ברוכים הבאים, אורח

"טוב יום אחד בחצריך מאלף"_
(0 צופה) 

נושא: "טוב יום אחד בחצריך מאלף"_ 35334 צפיות

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97100

בוקר טוב ישורון היקר! מצער אותי מאוד לקרוא על הנפילה. אני לא יודע באיזה אחד מהצעדים אתה נמצא,  למרות שלפי מה שכתבת בפוסט נראה שאתה בצעד אפס (ההכרה כי אני מכור) אבל גם אם אתה כבר בצעדים הבאים ממליץ לך לבדוק שמא לא עשית את הצעדים הקודמים (בעיקר 1 עד 3) בצורה טובה.. אני כותב לך את זה כי כשלי היתה נפילה לפני 13 ימים זו היתה אחת המסקנות מהנפילה ובאמת אחרי שחזרתי אחורה, אל הצעדים הראשונים, גיליתי כמה פספסתי, עד כמה אינני מכיר עדיין בחוסר אונים, הוא בא ונשכח..
לי אין ספונסר, אבל ממה שמספרים כאן ספונסר יכול לעזור לך. 
ידיעה מוצקה של חוסר אונים הביאה לי במצבים קשים את הרסן לומר לעצמי שאצלי אין דבר כזה רק 5 דקות כיוון שאני חסר אונים מול התאווה.
ישורון היקר! אל יאוש, ההבנה כי אנחנו מכורים מביאה יחד עם ההלם גם הזדמנות!
עלה למעלה עלה, מקווה שעזרתי!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97103

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב, אמונה.
תודה רבה לך על הדברים.
כן, אני צריך להתחיל את הצעדים באופן יותר רציני.
מקווה לעשות זאת, ומתפלל לה' שיתן לי את הכחות לזה.
יום טוב ונקי רק להיום
ישורון_

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: "טוב יום אחד בחצריך מאלף"_ לפני 7 שנים, 3 חודשים #97107

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
אוהבים אותך ישורון_ היקר!

מזדהה עם הקשיים, לא קל,
אני זוכר את תחילת דרכי בהחלמה, קורא פה שיתופים של חברים עם כמה חודשי ניקיון, זה היה נראה לי מופרך לחלוטין שאי פעם אצליח להפסיק ליפול יותר מכמה שבועות במקרה הכי דמיוני שהצלחתי לדמיין, לא ממש האמנתי אחרי כל כך הרבה ניסיונות ומפחי נפש שאצליח לצלוח בהצלחה את מסע 90 הימים שניסיתי לכבוש.
במבט אחורה התובנות שאתה מעלה, היו המפתח אצלי לעלות על דרך ההחלמה 'רק להיום', ההבנה שהאדם היחידי שאחראי למצב הנוכחי שבו אני נמצא הוא 'אני', ולא אשתי או כל אדם או גורם אחר שגרם לי לחוש צורך לברוח לתאווה, זה גרם גם לי לזעזוע נפשי קטן אבל נתן לי תקווה, הבנתי שכמו שאת הבעיה אני יצרתי גם את הפתרון אוכל ליצור, בעזרת יוצרי האוהב. אני זוכר שהבנתי תוך כדי הנפילות והייאוש שניסה להזדחל פנימה ולגרום לי לזנוח את החלום לחלוטין, שאני כן מתקדם, אני משתפר, כל יום נקי שלי הוא משמעותי מאד בתהליך גם אם הוא לא הפך לחוליה בשרשרת ארוכה של ימים נקיים, הוא תיקן אותי קצת, כל ניסיון מחודש לקום ולא לחשוב יותר מדי על הנפילה אלא לנסות להתפלל ולחשוב על היום הנוכחי עזר לי בסופו של דבר להישאר נקי עוד יום אחד בעזרתו יתברך.
אני מסכים שיש בהחלט מקום לחשוב על איזה פעולות החלמה נוספות כדאי לנסות, וכל אדם זקוק לעצמה שונה במקצת של חיבור לכל יכול בשביל להישאר נקי, אבל בשבילי במבט לאחור הדבר שהכי היה חשוב לי זאת ההתמדה בלהמשיך ולנסות לקום, ולא משנה כמה פעמים נפלתי לפעמים מספיק רצף קצר של נקיות ומפוכחות בשביל לדחוף אותי אל עבר החלמה יותר משמעותית ורציפה.

