ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 13612 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #118774

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

לגמרי
לתת במקום לקחת זה שם המשחק. 

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #119010

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,
רוצה להמשיך לשתף ולעדכן.
אז רק להיום בחסד ה' אני נקי 37 ימים ומרגיש שהניקיון איכותי מבעבר.
בימים האחרונים אני נמצא תחת לחץ (חיובי) של אירועים וראיונות עבודה אז יצא שהייתי קצת בניתוק מהאתר ומהספונסר אבל המשכתי בקשר עם חברים מתי שיכולתי, בכתיבת אסירויות תודה, פעולות של נתינה ועוד ושמח שה' שמר אותי נקי.
אתמול עשינו יומולדת 60 הפתעה לאבא שלי והיה מאוד מרגש משמח ויפה.
היה עניין קצת קשה שדוד שלי התחיל לדבר איתי על חתונה ולמה אני לא יוצא עכשיו והתקשיתי לספר לו על התוכנית ועל הבעייה שלי, אני לא מרגיש שאני מסוגל לספר את זה וגם אבא שלי לוחץ עליי ואני לא מרגיש נעים לדבר איתו על זה ובאופן כללי אני חווה הרבה לחץ מההורים והמשפחה בזמן האחרון על חתונה ומקווה שאצליח להתמודד ולקחת החלטות נכונות.

היום הייתי בברית לבן ראשון של חבר וקצת היה קשה לי שם מבחינה חברתית שלא הכרתי אף אחד וגם מהבחינה שהיו שם יותר מידי בחורות שהלכו בלבוש יותר מידי חשוף וזה קפץ לי המון לעיניים, התחלתי להתכתב ולהתקשר לחברי תוכנית לנסות לצאת מהמצב וגיליתי דבר חדש שיכול לעזור- תוך ההתמודדות שלי התקשרתי לחבר שבעצמו היה באותו רגע בהתמודדות קשה יותר וניסיתי לעזור לו לצאת מזה, אמנם אני לא חושב שכל כך הצלחתי לעזור לו אבל לי זה איכשהו עזר מאוד פתאום להתמקד במישהו אחר עם בעייה גדולה משלי.
מחר יש לי ראיון חשוב ומתפלל שה' יכוון אותי בדרך הנכונה.
זהו לעידכון בנתיים, מאחל לכולם ערב טוב ומוצלח בריאות אושר מפוקחות והמון החלמה:smiley:

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #119011

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על השיתוף הכנה !

בהצליה ואשמח שתשתף יותר מנסיונך כאן בפורום אם תוכל !

המון הצלחה לראיון עבודה !

אוהב אותך !

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #119015

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על השיתוף
עזר לי להבין טוב יותר את המשמעות של ריכוז עצמי. כמה חשוב לצאת מהריכוז העצמי ולתת לאחר
הרבה הצלחה

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119121

תודה רבה על השיתוף!! מה שכתבת מאוד מתקשר למה שכתוב בספר הגדול, העזרה שלנו לאחר היא הדבר היחיד שיכולה להציל אותנו מלחזור לשימוש !
אוהב וצריך

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119195

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים, חוזר לשתף.
אחרי תקופה עמוסה של ראיונות עבודה ומבחנים מוצא היום קצת זמן פנוי ומנצל אותו שוב לחיבור איתכם להתקדמות בצעדים ופעולות תוכנית.
בחסד אלוקים לא מובן מאליו ה' שמר אותי נקי ומפוקח נכון להיום 45 ימים.

אתמול הייתי בראיון עבודה שלא הלך כל כך אבל לא התרגשתי, האמת שלא התלהבתי ממש מהתפקיד למרות שניסיתי מה שאני יכול(עדיין לא ברור אם עברתי) ואני בנתיים בעוד תהליכים בחברות אחרות, שמח שיש לי את האמונה באלוקים ואני מאמין שכל מה הוא עושה לטובה אז אני לא מודאג ממה שיצא.

אתמול בערב קרה לי מקרה מאוד לא נעים, אבא שלי ממשיך ללחוץ עליי על חתונה ומביא לי ציטוטים מהגמרא ומכל מיני כשעדיין לא סיפרתי לו על התוכנית, הגעתי איתו לסוג של הסכם שאין לי בעייה לספר לו הכל פשוט זה לא יהיה נעים לשנינו ואני לא יודע כמה זה יתרום.
ואתמול בערב תפסתי אותו "על חם" במחשב בחדר עבודה פתוח עם הווצאפ שלי מחטט בהתכתבויות שלי עם הספונסר ושומע הקלטות בנינו!! זה היה מבחינתי חציית קו אדום, חדירה חמורה לפרטיות, בחסד אלוקים שדיברתי מספר פעמים עם הספונסר על האפשרות לספר להורים ושאין לי מה להסתיר וכיוון שאין לי מה להסתיר לא התרגשתי מזה אלא יותר מעצם הפעולה של החטטנות שהוא עשה על כמה אנשי קשר עבר עד שהגיע לספונסר והתחיל לחטט בהתכתבויות ועל ה"חוצפה" שהוא עוד חושב שזה בסדר..
עשיתי ישר צעד 4 ושיתפתי חברים, אני לא ממש בטינה וכעס כלפיו אבל לא יכול להגיד שהמקרה עבר מאחוריי כי זה עדיין מטריד אותי וגם המחשבות של איך להגיב לו על זה.

מתפלל להמשיך במפוקחות ובפעולות חיוביות ולחזור ולשתף אתכם, תודה שאתם איתי בדרך, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119199

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואיי, אוהבים אותך,
מזדהה עם הקושי, שאלוקים ישחרר אותך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119204

• aviyodea
  • דירוג זהב

וואוו, התמודדות לא פשוטה בכלל..

עצם הכתיבה כאן במקום תגובות מידיות גרועות אחרות, מאוד מוערכת.

זה אחד הדברים שהכי קשים לי אישית, ואני לא חושב שהייתי מצליח להגיב כמוך,
מציע אפשרות, אולי כדאי לזכור שדווקא כשהקושי גדול המקפצה למעלה גדולה.
ככה זה, או שמתקנים מעט מעט וגם לאט לאט, או שמתקנים הרבה הרבה ואז זה יותר מהר, אבל זה גם יותר קשה.

בהצלחה רבה!!!!!!!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119332

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים, אני מכור לתאווה.
חוזר קצת לשתף אתכם בשבוע האחרון שלי וגם לשתף בקצת תובנות בשביל עצמי ואולי גם שיהיה לעזר לאחרים שקוראים.

אסירות תודה לאלוקים שבזכותו אני נקי ומפוקח היום 51 ימים.

*לזכור את הכאב*
אסיר תודה שבספירת הנקיות הנוכחית שלי המצב מרגיש הרבה יותר טוב, התחלתי להרגיש מאוד חיובי בטוח וטוב עד ששבוע שעבר יצא לי לקרוא פוסט מאוד כואב של אחד החברים פה שפיתאום הכניס אותי לפרופורציות והבנה עמוקה עד כמה התאווה מושכת ומסוכנת לנו כמה היא יכולה ברגע לשאוב אותנו וכמה הימי ניקיון שלי הם כלום לעומת עוצמת התאווה שברגע יכולה למקוח מפוקחות של חודשים ואף שנים ולשאוב אותנו למקומות חשוכים.
בעקבות הקריאה ושיתוף נוסף של חוסר אונים כבד מצד חברים התחלתי להרגיש קצת חוסר נוחות, פתאום הביטחון והנקיות שלי נראו לי מאוד רופפים והדאגה מהתאווה השתלט עליי, אז עלתה לי השאלה האם זה טוב לשמוע ולקרוא דברים כאלה?
בעקבות זאת עלתה לי ההבנה, שאכן מאוד חשוב לי להגיע לקבוצות כדי לשמוע סיפורים כואבים של חברים או בטלפון או בפוסט.. כי בעצם אני שוכח מאוד בקלות את הכאב והסכנה והעוצמה שבתאווה, אני עכשיו נקי פחות מחודשיים ובתוכי אני מרגיש כאילו הנפילה האחרונה שלי הייתה לפני שנים! אני זוכר את זה כאילו זה היה לפני זמן רב ופה הבעייה, אני גם זוכר שלפני התוכנית אחרי נפילה כואבת הייתי חווה את הכאב למשך שבוע- שבועיים ובמצב טוב אפילו חודש אבל כשהזמן עובר זה פשוט נשכח ולאט לאט התאווה מתחילה לשכנע שאולי זה לא כזה נורא וכו עד שנופלים שוב, זו אחת הסיבות שאני מגיע לקבוצות ומדבר עם חברים, אומנם גם הגעתי למסקנה שצריך להיות גבול ואיזון בין התזכורת של הכאב לבין לא לשקוע יותר מידי בכאב ובפחד, לכן אני תמיד צריך למצוא את האיזון בין אסירות תודה על המצב וימי נקיות לבין הזיכרון בכאב ובסכנה וכשאחד מהם גובר אני צריך להתחיל להיזכר יותר בשני.

*נקיות ומפוקחות*
העניין השני הוא גם בעקבות הביטחון וימי הנקיות האיכותיים שהיו לי, באמת הרגשתי שכבר אין לי שום התמודדות עם התאווה (הייתי מזכיר לעצמי היא עדיין קיימת וחזקה ממני) עד שהיו לי כמה מקרים שבוע שעבר, הראשון-ניסיתי לשמור מסר של חבר ובטעות הגעתי לאוסף סירטונים וקיבצי פורנ' שאיכשהו כנראה מהעבר נשמרו לי בענן בלי שידעתי מהם, זה הבהיל אותי בהתחלה והייתי צריך לפנות לבורא עולם להגיד לו שאני מוסר אותם מתנה בשבילו ומוחק אותם אחד אחד(לא הייתה אפשרות למחוק ביחד אז זה היה מאתגר), יום לאחר מכן מצאתי את עצמי בחוסר תשומת לב מתחיל להתבונן בבנות שלבושות חשוף ליד הבית שלי (כשהתעשתתי עשיתי פעולות וברכתי והתפללתי..) ואחר כך נכנסתי לראות פרסומות של סרט שחבר הזכיר כדי לראות במה מדובר, גיליתי שהסרט הזה אכן מכיל קטעים בעלי תאווה שלא בריאים לי- הסטתי מבט כשעלה קטע כזה בפרסומת ולא פעלתי על תאווה אבל עדיין הייתי באתר הזה כשלא הייתי צריך להיות והסתכלתי שם יותר מידי זמן, ברור לי שעוד פרק זמן קצר שהייתי ממשיך להתבונן בבנות או להסתובב באתר לאט לאט העיניים היו זולגות וברגע קטן שהגירוי המיני אצלי יתעורר ואני אתחיל כבר ל"התאוות" משם כבר יהיה קשה לחזור כי התאווה תשאב אותי חזרה בכל העוצמה שלה (במיוחד אחרי נקיות של תקופה) וספק אם אני אנצל בפעם הזאת ואם כן סביר להניח שהנפילה הבאה תהיה הרבה יותר קרובה והפיתוי יעלה.
בעקבות המקרים האחרונים הייתה לי הבנה, קודם כל היום ברור לי יותר שדרך הנקיות שלי דורשת 0 תאווה! זה אומר לא לפעול על תאווה כלל ולא משנה אם זה סרט תמונה פירסומת או אפילו קטע קריאה, זה נשמע קשה מאוד בהתחלה אבל זאת המטרה, בהתחלה לא יכלתי לקבל את זה אבל היום ברור לי שכשעושים ככה ההתמודדות הרבה יותר קלה! זה נשמע מנוגד אבל כשאני נזהר לא לפעול כלל על תאווה ואם במקרה אני נחשף אני יוצא מזה ישר ומשתף חברים ועושה פעולות על כל טיפת תאווה, ברגע שאני עושה ככה פשוט אין לי מלחמות והתמודדיות מלבד ההתמודדות ה*קטנה* של הרגע הראשון של וויתור על טיפת תאווה.
בצורה הזאת אני מרגיש הרבה יותר נקי ואני לא נלחם עם התאווה.
אני זוכר בעבר שלפני התוכנית שהמטרה העיקרית שלי הייתה רק לא להגיע ל"מעשה" ואז הייתי יכול לסבול במשך ימים של צפייה בפורנ' או כל מיני גירויים שאני לא מצליח לעצור ללא הפסקה עם מלא כאב פיזי ומנטלי עד שבסוף הייתי "נופל" גם אם זה היה לוקח כמה ימים קשים של מלחמות ולפעמים הייתי משתכנע ליפול רק כדי לשים לזה סוף, וכמובן אחרי תקופה קצרה שזה נשכח הסיפור חוזר.
אז היום אני מבין שאני צריך להיות נקי מתאווה ולא מ"נפילה" ואולי יהיה כדאי גם לחשוב לשנות את הגדרות הספירה שנכון לעכשיו עומדות בתנאים.

חוץ מזה בקצרה אשתף שהיה לי קצת ויכוח עם אבא שעדיין לא יודע על התוכנית ולוחץ על חתונה, אסיר תודה שלא התנהגתי בכעס וטינה ומרגיש דווקא שהעניינים בינינו התקדמו ואולי כבר יהיה לי יותר קל לספר לו בהמשך.

אסיר תודה על המקום פה לשתף ועל זה שאתם איתי בדרך ומאחל לכולנו הרבה בשורות טובות נקיות ומפוקחות איכותיים ודרך צלחה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119336

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

וואו מזדהה איתך ממש!! 
לפעמים אני מרגיש בטוח בעצמי וש"כבר עליתי על הגל"
ואז מספיקה בקושי מעידה קטנטונת כדי להזכיר לעצמי עד כמה אני חסר אונים ועד כמה אני חייב להיות עירני!

אלה הדברים שיכולים לגרום לנו להגיע לנפילה!!
ממש תודה לך שחידדת לי את הנקודה הזאת!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119416

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,
רוצה לשתף אתכם במשהו מיוחד שעברתי היום.
היום היה דיי יבש והרגשתי קצת מנותק ובלי מטרה בחיים עד שלפני כמה רגעים הייתה לי חוויה מיוחדת.
אבא שלי רצה לדבר איתי, הגיע אליי לחדר ורצה שאסביר לו על פשר הדברים שאני עושה.

התחלתי את השיחה בלשים גבולות לחדירה לפרטיות שההורים עושים לי ושיכבדו את ההחלטות שלי ולאחר שזה הוסכם המשכנו את השיחה.
בהתחלה ניסיתי להסתייג ולהזהיר אותו אבל אמרתי לו שאני מוכן לספר לו הכל אם הוא רוצה (כיוון שבתוכנית אנחנו מקפידים לנהוג בכנות ולא לשמור סודות מאנשים שצריכים לדעת) ואמרתי לו שברגע שאספר אין דרך חזרה, הוא הסכים והתחלתי לאט לאט לספר לו הכל.
דיברתי בלשון של "פגם הברית" ו"שמירת העיניים" והתחלתי לפתוח לפניו את כל הסיפור, מה אני עושה איך הגעתי לאתר הזה ומשם לתוכנית, הסברתי לו מה אני עושה בתוכנית ואפילו הראיתי לו את הספר ואת הצעדים, סיפרתי לו בגדול כל מה שאני יודע, על ההיסטוריה של התוכנית שהתחילה מאלכוהול ועד ההתמודדות שלי היום בעזרת ספונסר וחברים.
רוצה לשתף שזה עבר מדהים, אבא שלי אדם מבין עניין בעל ידע רחב וכמורה הוא עובד הרבה עם ילדים ומגיע איתם לרמת פתיחות שהוא מדבר איתם על הכל, נפתחתי איתו לגמרי והוא אפילו סיפר לי על עצמו דברים שלא הייתי מאמין לשמוע ממנו, על המשיכה שלו ל"קטגוריה" מסויימת של נשים להביט בהם- דבר שגרם לי כמעט להתפקע מצחוק מולו, ועל התמודדיות שלו על התמכרות לסיגריות ועל סיפור של דוד שלו שכמעט התאבד (כבר הגיע לשלב שנכנס לים כדי להטביע את עצמו ואז חזר כי נזכר שהוא רוצה להוסיף משהו במכתב שהשאיר).
היו לי איתו תובנות מדהימות, בינהם שדווקא נישואים יכולים לעזור(בחלק מסויים של ההתמכרות ובהתאם לתנאים מסויימים שהאדם מנסה להפסיק).
האמת שהוא הביא אותי חזרה למצב בו אני חושב שאני כנראה לא באמת מכור- לפחות לא ל"פגם הברית", אבל כן הסכמנו שאני מכור ל"צפייה"- שבשפה שלנו זה פורנ' תמונות מבטים ברחוב וכו..

דיברנו על נישואים, הוא אמר שהוא יתייעץ עם רב ככה שיהיה לי יותר קל ויעביר לי את המלצתו ובמקרה ולא תהיה הסכמה אלך בעצמי לדבר עם הרב (אחרי שהוא כבר נתן לו את הרקע ויהיה לי יותר קל לדבר איתו).

זהו, סך הכל מסכם את החוויה בצורה טובה ונפלאה, בהחלט משחרר וקל יותר כשלא מסתירים סודות וימים יגידו..

תודה שאתם בדרך ומאחל לכולנו הצלחה בהמשך, וכמובן- אוהבים!!

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119418

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

יפה !

כל הכבוד !!!

שמח שאבא שלך קיבך את זה יפה !

אוהב אותך, אתה בדרך הטובה !

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119424

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואווו כל הכבוד!! שמח מאוד לשמוע ושאפו על הצעד האמיץ!!

כל הכבוד לאבא שלך שידע לקבל את זה בצורה טובה!

שמח מאוד לשמוע שעשית את הצעד הזה!

מאחל לך ולכולנו שהשם יישלח לנו החלמה אמיתית דרך הפעולות וההתחברות!

שנמצא בו את מה שאנחנו מוצאים בתאווה אמן.

אוהבים

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119468

• aviyodea
  • דירוג זהב

איזה כיף גדול לקרוא את זה!!!!

מדהים לראות איך בורא עולם מסדר את הכל, בהתחלה הכל ניראה לא נעים ולא רצוי ובסוף הכל מסתדר בטוב ובנעימים

עלה והצלח

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119472

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואיי, אני מאמין שיקרו לך דברים טובים,
רק לא להרים ידיים.
באהבה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
זמן ליצירת דף: 0.99 שניות

Are you sure?

כן