ברוכים הבאים, אורח

מיומנו של מתחיל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מיומנו של מתחיל 4529 צפיות

מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #99924

בס"ד

חלפו להם 32 יום מאז השימוש האחרון.
ארבעה ימים לאחר השימוש האחרון, התחלתי בטיפול בעצמי בצורה רצינית, בהשקעה גדולה- הלכתי לפסיכולוג מומחה לתחום.

תהליך השינוי והשיבה לעצמי ארוכה, קשה, מאוד מבלבלת אבל גם מאוד מבררת ומחדדת.

עובדים קשה- בעבודה, בלימודים, בלמצוא דקה ללמוד תורה, המון השקעה באישה האהובה ובילדים המתוקים  וממש מחפש את הזמן לבצע את המשימות שמטיל עלי המטפל.

קשה מאוד להתמודד, להכנס לתהליך ההחלמה לעומקו, כאשר ישנן התמודדויות נלוות, כאשר צריך לגייס המון כוחות נפש גם להמון דברים אחרים. מאיפה לוקחים את הכוח לתמוך באישה שעובדת כל כך קשה, שמטפלת בילדים במסירות נפש, וגם למצוא את הכוח להתמודד עם עצמך, עם ההתלבטויות שלך?

פעם למדתי אמרה חשובה מאוד, שיכולה להעיד על עצמנו ועל יכולתנו. אומנם היא לא נותנת פתרון, אבל היא נותנת את הכיוון והשאיפה של כל אחד מאיתנו, מהקהילה הגדולה והמדהימה הזו של בעלי היפר מיניות.
כותב ר' צדוק מלובלין (לא ציטוט...)- מי שמתמודד עם בעיה באישיות, הוא האדם שיכול להפוך את החיסרון הזה ליתרון הכי גדול בעולם. דהיינו, עצם זה שיש לנו בעיה היפר מינית, דווקא זה יהווה את המקפצה הכי גדולה שלנו, כי יום אחד, אנחנו נהיה המומחים הכי גדולים לנושא הזה, ולכן נהיה גם אלו שיובילו את המהלכים של גאולת עם ישראל בנושא זה.

כמה דק לפני כתיבת שורות אלו, הייתה לי נפילה חלקית, בלי אוננות ובלי סרטים פורנוגרפיים. צפיתי בתמונות עירום, שמבחינתי זו התקדמות אדירה- מצפייה בפורנו מלא, לתמונות וללא אוננות.
אני אדם שמשתדל תמיד להיות אופטימי, מה  שמאוד קשה לעשות עם ההתמודדות שלנו, אבל גם בזה אני מנסה לראות את חצי הכוס המלאה והנכונה יותר- התקדמתי!!! אחרי 32 יום ללא שימוש כלל, היה שימוש מינורי יחסית שממנו אפשר להמשיך לצמוח.

חברים יקרים, אני מנסה לכתוב איזשהו יומן של שיתוף, של קבלת אהבה ונתינת אהבה.

אוהב ומעריץ כל אחד ואחד מכם , ואני בטוח שיום אחד נמצא יחד את הזמן לשבת על כוס קפה במחנה יהודה
אוהב עד אין קץ!

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #99925

תודה רבה! מזדהה מאוד עם הקושי לגייס כח לכל המשימות. אמנם איני נשוי אבל אני מכיר את הקושי הזה מתחומי חיים אחרים. אוהב את האופטימיות שלך, עם זה שגם במעידות אתה מוצא התקדמות, והתחברתי מאוד מאוד לרעיון בשם ר׳ צדוק..
כל הברכות! בהצלחה בתהליך.. תמשיך לשתף!!
יומטוב אח אהוב למסע..

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #99933

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואלה, נרשמת לאתר לפני 4 שנים,
ועכשיו, תגובה ראשונה,
לא יודע צה עברת בחיים, אבל אם אתה סובל ממה שאנו סובלים, אז הגעת למקום טוב,
תזכור שאנו מתמודדים עם תאווה שזה הורג אותנו, אשמח להיות איתך בקשר, ואשמח לעזור ממה שביכולתי,
בכל מקרה באהבה, תמשיך ותשתף ונהיה איתך בדרך המיוחדת להחלמה.
ועוד משהו קטן, כשנכנסתי להחלמה, הבנתי שלא ממעניין אותי אישה ילדים עבודה, אני חייב להחלים, אמרתי לעצמי, אם אני לא יטפל בעצמי אז יסגרו אותי ברטורנו לנשך חצי שנה, אז אני מעדיף להשקיע את החלמה מבלי לפגוע לגמרי במשפחה, וברוך השם התקדמתי המון בחצי שנה של התכנית.ט

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי אבי גולן.

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #99939

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תמשיך לשתף אותנו. זה רק יעשה לך טוב

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #99940

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים

שלום
אכן אהבתי את רבי צדוק הנ"ל
ועוד רבים אחרים,
כמדומני שהוא זה שכתב בפירוש,
שאע"פ שאומרים עלינו שאין רפואה למכתינו,
ולמרות שבת קול יוצאת ואומרת שבו בנים שובבים חוץ מ... אותם בנים מרעים זרע משחיתים וכו',
אעפ"כ אומר לנו רבי צדוק
אל תשגיחו בכל הנ"ל
כי הקב"ה חותר לכם חתירה תחת כל המאמרים והחזלים,
ואומר שבו בנים יקרים שובו.
אז יש תקוה גם לשכמותינו,
בברכה
מוטי

חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #99941

אחרי כתיבת היומן אמול, הייתי בטוח שמייד אלך לישון ולא אמשיך את השימוש, לצערי, טעיתי.

מאוד קשה להמשיך בשגרה לאחר 32 ימים של החלמה ואז להשתמש עקב לכידה ברשתו של העכב"ר (כמו שקרה אתמול).
הייתי עייף מאוד, רעב, צמא ובהרגשת בדידות גדולה ומשם קצרה הדרך לשימוש בפורנו.

שיתפתי את הפסיכולוג שלי בנפילה והנה עצה טובה שאני יעבוד קשה על מנת להפוך אותה לקבועה- חשבון נפש.
אני עושה את זה ביומן זה, ולא ביומן פרטי, על מנת לשמוע אתכם, לשתף אתכם ולהתחזק מכם.

הערב היה די מסובך, אחרי יום עבודה שבו התבשרתי שלא אקבל העלאה במשכורת הדלה למדי שאני מקבל (למרות שאני בתפקיד די בכיר) ושגם התחלתי את היום מאוחר בגלל שלא קמתי למניין המוקדם לפני שהילדים מתעוררים (אני מוציא את הילדים למוסדות החינוך...), אז היום הפך ליום של "חצי כוח".
ארוחת הערב שהכנתי קצת נשרפה, מה שהוסיף לקריז ואשה מתוקה אבל גמורה מעייפות ולכן גם לא לגמרי מתפקדת אחרי 8 בערב, ועל הכול, צריך ללמוד למבחן במכללה שיתקיים ביום ראשון הקרוב.

אז מה הוביל אותי לשימוש בפורנו:
1. חוסר רגישות כלפי אשתי- העצים את תחושת הבדידות.
2. לא הלכתי לישון יחד עם אשתי- עוד יותר בדידות, במקום חיבוק.
3. השארות אסורה עם המחשב לפי דיני "ייחוד"
4. הרשיתי לעייפות להשתלט עליי ולא הלכתי לישון
5. הרשיתי לעצבנות להשתלט עליי
6. רעב- לא יצאתי שבע מארוחת הערב 

כיצד מתמודדים כדי לא להשתמש בפורנו כאשר אני במצב עכב"ר?
1. לפני שאני עולה הביתה, לשבת שתי דקות באוטו עם עצמי, לנשום 5 נשימות עמוקות ולהתכונן לעלות הביתה.
2. ללכת לישון יחד עם אשתי- פותר שתי בעיות: בדידות + ייחוד עם המחשב.
3. במקרה של עצבנות- לשתות כוס קפה/ להתאמן קצת בבית.
4. להקפיד לאכול טוב בארוחת הערב, כולל הוספה של אוכל למרות שאשתי לא הכינה.
5. להכין את שיעורי הבית שהפסיכולוג נתן לי.

אוהב את כולכם, ותשלחו חיבוק בחזרה, זה ממש עוזר

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #99943

• ime
  • חבר קבוע
 מאחל לך הצלחה בתהליך בהחלט ניכר הרצון הטוב שלך וכל העבודה שאתה עושה לצורך כך. מעורר השראה.
רציתי להמליץ לך אם אתה עדיין לא בתוכנית 12 הצעדים אז מאוד ממליץ לך לבוא לקבוצות הטלפוניות. התחלנו ואנחנו לקראת סיום הצעד הראשון שהוא "חוסר אונים". למרות ההשראה שקיבלתי ממילותיך קצת ניכרת אווירת המלחמה שלך בתאווה ויכול להיות ששינוי גישה והמעטפת של התוכנית הזאת (שמי שיצר אותה הביא הרבה ברכה לעולם...) מאוד יעזור לך להימנע מהנפילות.
תמשיך לשתף כל יום ולהיעזר בכלים של האתר כמו טבלת 90 הימים הפורומים והשיחות וכמובן 12 הצעדים שזה הכלי הכי עוצמתי בעיני שיש למכורים. לי אישית זה מחולל פלאים באישיות למרות שגם אני יחסית חדש בתהליך..
בהצלחה..אוהבים אותך

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #99962

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר.
דבר ראשון בקשר לראיית פורנו אני חושב שאתה צריך מיד להשים חסימה על המחשב... ככה תוכל לעבוד על עצמך בלי אפשרות ליפול כל שניה ורגע.
דבר שני צריך לעבוד את הצעדים לא מספיק חשבון נפש כי את זה עשינו מיליון פעמים.
יש קבוצה טלפונית כל יום (תראה את הפרטים באתר) וזה יעזור וינווט אותך.
אם אתה רוצה לשוחח או לשתף או כל דבר אחר אתה מוזמן לשלוח לי מייל- weedabest16@gmail.com
אוהבים אותך!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #100140

קמתי הבוקר חולה

הבוקר נמרח, ואפילו ארוחת בוקר אכלתי לפני התפילה...

ב"ה אשתי הייתה כל היום בבית ויבורך מי שהמציא את המושג יום חופשי למורות. 

את כל היום העברתי בצפייה בסדרות טלוויזיה במחשב, מה שאני לא ממש אוהב לעשות, מכיוון שזה מרגיש לי כמו בזבוז זמן, וגם כי זה מעלה נושאים לא צנועים שמעוררים את המחשבה...

באזור אחה"צ הרגשתי שמיציתי את עניין הסדרות, אבל נותרתי משועמם וקצת חסר רצון לקום מהמיטה ולנוח בסלון, ליד הילדים. אז מה עושים? נכנסים לטוויטר, ושם בקלות אפשר למצוא תמונות עירום...
גלשתי שם כעשרים דקות, כאשר אני שוטף את עיני "ונהנה" מהתמונות.

אז מה עושים מחר? גם מחר אני ביום מחלה בבית, אבל לבד, ואז הניסיון גדל מאוד!
נו אז מה עושים ואיך מתחזקים לקראת מחר?

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #100142

• מושיקו1
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג כסף

אוהב אותך אחי ומבין אותך לגמרי ב"ה תקום בריא ויהיה לך יום נפלא ונקי

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 7 שנים #100144

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

פעולות אחינו פעולות. לא מספיק לרצות צריך לפעול. 
הצעדים כולם בנויים על עשייה. 
אגב אני ממליץ בחום להשים חסימה על האינטרנט כך שלפחות לא יהיה לך אופציה כל כך קלה ליפול. 
גם מאוד מומלץ להצטרף לקבוצה הטלפונית כל יום בשעה 1:30-2:15 זה ממש יעזור לך ויכניס אותך להחלמה. 
אם אתה רוצה אני מזכיר לך שוב אתה יכול לדבר איתי במייל - weedabest16@gmail.com אשמח להיות בקשר איתך. כשאנחנו מדברים ומשתפים בצורה יותר ישירה אז אנחנו לא נלחמים בזה לבד ויש יותר סיכוי להצליח.
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי גיימס.

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 6 שנים, 11 חודשים #102165

אהלן חברים!!!

מוצ"ח שמח לכולם

בחסד ה' הגדול והטוב עלי, עברתי את פסח נקי ואני כבר נקי 52 ימים  

הרבה זמן לא נפגשנו, אז אספר בקצרה על עצמי:
28, נשוי באהבה +2, והכי חשוב ליומן של היום- עובד בתחום התיירות.

למה הפרט הזה חשוב?
כי פסח אצלי זה שיא העונה, מבקרים באזורנו כ-35 אלף איש במהלך החג, מה שגורר עומס עצום לפני, תוך ואחרי החג.
שעות עבודה מרובות, ישיבות אינסופיות ובערב חזרה לבית על מנת להכשיר תנור עד 3 בלילה...

בקיצור, תקופה שאפשר לחוות כ-  ואפשר כ- .
בשנה שעברה, לפני שנכנסתי לתוכנית הצעדים, עברתי את פסח (וכל תקופה לחוצה בחיים) באופציה א. השנה פסח באופציה ב.

נכון, עדיין הכניעה לא מושלמת (ולעולם לא תהיה), ואני עדיין בתחילת הדרך, אבל השמחה וההודיה לה' יתברך היא עצומה. ביום חמישי, כמעט נפלתי. חיפשתי בפלאפון משהו תמים לחלוטין בגוגל, עלתה תוצאה די תמימה אבל גיליתי שאני יכול באתר הזה גם למצוא תמונות עירום. בחסד ה עלי, לא יכולתי לראות, נטספארק חסם את התמונות הללו לחלוטין.

מקווה להמשיך, כל יום, רק להיום בנקיות, בתהליך הכניעה ובהתקדמות בצעדים.

אוהב, מעריך ומעריץ

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 6 שנים, 11 חודשים #102168

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

שמח בשבילך שאתה חוזר לפורום, תתחבר ותשתף, וביחד נחלים.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 6 שנים, 9 חודשים #104625

שלום חברים! מה שלומכם?

עוד הפעם עברה תקופה שבה לא כתבתי, משתדל לחזור...

עדכון קצר: בנס גדול אני נקי 107 ימים, כל יום, רק להיום ולשמחתי אשתי הכינה לי עוגה מיוחדת לכבוד מעבר 90 הימים הראשונים!

ועכשיו בקשת עזרה- אני מחפש ספונסר.
עיקר ההתמכרות שלי זה בריחה מהחיים, צפייה בפורנו, שוטטות סתמית באינטרנט ומבטים ברחוב.

לצערי אני פנוי רק לשעות הבוקר (8:00-9:00)
ויהיה נחמד לתושב אזור ירושלים על מנת שנוכל להפגש פיזית מידי פעם.

תודה על העזרה!!!

אוהב את כולכם

:pinch: אזהרה: ספוילר!

תגובה: מיומנו של מתחיל לפני 6 שנים, 9 חודשים #104636

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

איזה יופי לקרוא על הניסים כאן. ממש לא מובן מאליו.

תפס אותי מה שכתבת על זה שאשתך הכינה לך עוגה לתשעים יום, כי לי אשתי קנתה שעון מתנה לתשעים יום (ולציון דרך של חצי שנה היא קנתה לי כוס קידוש יוקרתית).

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן