ברוכים הבאים, אורח

התחלה אופטימית מאוד.
(0 צופה) 

נושא: התחלה אופטימית מאוד. 13531 צפיות

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #95932

• איציק4
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

תראה כמה רע אתה גורם. 
תראה כמה אנשים עושים את כל המאמצים להלחם בך. ואתה מאמלל להם את החיים. 
ואם אתה מפסיד אז אל נורא נעלם לשבוע שבועיים עד שישכחו ממך. ואז אתה מפתיע שוב. מחכה במקומות הלא צפויים..
ואז נותן את המכה.. עוקץ שוב ונעלם.
דייייייייי

צריכים לחפש אותך ולהשמיד אותך מהשורש. לשבור לך את העצמות. שאתה תתחיל לפחד..
(נכתב ליצר הרע שלי)

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #95933

• איציק4
  • דירוג כסף

שני התגובות האחרונות נכתבו תוך כדי דמעות. תחושה של רגע מכונן

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #95938

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מזדהה לגמרי,
רק אומר
אותי לימדו שהמלחמה הכי טובה ביצר הזה ( לשם שינוי נקרא לו יצר החיים) זה לחיות, במאה קמ"ש,
פחות מלחמה חזיתית, את זה עושים רק כשאין ברירה. בשאר הזמן, לחוות את החיים בצורה הכי מלאה שיש,
נהגת לעבודה\סידורים. מצא את הדרך לחוות את הנהיגה. נסה ליצור "חיים" מכל פעולה שגרתית וקטנה. ספר לעצמך איך זה מוסיף טוב וחיים בעולם. 

לי זה עוזר. אולי גם לך יעזור.

בהצלחה!!!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #95956

• איציק4
  • דירוג כסף

הפסקה בעבודה. 
לא תיכננתי שזה יהיה כל כך קשה . כל כך מלחיץ. 
אני עם בחילות כבר שבוע. ברור שזה קשור. 
כאב ראש. ולא מרוכז. המחשבות לא בהירות.

צריך להבין שזה זמני התחושות האלו.

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96058

• איציק4
  • דירוג כסף
טוב אז עכשיו אני כבר בין 12 ימים... תודה לאל.
מפחיד אותי שאני הולך לשקוע בשאננות. להפסיק להכנס להעזר בכלים ושוב ליפול..
התחושה שלי כאילו הכל בסדר,אבל אני יודע שלא הכל בסדר.. המצב שלי ממש לא טוב..

אני מקנה באנשים שכבר 500 יום נקיים ועדיין משתתפים באתר.. ולא שוכחים שהם נקיים רק להיום. למה אני מסרב להכיר שיכול להיות שאני יפול..

למה??????

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96059

• איציק4
  • דירוג כסף

אני לא מרגיש שכואב לי יותר מדי הנפילות. איך זה הגיוני שאחרי שבוע וחצי אני כבר לא מרגיש את הכאב?
שאני נופל אני מרגיש למשך יומיים כאילו נחרב העולם. למה עכשיו זה נעלם..

אני מאמין שאם הזמן שאני יהיה באתר אני לאט לאט יפנים באיזה בעיה אני..
אני גאוותן ובגלל זה שהגעתי לכאן, היה לי תחושה שאני לא שייך לאנשים האלה. אנא אלוקים תעזור לי להכיר את החסרונות שלי ושהם יכאבו לי.
רק ככה יש יהיה לי בכלל יכולת לשקם את עצמי.

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96060

• איציק4
  • דירוג כסף

אני אובד עצות. יותר נכון מחפש עצות..
כל מי שקורה את זה שיגיב. עדיף שיסביר לי במה הוא לא מסכים איתי. ואפשר גם מידי פעם להסכים..

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96067

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איציק יקר.

"אין אפוטרופוס לעריות" מלמדים אותנו חז"ל. נשאלת השאלה, מה שונה בעריות שלהם אין שום אחראי לבין שאר עבירות שבהם יש אופטרופוס.
יצר העריות הוא איננו הגיוני. "אישה חמת, פיה מלא דם ואחוריה מלא צואה" אם לא גזר הקב"ה זה היה הדבר הכי מגעיל בעולם.
אולם כך גזר הקב"ה ונתן לנו כוח חיים שרק בעזרת מעשה לא הגיוני נוכל לפתח את החיים האלה. 
בגלל חוסר ההגיון אין אפוטרופוס לעריות, 
אפוטרופוס=ממונה, מישהו שאפשר לדבר איתו בהגיון והוא ינתב את הכלי שבידו למקומות הנכונים וההגיוניים, 
במקרה של המין, אין הגיון מימלא אין אפשרות להעמיד ממונה, לא אדם חיצוני לנו, ולא אותנו בעצמנו. אין לנו אפשרות על ידי תענות שכליות להשתיק את התאווה, 
הכלי היחיד שיש לנו זה למנוע מראש התקף תאווה. על ידי הכלים (כל אחד והכלי המתאים) לוקח זמן עד שמתרגלים לחיות בלי התאווה, למצוא "חיים חדשים" מלאים בשמחה ושלווה בלי קשר לתאווה. עד אז התאווה טטמטמם אותנו, תשגע אותנו, "תאכל לנו ת'ראש" בשלב מסויים... (ויכול להיות שהוא לא יקרה הרבה זמן) אנחנו מחזירים את הגבול למקומו הנורמלי, ואז יכולים לחיות עם ההרהורים (שאין אדם ניצל מהם בכל יום) בלי לחטוא, יכולים לשלוט על ההרהורים. 
משל:
פושע בשכונת פשע, כשרואה קשישה אין לו יצר הרע לקפוץ עליה ולשדוד אותה, כי ברור לו כל כך שזה מה שעושים. אין לו מלחמה, כיוון שהגבול שלו פרוץ, הוא לא רואה בכלל שהוא עבר מדינה (לסיטרא אחרא).
לעומתו אדם נורמטיבי שרואה קשישה גם לו אין יצר הרע לשדוד אותה, כי ברור לו שלא עושים את זה, אין לו אפילו דיון אם עצמו, וזה אפילו לא עולה במחשבה. אצלו הגבול כל כך יציב וברור שאין לו נטיה לבדוק מה יש בצד השני.
אדם שנעקר מעולם הפשע, ולחוץ על כסף. כשיראה קשישה.... בליבו תשתולל סערה, "הנה יש לי הזדמנות לסגור את החוב" הוא בהתמודדות. כי אצלו הגבול היה פרוץ, ולאט לאט החלה הנפש שלו לחדש את הגבול, בזמני הבנייה הוא עדיין מתחבט אם עצמו, אולי אפשר להיות במדינה השכינה לעבור את הגבול.

בשלבים הראשנים של הגמילה (ובטח בתום ימי ההתלהבות) הנפש מזהה את התקציב שהבאת לחידוש הגבול. בזמן הזה (שיכול להארך שנים, כל אחד והקצב שלו) אנחנו בנסיון, יש לנו מחשבה אולי ניכנס לכאן או לשם ונראה רק את זה... הגבול עדיין לא יציב, בעזרת ה' עם עבודה קשה, נצליח לבנות גבול, שגם אם פתאום נראה אישה נורא יפה ברחוב, לא תיהיה לנו מחשבה ללכת לאתרים. כי הגבול יהיה נורא ברור. עד אז אנחנו בוחרים לומר. תן לי להתקדם בבניה היום, רק היום... לא יודע מתי סוף העבודה, סוף הבנייה, לא יודע איזה ארוך גבול צריך לבנות, אני יודע שהיום יש עבודה, ואני צריך לפרנס את העובדים. אז גם היום נבנה את הגבול.

מחר? יכול להיות שתפרוץ מלחמה וימוטטו את הגבול, וגם אם זה יקרה.... זה יתן לי עוד פרנסה, עוד גבול לבנות.

כותב את הדברים בעיקר בשבילי אחרי נפילה.
שיהיה המון הצלחה בבנין,

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 5 חודשים על ידי פשוט שמח.

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96083

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

איציק היקר, ההחלמה זה תהליך, אי אפשר להסביר את המהלך של רק להיום, ואי אפשר להסביר למה לא להשתמש פעם אחת, אבל תהיה מחובר איתנו, יש הרבה חומר בפורום על הדרך של החברים, ולאט לאט תפנים מה המילה רוצה מאיתך, ומה החלמה דורשת ממך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96103

הדבר היחיד שאני רוצה לומר לך זה שתמשיך לבוא כי לפי המשך היומן זה נראה שאתה קצת יותר קשור בתאווה ממה שנראה בהתחלה, אז תמשיך לבוא ולשתף וה' הטוב יהיה בעזרך כמו להרבה חברים פה.
אוהבים אותך.

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96161

• איציק4
  • דירוג כסף

תודה על כל התגובות של אנשים. זה מאוד מעודד..

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96162

• איציק4
  • דירוג כסף

היום אני מרגיש רע מאוד. חולשה. עצבות. לא כל כך ברור למה. כנראה חלק מתהליך הגמילה. 

קשה לי לחשוב מסודר. אבל מה שכן אני ממש מרגיש שאני מאוד מאוד.אוהב את החברים כאן

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96163

• איציק4
  • דירוג כסף

אני כבר בן 15 ימים. 
חזרתי לישיבה, לכן קצת הורדתי את המינון שאני נמצא בפורומים. 
האמת מפחיד אותי שאני יקבל ביטחון עצמי כאילו הכל בסדר. אני ישכח משמור עיניך וימצא את עצמי שוב באותו בור.

אבל באמת מה שצריך להטריד אותי זה איך אני עובר את הימים הקרובים. 
לפני שהכרתי את האתר היו לי כמה סבבים של 21 יום ונפילה. לכן אני צריך להכנס לכוננות ספיגה של דחפים. ואע''פ כן להצליח.
נ.ב. אני עדיין אופטימי

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96169

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר
מנסיון, לקראת הזמן שיא שבו לא צרכנו, מתחיל המוח לדרוש את זה בעוצמה,
ליפני שזה קורא אמליץ לך לעשות דברים

א' הרבה פורטופיי ואימונים,
ב' לדאוג ליצור במוח כמה שיותר דופמין, (ע"י מאכלים/ספורט/או כבל דבר שגורם לך להיות שמח, אם אתה בישיבה אותי נורא שימח לכתוב חיבורים בהלכה.)
ג' תפנים, שעכשיו אלו ריגעי חסד של התחלה, הקב"ה ליווה אותך יד ביד בתחילת הצעדים, עוד מעט הוא יעזוב לראות אם אתה מצליח ללכת לבד. לכן, ליפני שהוא עוזב תפנים, הדבר הכי חשוב עכשיו זה להתכונן לרגע שהתאווה תתקוף ותיהיה בילתי נסבלת, 
בהצלחה
אל תאבד את ה15 יום האלו (או יותר) בגלל שאננות. 

תגובה: התחלה אופטימית מאוד. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96266

• איציק4
  • דירוג כסף

פשוט שמח תודה על התמיכה. 
אתה צודק צריך להשקיע הרבה יותר מאמץ להתכונן לימים הבאים. 
אין לי היום זמן להסתובב בפורומים ובפורטפיי.
בעז׳ה במוצש.מקווה שלא יהיה מאוחר

איך מקבלים חיזוקים בשבת.?מישהו יודע?

זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן