ברוכים הבאים, אורח

יומני תעיד עלי מה שעובר עלי
(0 צופה) 

נושא: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי 14036 צפיות

יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99581

• מושיקו1
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג כסף

אם היום אשאר נקי זה כבר 14 יום מפוכחים ומציאותיים. נותנים פה המון כוחות.לא מובן מאליו ב כ ל ל . לא יודע עוד איזה הרפתקאות נכונו לי.חושש יש חוטפים בדרך . יש רעידות אדמה יש סערות חזקות ויש גם את המקום הזה אני חושב שזה חוף מבטחים אמיתי .עובר עלי תקופה לא קלה אבל אבא שבשמיים יודע שאני באמת רוצה . רוצה שינוי רוצה חיים אמיתיים שלוים יותר .אולי אחרי 120 היומן הזה באמת יעיד שרציתי ושכספתי לצאת לא משנה מה יעבור עלי . אז יומן יקר מקווה שגם מחר אכתוב בך על עוד יום מפוכח ונקי .  אוהב את כולכם חברים יקרים

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99588

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

יעיד גם יעיד!
אתב צריך לעשות את הפעולות התוצאה בגלל לא קשורה אליך זה בידי אלוקים.
אם אתה עושה כל מה שביכולתיך אז אלוקים אחראי על השאר
אתה נראה ממש רציני ואני בטוח שתצליח.
רק תזכור- ״רק להיום״...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99626

• מושיקו1
  • דירוג כסף

שלום יומני שלום חברים אהובים.היום 14 יום של נקיות רק להיום לא מובן בכלל...אתמול גיליתי שאפשר להכנס לגוגל דרך האימייל.ליבי הלם בעוצמה כולי התחממתי .בחסדי השם חסמתי את האימייל אבל עכשיו אין לי אימייל.וזה מצער בגלל השעורי בית וכולי מקווה שבקרוב אחליף למכשיר שמוגן באמת. מישהו פה שמע על נתיב?  אם יש לי אינטרנט נגיש פתוח זה 100% נפילה בדרך כלל ואם חסום ויש קשיים אני מספר לכם ומקווה שזה יעבוד .אשמח לקבל עידוד חברים יקרים אוהב אותכם מושיקו

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99631

• reclaimed
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

הגדרתך נכונה בעיניי. המסע הזה בוודאי יעיד על התמודדותך האמיתית לחיים טובים. יש כאלה שרק מתפללים ויש כאלה שנלחמים אחרי הבירור שנעשתה בתפילה. אבל חשוב לזכור ש״לא עלינו המלאכה לגמור״.

14 ימים בשבילי זה המארק. תמיד נפלתי ביום הזה. אני שואב עידוד ממך ומעריך את השיתוף שלך. 

בהצלחה!

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99633

• יהודי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 1351 ימים
  • חבר ותיק

מושיקו היקר
כל הכבוד על 14 יום שהם שני שבועות לנקיות.
אמליץ לך לפתוח יומן קבוע ולרשום כל פעם שאתה רוצה באותו יומן, לא לפתוח לכל הודעה יומן חדש. זה יותר מסודר לך ולכולנו. (אל דאגה בשמים יקבלו יומן ארוך אחד כעדות)

ובנוגע לעידכונים שלך על כל מיני אילתורים ופירצות בחסימה. כמו שראיתי מהרבה חברים בפורום ובקבוצה, החסימות מאד עוזרות אבל לא עושות את העבודה. מכור כמוני ימצא כבר דרך להגיע, יקנה טלפון חכם חדש ב2500 ש"ח יומיים אחרי ששבר את הקודם ויום לפני שישבור את החדש, אני בעצמי מצאתי לצערי הרבה דרכים לעקוף את החסימות הטובות.
לכן הפתרון היחיד הוא פתרון מקיף, כמו שסוד אמר היום בטלפון לטפל בעכבר - שזה אני בעצמי -  ולא רק בחור.
נמשיך לצעוד בדרך להחלמה ואז החסימות יפעלו את פעולתן.
אוהב

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99634

• יהודי5
  • חבר ותיק

מושיקו היקר
כל הכבוד על 14 יום שהם שני שבועות לנקיות.
אמליץ לך לפתוח יומן קבוע ולרשום כל פעם שאתה רוצה באותו יומן, לא לפתוח לכל הודעה יומן חדש. זה יותר מסודר לך ולכולנו. (אל דאגה בשמים יקבלו יומן ארוך אחד כעדות)

ובנוגע לעידכונים שלך על כל מיני אילתורים ופירצות בחסימה. כמו שראיתי מהרבה חברים בפורום ובקבוצה, החסימות מאד עוזרות אבל לא עושות את העבודה. מכור כמוני ימצא כבר דרך להגיע, יקנה טלפון חכם חדש ב2500 ש"ח יומיים אחרי ששבר את הקודם ויום לפני שישבור את החדש, אני בעצמי מצאתי לצערי הרבה דרכים לעקוף את החסימות הטובות.
לכן הפתרון היחיד הוא פתרון מקיף, כמו שסוד אמר היום בטלפון לטפל בעכבר - שזה אני בעצמי -  ולא רק בחור.
נמשיך לצעוד בדרך להחלמה ואז החסימות יפעלו את פעולתן.
אוהב

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99639

• מושיקו1
  • דירוג כסף

זה בסדר הגעתי למסקנה שצריך פתרון מקיף אבל זה אפשרי עם אינטרנט פתוח? לך יש אינטרנט פתוח? ראש המפתים .זה כמו לתת לאלכהוליסט 
לטייל בחנות משקאות מה יעשה הנער ולא יחטא

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99650

• מושיקו1
  • דירוג כסף

שלום חברים רציתי לספר מה עבר עלי היום זה 14יום לנקיות ב"ה לא מובן מאליו בתפילת ערבית הסתכלתי על יהודים שנראו לי נורמלים שהם לא בסרט שלי לא צריכים החלמה הם בסדר לא יודע בכלל אם יש להם איזה נסיון איזה כיף להיות כך חשבתי .קינאתי ויצאתי מתוסכל מהבית כנסת יש סיכוי שגם אני יהיה כך במשך חיי או שנגזר עלי להתמודד עם צעדים קבוצות וכו'... מה אומרים חברים יקרים המחשבות האלה עוברות גם עליכם ??

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99655

מי אמר לך שהם, או חלקם, אינם בסרט הזה, גם אתה, ואני, וכל המדהימים כאן נראים נורמלים, ועמוק בסרט הזה.
אתה בחברה טובה .

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99690

• יהודי5
  • חבר ותיק

מושיקו היקר
על ראשון ראשון
אני בעצמי מעולם לא היה לי טלפון עם אפשרות גלישה והאינטרנט אצלי חסום, ובכל זאת הייתי במקומות הכי גרועים. אם תשאל איך ?? כנראה שאתה לא מכור:blush: .

לא המלצתי על הסרת החסימות, שמעתי פעם ממישהו גדול שהבחירה החופשית בטוב או ברע מתחילה רק אחרי שיש לי חסימה בלי זה זה מוכרע לצד התאווה. אני רק אומר שעם זה צריך טיפול מקיף. החסימה זה כמו מעקה סביב הגג, התוכנית זה להוריד את המכור שמטפס כל היום מעבר לגדר.....

דבר שני
לימדו אותי כאן בפורום לא לחשוב על מה יהיה בעוד כמה שנים. היום אני חייב את התוכנית כדי שהחיים שלי לא יתפוררו. לא משנה לי למה אני לא כמו האנשים הרגילים בבית הכנסת. (לאברך הלמדן: אין לי בעייה להניח שהם באמת בריאים וחלקים, לא איכפת לי)

שיהיה לכם אחלה יום נקי
אוהב אותכם ואת כל עם ישראל

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99699

• מושיקו1
  • דירוג כסף

יהודי5 היקר אתה יודע מה עובר עלי להגיד לי שאני לא מכור? גם בלי אינטרנט נפלתי ה מ ו ן פעמים. כמוני כמוך מנסה לצאת מהבוץ .חשבתי לקבל פה קצת עידוד .אמרתי מה שעובר עלי בהצלחה מושיקו

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99700

• יהודי5
  • חבר ותיק

מושיקו היקר
ממש לא התכוונתי להגיד שאתה לא מכור.
ה"סמיילי" שהוספתי פשוט נמחק.
התכוונתי מתוך הומור טהור ורצינות מתונה להגיד שזה מה שרק אנו המכורים יכולים להבין איך אפשר עם אינטרנט חסום להגיע למקומות כאלו. ו"איך" זאת לא שאלה אצלנו כי שום דבר לא עומד בפני המכור.
אני באמת לא יודע מה עובר עליך וביחד עם כל החברים נצא מן הבוץ

תעודד ותתעודד
מצדיע מכל הלב 
יהודי

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99703

• מושיקו1
  • דירוג כסף

יהודי 5 דבר איתי בפרטי אני לא מצליח להכנס

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99743

• מושיקו1
  • דירוג כסף

שלום היום זה 16 יום נקיים רק להיום בחסד השם לא מובן מאליו בכלל שמתי לב שקבלתי פתאום בטחון עצמי באיזה עניין רציתי לשאול חברים,שמתי לב שמשתמשים יותר ב"אלקים" ולא ב"שם" זה גם חלק מהתכנית או שזה לא משנה אם אני קורא הקב"ה אשמח אם יעזרו לי בקטע הזה.כי קראתי את 12 הצעדים וקצת התבלבלתי.  תודה רבה חברים

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 2 חודשים #99745

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
1, מחיאות כפיים על הנקיון שלך,
2, בנושא השם, ואלוקים, ה 12 צעדים כתוב אלוקים, אז טכני ככה התרגלנו לומר, אבל השם הוא אחד ומיוחד והוא אלוקים, ואנחנו מאמינים בו.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן