ברוכים הבאים, אורח

יומנו של ג'יימס
(0 צופה) 

נושא: יומנו של ג'יימס 21008 צפיות

ציון דרך. שנה וחצי נקיות בחסד אלוקים!!! לפני 6 שנים, 9 חודשים #104585

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

היום אני מציין שנה וחצי נקיון. שנה ושש חודשים. 548 יום.

אסירות תודה לאלוקים שהביאני עד הלום, בכוחו ולא בכוחי. 
ממש בכוחו, כי אני אפילו לא הייתי בהחלמה כל הזמן הזה, וגם כשכן הייתי בהחלמה לא תמיד היה איכפת לי מההחלמה...והיום אני מציין זמן כל כך גדול.

אני רוצה להזכיר לעצמי כמה אני חסר אונים מול התאווה, כמה חולה אני, כמה לא שפוי אני. אני רוצה להזכיר לעצמי כמה סבלתי שם, כמה אני יכול לסבול שם, כמה שאיבדתי שליטה על חיי. אין לי שום כוח נגד זה, בכלל.

ומצד שני אני רוצה להזכיר לעצמי ש״אי הזנת הרעב לא הרגה אותי״... אני לא אוננתי/צפיתי בפורנוגרפיה שנה וחצי, ו-א-נ-י  ח-י!

שומע גיימס? גם אם לא תשתמש, גם אם לא תממש את כל הפנטזיות שלך, גם אם החולי שלך לא ישפריץ לכל הכיוונים אתה עדיין תחיה, שום דבר לא יקרה, השמים לא יפלו.

אבל יותר מזה, לא רק ששום דבר רע לא יקרה לי, אלא הפוך! דברים טובים יקרו לי! אני יוכל להיות שלם יותר עם עצמי, יוכל להרגיש יותר טוב, אני לא יצטרך לברוח כל הזמן לעולם דימיוני ולא קיים אלא המציאות היומיומית שלי תהיה סבילה ובהמשך גם כיפית ורצויה. ואני אפילו לא מדבר על פנטזיות מיניות אלא על עולם הדימיון... העולם שבו אני יושב בסלון/מרפסת או כל מקום אחר ומדמיין על ה 10,000 איש שנמצאים בהופעה שלי וצועקים ״גיימס, תעשה לי ילד״ תוך כדי שאני מנתץ גיטרה hand made שעולה עשרים אלף דולר לקול תרועות ההמון הנרגש... או על הטירה החדשה שקניתי ב׳איביזה׳ ששם יש לי חניה גם לבנטלי גם לפרארי וגם יש מנחת מסוקים בכל מרפסת... או על כל דימיון אחר... כי יכול להיות לי טוב במי שאני, בחיים הצנועים בדירה השכורה שלי אי שם בקומה רביעית ללא מעלית... כי אם אני יעבוד את התוכנית ויכניס את אלוקים לחיים שלי אני יחווה אושר רוגע ושלווה שמעולם לא חויתי.

אלוקים יעשה בשבילי את מה שאני לא יכול לעשות אם אני יבקש ממנו בצורה הנכונה יחד עם עשיית המוטל עליי.

הוא יכול לשחרר אותי מהכל. מהתאווה, מפגמי האופי, מהפחדים ומכל מה שאני חסר אונים מולו. אם אני יכניס את אלוקים לחיים שלי אז אני אתמלא ממנו. אני ארגיש טוב.

אני לא חי ככה כל הזמן. אבל הרגשתי ככה כמה פעמים. חויתי את זה. שמעתי על אחרים שחוו את זה. ואני רוצה את זה, רוצה את זה מאוד מאוד מאוד.

אבא, רק להיום תן בי את הכח הרצון והיכולת להיות כלי לעשיית רצונך, לצאת מהריכוז העצמי שלי, לוותר על התאווה פגמי האופי והפחדים שלי. לראות נשים כבני אדם ולא כאובייקט. להיות בנתינה ולא בלקיחה.

תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי, ואת התבונה להבחין בי השניים. רצונך ייעשה ולא רצוני. רק להיום. אמן.

אסירות תודה שהיום אני יודע שיש, שאפשר אחרת, ושאני לא חייב להתמודד ולהישאר לבד. אסירות תודה על ניקיון. אסירות תודה על ניצחון גובר והולך. אסירות תודה על חברים על קבוצות ועל תמיכה.

תודה לכם שאתם איתי, אוהב וצריך אתכם מאוד. תודה לך הקדוש ברוך הוא.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: ציון דרך. שנה וחצי נקיות בחסד אלוקים!!! לפני 6 שנים, 9 חודשים #104589

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!

אוהבים

תגובה: ציון דרך. שנה וחצי נקיות בחסד אלוקים!!! לפני 6 שנים, 9 חודשים #104592

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קראתי
לייק
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104596

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום

שמח מאוד בשמחתך! 

עד 120 שנה.

אגב, מה ההסבר להפרש בין המניין שאתה מונה לבין מה שמופיע לך בפורום? 

ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104618

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב חבר, 
שיהיה המשך נקיות וחיבור הרבה רק להיום, כל יום מחדש

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104668

• גיימס
  • דירוג פלטיניום
אסיר יצרי כתב on 06 יוני 2017 11:55:

שמח מאוד בשמחתך! 

עד 120 שנה.

אגב, מה ההסבר להפרש בין המניין שאתה מונה לבין מה שמופיע לך בפורום?

תודה. 
רשום פה רק מאז שבאתי לשמור עיניך, יש לי באסירות תודה ימים נקיים גם לפני זה, עובד לתקן את זה.

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104738

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מאחל עוד הרבה ימים נקיים

רק להיום

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104751

אשריך ג׳יימס! שמח בשמחתך..
המשך מסע מוצלח ומחובר - רק להיום..

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 9 חודשים על ידי ליבי ער.

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104757

• לא לבד
  • דירוג כסף

אוהבים ג'יימס, מאוד מתרגש מהמסע שלך.
לא מובן מאליו זה ניסים גלויים מה שהולך פה

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104780

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

תודה על העידוד והתגובות חברים יקרים. 
אוהב וצריך. 

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104781

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

השבוע הייתי במפגש של הקבוצה הטלפונית. זה היה הפגישה השלישית שלי כבר עם החברים מהקבוצה, אבל הפעם היה משהו מיוחד שלא היה בפעמים הקודמות, היה שם ארומה מיוחדת באוויר, ואני ממש ממש חוויתי את זה.

דבר ראשון היה כיף כי סופסוף זה קרה. מה זה ״זה״ אתם שואלים? 
התשובה היא כזאת: כשבאתי לתוכנית אז תמיד שמעתי על אלו שפגשו את החבר הכי טוב, השכן ההוא, הקרוב הזה, ואני לא פגשתי שום בנאדם שאני מכיר. בהתחלה זה היה טוב, אחרי הכל לא נעים... אבל באיזשהוא שלב כבר ממש ״חשקתי״ בזה, רציתי להיכנס לחדר ולהתמלא בהפתעה, להרגיש את הדם עף לי לראש... את פעימות הלב המואצות... והפעם זה קרה. אני נכנס ואני רואה אותו... ״כלפון״??? מה קורה? צחוקקקקים. ממש חבר שהיה איתי בלימודים, אז אסירות תודה...

(במאמר המוסגר חגגתי שנה וחצי בדיוק עם הקבוצה הזאת. מדהים לחגוג עם ובמקום שההחלמה שלי התחילה. בהתחלה היה לי באסה שאני לא יהיה בקבוצת הבית שלי, אבל אז חשבתי שזה בא להזכיר לי מאיפה באתי ואיפה אני וכמה חשוב להתמיד).

התחלנו את המפגש. המפגשים האלו יש בהם טעם מיוחד. יש בהם מצד אחד התרגשות וסקרנות, ומצד שני יש בהם פחד מהול בהססנות. זה לא סתם עוד מפגש חי. זה מפגש שבו רובם של החברים משתתפים בקבוצה חיה בפעם הראשונה! 
זה מדהים לראות אנשים שבפעם הראשונה ״יצאו מהארון״ של המכורים וחשפו את עצמם. לראות אנשים מקרוב ומרחוק שרק רוצים להחלים. לראות את ההלם והתקווה שיש על הפרצופים שמנסים לעכל את החוויה שהם עוברים. 
השיתופים הראשונים של האנשים, הפעם הראשונה שחבר פותח את הפה ומשתף על המצב שלו, הפעם הראשונה שחבר רואה בלייב שיש תקווה, זה מדהים. 
לאט לאט הקרח ההלם והשוק מתחילים להפשיר וה׳עויילם׳ מתחיל להשתחרר. וזו חוויה מדהימה, כי זה לראות מקרוב את אלוקים, לראות מקרוב שאפשר, שיש סיכוי, שאם נעשה את שלנו הוא יעשה את שלו.

המפגש הסתיים ויאללה, החוצה. מחוץ למקום אנחנו עדיין התגודדנו, שיתפנו, החלפנו מספרים אבל הגיע הזמן ללכת הביתה.

אז עלה רעיון. חברה, מישהו רוצה לצאת לאכול?

אני שמעתי ונדלקתי. תמיד אני שומע חברים מספרים על הקבוצה שאחרי הקבוצה ואני מקנא, אף פעם לא קרה לי. 
אמרתי חיייבים ללכת, חייבים. והלא יאומן קרה, יצאנו 4 רכבים לאכול בפינה מפורסמת בעיר מפורסמת. 
וזה היה מדהים. ישבנו יחד כעשר מכורים ופשוט נהנינו מהחיים. מהחברותא. מזה שאנחנו כבר לא לבד. מזה שלא רק בחדרים ובקבוצות יש לנו תמיכה, אלא גם כשאנחנו מסתובבים בעולם אנחנו יחד. ישבנו שם ופשוט דיברנו על הכל: מין, התמכרות, צעדים... אולי דיברנו קצת יותר מידי בקול, אחרי הכל אין עניין לצרוח ״הספונסר לי אמר להימנע״ בקולי קולות ב״הלו תימן״... אבל לא היה כ׳פת לנו... כי היה כיף לנו, כי היינו ביחד, כי יש לנו פיתרון, ושכל העולם יקפוץ! 
אפילו לקחנו תמונות שלנו ביחד, כי אנחנו משפחה אנחנו חברים אנחנו אנשים נורמליים. יש לנו מחלה, יש לנו התמודדות אבל אנחנו גם אנשים נורמליים. וקבוצות זה לא חייב להיות דיכאון זה יכול להיות חברות בלב ובנפש וכיף אמיתי ללא צורך בהכחשה. כי אנחנו פה כדי להישאר וכיף לנו עם זה.

זזנו הביתה, ותוך כדי הנסיעה אני מרגיש טוב. ממש טוב. אני תוהה לעצמי מה זה, מה בדיוק אני מרגיש (אסירות תודה שהיום כשאני חווה משהו אני לא בורח מהחוויה לקיבינימאט, אלא עוצר ומנסה לחוות...!).

ואז אני מבין. ואז אני מרגיש. ואאאאזזז אני שמח. מאוד. 
אני מבין מה קרה לי. אני לא מהאלה (עדיין) ש׳אסירי תודה׳ על ההתמכרות שלהם, אני כואב לי וקשה לי. אבל היום, הייתי אסיר תודה על המצב שלי. על העובדה שאני לא לבד ושיש לי תמיכה אמיתית לא משנה מה המצב שלי. 
ואז אני הרגשתי טוב. כי לראשונה בחיי הרגשתי מרוצה מהמקום שלי. קיבלתי את עצמי עם כל הדברים שבי. לראשונה כשהסתכלתי (וגם יכולתי להסתכל!) היה יפה. ראיתי את גיימס - ואהבתי אותו. אהבתי אותו כמות שהוא בלי לנסות לשנות אותו. פשוט אהבתי אותו ואת המקום שלו. 
ואז כל כך שמחתי. 
החיים שלי לא תותים עכשיו, אבל אסירות תודה שאני ׳מתמקם׳. כל החיים שלי אני חי כמטוטלת שנעה עם כל רוח מצויה, והיום אני יודע שזה לא חייב להיות ככה.

וזו הבשורה: המציאות שלנו נתונה לבחירה. אם נבחר אלוקים - הוא יעשה בשבילנו את מה שאנו לא יכולים לעשות.
רק להיום אקבל את החיים, כי ״הקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום״...!
אוהב וצריך. תודה שאתם איתי.

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104788

וואו ג'יימס זה ממש מדהים לשמוע את זה! ממש שמחתי לקרוא והזדהיתי עם מה שאמרת שהיום אתה לא בורח מהחוויה אלא מנסה להרגיש מה אתה חווה. ממש אשריך

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104806

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

רגע אדון ג'יימס היקר
אני לא יודע אם קראת את הספר 13 מסורות של sa 
אבל אם קראת אתה יודע שחגיגות של שנה וחצי בלי הרינג וטשולנט ואביסלה קיגל לא יעזרו לך להבין את האסירות תודה במחלה 
אז אפשר עוד לתקן היום בקבוצה הטלפונית תשלח לנו ונתכבד
שמחים בשבילך על עוד יום נקי ומחובר 

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104817

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

תגובה: יומנו של ג'יימס לפני 6 שנים, 9 חודשים #104840

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

הפוסט הזה גרם לי להבין פתאום כמה הייתי מנותק בשבוע וחצי האחרון....
אפילו לא ידעתי שיש מפגש של הקבוצה הטלפונית... או שאנחנו לא מדברים על אותה קבוצה?

דבר שמזכיר לי כמה אני רוצה להתקדם עם הנושא הזה, ההתמדה בקבוצה, 
ברוך ה' בטלפונים אני די מתמיד.... נחמה פורתא, 

אגב ג'יימס, תותים נרקבים אחרי 3 ימים.... נראה לי שכולנו מעדיפים חיים יציבים ומשעממים על ריגושים שנרקבים מהר.... לפחות אני מעדיף את זה ככה.... החיים שלי אורז!!!! שעדיין לא בושל ויושב במזווה:blush:

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן