ברוכים הבאים, אורח

רוצה להיגמל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצה להיגמל 2181 צפיות

רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95385

• רוצה להיגמל
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר קבוע

שלום לכולם!
מנסה לפתוח יומן מסע...
לא נראה לי שאני אעדכן באופן שוטף אלא רק כשיהיו דברים וניסיונות מיוחדים...

נקי ב"ה 15 יום... (!) 

אני כבר שעתיים יושב ליד מחשב פרוץ לחלוטין... ההורים ישנים וכל הבית שקט... אך אחד לא מפריע לי... בלחיצת כפתור אני יכול להיות במקום הכי מענג בעולם... במקום הכי שפל בעולם...
לא יודע איך, אבל אני מצליח לא לראות פורנו עכשיו... אתם לא מתארים כמה בא לי... אחחח התשוקה...
למרות שאני מצליח לא לראות פורנו, לא נשארתי נקי לגמרי... בהיתי עכשיו במשך דקות ארוכות בכמה תמונות חושפניות... זה התחיל מגלישה סתמית בynet ואז היה לי קישור לכתבה בנושא מין... לא התגברתי ופתחתי אותה... וכמו שבכל כתבה יש למטה קישורים לכתבות נוספות שעוזקות בנושא אז ככה גם פה היה... נגררתי לאיזה רבע שעה של קריאת כתבות בנושאים לא צנועים כולל הסתכלות ממושכת על התמונות שהיו בכל כתבה... כל זה תוך כדי שאני נוגע לעצמי באיבר ומחכך אותו במכנסיי... עד שהרגשתי שאני ממש עומד לגמור ואז פשוט סגרתי את המחשב והלכתי...

אני ממש גאה בעצמי שהצלחתי לא לראות פורנו או לקרוא סיפורי אירוטיקה למיניהם... אבל בכל זאת אני קצת מבואס ממה שכן עשיתי...

אני לא מאפס את הטבלה... נראלי שזה מה שהחוקים אומרים...

שוב, אני ממש ממש מרוצה מזה שהצלחתי לא לגלוש לאתרי פורנוגרפיה למרות שזה היה לי ממש בהישג יד והתאווה בוערת בי כמו אש... והתסריטים רצים לי בראש... והתמונות... והקולות... ועומד לי...ואני מפוצץ בתשוקה... אבל אני מרגיש שזה לא יחזיק לאורך זמן... כמה זמן אני אצליח להחזיק כשכל יום יש לי את האפשרות והנגישות הלא נורמלית לתאווה הזאת? אני מרגיש שכל התגברות זה הפעם האחרונה שאני אצליח... בטוח מתישהו אני לא אחזיק מעמד ואפול... המחשבה על מה אני יכול למצוא שם בתוך המכשיר הזה בתוך פחות מחצי דקה מטריפה אותי... אני מרגיש שזה מאוד מאוד זמני הנקיות הזאת... וגם אם אני אצליח לא לצפות הפעם, אז זה יקרה תוך כמה ימים... לא יכול להיות שאני לעולם לא אצפה שוב בפורנוגרפיה... 

בינתיים אני נקי רק להיום...

לילה טוב ונקי!

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95404

כל הכבוד אחי, נסיון לא פשוט בכלל! 
אני מעדיף להתייחס לחלק השני של דבריך..
אתה לא צריך לדמיין מה יקרה בעוד מספר שנים או אפילו לא מה יהיה מחר.
אלוקים נתן לנו את ההווה להתמודד איתו ואת זה אנחנו עושים. את העתיד לא תוכל לצפות ואת העבר לא תוכל לשנות. עלינו מוטל להתמודד עם ההווה, ״רק היום״. 
זה לא אומר שאני מתעלם מהעתיד, זה אומר שאני מודע שתוצאות מעשיי אינם בשליטתי ולכן אני מפקיד את האחריות עליהם בידי שמיים. את כל מה שאני מסוגל לעשות (לא סנטימטר פחות!) אני אעשה (השתתפות בתכנית כלשהי, שימוש בכלים, עשיית פעולות) אבל מה יהיו התוצאות? איני יודע וגם איני יכול לדעת. בקיצור, במקום לחשוב שאת הכל אנחנו יכולים וצריכים לשנות, כדאי שנתרכז רק במה שבאמת נמצא בתחום שליטתנו..
״אלי, תן בי את השלווה לקבל את מה שאין ביכולתי לשנות, את האומץ לשנות את שביכולתי, ואת התבונה להבחין בין השניים״. 
אצלי זה שינה המון, ומאד עוזר לי להתמודדות..
נ.ב- זה אחד מהשלבים בצעד 3 של תכנית.
מקווה שעזרתי

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95405

כל הכבוד אחי, נסיון לא פשוט בכלל! 
אני מעדיף להתייחס לחלק השני של דבריך..
אתה לא צריך לדמיין מה יקרה בעוד מספר שנים או אפילו לא מה יהיה מחר.
אלוקים נתן לנו את ההווה להתמודד איתו ואת זה אנחנו עושים. את העתיד לא תוכל לצפות ואת העבר לא תוכל לשנות. עלינו מוטל להתמודד עם ההווה, ״רק היום״. 
זה לא אומר שאני מתעלם מהעתיד, זה אומר שאני מודע שתוצאות מעשיי אינם בשליטתי ולכן אני מפקיד את מלוא האחריות עליהם בידי שמיים. את כל מה שאני מסוגל לעשות (לא סנטימטר פחות!) אני אעשה (השתתפות בתכנית כלשהי, שימוש בכלים, עשיית פעולות) אבל מה יהיו התוצאות? איני יודע וגם איני יכול לדעת. בקיצור, במקום לחשוב שאת הכל אנחנו יכולים וצריכים לשנות, כדאי שנתרכז רק במה שבאמת נמצא בתחום שליטתנו - ההווה.
״אלי, תן בי את השלווה לקבל את מה שאין ביכולתי לשנות, את האומץ לשנות את שביכולתי, ואת התבונה להבחין בין השניים״. 
אצלי כל הרעיון זה שינה המון, ומאד עוזר לי להתמודדות..
נ.ב- זה אחד מהשלבים בצעד 3 של תכנית.
מקווה שעזרתי

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95412

• avraham raibi
  • רצף ניקיון נוכחי: 1685 ימים
  • חבר ותיק
רוצה להיגמל כתב on 13 אוק' 2016 22:04:

שלום לכולם!
מנסה לפתוח יומן מסע...
לא נראה לי שאני אעדכן באופן שוטף אלא רק כשיהיו דברים וניסיונות מיוחדים...

נקי ב"ה 15 יום... (!) 

אני כבר שעתיים יושב ליד מחשב פרוץ לחלוטין... ההורים ישנים וכל הבית שקט... אך אחד לא מפריע לי... בלחיצת כפתור אני יכול להיות במקום הכי מענג בעולם... במקום הכי שפל בעולם...
לא יודע איך, אבל אני מצליח לא לראות פורנו עכשיו... אתם לא מתארים כמה בא לי... אחחח התשוקה...
למרות שאני מצליח לא לראות פורנו, לא נשארתי נקי לגמרי... בהיתי עכשיו במשך דקות ארוכות בכמה תמונות חושפניות... זה התחיל מגלישה סתמית בynet ואז היה לי קישור לכתבה בנושא מין... לא התגברתי ופתחתי אותה... וכמו שבכל כתבה יש למטה קישורים לכתבות נוספות שעוזקות בנושא אז ככה גם פה היה... נגררתי לאיזה רבע שעה של קריאת כתבות בנושאים לא צנועים כולל הסתכלות ממושכת על התמונות שהיו בכל כתבה... כל זה תוך כדי שאני נוגע לעצמי באיבר ומחכך אותו במכנסיי... עד שהרגשתי שאני ממש עומד לגמור ואז פשוט סגרתי את המחשב והלכתי...

אני ממש גאה בעצמי שהצלחתי לא לראות פורנו או לקרוא סיפורי אירוטיקה למיניהם... אבל בכל זאת אני קצת מבואס ממה שכן עשיתי...

אני לא מאפס את הטבלה... נראלי שזה מה שהחוקים אומרים...

שוב, אני ממש ממש מרוצה מזה שהצלחתי לא לגלוש לאתרי פורנוגרפיה למרות שזה היה לי ממש בהישג יד והתאווה בוערת בי כמו אש... והתסריטים רצים לי בראש... והתמונות... והקולות... ועומד לי...ואני מפוצץ בתשוקה... אבל אני מרגיש שזה לא יחזיק לאורך זמן... כמה זמן אני אצליח להחזיק כשכל יום יש לי את האפשרות והנגישות הלא נורמלית לתאווה הזאת? אני מרגיש שכל התגברות זה הפעם האחרונה שאני אצליח... בטוח מתישהו אני לא אחזיק מעמד ואפול... המחשבה על מה אני יכול למצוא שם בתוך המכשיר הזה בתוך פחות מחצי דקה מטריפה אותי... אני מרגיש שזה מאוד מאוד זמני הנקיות הזאת... וגם אם אני אצליח לא לצפות הפעם, אז זה יקרה תוך כמה ימים... לא יכול להיות שאני לעולם לא אצפה שוב בפורנוגרפיה... 

בינתיים אני נקי רק להיום...

לילה טוב ונקי!

קודם כל-כל הכבוד שעצרת ברגע האחרון
יוסף הצדיק שהה רגע אחד יותר מידי ויצאו לו 10 טיפות מהאצבעות כלומר היה לו התחלת חטא והוא הפסיד 10 שבטים
וברח. אחד המפרשים תוהה(אני מתרגם ללשוני)-די חטאת הפסדת ובכל זאת התגברת-זה משהו מיוחד.

עכשיו תרשה לי להיות קצת בוטא-למה אתה חושב שתחזיק מעמד עם אינטרנט וכל שכן עם פרוץ.
אני יספר לך על עצמי קצת בזמן שחטאתי קבוע( עד לפני 50 יום בערך) גם אינטרנט "לא מוגן" לפעמים לא היה עוזר והייתי מוצא דרכים... ואם אינטרנט פרוץ-לא היה לי סיכוי
לקחתי תקופה ללא אינטרנט במצב שאני יכול לחטוא
כרגע שאני נמצא כמעט ללא אינטרנט וגם כשאני עם אינטרנט זה עם הרבה גדרים למיניהם 

לא מאמין שתצליח עם אינטרנט פרוץ. הרי אתה מכניס את עצמך לניסיון ואם פה שום הבטחה לסיעתא דשמיא  וכמעט בלתי אפשר לנצח את היצר ללא סיעתא דשמיא כי מי אתה לעומת המלאך הכי חזק שקיים(יצר הרע).
והרי לך הוכחה ממה שקרה לך שניצלת בסיעתא דשמיא ברגע אחרון-ה' הביא לך סימן הראה לך שאין לך סיכוי לבד 
אל תכניס את עצמך לניסיון!!!

ברגע שאתה מכניס את עצמך לניסיון כן כנראה שלא תוכן להפסיק לראות תכנים 
אבל אם לא תתן לעצמך את האפשרות לראות-הרי לא תוכן לראות ולא תראה.

מקווה שתראה את הדרך להצלחה.

בהצלחה!

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 5 חודשים על ידי avraham raibi.

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95440

• רוצה להיגמל
  • חבר קבוע
שבוע טוב!

אני לא יודע אם לאפס את הטבלה...

בשבת בצהרים התעוררתי מהשנת צהרים והיו לי קצת הרהורים... נשארתי לשכב קצת במיטה ולהרהר, ותוך כדי ההרהורים קצת חיככתי את האיבר שלי במיטה, עד שפתאום בטעות גמרתי...

מצד אחד זה היה גמירה בזמן שהייתי במודעות מלאה... וזה לא היה מתוך שינה או משהו כזה...

אבל מצד שני זה ממש ממש לא היה בכוונה... ממש לא רציתי לגמור, וזה קרה ממש פתאום בגלל תנועה לא נכונה שעשיתי תוך כדי שכיבה במיטה... כבר הייתי מגורה מאוד מההרהורים והאיבר שלי עמד והתקשה בגלל ההתחככות במיטה, ואז פתאום עשיתי איזה סיבוב במיטה ופתאום גמרתי... זה לא שהלכתי לאונן מתוך רצון לגמור...

אשמח לתשובות... תודה!

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95443

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אולי תנסה לשלוח את השאלה למייל החם של "שמור עיניך": help@gye.co.il

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95458

• רוצה להיגמל
  • חבר קבוע

תודה!

בעצת סוד הכניעה אני לא מאפס את הטבלה, אבל פעם הבאה שזה קורה - אין תירוצים...

מקווה שזו הפעם האחרונה...

ממשיך בכל הכח...!

חג שמח ונקי לכולם!!

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95460

• lglg
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

שיהיה בהצלחה!
נשמע שאצלך זה שונה ממני, אבל  אצלי לא היה ספק שצריך לאפס כי רוב הנפילות שלי הן בהתחככות במיטה, אף פעם אני לא מתכוון לגמור, מבחינתי זו תופעת לוואי. רק בגיל די מאוחר גיליתי שאפשר לאונן גם אחרת, אבל אני עדיין פחות עושה את זה.

הָדוּר נָאֶה זִיו הָעוֹלָם          נַפְשִׁי חוֹלַת אַהֲבָתָךְ
אָנָּא אֵל נָא רְפָא נָא לָה    בְּהַרְאוֹת לָהּ נֹעַם זִיוָךְ
אָז תִּתְחַזֵּק וְתִתְרַפֵּא     וְהָיְתָה לָךְ שִׁפְחַת עוֹלָם

"ידע, רצון ומסירות, יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי" (אברהם ארנן).
פרק א.
את פרק ב אני כותב כעת. בעזרתכם.

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95461

• רוצה להיגמל
  • חבר קבוע

נפלתי.

זהו. אין יותר שאלות, אין יותר התלבטויות. אין תירוצים ואין הסברים...

לא הצלחתי להתגבר ואוננתי במקלחת...

מתחילים מחדש...

בהצלחה!

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95486

המון בהצלחה.

תגובה: רוצה להיגמל לפני 7 שנים, 5 חודשים #95670

• רוצה להיגמל
  • חבר קבוע

נפלתי עוד פעמיים...

פעם אחת בליל שמחת תורה, באמצע ההקפות, ירדתי לשירותים ושם הפלגתי במחשבות... הרהרתי בלי סוף תוך כדי שאני נוגע בעצמי, לא ממש מאונן אלא רק מלטף ומעסה את האיבר שלי עד שגמרתי...

ופעם שניה היום אחרי צהרים... צפיתי בהמון סרטונים סקסים ביוטיוב... נשיקות, נגיעות, ביקיני, התפשטויות, וכו וכו... אפילו נכנסתי לאתר פורנו שאני מכיר טוב מאוד... לא צפיתי אלא רק הסתכלתי קצת על התמונות של הסרטונים קצת כדי להיזכר בסרטון עצמו... אני מכיר את האתר הזה ואת הסרטונים שבו טוב מאוד ככה שכשאני מסתכל על תמונה מהסרטון אני יכול בקלות להריץ את הסרטון בראש ולדמיין איך הבחורה (שאולי בתמונה היא עוד לבושה) נראית כשהיא ערומה... הרי ראיתי את הסרטון הזה כבר הרבה פעמים ואני יודע בדיוק מה היא עושה בו, אז לראות תמונה מתוך הסרטון עוזר לי להמחיש את זה יותר חזק ולהגביר את התאווה... חוצמזה שהתמונות מאוד מחרמנות גם בפני עצמן... בקיצור, אחרי זה אוננתי וגמרתי...

אני נקי מפורנו אמיתי כבר חודש... אבל מרגיש שאני קרוב אליו מתמיד... ממש ממש קרוב

רוצה להיגמל

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 2.37 שניות

Are you sure?

כן