מתפלל בשביל כולנו שנזכה לרצות להישאר נקיים היום, ולקבל הכוונה מאבינו האוהב מה המעשים שייתנו לנו את המתנה הענקית הזאת של להישאר נקי עוד יום. 'רק להיום'. אמן.

באהבה רבה
'פנימה'
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 3 חודשים על ידי פנימה.

תגובה: "טוב יום אחד בחצריך מאלף"_ לפני 7 שנים, 3 חודשים #97115

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר לליבי, לא רוצה לאכזב אותך, אבל אם (כנראה) אתה סובל ממה שאני סובל התמכרות לתאווה, צעדים בלי קבוצות לא יעשה אותנו נקויים, קח אומץ והצטרף אלינו לקבוצות, רק ביחד נצליח, אשמח להיות איתך בקשר בהמשך הדרך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97122

אוי... אתה מזכיר לי נישכחות, הנפילה. שאחריה מגיעה הכאב, הצער, היאוש, הכעס, הפחד, הסבל, הדמעות וההרגשה שאין איך להצליח, אני לעולם אסבול. הלואי ויכולתי להיות נקי בשבילך (אני בקושי מצליח לעצמי). הלואי ויכולתי לתת לך הרגשות טובות במקום הרעות. הצעדים אמורים לעשות את זה בשבילי.
מה שעוזר לי נגד הרגשות הרעות שמגיעות אחרי הנפילה, זה צעד 2,3. ומה שעוזר לי לא ליפול שוב אחרי נפילה, זה צעד 1. שמעתי שכל נפילה, זה חוסר בצעד 1. אם היינו מבינים כמה אנחנו חסרי אונים, ואיך שזה הורס לנו את החיים, לא היינו נופלים.
עשית צעד 1 עם ספונסר ?
אוהב, ומתפלל עליך

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97131

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כמה שהנפילה קשה, הכוחות שהיא מסוגלת לשחרר מעולים

תרתום את הכוחות הללו למרכבת ההחלמה. תשתמש באנרגיית הנפילה לצורך הטיפוס.

שיהיה לך יום נקי
רק להיום

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97138

• ישורון_
  • דירוג פלטיניום

וואוו, חברים.
תודה לפנימה.
תודה ללוחם אמיץ.
תודה לאבי גולן.
תודה לאלי.
על העיצות, התובנות, עידוד והחיזוק.

כי נפלתי - קמתי.

אני לגבי הקבוצות החיות אני צריך לבדוק את העניין. קודם עלי למצוא ספונסר חיצוני, מחוץ לקבוצות.
אני חייב את זה כאוויר לנשמה שלי.

איך מוצאים ספונסר?

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97141

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
הדרך הטובה ביותר למצוא ספונסר,היא ללכת לקבוצות...

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97143

• ישורון_
  • דירוג פלטיניום

תודה אריסטו.
השאלה, מה אני עושה אם היום שלי עמוס, אני לא רואה איך אני מכניס עוד דבר כזה במהלך השבוע.
מה אני עושה, חברים?

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97153

שלום חבר

יש לי 3 עיצות:

1. תברר את הימים והשעות של הקבוצות באזור שלך, ואם יוצא שיש לך בדיוק זמן פנוי באותו שעה, תלך. גם אם לא תוכל לחזור באותו יום שבוע הבא. יש קבוצות מוקדם בבוקר, ויש במוצ"ש, אנחנו לא היחידים עם סדר יום עמוס.

2. יש קבוצות טלפונית, תתקשר למספר של הפורום, ותבקש את המספ של הקבוצה והזמן, ותוכל להישתתף בקבוצה אפילו חמש דקות. אין בושה להיכנס מאוחר או לצאת מוקדם.

3. תוכל לבקש ממישהו מהפורום בהודעה פרטית להיות הספונסר שלך. ואולי הוא יוכל לימצוא לך גם זמן לקבוצה, אחרי שישמע על הסדר יום שלך. אני לא מכיר, אבל אולי יש מי שיסכים להיות ספונסר למתמודד שלא הולך לקבוצות.

בהצלחה, אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97154

• ישורון_
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים, אין מילים.
יום נקי לכולם.

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97159

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

ישורון שלום
אני חדש יחסית 
לי עבד מאוד הקבוצה הטלפונית, יש באחד וחצי כל יום,  מנחה אותה סוד הכניעה והוא מדהים.
לפני הקבוצות לא הצלחתי להחזיק לא ליפול שני וחמישי, וברוך ה' רק להיום אני ברצף של 43 ימים
וזה לא מובן מאליו 
סוד הכניעה תמיד דוחף אותנו במפגש הטלפוני, לשתף לשתף להוציא החוצה את התאווה שלא תסתתר בחושך ובבדידות, אל תכנס למגרש שלה, בא לשחק במגרש של המחלימים 
ועוד משהו חשוב, אחרי המעשים נמשכים הלבבות, בלי עבודה מעשית אי אפשר להתקדם, לא עושים את הפעילות שהתאווה תוקפת זה קצת מאוחר, הספונסר שלי אמר לי כל בוקר תעשה פעולות
שיהיה יום מחלים

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 3 חודשים על ידי צריך חבר.

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97172

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

כשהתחלתי את הדרך לקבוצות לא הבנתי מאיפוה יש לי זמן, היה לי עסק עצמאי, הייתי באמצע פרויקט של החיים, ועוד שתי פרויקטים שאני לא יכול לכתוב מפני אנונימיות, אבל הבנתי או קבוצות או בסוף אגיע בעל כורחי לרטרונו, וחיי ניצלו, הבנתי שקבוצות זה לפני עבודה ומשפחה לפחות בחצי שנה הראשונה (בשבילי) וא.ת. אני כאן.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97201

• ישורון_
  • דירוג פלטיניום

תודה צריך חבר,
משתתף בקבוצה הטלפונית מאז היווסדה באלול האחרון.
לא בחינם זכיתי לימי נקיות אפילו שהיו נפילות אבל בימי הנקיות הייתי מחובר לאלוקים, תודה לה' על הימצאות הקבוצה.
עם כל זה עדיין לא מספיק לי, לכן חיפשתי משהו נוסף.

יום נקי, ישורון_

תגובה: לפני 7 שנים, 3 חודשים #97202

• ישורון_
  • דירוג פלטיניום

אבי, בוקר טוב.
תודה על הדברים.
במודעות, קיימת הידיעה אצלי, אני רוצה את ההתקדמות בתוכנית, רק צריך לעשות, להוציא מן הכח אל הפועל.
אני יודע שאעשה את זה בסוף, אולי יקח עוד כמה זמן, אני לא נלחץ מהזמן, אפילו מהנפילות שבאמצע.
כשאוכל לעשות וודאי הקב"ה ייתן לי את האומץ לעשות, אני מתפלל על זה כל הזמן, גם עכשיו, וזה יקרה בסוף.
לכל זמן ועת, עת שלום, ועת מלחמה. אני חושב שזו מציאות שהקב"ה קבע בעולם, וזה יכול להילקח גם למצבי,
עת מלחמה - זה כל הזמן שעדיין לא נכנסתי ברצינות לעשות את התוכנית, אז עדיין ההתמודדות היא מלחמה מול התאווה.
עת שלום - זה יהיה אי"ה ובס"ד בזמן שאקח את התוכנית לידיים, ואז יהיה שלום ביני לבין התאווה.
הכל מקווים ואני מתוכם לעת שלום, אבל עלי לחדד בתוכי שגם בעת מלחמה, כמו בכל מלחמה, יראי ה' יודעים שההצלחה במלחמה באה מאלוקים, אני לא יכול להילחם, אני חסר אונים מולה.

מתפלל להצלחתנו ולנקיות - אלי, תן בי את האומץ לשנות מה שביכולתי, ולקבל בשלוה את מה שאין ביכולתי לשנות, ולהבדיל ביניהם.
יום נקי רק להיום
ישורון_

זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן