ברוכים הבאים, אורח

מסעו של היהודי המתוק
(0 צופה) 

נושא: מסעו של היהודי המתוק 9123 צפיות

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121907

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום
"מחשבות של הבל מעל ראשי משוטטות גלים גלים את הדעת הן תוקפות ריבונו של עולם איך מפה מצליחים להתרומם.."(שולי רנד)
הגלים מכים בי מדי פעם הים קצת סוער עדיין אין דגל שחור אבל בהחלט דגל אדום מתחנן בפני ריבונו של עולם אל תביאני לידי ניסיון ולא לידי ביזיון עזור לי לעבור עוד יום בשלום אני כל כך לא רוצה ליפול רוצה לעלות להתנקות להקים בית..
עוד שתי ימים לחודש נקי בבית,שיא השיאים שלי!!!
38 ימים לשבועות..

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121908

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין עליך אחי!
אתה אלוף!
תומך בך מאוד!
אתה תצליח בעזרת ה'
מחכה לשמוע שהצלחת להשאר נקי רק היום!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121913

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

המון בהצלחה ידיד נפש!!

שאלוקים ייתן לך כוחות לוותר, אמן.

מוזמן לדבר איתי אם תרצה.

אוהבים!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121936

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה נוטע בי תקווה להאמין שזה אפשרי.
תמשיך.
ההצלחה שלך מחזקת אותי.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121959

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

"זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו"
"הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו"
חברים היום זה יום היסטורי בשבילי!! אני נקי 30 יום!!!! רגע אבל כבר הייתי נקי 30 יום הרבה פעמים וגם פי שתיים מזה אלא שהפעם בכל השלושים יום הייתי בבית..
ההתמודדות שלי התחילה בישיבה תיכונית המשיכה לישיבה הגבוהה לצבא ושוב פעם לישיבה, בכל התקופה הזאת חייתי בפנימייה ורק מדי פעם בבית שבתות וחופשים..
אז ככה עברתי בהתמודדות 10 פעמים חופש גדול ובין הזמנים ובכולם ללא יוצא מן הכלל נפלתי כל פעם חשבתי שבבין הזמנים הזה אני אדחוף כמה שיותר עבודות וטיולים ויהיה עסוק אבל זה אף פעם לא עזר כל פעם אותם נפילות כואבות..
פתאום הגיעה הקורונה אני תקוע בבית בלי שום עבודה טיול חברים לימוד בבית כנסת ואני נקי 30 יום מה שלא הצלחתי מעולם..
איך זה קרה? למה הפעם זה הצליח?
חשבתי על כמה אפשרויות:
1.נסתרות דרכי ה' שום דבר לא מכוחי הגיעה עת רצון דמעותיי התקבלו לפני כיסא הכבוד והקדוש ברוך הוא ריחם עלי והושיע אותי..
תודה לך טאטע!!! תודה!!
2.לפני חודש התחלתי מחדש אחרי שבוע שלם של נפילות יומיומיות לתוך המקומות הכי חשוכים, דווקא מתוך החושך הגדול הנשמה שלי קיבלה פתאום רצונות חזקים להפסיק וכנראה שלחודש לפחות זה הספיק..
3.פעם ראשונה שאני מחובר לאתר הזה, אין יום שלא נכנסתי לכאן בחודש האחרון קראתי שיתפתי חיזקתי והתחזקתי ועל כך אני מודה לכם חברים מקרב לב..(האמת שאני מרגיש קצת מכור לפורום לבדוק כל שנייה אם מישהו כתב משהו או הגיב לי.. לא טוב כל כך..)

רציתי לחגוג את זה איכשהו אבל לא ידעתי כל כך איך בסוף אמרתי לאחי שיזמין לנו פיצה האמת שהיא הגיעה קרה ולא משהו אבל כפרת עוונות העיקר הנקיות..

השבוע האחרון היה הכי קשה מהחודש הזה מקווה שיהיה יותר קל בהמשך..

שוב תודה לך ריבונו של עולם ולכן חברים יקרים על כל החיזוקים..
36 יום לשבועות!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121977

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הדרך ועל הנקיות.
תמשיך לשתף ולהאמין

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121985

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

כל הכבוד לך יהודי מתוק!! אשריך על הכוחות שאתה נותן כאן לאנשים

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121989

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב! מאוד משמח ומעודד, תמשיך כך ושאלוקים יהיה איתך לאורך כל הדרך!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 12 חודשים #121995

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה יהודי מתוק, אתה באמת מתוק !

תודה על כל החיזוקים ועל כל התגובות החמות שלך כאן באתר.

שתמשיך בעזרת השם ליישם את הצעדים בחייך ושתקבל את כל אותם המתנות שמקבלים כאן בפורום, בחדרים ובחברותא הנפלאה הזו.

בהצלחה אחי היקר !!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122025

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

אחים יקרים כל כך מחזק ומשמח לקרוא את התגובות שלכם.. תודה!!
אחרי הנפילה האחרונה שלי קיבלתי על עצמי להשתדל מאוד בעזרת ה' להיות נקי עד חג שבועות שזה יוצא 66 ימים נקיים יום אחד יותר מהשיא הקודם..
ברוך ה' הגעתי לחצי הדרך(העכשווית לא האינסופית) ואני נקי 33 יום תודה לאל תודה לכם על התמיכה מתחילים שבוע חדש מקווה שיהיה שבוע יותר קל משבוע שעבר..
לילה טוב!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122034

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הדרך
מאחל לך להמשיך בהחלמה עד אינסוף

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122122

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה אחיי ורעיי!!!
רבות מוזכר פה בפורום העניין של "רק להיום", היום בלימוד היומי שלי בכתבי רבי נחמן בספר שבחי הר"ן אות יד ראיתי את זה ואני משתף אתכם:
"ורק על ידי עצה זו נשא עליו עול העבודה, היינו שבכל יום היה חושב בדעתו שאין לו רק זה היום בלבד ולא הסתכל על יום המחרת ועל זמן שלהבא כלל רק כאילו אין לו רק זה היום לבד ועל כן היה יכול לישא עליו עול העבודה של זה היום לבד כי על יום אחד לבד יכול האדם לקבל עליו כל מיני עבודות שבעולם מאחר שהוא רק ליום אחד בלבד וכשגמר העבודה של זה היום אזי ביום המחרת חזר וקיבל עליו העבודה של אותו יום המחרת וכן נהג תמיד..."

ברוך ה' הימים האחרונים היו קצת יותר פשוטים משבוע שעבר ביום הזיכרון הייתי עסוק בלימוד לעילוי נשמת החללים וראיתי כל מיני סרטי זיכרון אחד מהם על הרב איתמר בן גל הי"ד אדם מלאך שנרצח על ידי בן עוולה ירדו לי דמעות וניטעו בי רצונות להיות טיפה כמוהו יותר טוב לעצמי לחברים למשפחה לאלוקים ובמיוחד לאישה ולילדים שיהיו לי בעזרת ה' בעתו ובזמנו..
לפחות אצלי כשאני רואה איזה אנשים גדולים יש בעולם זה לא גורם לי לרגשי נחיתות וייאוש מעצמי אלא דווקא לרצונות וחלומות גדולים..
היום היה לי ניסיון קטן ראיתי איזה סרטון שהבנתי שהוא לא מאה אחוז לא דברים חמורים אבל מה שיכול לדרדר אותי לשם ברוך ה' הצלחתי לצאת ממנו בזמן..
זהו חוץ מזה מתחילים דיבורים על חזרה לישיבות למרות שזה לא נראה שזה יקרה ממש בקרוב מקווה לטוב..
עוד 30 יום לשבועות..
"הודו לה' כי טוב"
שוב תודה על התמיכה והחיזוק
אוהב!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122206

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

גיטא וואך!!! שבוע טוב חברים!!!
ברוך ה' עוד שלושה ימים נקיים קשה לי קצת אבל קושי סביר לא נורא, היו כמה גלים במיוחד בליל שבת איך שבאתי לישון וגם בצהרי שבת כשבאתי לנוח ישר כשהתחיל הגל נכנסתי למיטה והלכתי לישון בלי מחשבות וספקות ודיונים עם התאווה אם זה כדאי או לא רק הזכרתי לה איך אני נראה ומרגיש אחרי נפילות וברוך ה' זה הספיק..
צריך יותר להתפלל לקדוש ברוך הוא אל תביאני לידי ניסיון כל ההצלחה שלי היא בעזרתך.. תשמור אותי מעצמי..
יש דיבור על חזרה לישיבה השבוע אבל בכל מקרה יש לי משהו שבגללו אצטרך להישאר בבית השבוע מקווה שאצליח בעזרת ה' להמשיך בנקיות..
עוד 27 יום שבועות!!!
חסדי ה'!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122234

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

משתף שאתמול בלילה היה לי את הגל הכי גדול מאז תחילת הנקיות קראתי ספר עד איזה שתיים בלילה והיה שם איזה קטע קצת בעייתי שגרם לי למחשבות והרהורים לא טובים שכבתי במיטה עם דפיקות לב מואצות כמו שיש לפני נפילה כשאני לא מפעיל את הראש, ביקשתי מה' פשוט להירדם כי קשה לי זה לקח זמן עד שנרדמתי אבל בסוף זה הגיע ברוך ה'.. קמתי בבוקר עם תחושה מוזרה סוג של בחילה משהו שמרגיש קשור אתמול..
ברוך ה' התחלתי את היום עם שיעור בפלאפון מהישיבה מקווה למלא את היום בכמה שיותר לימוד ולעשות ספורט..
זהו הייתי צריך לפרוק את זה שיהיה יום טוב!!!

תגובה: מסעו של היהודי המתוק לפני 3 שנים, 11 חודשים #122240

• תקווה25
  • דירוג זהב

אלוף!! כל הכבוד מלך!!
גלשת על הגל הקשה הזה ! מעורר השראה!
שיהיה שבוע אור!

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן