן תמיד מחכה לתינוק שלו ומעודד אותו ללכת.
אוהב אותך אח!!
דרך אגב, יש לך סינון על המחשב/פלאפון? אם לא אז זה דבר שיכול מאוד לעזור...

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122251

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך !

תודה על הכנות !

אל תדאג, אתה תלמד מהנפילה הזאת, וזה יהיה נפילה לצורך עלייה.

חיבוק !!

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122257

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
" אף פעם אל תפסיק ללכת".
לנסות ללמוד מה הוביל לנפילה ולקום.
פשוט לקום ולהמשיך להתקדם.

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122342

• תקווה25
  • דירוג זהב

שלום אחים שלי!
תודה לאל האני נקי היום!!!!
עבר עליי יום מוצלח. מלא בעשייה והרגשה טובה.
אני רוצה לשתף במשהו שניסיתי היום בבוקר. קמתי בבוקר והדבר הראשון שעשיתי זה לשכב על הגב במיטה לעצום עיניים ופשוט להרים לעצמי במחשבות. כמה אני אלוף, מלך, כל מה שיבוא מולי אני אנצח, פשוט להחמיא, ולמנף את עצמי במשך חצי שעה! ובעצם לעבוד על הדעת שלי. תרגיל שחבר טוב מאוד, כמו אח, אמר לי לנסות.
וזה הוכיח את עצמו, קמתי בתחושה טובה, התאמנתי, למדתי, ניגנתי, הייתי עם המשפחה. וגם כשכמעט נכנסה מחשבה אולי להסתגר בחדר וללכת אל התאווה בעטתי אותה מהר מאוד!
כמה פעמים יצא לנו באמת להחמיא לעצמנו ופשוט לאהוב את עצמנו. אני יכול לדבר בשם עצמי, ואני מאמין שיש פה עוד כמוני, הרבה מהתאווה הזו נובעת מבדידות, דיכאון, שנאה עצמית, והתרגיל הזה מסייע לשנות את זה. כמובן שזה תהליך ארוך מאוד של קבלה עצמית והבנה של מקומי בעולם. אך בכל מקרה, אני מרגיש שהתרגיל הזה התחיל את היום בצורה מוצלחת וכך גם שמר עליו לאורכו.
מקווה לעוד ימים כאלה!
אוהב אתכם!
עם המון תקווה25

תגובה: התמודדות לפני 3 שנים, 11 חודשים #122343

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על השיתוף

זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן